Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený

Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 koho voliť?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Veľká noc Téma Next Topic: Predmanželský sex ako to zahnať ?
Strana: z 15

guest636

Stav: offline

Odoslaný - 16 február 2012 :  11:46:49  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

aj ja ked to prezeniem tak poviem, ze neviem, ako by sa ti pacilo, keby niekto bojoval za to aby si bol zabity v bruchu matky.
A co sa tyka marihuany, cudujem sa, ze branis to, o com lekari jasne povedali , ze je to skodlive.Ale viem, ze tieto argumenty nechapes, lebo ateisti vyznavaju vacsinou kulturu smrti, lebo diabol ma nich velky vplyv, kedze prostriedky na obranu proti nemu maju minimalne.

Pôvodne zaslal radar - 16 február 2012 :  11:19:46

dnes ti nejako nejde...zase si (ako obvykle) nepochopila - ja som iba vypisal niektore z tem, ktore pokladam za stvrtorade

citove utoky na mna neplatia, a niekto za to nebojuje - potraty su na slovensku legalne

? ja som niekde napisal, ze som za dekriminalizaciu travy? ved ja som praveze PROTI, keby bolo po mojom, zakazem aj predaj a konzumaciu alkoholu a cigariet

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Odoslaný - 16 február 2012 :  12:03:52  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
a vysledku volieb by sa nezmenilo nic ale MOZNO by sa niektori z politikov zamysleli nad tym preco je to tak
Pôvodne zaslal guest636 - 16 február 2012 :  10:39:56

Možno by sa zamysleli, možno nie, no aj keď by sa zamysleli, nič sa tým nezmení, iba čo by sa možno KDH začalo o niečo viac pretvarovať, aký sú kresťanský...

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 16 jún 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Odoslaný - 16 február 2012 :  16:59:36  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
zakaz potratov, dekriminalizacia travy

aj ja ked to prezeniem tak poviem, ze neviem, ako by sa ti pacilo, keby niekto bojoval za to aby si bol zabity v bruchu matky.
A co sa tyka marihuany, cudujem sa, ze branis to, o com lekari jasne povedali , ze je to skodlive.Ale viem, ze tieto argumenty nechapes, lebo ateisti vyznavaju vacsinou kulturu smrti, lebo diabol ma nich velky vplyv, kedze prostriedky na obranu proti nemu maju minimalne.

Pôvodne zaslal radar - 16 február 2012 :  11:19:46

jasne, co ateista, to hned ozran, vrah, drogovy diler, narkoman ... krestan katolik, stelesnena nevinnost ... preto asi dilem okrem ineho, koho volit

ak ta to zaujma som rovnako za zakaz drog, akychkolvek, sam nepijem, nefajcim, ziadnu drogu som ani len neskusal

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Odoslaný - 16 február 2012 :  17:04:06  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
Guest - no hej - raz bude volebná účasť vysoká a hlasy nikomu a čo sa stane?? no nič.. v konečnom dôsledku budeme musieť niekoho zvoliť..
To máte tak - bud nejaká strana je morálna, ale nie je sociálna, je sociána ale nie je morálna, je za jednu vec dobrú ale 2 zlé..

radar - už aj nad rým som rozmyslala.. ale zas na druhej strane - zdá sa mi, že to Lipšic zaviedol novelu, podla ktorej napr. justiční čakatelia sa nedostanú k spisom .. proste len sedia v kanc. a chodia na pojednávanie (to chodí aj verejnosť).. malo čo sa naučia, ak nevidia pod koberec.. medzitým bolo vymenovaných vela sudcov a prokuratorov, čo nevedia, ako rozhodovať.. proste nevedia, potom tak naša justicia vyzerá..
Smer má vela vela takých "papierov", kde sa píše, čo by malo byť a čo nie - ale tu je podstatné dbať na to, čo dokáže tá ktorá vláda splniť - nie čo dokáže slúbiť..
Ved si pamatate, preči v min. volebnom období vyhral sulík že?? .. pretože chcel legalizovať trávu - a teraz si zoberte, kolko ludí ho zvolilo len preto.. to čo už sme bláznivý štát??

O s. Kuffovi so ešte nepočula.. ked s k nemu prepracujem tak uvidím..

Možno v den volieb pojdem robiť radšej niečo užitočné.. napr. krmiť srny do lesa..

tu mate testik.. mne vyšiel taký výsledok, že - hm... museli sa zmýliť
http://volby.sme.sk/c/6242605/ktory-poslanec-hlasuje-ako-vy.html

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Odoslaný - 16 február 2012 :  19:48:56  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

To máte tak - bud nejaká strana je morálna, ale nie je sociálna, je sociána ale nie je morálna, je za jednu vec dobrú ale 2 zlé..
Pôvodne zaslal mortinia - 16 február 2012 : 17:04:06

to vobec nemusi byt pravidlom, a ani nie je, ci uz z logickeho alebo realneho hladiska

citácia:

ale tu je podstatné dbať na to, čo dokáže tá ktorá vláda splniť - nie čo dokáže slúbiť..
Pôvodne zaslal mortinia - 16 február 2012 :  17:04:06

nikto ti nemoze dat to, co ti ja mozem slubit...

povodny GUEST635

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ambrobene

Odoslaný - 16 február 2012 :  22:15:08  Zobraziť profil  Pridať Ambrobene do zoznamu priateľov
Ja som prvovolič a idem voliť Kotlebu... Je to asi jediná rozumná strana, čo je tam. Upozorňujem všetkých, že ĽSNS v žiadnom prípade nie je rasistická. Sú len proti parazitom a to, že 95% rómov sú paraziti je už iný problém.
Každopádne pre porovnanie 99% chce znížiť dane pre sociálne slabých... takže pre koho? Pre parazitujúcich cigánov!!!

Ľudia, uvedomte sa už konečne, že na Slovensku je rasizmus... ale povedal by som, že naopak. To mi sme tá utláčaná väčšina... nie cigáni. Kto mne dá kedy dom len tak pre nič za nič. Určite by som si ho aspoň vážil ne jak cigani, hneď rozpredajú železo... nepijem, snažím sa nefajčiť, slušne žijem, nekradnem a čo mám z toho??? Absolútne nič. A zato, že niekto je tmavšej pleti, bije ženu, deti, dostáva podporu, ktorú prepije a ešte ako bonus dostane byt a vôbec si to neváži? TOTO JE RASIZMUS! vočí nám bielym...

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 175  ~  Člen od: 28 august 2011  ~  Posledná návšteva: 06 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Odoslaný - 16 február 2012 :  22:18:17  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Kotleba napadol aj mňa, no jeho strana vyzerá len ako tlupa... hoci, možno je to len zdanie, ktoré sa snažia navodiť médiá. Je ale voliteľný kresťanmi? Ako sa stavajú k dôležitým (pre katolíka, nie pre guesta) témam?

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 16 jún 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Godwin

Odoslaný - 16 február 2012 :  22:23:33  Zobraziť profil  Pridať Godwin do zoznamu priateľov
Kotleba je tiež prepadnutý hlas, keďže je to nezvoliteľná strana - tým pádom sa tvoj hlas proporčne rozdelí medzi strany nad 5 percent hlasov.

"Blázon si v srdci hovorí: „Boha niet.“ Skazení sú a ohavnosti páchajú. Nikto z nich nerobí dobre." - Žalmy 14:1

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 122  ~  Člen od: 01 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 23 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ambrobene

Odoslaný - 16 február 2012 :  22:25:17  Zobraziť profil  Pridať Ambrobene do zoznamu priateľov
http://naseslovensko.org/dokumenty/Desatoro_LSNS_2012.pdf

Najmä body 2, 5, a hlavne 10... nič proti kresťanstvu... všetko v zhode s bibliou...

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 175  ~  Člen od: 28 august 2011  ~  Posledná návšteva: 06 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Odoslaný - 16 február 2012 :  23:51:02  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
http://naseslovensko.org/dokumenty/Desatoro_LSNS_2012.pdf

Najmä body 2, 5, a hlavne 10... nič proti kresťanstvu... všetko v zhode s bibliou...

Pôvodne zaslal Ambrobene - 16 február 2012 :  22:25:17

myslím, že dnes som lepší program ešte nečítala - naozaj (prešla som dnes iba 2 programy..).. Teda okrem bodu 5 - pretože ludia už teraz v zmysle Obč. zák. majú právo svojpomoci - teda ochranovať si vlastný majetok a život. Heh.. keby chceli reformovať väzenstvo, tak z penologického hladiska by sme tu museli vystavať aspon 8 nových väzníc, lebo už teraz sú preplnené.. a živiť dalších väzňov.. to by som si rozmyslela.. sú totiž aj nové - alternatívne tresty - toto keby sa viac využívalo..
Och - to mi nakoniec ostane voliť ich?? A aké majú vlastne šance, aby presadili čo iel polovicu z toho, čo maju v programe? hm??

a ešte by ma zaujímalo, ako chcú dosiahnuť bod 6.. nasilu?? -- ved deti tie učitelky v skolach zachvilu rozhryzu v zuboch..

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ambrobene

Odoslaný - 17 február 2012 :  07:02:52  Zobraziť profil  Pridať Ambrobene do zoznamu priateľov
Vôbec nie... tým, že bude učiteľ ako verejný činiteľ, znamená to, že bude mať také postavenie ako policajt. Vieš, ono dosť často sa stáva, že deti biju učitelov, abo hadžu do nich stoličky. Keďže chcú dať trestnu zodpovednosť na 12 rokov, stačí, že nejaký siedmačik hodí do učiteľa stoličku a pôjde pekne krásne do basy... osobne by som si toto nikdy nedovolil a nakoľko teraz študujem za učiteľa, tento bod mi len a len vyhovuje...

guest636

Odoslaný - 17 február 2012 :  08:41:52  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Ja som prvovolič a idem voliť Kotlebu... Je to asi jediná rozumná strana, čo je tam. Upozorňujem všetkých, že ĽSNS v žiadnom prípade nie je rasistická.
Pôvodne zaslal Ambrobene - 16 február 2012 : 22:15:08

nula bodov, kotlebovci nemaju intelektualny ani mocensky potencial; vedia iba vykrikovat, to viem aj ja a nemam zaujem o zalozenie vlastnej strany

mozno kotlebovci oficialne vravia ze nie su rasisti, no intolerancia sa len tak leje z ich vyhlasenia

tak isto su idologicky pre mna nevhodne zafarbeni (ak to len nehraju); neakceptujem ziadnu stranu, ktora nie je sekularna/nabozensky neutralna

ich predstavy su naivne, len tak pre zaujimavost ako chcu dosiahnut energeticku nezavislost slovenska? to ako ze nas odpoja od ruskeho plynu? tiez a vybuduju nove jadrove elektrarne na zabezpecenie? (ja som za) lebo tepelne, vodne su nevhodne pre slovensko a veterne su dost velka ekologicka zataz a im ide o zivotne prostredie (aspon na oko), kedze podporuju alternativne paliva (ktore su mimochodom momentalne ovela vacsou zatazou nez klasicke)

rozpravaju tam nieco o urceni dochodkov v zavislosti od odpracovanych rokov a od narocnosti prace - co je to "narocnost prace"?

vsak som zvedavy ako bude kotleba rozpravat v diskusiach

citácia:

Ľudia, uvedomte sa už konečne, že na Slovensku je rasizmus...

Pôvodne zaslal Ambrobene - 16 február 2012 :  22:15:08

ale je, nerob si iluzie, slovensko je v allportovej stupnici dost vysoko

povodny GUEST635

guest636

Odoslaný - 17 február 2012 :  08:51:56  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Keďže chcú dať trestnu zodpovednosť na 12 rokov, stačí, že nejaký siedmačik hodí do učiteľa stoličku a pôjde pekne krásne do basy...
Pôvodne zaslal Ambrobene - 17 február 2012 :  07:02:52

ROFL a koho je chyba ze ziaci su nevychovani? no predsa tych, ktori ich tak vychovali - cize zatvarat by bolo treba rodicov

ale ved existuje jedno prislovie - kto seje vietor burku bude zat - kto si ako vychova dieta, tak sa mu dieta neskor odvdaci - nevychovane 12 rocne dieta je zlyhanim rodica

povodny GUEST635

Ambrobene

Odoslaný - 17 február 2012 :  09:25:52  Zobraziť profil  Pridať Ambrobene do zoznamu priateľov
To už ja neviem, politika ma vôbec neinteresuje... dôležité je pre mňa to, že v obchode bude chleba o 10 centy lacnejši... to že kto a ako to urobi je mi šuma fuk... ale keď vidim jak sa to rozkrada a ake vyhody maju cigani len zato, že su cigani...

Však jak sa naučili za komunizmu ta tak vedia teraz...

Mato

Odoslaný - 17 február 2012 :  11:03:42  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:

ale ved existuje jedno prislovie - kto seje vietor burku bude zat - kto si ako vychova dieta, tak sa mu dieta neskor odvdaci - nevychovane 12 rocne dieta je zlyhanim rodica

Pôvodne zaslal guest636 - 17 február 2012 :  08:51:56

Az na to, ze dnes uz rodicovi do vychovy hovori tolko ludi, co to vedia lepsie, ze toto tvrdenie uz nema platnost.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12043  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 19 jún 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Odoslaný - 17 február 2012 :  14:53:31  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
ambrobene - učitelia však asi od r. 2009 už majú status verejného činiteľa a zatial im to nepomohlo.. takže to je trocha neaktuálne..
My sme mali učitelov - staré gardy - oni nemuseli dvíhať hlas.. proste sme mali prirodzený rešpekt a nikto si nič zlé na hodine nedovolil (ale boli k nám dobrý, rešpektovali nás, skutočne vzdelávali a učili - poctivo si robili svoju prácu).. Nie je len úlohou rodičov deti vychovávať - ved učiteľ je s nimi možno viac hod. denne ako jeho vlastný rodič - je teda aj úlohou učiteľa vychovávať.. Keby sa znova zaviedli povinné psychotesty pre učitelov, pol SK škôl by padlo pre nedostatok učitelov.. Verte alebo neverte..
Ja som raz bola vo vraj problémovej triede (známy robil prednašku o nebezpečnosti internetu).. potom som sa do debaty so žiakmi ZS aj ja zapojila - boli úplne zlatí všetci.. Len treba vedieť ako na nich
Dokonca som nedávno jedného experta stretla (resp. - on ma spoznal a zastavil - zlatý..)-- kecali sme na ulici, povedal, že bol nútený v ten den hodiť do učitelky pravitko, lebo mu bezdôvodne povedala, že je debil.. - Učitelka ešte môže byť rada, že na nu neposlal rodičov .. Takto sa vyjadrujú učitelia na adresu detí?? - tak potom tak im treba.

guest - ved recon napísal, že pre katolíka, nie pre teba mna by zaujímalo, akú stranu si si zatial vybral ty..
inak - recon - aj mne sa zdajú ako tlupa chlapcov s vyholenými hlavami ale možno je to fakt tak, že taký dojem nam z nich predkladajú médiá..
ja by som prijala to, keby sa vláda kompletne zmenila - hoci by tam boli oni, hoci aj Mojsejová, Právo spravodlivosť, hoci aj strana Zelených.. proste kompletná zmena.. Terajší politici sú totiž kompletne všetci banda zlodejov...inak ich neviem nazvať
BTW - ono je to dosť zavádzajúce, že KDH má názov KDH a pritom to nie je KDH že?

baránok

Odoslaný - 17 február 2012 :  15:58:54  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
citácia:
ambrobene - učitelia však asi od r. 2009 už majú status verejného činiteľa a zatial im to nepomohlo..
Pôvodne zaslal mortinia - 17 február 2012 :  14:53:31

Určite nemajú. ;)

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Odoslaný - 17 február 2012 :  16:20:35  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
radar - už aj nad rým som rozmyslala.. ale zas na druhej strane - zdá sa mi, že to Lipšic zaviedol novelu, podla ktorej napr. justiční čakatelia sa nedostanú k spisom .. proste len sedia v kanc. a chodia na pojednávanie (to chodí aj verejnosť).. malo čo sa naučia, ak nevidia pod koberec..

mortinia, vidis, toto som nevedela.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Odoslaný - 17 február 2012 :  16:33:55  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

guest - ved recon napísal, že pre katolíka, nie pre teba mna by zaujímalo, akú stranu si si zatial vybral ty..

ako osm uz povedal - ziadnu

ja osobne neuznavam demokraciu ako formu vlady, ci uz zastupitelsku alebo priamu; ja by som skor uvital nejaku formu meritokracie, idealne technokraciu

povodny GUEST635

mortinia

Odoslaný - 17 február 2012 :  17:14:37  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
ambrobene - učitelia však asi od r. 2009 už majú status verejného činiteľa a zatial im to nepomohlo..

Určite nemajú. ;)

Pôvodne zaslal baránok - 17 február 2012 :  15:58:54

Určite??? zák. o pedagogických zamestnancoch - učitelia tak teraz majú postavenie chránenej osoby - § 3 ods. 7 cit. zák.) - požíva teda ochranu v zmysle Tr. Z. - http://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-300 = § 139, dáme tam písm. h) verejný činiteľ alebo osoba, ktorá plní svoje povinnosti uložené na základe zákona = verejný činiteľ je obsiahnutý v § 128 - -- osoba , kt. plní svoje povinnosti je zapisovateľ, súdny tajomník a pod. .. (J. Ivor, TPH)

ale v celom tr zák. sa nedočítate o pojme "učiteľ".. heh.. tak je možné, že už to aj zrušili, ja do zákonov o pedagogických zam. až tak nevidím..

tak fajn - aj keby tá Kotlebova pol. strana zaviedla znova učiteľa ako verejného činiteľa-- no uvážte.. čo má čo robiť v Tr Zák. (chránené osoby = § 139) učiteľ medzi tehotnými ženami, starými osobami, osobami odkázanými.. tiež... na uváženie, hoci nie na zahodenie.

saxsax

Odoslaný - 18 február 2012 :  00:29:08  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y2tpUIMvv0Q#!

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Odoslaný - 18 február 2012 :  10:13:36  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
"Každopádne pre porovnanie 99% chce znížiť dane pre sociálne slabých... takže pre koho? Pre parazitujúcich cigánov!!!"
Ambrobene - toto máš trošku pomýlené...

Sociálne odkázaní = poberatelia sociálnych dávok = neplatia žiadne dane z príjmov. A tam teda nie je čo znížiť na daniach.
Ale znížiť dane pre sociálne slabých = asi pre takých, ktorí poberajú nizke mzdy... t.j. pracujú, zarábajú a sú zdaňovaní.
Alebo - sociálne slabé sú napríklad skupiny ako - desaťtisíce dôchodcov s dôchodkami pod oficiálnou minimálnou mzdou... a tam sa tiež nedá hovoriť o znižovaní nejakých daní... ale o skutočnej biede...

Odhliadnuc od populistických vyhlásení rôznych strán - problematika daní - rovnej či progresívnej dane, zvyšovania daní alebo znižovania verejných výdavkov - to sú oblasti na nové riešenia - pre odborníkov....

Takže ja osobne by som inklinovala k takej strane - ktorá nekričí o zvyšovaní daní - ale naopak - o znižovaní štátnych či verejných výdavkov - napr. odstraňovaním korupcie, vymožitelnosťou práva a spravodlivosti pre každého, znižovaním "odmien" a platov vo vyšších úrovniach štátnej správy, "prekopaním" a zrušením premnožených - "štátom platených" úradov, úradičkov a inštitúcií (neverili by ste, aké množstvá týchto existujú)...
Takže - snívajme ďalej...

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Odoslaný - 18 február 2012 :  22:14:41  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
BTW - ludia - a nie je na SK nejaká strana, ktorá by znova chcela zaviesť povinný vojenčinu?? Terajší chlapci sú ako maslo.. Chlapci odchádzali na vojenčinu ako chlapci a vracali sa domov ako chlapi..

Reconquistador

Odoslaný - 18 február 2012 :  22:26:36  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
mortinia: Samotná vojenčina je, myslím si, vzhľadom na iné témy skôr témou slabo dôležitou. No a ak chcete mať (nemyslím len Vás, ale ženy vo všeobecnosti) pravých chlapov, čo sa ako chlapi aj správajú, tak to je hlavne na Vás... Chlapi sú poväčšine taký, akých si ženy zaslúžia (samozrejme, výnimky sa nájdu - v oboch smeroch).

mortinia

Odoslaný - 18 február 2012 :  22:54:10  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
mortinia: Samotná vojenčina je, myslím si, vzhľadom na iné témy skôr témou slabo dôležitou. No a ak chcete mať (nemyslím len Vás, ale ženy vo všeobecnosti) pravých chlapov, čo sa ako chlapi aj správajú, tak to je hlavne na Vás... Chlapi sú poväčšine taký, akých si ženy zaslúžia (samozrejme, výnimky sa nájdu - v oboch smeroch).

Pôvodne zaslal Reconquistador - 18 február 2012 :  22:26:36

zdravím recon -
-- na to som sa nepýtala
a teda - .. nemyslela som to tak recon.. nechajte tak - vy ste už neboli na vojne že?
myslela som to tak, že spoločnosť sa stále skladá z jednotlivcov - ak budú všetci jednotlivci len ludia sediaci za PC, ludia so slabými morálnymi zásadami, ludia bez zmyslu pre povinnosti a zodpovednosť, etc - tak potom je to naprd spoločnosť.. chápete už?? niečo proste treba robiť s jednotlivcami, kt. sú neoddeliteľnou súčastou spoločnosti (neviem, či som sa dosť konkrétne a správne vyjadrila.. hm)

Strana: z 15 Previous Topic: Veľká noc Téma Next Topic: Predmanželský sex ako to zahnať ?  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06