Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Podľa slov Pána Ježiša Krista a jeho Matky Márie z
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Veríš na nebo? Viete čo hovorí o nebi Boh a Nebesk Téma Next Topic: Prečo Boh dovoľuje prírodné katastrofy, t. j. zeme  

brotherrr

Stav: offline

 Odoslaný - 18 február 2012 :  16:47:16  Zobraziť profil  Pridať brotherrr do zoznamu priateľov
Toto sú slová, ktoré povedal Ježiš Kristus vizionárovi Jozefovi:

"Zabíjate vaše nenarodených deti, čím ničíte moje plány, ktoré som pripravil pre svet. Satan to dobre vie a napomáha tomuto ťažkému hriechu. Moje z lásky stvorené deti sveta! Prosím, ukončite zabíjanie vašich nenarodených deti, lebo hovorím vám – beda, beda svetu za túto trúfalosť a ťažký hriech, ktorý robí moju ruku ťažkou."

"Hovorím vám – ešte prísnejšie budem trestať svet za vykonávanie potratov nenarodených detí, ktoré sa valia svetom, ako krvavá vlna. Tento hriech budem súdiť najprísnejšie!"

"Zabíjanie nenarodených detí, ktoré túžili prísť na svet a vy, ľudia, ste im to znemožnili, je ťažký hriech. Pre tento hriech, ktorý je hriechom najväčším, ja, váš Boh, vám hovorím, že na zemi nezostane kameň na kameni. Zem bude v plameňoch a tam, kde boli tieto moje zavrhnuté dietky, zostane len prach a popol. "

Interrupcie a homosexuálne zväzky

To sú slová, ktoré povedala Matka Ježiša Krista vizionárovi Jozefovi:

„Ach, Európa, budeš trpieť za vyliatu nevinnú krv nenarodených detí, za zákony, ktoré sa priečia s Božími zákonmi. Beda tebe, ľud, tam, kde sa tieto zákony schválili a praktizujú sa v živote. Ešte raz, beda vám, ktorí ste schvaľovali tieto satanove zákony. Národy, ktoré schválili zákon spolužitia dvoch toho istého pohlavia vo zväzku manželskom, budú trpieť rukou Pánovou."

„Homosexualita je ospravedlňovaná, schválené je manželstvo dvoch rovnakých pohlaví. Národy, v ktorých je to schválené a uskutočnené, budú veľmi trpieť za túto hriešnosť.“

„Drahé moje dietky, keby ste videli moje ubolené Srdce, ktoré sa vždy zvíja od bolesti pri pohľade na matky, ktoré nosia svoje dieťa pod svojím srdcom a napokon ho zabijú potratom. Matky, ktoré počali z Božej vôle, zabíjajú svoje maličké nenarodené deti, ktoré sa ani brániť nemôžu. Ich dušičky, ktoré Pán stvoril, s radosťou vstupovali do počatia. Pozor, pozor, moje dietky Slovenska, na tento ťažký hriech, ktorý sa pácha každý deň vo vašom malom národe. Veľmi veľa týchto dietok je zničených, hoci žijú a tešia sa na nový život. Ruka satana však zastaví ich život a skoncuje s malým človiečikom.
Dietky, proste o odpustenie a zhovievavosť za tento veľmi ťažký hriech. Duše týchto detí sú pred Božou velebnosťou. Sú ich milióny a volajú plačlivým hlasom o nápravu! Ich krv, ktorá bola vyliata z vašej pýchy a z neúcty k živému Božiemu stvorenstvu, hlasno žaluje proti vám na zemi o odplatu za trúfalosť proti životu. Každej žene, ktorá neoľutuje a neočistí si svoju dušu od tohto hriechu, musím oznámiť, že jej duša má miesto v pekelnom ohni. Tá žena, ktorá oľutovala a očistila si svoju dušu od tohto strašného hriechu, keď príde do večnosti, nájde si svoje dieťa u nás, aby jej oznámilo, že ju chcelo na zemi milovať a robiť jej radosť svojimi detskými očkami.“

„Moje Srdce krváca nad hriechom tohto sveta. Ten hriech je potrat. Áno, to strašné slovo, ktoré sa valí po celom svete. Za tento hriech bude pykať celý svet, lebo niet duše dieťaťa, ktoré sa vrátilo do lona Pána Boha, aby sa nežalovalo a neprosilo o nápravu. Tieto duše nenarodených detí vás čakajú. Keď príde posledný súd, budú vás žalovať a žiadať trest za vaše sebectvo. Budú žalovať vaše storočie, v ktorom sa mali narodiť.“

„Na váš slovenský národ prichádza trest za to, že tak veľa vašich žien a rodín súhlasilo s vraždou svojich nenarodených detí. Za tento ťažký hriech musíte trpieť, lebo veľa detí sa vo vašom národe nenarodilo.“

„Beda tým ženám a mužom, ktorí vedome zabíjajú nenarodené deti.“

„Chránite zvieratá, ale nenarodené deti v zárodku zabíjate."

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 26  ~  Člen od: 17 november 2011  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2012 Upozorniť moderátora 
  Previous Topic: Veríš na nebo? Viete čo hovorí o nebi Boh a Nebesk Téma Next Topic: Prečo Boh dovoľuje prírodné katastrofy, t. j. zeme  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06