Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Pavlov problem
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Moja viera -takmer nevera? Téma Next Topic: Vyzva katolikom
Strana: z 2

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 29 marec 2005 :  16:48:24  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
quote:
Tato tema ma 24 hodin na to, aby bola presunuta na forum Krestanskych zborov (alebo kamkolvek inam). Odtialto bude zajtra zmazana.


ZMAŽ JU ROVNO A HNEĎ. JA SOM JU NEZALOŽIL,TAK NAČO TIE REČI OKOLO TOHO.

MIMOCHODOM, ZATIAĽ NEBUDEM NIČ PRESÚVAŤ DO STRÁNOK KRESŤANSKÝCH ZBOROV CZ, PRETOŽE TIE ČO SI DAL AKO LINK, NIE SÚ MOJOU "DOMOVSKOU" STRÁNKOU. TAKŽE, AK NÁJDEM SVOJU DOMOVSKÚ STRÁNKU,ALEBO JU ZALOŽÍM SÁM, BUDEM UVÁDZAŤ LINK. ZATIAĽ TO BERIEM TAK, ŽE MA BUĎ BUDEŠ MAZAŤ, ALEBO TOLEROVAŤ. JE TO NA TEBE.

A DO BUDÚCNA, /AK NEJAKÉ BUDE/, BY SOM ŤA POPROSIL, ABY SI TÉMY, KDE PRESÚVAŠ PRÍSPEVKY NEOZNAČOVAL MOJÍM MENOM, PRETOŽE SA JEDNÁ O VECI VYTRHNUTÉ Z KONTEXTU. ĎAKUJEM.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora 

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  10:31:03  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Bohuzial nie je mozne pridelit nieci prispevok niekomu inemu. Takze ak rozdelim temu pocnuc Tvojim prispevkom, musis ostat jej autorom. Ak sa Ti nepaci, neprispievaj.

Krestanske zbory nie su jednotne? Skutocne nechapem, preco nemozes prispievat do fora Krestanskych zborov v Cechach. Su to ine zbory?
Nech uz je Tvoj dovod akykolvek, dovolujem si Ta upozornit, ze ANI TOTO FORUM NIE JE TVOJOU DOMOVSKOU STRANKOU a teda stale polati bod 6 a Tvoje prispevky spochybnujuce ucenie katolickej Cirkvi sem nepatria a nebudu tolerovane.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  10:35:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Amen.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  10:37:52  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
PavelBA neboj sa, nezostanes v tom sam. Ihned ako budes odstraneny ty, pojde na odstrel GMK.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  10:39:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
hovori tu azda Mato nieco o odstranovani? ajhla, samozvani pseudomucenici...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  10:45:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
hovori tu azda Mato nieco o odstranovani?
Tu nie. Na inom mieste vsak Mato PavelBAovi odkazal, ze tu uz nebude dlho trpeny a ze GMK bude odideny za chvilu za nim.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  11:40:30  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
...aj v pisme je napisane "...neviete dna, ani hodiny..."

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  11:44:20  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal mirecnr

...aj v pisme je napisane "...neviete dna, ani hodiny..."


No a? Aky to ma s tymto suvis?

V Biblii je napisane vselico.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  11:52:17  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
muahaha...svätá pravda.

To: Mato
Dúfam, že čoskoro sem budem môcť dať odkaz na stránky KZ, kde skutočne budem doma, preto nepovažujem KZ.cz za riešenie. Všetko však chce svoj čas, no nezabudol som na túto vlastnú cestu, tak ako mi bola odporučená v minulosti i s príslušnou pomocou.

Práve pred pár dňami mi Pán poslal do cesty ľudí, a tak sa konkrétna vec začína rodiť... zatiaľ ma kľudne maž,ak sa budeš domnievať, že moje príspevky sú v rozpore s učením Písma, pardon, s učením KC.
Veľa Božieho požehnania a múdrosti od Pána, prajem všetkým neochvejným zástancom a bojovníkom KC.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  12:03:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
quote:
pavelba:...kde skutočne budem doma...


Co je to "byt doma"? ja nemam problem s citanim ceskych katolickych stranok, napriklad... v KZ su rozdiely?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  12:05:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal mirecnr

...aj v pisme je napisane "...neviete dna, ani hodiny..."


No a? Aky to ma s tymto suvis?

V Biblii je napisane vselico.


GMK, iba som Ti chcel poukazat, ako sa dokazes drzat temy svojimi prispevkami, "suvisiacimi" s temou... Mozem ja zato, ze si zareagoval? Ci ine som ani necakal?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  13:06:46  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK, iba som Ti chcel poukazat, ako sa dokazes drzat temy svojimi prispevkami, "suvisiacimi" s temou...
A preco si to nespravil? Preco si neukazal, co GMK robi?

Mozem ja zato, ze si zareagoval?
Nie.

Ci ine som ani necakal?
Nie.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:43:23  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Kedze pavel rad hra zakulisne hry, prinasam plne znenie mojej korespondencie s pavlom, chyba jeden mail, ktory mam v inom pocitaci, ten doplnim zajtra.

Mily Pavel,

dnes som s potesenim zistil, ze Krestanske zbory maju svoju vlastnu stranku a co mi urobilo este vacsiu radost, ze maju svoje vlastne diskusne forum. ( http://krestanskesbory.cz/web/modules.php?name=Forums&file=index )

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:43:42  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Tymto zistenim prestal existovat dovod, preco by si mal svoje nazory na katolicku cirkev (t.j. nesuhlas s Mariou, spovedou, papezom, ocistcom a dalsie Tvoje oblubene temy) dokola prezentovat na fore Blumentalu.
Aby vsak bola zachovana pluralita nazorov, bude vytvorene virtualne forum, ktore bude smerovat ludi priamo do Vaseho fora. Popis tohto fora by som chcel vytvorit v spolupraci s Tebou, tak posli nejake navrhy cim skor.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:43:51  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
V tomto zmysle planujem upravit aj pravidla prispievania.
Prakticky dopad to bude mat pre Teba (a zalemu) ten, ze namiesto odpovede kritizujucej KC napises - moj nazor najdete na http://krestanskezbory.cz/web..... ). Kto bude mat zaujem, pride diskutovat tam, kto nie, nebude takymito nazormi sustavne obtazovany. Tuto zmenu planujem uskutocnit v priebeho jedneho dvoch dni, tak Ta na nu vcas upozornujem.

S pozdravom


Martin

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:47:50  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Pavlova odpoved:

No je to Tvoje rozhodnutie a isto ho navrhnes i GMK-ovi.Muahaahahaa....
Ale vdaka, túto stránku som nepoznal, i ked je to stránka bratov z czech republik.
Neviem co to znamená virtuálne fórum, tak sa v tomto plne spolahnem na teba. Predpokladám, ze tým koncí i moja úloha obhospodarovania zverenej casti. mozno som ju neviedol zrovna najideálnesie, no snazil som sa, to mi ver.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:47:59  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
I ked sme sa zopárkrát nepohodli, dúfam, ze i nadalej bude mozná komunikácia medzi nami. Prajem Ti vela Bozieho pozehnania a múdrosti, nech Tvoje fórum splní vsetky Tvoje nádeje a ciele, pokial budú korespondovat s Bozou vôlou a Jeho zámerom.
Môj posledný príspevok ohladom duch. cvicení prosím zober na vedomie a pokial to este bude mozné, rád by som ho dokoncil. Ak nie, no tak nie, s tým uz nic nenarobím...:-))).
>Este raz vela pokoja a pozehnania zelá v mene násho Pána Jezisa Krista, jeho ponízený sluzobník pavel.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:49:04  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Moja odpoved:
Ahoj pavel,

aby sme sa rozumeli, tymto Ta nevyhadzujem z fora, aj nadalej mozes komunikovat v temach, ktore Ta zaujmu. Ide len o to, ze akonahle pocitis potrebu vyjadrit sa k uceniu KC v suvislosti s tym co bolo povedane, zacnes novu temu u vas a sem das len linku.
Virtualne forum. Vsimol si si ako je rieseny odkaz na archiv stareho fora?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:49:20  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Tvari sa to ako normalna tema s popisom, len to ma ikonu zemegule a ked kliknes na jej nazov, teda ju chces otvorit, tvari sa ako linka, ktora Ti otovri nove okno a nacita do neho inu stranku, v tomto pripade archiv, alebo aj Vase forum. Dufam, ze som to popisal ako tak zrozumitelne, ked nie, radsej raz vidiet ako tri krat citat :-) Temu duchovne cvicenia kludne dokonci, som zvedavy, odkial mas tie nazory o manipulacii.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  19:49:58  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Moderovanie Ti kludne moze ostat, len neviem ci to budes stihat, aj Vase aj toto forum. Ved uvidis sam a das mi vediet, keby si nestihal.

Pozehany vecer (alebo den) podla toho kedy to budes citat.

Martin


Pavlova odpoved zajtra, alebo by ju mohol napisat aj sam

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  20:10:15  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
dnes som s potesenim zistil, ze Krestanske zbory maju svoju vlastnu stranku a co mi urobilo este vacsiu radost, ze maju svoje vlastne diskusne forum.
Preco s potesenim? Tak ta uspokojuje 'vyhra' nad PavelBAom? Ci sa tak tesis s uspokojujucej exkomunikacie, ktoru si pre neho so zadostucinenim pripravil?

a isto ho navrhnes i GMK-ovi.
Toto si preco zvyraznil?

http://krestanskesbory.cz/web/modules.php?name=Forums&file=index
Pokial viem, toto (ci dost podobne) tu uz bolo a PavelBA sa vyjadril, ze to nie je jeho domovska stranka a nema k nej ziaden vztah. Preco rozhodujes za PavelBA a hlavne za admina toho fora?

Ako sa ti bude pacit, ked dam info na Adamovo forum, ze kazdy, kto sa zaujima o katolictvo sem moze prispievat? Ustrazis ten spam?

Zlate pravidlo: Nerob druhym to, co nechces aby robili tebe.
Krestanske pravidlo: Kto do teba kamenom, ty do neho chlebom.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  21:01:48  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Pokial viem, tak si toto forum u Adama patricne propagoval a malo to aj patricnu odozvu. Dokonca tam isty cas bezala aj diskusia o Blumentalsom fore, tak neviem na co sa hras.

Hadaj preco som to zvyraznil a skus odhadnut, co zvyraznim v dalsom pavlovom maile.

A keby si cital poriadne, zistil by si, ze tieto maily boli poslane davno pred pavlovym zvlastnym vyjadrenim sa o domovskej stranke.
Viac nemam co povedat, skopirovanim poslednych dvoh mailov moje prispievanie do tejto temy konci.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  21:21:40  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Pokial viem, tak si toto forum u Adama patricne propagoval a malo to aj patricnu odozvu.
Tak to sa mylis. O tvojom fore sa dozvedeli nahodou, sice odo mna, ale nahodou. Patricnu propagaciu s prizlusnymi komentarmi a diskusiami realizoval Korrak.

Hadaj preco som to zvyraznil a skus odhadnut, co zvyraznim v dalsom pavlovom maile.
Dovolim si teda tipnut: PavelBA sa zase bude citit urazeny abude sa neustale odvolavat na posobenie GMK a nebodaj ako male decko bude ziadat rovnaky diel i pre GMK.

A keby si cital poriadne, zistil by si, ze tieto maily boli poslane davno pred pavlovym zvlastnym vyjadrenim sa o domovskej stranke.
Nepochopil som, ze uz toto bol mail. Kazdopadne otazka, preco ta radost zaostava.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  21:29:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal mirecnr

quote:
pavelba:...kde skutočne budem doma...


Co je to "byt doma"? ja nemam problem s citanim ceskych katolickych stranok, napriklad... v KZ su rozdiely?


A chodis aj na cesky christnet ? To je sila ! Toto tu je rajska hudba .

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  22:14:06  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
GMK, radost preto, ze uz viac nemusim niest bremeno zodpovednosti za pavlovo dusevne zdravie, a umoznovat mu ventilaciu dusevneho napatia z traumy, ktoru mu nejakym sposobom sposbila katolicka Cirkev. Moze (mohol by sa) sa konecne slobodne ventilovat.

A ano, takmer presne si uhadol, co zvyraznim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 marec 2005 :  22:20:10  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
GMK, radost preto, ze uz viac nemusim niest bremeno zodpovednosti za pavlovo dusevne zdravie, a umoznovat mu ventilaciu dusevneho napatia z traumy, ktoru mu nejakym sposobom sposbila katolicka Cirkev.
Nemyslim, ze sa jedna o traumu. Skor o obsedantno-kompulzivnu poruchu. Pre tych, co nevedia o co ide a ako dokaz Matovi, ze nie som uplne sprosty ani z medeciny: http://www.svetzdravia.sk/sz/ochorenie/132/67/Obsedantno-kompulzivna_porucha.html . Obavam sa, ze aj v pripade Pisma ide skor o obsedanciu a modlu. Ale tento nazor som tu uz prezentoval. A dokonca ma napadlo, ze meno Pavel (miesto slovenskeho Pavol) je mozno stylizacia do znameho apostola, ktory tiez bombardoval vtedajsich veriacich listami. Vysvetlujucimi listami.

Moze (mohol by sa) sa konecne slobodne ventilovat.
Myslim, ze to nebude pre PavelBA ziadna novinka ani na tomto serveri:
http://krestanskesbory.cz/web/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=73&start=60
http://krestanskesbory.cz/web/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=77
Vsminmut si najme datum prispenia. Preco ale potom tvrdil, ze server nepozna?

Dokonca sa jedna po rudykovi z Popradu o druheho najaktivnejsieho clena tohto fora: http://krestanskesbory.cz/web/modules.php?name=Members_List&file=index

Pri podrobnejsom studiu skladby tohoto fora zistime, e PavelBA dost kopiroval temy odtial sem.

A ano, takmer presne si uhadol, co zvyraznim.
Bajny a myticky GMK potvrdil, ze ma siesty zmysel. Z tohoto sa GMK tesi. GMK je vsak smutny, ze PavelBA sa znizil k takymto necestnym (a nekrestanskym) praktikam. Navyse, ak hovoril, ze je priatel GMK. Ak mal GMK nieco proti PavelBAovi, tak to povedal bud priamo jemu, alebo verejne. Nikdy nie za chrbtom.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Moja viera -takmer nevera? Téma Next Topic: Vyzva katolikom  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06