Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Viete koľko ľudí svojím životom kráča do pekla ?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Boh k nám priamo prehovoril! Prečítaj si Jeho poso Téma Next Topic: Životná otázka: Prečo existujete? Aký má váš život  

brotherrr

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2012 :  12:43:45  Zobraziť profil  Pridať brotherrr do zoznamu priateľov
Aj takéto informácie zazneli v posolstvách, ktoré dostávajú ľudia po celom svete od Pána Ježiša a Jeho Matky. Sú to príliš vysoké čísla, ak si plne uvedomíme, čo je to peklo. Posúďte sami:

Ježiš: „Každý tretí človek sveta padá do pekelného ohňa, každý tretí človek sa nenávratne stráca v plameňoch, ktoré sú plameňmi prekliatia. Každé siedme dieťa kráča v ústrety pekelnému ohňu. Každý dvadsiaty môj služobník kráča do pekelného ohňa, každý osemnásty rehoľník kráča do pekelného ohňa. A mládež sveta – každý druhý, každý druhý z vás kráča do pekelného ohňa! Taký je tento svet zradný a život je vo veľkom nebezpečenstve, pretože odmietate moju pomoc, odmietate moju prítomnosť, odmietate všetko, čo je so mnou spojené. Odmietate anjelov strážnych, čo je veľmi zlé pre vaše žitie.“

Boh Otec:
„Veľmi veľa ľudí zamenilo lásku a šťastie svojho Pána Boha za hriešnosti tohto sveta.Veľmi veľa mojich detí, ktoré som objímal, keď ich môj drahý Syn Ježiš krstil a očistil od dedičného hriechu, opustilo Pánove cesty.“

„V pekle je veľa duší len preto, že neprijali Božie milosrdenstvo a odmietli tento dar, keď odchádzali zo sveta. Tak sa sami odsúdili na večné zatratenie.“

„Peklo je ukrutné a strašné miesto. Keby ho smrteľný človek videl, od strašnej hrôzy by zomrel. Je veľmi nerozvážne, keď človek 20. storočia prestal veriť v peklo, lebo keby ho raz človek videl, už nikdy by nezhrešil. Ale každý človek má slobodnú vôľu a svoj rozum. Sám sa musí rozhodnúť, či bude žiť pre Pána Boha alebo pre satana a napokon pre večnú bolesť a utrpenie, ktoré sa nebude zmenšovať, ale naopak, zväčšovať naveky.“

Do pekla sa dostávajú duše, ktoré v peklo neverili. "


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 26  ~  Člen od: 17 november 2011  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2012 Upozorniť moderátora 

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 11 marec 2012 :  16:03:25  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
citácia:
Aj takéto informácie zazneli v posolstvách, ktoré dostávajú ľudia po celom svete od Pána Ježiša a Jeho Matky. Sú to príliš vysoké čísla, ak si plne uvedomíme, čo je to peklo. Posúďte sami:

Ježiš: „Každý tretí človek sveta padá do pekelného ohňa, každý tretí človek sa nenávratne stráca v plameňoch, ktoré sú plameňmi prekliatia. Každé siedme dieťa kráča v ústrety pekelnému ohňu. Každý dvadsiaty môj služobník kráča do pekelného ohňa, každý osemnásty rehoľník kráča do pekelného ohňa. A mládež sveta – každý druhý, každý druhý z vás kráča do pekelného ohňa! Taký je tento svet zradný a život je vo veľkom nebezpečenstve, pretože odmietate moju pomoc, odmietate moju prítomnosť, odmietate všetko, čo je so mnou spojené. Odmietate anjelov strážnych, čo je veľmi zlé pre vaše žitie.“

Pôvodne zaslal brotherrr - 10 marec 2012 :  12:43:45



Toto sú zaujímavé čísla. Na svete je cca 7 milárd ludí. (z toho cca Miliarda kresťanov) Ak každý tretí padá do pekelného ohňa padá ich tam 2.3 miliardy a nepadá 6.6 milárd. podla toho do pekla nepríde (= bude v nebi) aj viac ako 5 milárd nekresťanov, resp príslušníkov iného nábožnstva.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 11 marec 2012 :  17:10:24  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Clovek sa nema a nesmie zaoberat kolki ludia nie su spaseni To je diablova metoda Clovek sa ma starat , aby on sam bol medzi spasenymi

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Boh k nám priamo prehovoril! Prečítaj si Jeho poso Téma Next Topic: Životná otázka: Prečo existujete? Aký má váš život  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06