Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Katolícka apologetika
 Apologetické pohľady
 Ako som pocítila Božie milosrdenstvo...
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: KKC - drahy experiment, ktory nevysiel Téma Next Topic: Inkvizicia
Strana: z 2

eragon

Stav: offline

 Odoslaný - 25 apríl 2012 :  23:05:19  Zobraziť profil  Pridať eragon do zoznamu priateľov
Drahý veriaci,nedávno som objavila toto forum a chcem vám napísať svoj príbeh...mám 52rok.som katolíčka,no od puberty som prestala chodiť do kostola.Bola to vzdorovitosť,vplyv komunizmu,učiteľov na zák.škole.Keď som dospela,verila som v Pána Boha,ale svojským spôsobom,vravela som si že je predsa všade,načo chodiť do kostola! keď som cítila potrebu,tak som sa modlila,sem tam som aj ďakovala...Mala som troch manželov,no sobáš bol vždy civilný.nemala som šťastie,vždy to bola katastrofa.Toho posledného som veľmi ľúbila,verila som že je to ten pravý,No zaslepená láskou som prichádzala o peniaze,o zlato a nakoniec i o zdravie,celý život som ťažko pracovala.Som po dvoch operáciach chrbtice,som na dôchodku,nevládzem už pracovať.A ten posledný manžel,už nemal čo míňať,tak som prestala biť pre neho zaujímavá.Opustil ma s tým,že nieje povinný sa o mňa starať...Bola som zúfalá,na pokraji šialenstva,nevládala som ďalej žiť...Vravela som si načo žijem,ved deti sú dospelé,majú svoj život,na krku len dlžoby,chcela som od všetkého utiecť...začala som sa báť sama seba,svojich myšlienok,no našla som ešte štipku zdravého rozumu a vyhľadala som psychiatra. Pomohlo mi to prežívať,ale som sa hrozne trápila.Bývam na vidieku,som prisťahovaná,bude to5rokov.opustená,v cudzom svete.V tom zúfalstve som chodila často von zo psíkom a raz ani neviem ako,ocitla som sa pri kostole.Zbadala som tam kaplnku Panny Marie,ani som netušila že tam vôbec je...stála som tam a zrazu som sa začala modliť a prosiť,aby mi dala silu žiť.Pocítila som úľavu a tak som šla domou.No stále ma dačo ťahalo späť, bola už noc,vrátila som sa tam,stala som pred kostolom,plakala,vrúcne prosila nášho pána,nech mi dá,vôľu žiť..A vtedy som pocítila božie milosrdenstvo,jeho prítomnosť..Veľmi som túžila vstúpiť do kostola,biť v jeho blízkosti,no bola hlboká noc.Mňa hriešnu náš pán vypočul,vzal ma pod svoju ochranu.Na druhý deň som šla do kostola,hrozne som sa bála,či ma tam vôbec vpustia,no nabrala som odvahu..ked som vkročila,bolo po večernej bohoslužbe. Stála som vo dverách,nemala som odvahu vstúpiť,chcela som sa z duchovným otcom len porozprávať.Náš pán dekan prešiel cez celý kostol a vo dverách ma vrúcne privítal,a spýtal sa či sa nechcem vyspovedať.Bola som dojatá,zaskočená,no súhlasila som.bola som tam dlho,vypočul si trpezlivo a láskavo všetko čo som mala na srdci,nielen hriechy..a kedže som už sama mohla som dostať aj rozhrešenie a odpustenie hriechov.Po spovedi si pán dekan šiel obliecť slávnostné rúcho,rozsvietil nanovo všetky svetlá a po38rokoch som dostala sväté prijímanie.Bol to tak hlboký zážitok,no zároveň hrozná lútosť a pokánie.No nádej a stratená viera.Hneď v tú nedeľu som bola v kostole a až pri omši som si uvedomila ,že ďalšia nedeľa je velkonočná..Svätila som všetky sviatky,v nedeľu chodím do kostola.Nie preto že musím,ale preto že chcem,že verím.,ďakovať Pánu Bohu aj všetkým svätým..Konečne žijem dôstojne a správne,mám mier a pokoj v duši,asi som musela všetok majetok stratiť,aby som dostala oveľa viac,božie milosrdenstvo,vôľu žiť,tešiť sa zo života......

Pochválený buď Ježiš Kristus

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 25 apríl 2012  ~  Posledná návšteva: 14 september 2012 Upozorniť moderátora 

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2012 :  08:21:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Mňa hriešnu náš pán vypočul,vzal ma pod svoju ochranu

Budte pokojna , vsetych nas hriesnych Pan vypocul a vzal pod ochranu , nielen vas
A vdaka za vase CONFESSIONES

Ja som minule tiez zazil nieco neopakovatelne Bol som sa modlit v kostole a zenske , co upratovali kostol sa bavili pred kostolom ako na trhu Tak som ich poprosil , ci by nemohli byt tichsie pred kostolom
A dostal som jednu dobru radu
Ked sa chcete modlit , zapchajte si usi
To len na odlahcenie temy
Keby som v tych dverach stal ja , urcite by prisla nejaka zenska s metlou

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mon

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2012 :  19:09:33  Zobraziť profil  Pridať mon do zoznamu priateľov
Eragon, vďaka za podelenie sa..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 11 september 2011  ~  Posledná návšteva: 24 november 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2012 :  19:49:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Eragon nieco napisem , len pre vas , ostatni necitat

Motto :Veď ja som najmenší z apoštolov. Ba nie som hoden volať sa apoštolom, lebo som prenasledoval Božiu cirkev.
Ale z Božej milosti som tým, čím som...
1Kor 15-9,10


Ked bol sv . Ambroz uz v starsom veku stretol raz jednu zenu , s ktorou v mladosti zazil milostne pletky Ta zena ho spoznala a hovori mu Ja ta poznam , ty si ten a ten A sv . Amboz odpovedal
Nie , ja som uz niekto iny
Odpovedajte na svoju minulost so sv . Ambrozom Ja som uz niekto iny

Nevracajte sa moc k minulosti , k nicomu dobremu by to neviedlo

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2012 :  20:10:11  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
islo o sv. Augustina, amerika

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2012 :  22:14:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
To som tam dal narocky , ktora zenska zareaguje Napisem , aby to citala len ta , ktorej je to urcene , ale to by nebola zenska , aby odolala zvedavosti

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

eragon

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2012 :  23:32:33  Zobraziť profil  Pridať eragon do zoznamu priateľov
Veľmi pekne vám ďakujem,za povzbudivé slová,moc ma to potešilo.A chcem vás poprosiť, tykajte mi,ved na veku nezáleží,ale na zmýšľaní,no nie??A ty Amerika čo píšeš,máš svätú pravdu...som iný človek!!Náš pán mi ukázal cestu,už sa neobzerám,neživím v sebe nenávisť,mám pokoj a mier na srdci...ja viem,problémy ostali,ale už ma to nesužuje...Vravím si,Pán Boh sa o mňa postará,akú dalšiu púť mi určí,to s pokorou prímem,bude to vôľa Božia...

Pochválený buď Ježiš Kristus

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 25 apríl 2012  ~  Posledná návšteva: 14 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mon

Stav: offline

 Odoslaný - 26 apríl 2012 :  23:49:31  Zobraziť profil  Pridať mon do zoznamu priateľov
citácia:
To som tam dal narocky , ktora zenska zareaguje Napisem , aby to citala len ta , ktorej je to urcene , ale to by nebola zenska , aby odolala zvedavosti

Pôvodne zaslal amerika1 - 26 apríl 2012 :  22:14:55



Ked ste tak strašne chceli povedať len jej, mali ste použiť súkromnú poštu. Forum je verjené, ak ste si nevšimli.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 11 september 2011  ~  Posledná návšteva: 24 november 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  00:12:30  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
tak strasne som to len jej povedat nechcel

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

eragon

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  08:05:40  Zobraziť profil  Pridať eragon do zoznamu priateľov
Drahý veriaci,prajem vám krásny deň,pozerám práve,ako som to včera domotala,bola som už ospalá...Len som chcela tým povedať,že na vykanie si nepotrpím.som veľmi rada,že takéto forum je,na veľa vecí tu dostávam odpoveď,len treba pozorne čítať...Som akoby na začiatku,žiačik,ktorý sa musí učiť,zopakovať si učivo ktoré zabudol.

Pochválený buď Ježiš Kristus

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 25 apríl 2012  ~  Posledná návšteva: 14 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  08:40:53  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
nemusite nam hovorit drahi veriaci , ved si jedna z nas

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  12:24:05  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
fiha amerika... v tejto teme ste podali "skvely vykon!! " ..

Eragon.. je to sila, čo ste napísali.... prajem veľa síl, aby ste neustávali v modlitbe a aby vaša radosť zotrvala..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  14:05:45  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Amerika podava skvely vykon vo viacerych temach, len tam sa Vam nepaci co hovori a tak to ignorujete.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

eragon

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  14:11:03  Zobraziť profil  Pridať eragon do zoznamu priateľov
MORTINIA ďakujem za povzbudivé slová...Modlím sa každý deň,naplňa ma to radosťou a môj život sa obracia hore nohami....dakedy som milovala akčné filmy a teraz si uvedomujem,Bože ved tam je samé násilie,vraždy !!Ešte o jedno sa chcem s vami podeliť..Keď som kupovala tento dom,pri
obhliadke som zazrela zarámovaný citát..
. ,,Raz sami prisnil zvláštny sen.Šiel som z Bohom,so svojím Pánom,po piesčitom brehu.Prd očami mi bežal film môjho života.Ten film sprevádzali šľapaje v piesku.Niekde bolo vidno stopy dvoch ľudí,inde len jedny.Udivilo ma to.V tom období života,keď som najviac trpel starosťami,pocitom zlyhania,či strachom--vždy sa objavili len stopy jedného páru nôh.Obrátil som sa na Boha s výčitkou:,,Pane,Ti si sľúbil,že vždy pôjdeš so mnou.Ja mám len dôverovať.A teraz vidím,že v čase mojich najťažších skúšok som šiel sám.Prečo si nebol vtedy so mnou ?Prečo si nebol so mnou,keď som Ťa najviac potreboval ?"Na to mi Boh odpovedal :,,Práve tam, kde vidíš v piesku len jedny jediné šľapaje,tam som ťa niesol na svojich ramenách."

Tak ma to vtedy dojalo a hneď som vedela že ten dom chcem,4x som sa sťahovala a tu som našla svoj domov ! .Veľa krát si to čítam,keď mi je ťažko a stále je zavesený na stene.....

Pochválený buď Ježiš Kristus

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 25 apríl 2012  ~  Posledná návšteva: 14 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  14:59:47  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
nemáte začo eragon Som rada.. vidíte to.. niekoho si Boh takto pritiahne k sebe, niekoho iným spôsobom.. vážim si vašu úprimnosť ..

pre maťa: nie nie mato.. neignorujem, iba väčšinou jeho príspevky už nečítam, lebo z toho by som postupne nevyšla, čo chce vlastne povedať.. takže tak.. a tu ked si eragon založila tému, kde sa chcela podeliť o svoj zážitok, tak sa par krat sekol a potom že "niečo napisal náročky." a teraz tu splieta nejaké ženské či čo.. tak sa nehnevajte amerika, ale nekazte eragon túto peknu tému.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

eragon

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  15:37:50  Zobraziť profil  Pridať eragon do zoznamu priateľov
Ani netušíte,čo to pre mňa znamená,keď sa môžem takto otvorene porozprávať,ľuďom ktorý ma chápu...chodila som na pokec,len mi to tam už hrozne vadí.len sa prihlásim a už je tam samý perverzák..len ich vypínam že sú nežiaduci..No chodím tam pre priateľky.Tu si môžem otvoriť svoje srdiečko a viem že sa mi nevysmejete,poprípade mi poradíte.Veľké ďakujem.

Pochválený buď Ježiš Kristus

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 25 apríl 2012  ~  Posledná návšteva: 14 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  17:05:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
MORTINIA ďakujem za povzbudivé slová...Modlím sa každý deň,naplňa ma to radosťou a môj život sa obracia hore nohami....dakedy som milovala akčné filmy a teraz si uvedomujem,Bože ved tam je samé násilie,vraždy !!Ešte o jedno sa chcem s vami podeliť..Keď som kupovala tento dom,pri
obhliadke som zazrela zarámovaný citát..
. ,,Raz sami prisnil zvláštny sen.Šiel som z Bohom,so svojím Pánom,po piesčitom brehu.Prd očami mi bežal film môjho života.Ten film sprevádzali šľapaje v piesku.Niekde bolo vidno stopy dvoch ľudí,inde len jedny.Udivilo ma to.V tom období života,keď som najviac trpel starosťami,pocitom zlyhania,či strachom--vždy sa objavili len stopy jedného páru nôh.Obrátil som sa na Boha s výčitkou:,,Pane,Ti si sľúbil,že vždy pôjdeš so mnou.Ja mám len dôverovať.A teraz vidím,že v čase mojich najťažších skúšok som šiel sám.Prečo si nebol vtedy so mnou ?Prečo si nebol so mnou,keď som Ťa najviac potreboval ?"Na to mi Boh odpovedal :,,Práve tam, kde vidíš v piesku len jedny jediné šľapaje,tam som ťa niesol na svojich ramenách."

Tak ma to vtedy dojalo a hneď som vedela že ten dom chcem,4x som sa sťahovala a tu som našla svoj domov ! .Veľa krát si to čítam,keď mi je ťažko a stále je zavesený na stene.....

Pôvodne zaslal eragon - 27 apríl 2012 :  14:11:03



Vas zivot sa neobracia hore nohami , ale sa stavia z hlavy na nohy , tak ako to ma byt
Zity katolicizmus to je akcia , lebo sme Cirkvou bojujucou

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  17:13:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
nemáte začo eragon Som rada.. vidíte to.. niekoho si Boh takto pritiahne k sebe, niekoho iným spôsobom.. vážim si vašu úprimnosť ..

pre maťa: nie nie mato.. neignorujem, iba väčšinou jeho príspevky už nečítam, lebo z toho by som postupne nevyšla, čo chce vlastne povedať.. takže tak.. a tu ked si eragon založila tému, kde sa chcela podeliť o svoj zážitok, tak sa par krat sekol a potom že "niečo napisal náročky." a teraz tu splieta nejaké ženské či čo.. tak sa nehnevajte amerika, ale nekazte eragon túto peknu tému.

Pôvodne zaslal mortinia - 27 apríl 2012 :  14:59:47



Mortinia , mortinia , keby ste niekedy co i len pricuchla zasadam spravneho katolickeho vedenia vedeli by ste , preco podla vas kazim tuto temu
Dam vam jednoduchy priklad , aby ste pochopila , i ked moje prispevky vacsinou necitate , i ked na ne vacsinou reagujete Necitate , vasa vec
Takze k tomu prikladu
Ak niekto pocituje povedzme vnutornu bolest nad hriechmi , je potrebne klast doraz na Bozie milosrdenstvo , ak naopak niekto zdoraznuje milosrdenstvo , je potrebne otocit doraz na spravodlivost
Kazdemu katolikovi je jasne preco Ak by niekto potreboval vysvetlit . vysvetlim
Ked je niekto privelmi vazny je prospesne jeho dusi , ak sa to trochu odlahci a naopak ak je niekto prilis rozbabrany , tak je potrebne uzemnenie preto sa vam zda , ze stale pisem proti , lebo tomu nerozumiete
To by nebolo tak zle , zle je to , ze vy nechcete rozumiet Vasa vec , vy raz vydate pocet Nebudete sa moct stazovat , ze nebola snaha , aby ste dostali
Vy ste si privikli kazdemu a vsetkemu prikyvovat , co sa javi ako spravne Pre vas je to prejav lasky , prikyvovat . Nic nie je vacsim omylom . Prikyvuje len pokrytec . Ale pravda si vyzaduje , aby bol zaujaty taky postoj , aky ma byt zaujaty
Diabol totiz boj o duse tak lahko nevzdava
Hovori vy nieco vyraz skrupule ? Ta taktika voci eragon sa totiz teraz bude viest tymto smerom
Z tych textov sa to pekne vynara napovrch

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  17:34:53  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
V
citácia:
y ste si privikli kazdemu a vsetkemu prikyvovat , co sa javi ako spravne Pre vas je to prejav lasky , prikyvovat . Nic nie je vacsim omylom . Prikyvuje len pokrytec . Ale pravda si vyzaduje , aby bol zaujaty taky postoj , aky ma byt zaujaty

Amerika, prestante uz konecne s osocovanim a nevkladajte ludom do ust, slova a umysly, ktore nikdy nemali na mysli.Ak uz chcete niekoho kritizovat, co sa tyka jeho umyslov a charakteru a moralky, tak sa najprv opytajte, ci to dotycny chce.
Uz vam to tu ludia aspon desat krat povedali, aby ste nesudili, lebo budete sudeny. Tak zauvazujte trochu nad Bozimi slovami, aby ste sa vyhli mnohym trestom.Posudzovat a sudit moze iba Boh a nie vy, ako clovek, ktory nie je v ziadnom ucitelskom, ci zodpovednom vztahu voci mortinii.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  17:37:30  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
A vy ste v akom ucitelskom postaveni , aby ste bez katolickej exegezy vykladali slova Nesudte , aby ste neboli sudeni ?
Takze poprosim o vyklad tychto slov vo svetle katolickej exegezy Uvidime , ci dostaneme , ked od vas ziadame

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  17:47:56  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
A vy ste v akom ucitelskom postaveni , aby ste vo svetle katolickej viery vykladali slova Nesudte , aby ste neboli sudeni ?
Takze poprosim o vyklad tychto slov vo svetle katolickej exegezy Uvidime , ci dostaneme , ked od vas ziadame


Pocuvajte amerika,uz parkrat som sa vam pokusala vo svetle katolickej exegezy vysvetlit slova so Svateho Pisma. Nepochopili ste ich, a to uplne fatalne. Nielen, ze ste si ich vysvetlovali v protestantskom duchu ale chapali ste si ich dokonca, tak, ako ich chapu fundamentalisticke protestanstke sekty.Tak tu nehrajte divadlo a nezastrajajte sa slovami Uvidime , ci dostaneme , ked od vas ziadame".Alebo je vas viac amerika?Ste dvaja ci traja v jednom tele?
Po tejto skusenosti s Vami / a vy velmi dobre viete, o com hovorim/ viem, ze je zbytocne nieco vam vysvetlovat.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  18:20:54  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
1/ radar - s amerikomsa fakt neoplatí.. toto nemá význam..

2/ amerika áno, vy ste tu ten, ktorý vysvetluje, VY ste totiž ten neomylný, VY idete iným vravieť, ako sa majú správať... áno áno - všetkým prikyvujem, len vám nie - lebo z vas nevyjde ani šalamun a neviem, či ste si všimli, ale na túto konkrétnu tému ste eragon prikývli aj vy sám


--- a teraz bude sranda, ked sa bude amerika snažiť vyvrátiť svoje vlastné slová a bude tvrdiť že nie, on eragon neprikyvoval.. celom funny..


no a teraz vážne amerika - sme sa zas pre vás dostali mimo témy, kt. založila eragon - tak si založte vlastnú tému a tam ma kritizujte - nech sa páči.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  19:02:33  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
2/ amerika áno, vy ste tu ten, ktorý vysvetluje, VY ste totiž ten neomylný, VY idete iným vravieť, ako sa majú správať... áno áno - všetkým prikyvujem, len vám nie - lebo z vas nevyjde ani šalamun a neviem, či ste si všimli, ale na túto konkrétnu tému ste eragon prikývli aj vy sám



Nie Len mam podiel na Kristovom kralovskom , knazkom a prorockom urade , ktory som dostal krstom A vo sviatosti birmovania som dostal silu byt vojakom Jezisa Krista A kvoli vasim jedovatym slinam sa ho nemienim vzdat
Ja som zabudol , ze vy uz nie ste Cirkev bojujuca

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

eragon

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  19:09:27  Zobraziť profil  Pridať eragon do zoznamu priateľov
Vám všetkým...pokoj a bratská láska nech je medzi vami.......ja som si len z vašou pomocou chcela upevňovať vieru.....

Pochválený buď Ježiš Kristus

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 25 apríl 2012  ~  Posledná návšteva: 14 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  19:11:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ved upevnujete aj ked sa to nezda
Pokoj a bratska laska nevylucuju obhajobu poznanej pravdy . Najma ak ide o pravdu prijatu od Krista skrze Cirkev
Laska k Bohu a Jeho Pravde je na prvom mieste a z lasky k clovekovi sme povinni tuto Pravdu hlasat
Ak by sme kvoli pokoju zamlciavali Pravdy viery , nebol by to Kristov pokoj , bol by to pokoj , aky ponuka svet
Ale Pan nam hovori , ze nam dava pokoj , aky svet nemoze dat
A na inom mieste hovori
Nemyslite si, že som priniesol pokoj na zem: Nie pokoj som priniesol, ale meč. Mt 10,34
Su chvile , kedy Kristovo slovo neprinasa pokoj , ale je potrebne tasit mec jeho Slova na obranu Katolickej viery
Svet vam ponukne pokoj , ak nebudte zit Krista a hlasat Jeho Pravdy Ale je to pokoj , o aky katolik nema stat

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 27 apríl 2012 :  19:21:14  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
či ste si všimli, ale na túto konkrétnu tému ste eragon prikývli aj vy sám

A to podla vas znamena nevystrihat pred uskaliami ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: KKC - drahy experiment, ktory nevysiel Téma Next Topic: Inkvizicia  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06