Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Naliehavé posolstvo
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Agapé - zakázané, alebo nie? Téma Next Topic: Akase kronika
Strana: z 2

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 20 október 2011 :  16:40:32  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Pochválený buď Ježiš Kristus!

Som Bohu veľmi vďačný za tento web, pretože sa tu schádza veľké množstvo duší, ktoré hľadajú odpovede na mnohé otázky. I ja patrím k dušiam hľadajúcim pravdu. Každý deň sa modlím k Bohu aby ma viedol k pravde. Moje modlitby boli vyslyšané. Som o tom presvedčený.
V ľudských očiach náhodou som sa dostal na web.
jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/
Táto stránka obsahuje Ježišove posolstvá ľudstvu dnešných dní. Podľa nich už neostáva veľa času do Kristovho druhého príchodu. Boh v nich dáva rady ako sa na jeho opätovný príchod pripraviť. Veľmi Vás prosím, aby ste si ich prečítali. Je to životne dôležité.
Boh s Vami!

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora 

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 október 2011 :  19:27:10  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
Naveky Amen :)

este som necital tie poosolstva co si sem pisal, ale myslim ze to ani nebude nutne, ved predsa nam Jezis zanechal Svate Pismo,a tam je napisane vsetko co budde predchadzat Jeho druheho prichodu.a ja osobne takymto ''posolstvam'' velmi neverim, a nehccem im davat velku vahu.

ale tym ani nechcem nikoho odradit aby to cital, lebo nehovorim ze tam moze byt nieco zle, ved si to precitam mozno aj ja, len ze vsetko mame v Pisme :)

tak hor sa do citania :D

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 20 október 2011 :  21:09:28  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Naveky! Amen.

ta stranka sa tvari katolicky, ale podla mna nie je
slubovany"mystický mimotelový zážitok"kazdeho cloveka je dost zvlastny a nesedi mi do katolickeho chapania alebo ako to nazvat...clovek nepotrebuje mysticke zazitky, aby sa obratil k Bohu, staci mu obycajny ludsky rozum...ked odmieta pouzit ten, nepomoze mu nic

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misionar3

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  12:20:07  Zobraziť profil  Pridať misionar3 do zoznamu priateľov
Stránka nie je katolícka, ale kresťanská. Vyzýva k životu v stave milosti a k očakávaniu príchodu Ježišia. Toto je myslím O.K. Ved sám Ježiš povedal "preto bedlite lebo neviete dňa ani hodiny" Ostané je balast ktorý si netreba veľmi všímať. A nemá vplyv na našu spásu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 106  ~  Člen od: 12 jún 2011  ~  Posledná návšteva: 27 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  15:22:54  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Dobre si rozmyslite, či tieto posolstvá odmietnete, lebo:
Keď ľudia odmietajú posolstvá, ktoré zverejňuješ, potom odmietajú Moje najsvätejšie Slovo. Keď ich popierajú a proti nim broja, kritizujú tým Mňa. Keď na teba opovržlivo hľadia, potom sa Mne vysmievajú. Keď tieto posolstvá zosmiešňujú, potom Ma pribíjajú na kríž.

Více zde: jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/news/posolstvo-196/

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

maaajo

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  15:44:04  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: maaajo  Pridať maaajo do zoznamu priateľov
Zjavenie, ktoré zaväzuje každého človeka pod trestom straty večného života, sa skončilo smrťou posledného apoštola. Nikto nemôže byť nútený veriť v niečo takéto. A každý "vizionár" tvrdí presne tieto veci ("kto odmieta jeho, odmieta Boha" a podobne) - keby sme sa mali držať každého takého "zjavenia", tak by sme sa museli rozsekať na tisíce kúskov a každý by musel robiť niečo iné.
Dávajte pozor na to, čomu/komu veríte.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 721  ~  Člen od: 25 marec 2011  ~  Posledná návšteva: 30 január 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  16:01:50  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Je správne, že si počínate obozretne, ale koľkí z vás si tieto posolstvá prečítali, skôr než ich zavrhli? Byť opatrným pre mňa zahŕňa i to, aby sme každé také posolstvo preskúmali, lebo ak je naozaj od Ježiša, potom zavrhneme i Jeho.

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  16:12:42  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ak je od Jezisa tak by nemalo obsahovat nic co by uz predtym nezjavil.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  16:24:55  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Bol by som rád, keby ste odpovedali na nasledujúcu otázku. Kedy a prečo posielal Boh židovskému národu resp. svetu prorokov?

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  16:37:42  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
v podobenstve o vinohradnikovi to povedal Jezis.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  16:44:27  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Obzrite sa okolo seba. Ako sa správajú vinohradníci?

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 21 október 2011 :  20:10:24  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
Je správne, že si počínate obozretne, ale koľkí z vás si tieto posolstvá prečítali, skôr než ich zavrhli? Byť opatrným pre mňa zahŕňa i to, aby sme každé také posolstvo preskúmali, lebo ak je naozaj od Ježiša, potom zavrhneme i Jeho.

Pôvodne zaslal Šimon - 21 október 2011 :  16:01:50


naco citat uplne vsetko potom, ked objavim vec, ktora odporuje Katolickemu uceniu?

274. Ktoré sú hlavné mravné cnosti?
Hlavné mravné čnosti sú tieto štyri:
1. opatrnosť,
2. spravodlivosť,
3. miernosť,
4. zmužilosť.

a) Hlavnými sa tieto mravné čnosti menujú preto, lebo na nich
ako na základoch, spočíva mravný život človeka.

b) Opatrnosť je čnosť, ktorou pohotovo poznávame, čo má-
me v jednotlivých prípadoch činiť, aby sme nestratili večnú
blaženosť.

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  21:25:01  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Mnohí z nás asi nemajú poňatie, čo sa vo svete naozaj deje. Odporúčam vám kresťanské spravodajstvo na stránke www.magnificat.sk/
Veľmi dôležité správy sú v rubrike New Age. Dúfam, že vám to pomôže pochopiť, že svet nie je taký, ako si vďaka zavádzaniu médií myslíme, že je.

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  21:28:31  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
Mnohí z nás asi nemajú poňatie, čo sa vo svete naozaj deje. Odporúčam vám kresťanské spravodajstvo na stránke www.magnificat.sk/
Veľmi dôležité správy sú v rubrike New Age. Dúfam, že vám to pomôže pochopiť, že svet nie je taký, ako si vďaka zavádzaniu médií myslíme, že je.

Pôvodne zaslal Šimon - 22 október 2011 :  21:25:01


A čo má tento príspevok spoločné s témou?

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  21:41:06  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Tieto udalosti, ktoré sa vo svete odohrávajú, podporujú Ježišove posolstvá. Je znepokojujúce, že média si ich akosi nevšímajú alebo prekrúcajú. Potom je pochopiteľné, že je pre vás ľahké označiť tieto posolstvá za nepravdivé, keď nemáte dostatočné informácie o zle, ktoré pôsobí vo svete.

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  21:48:53  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
asi treba citat a hltat vsetko, co ma v nazve nieco krestanske a ohuri velkymi svatymi obrazkami

ja som sa este nedocitala v Katolickych pramenoch o tom, ze pred koncom sveta sa udeje to, co sa v posolstvach vami uvedenymi pise
ak by aj boli prave, nic viac nemozu ziadnemu katolikovi povedat a dat, ako to, co uci KC, ako ma krestan-katolik zit
mozu to akurat tak potvrdit...ale kedze nejde o posolstva, ktore maju nieco spolocne s Katolickou vierou, netreba sa tym zaoberat, ba viac clovek urobi pre spasu svojej duse, ked sa bude takymto strankam vyhybat a ani zo zvedavosti ich nebude navstevovat
opatrnost!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  21:54:24  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
janka. Niekomu to nevysvetlis. Btw. To je ten dnesny hlad po senzaciach a emocionalnych zazitkoch.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  22:00:50  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
keď nemáte dostatočné informácie o zle, ktoré pôsobí vo svete.

Pôvodne zaslal Šimon - 22 október 2011 :  21:41:06


to, co sa naozaj deje, nevie nikto, iba Pan Boh...nam sa to zjavi az pri poslednom sude
ak ste katolik, drzte sa Katolickeho ucenia, to je naistejsia cesta, ako sa pripravit na smrt i na koniec sveta, ktory moze prist skor ako ona
ta stranka nie je Katolicka a iba moze lahko zviest do bludu...Diablovi staci, ze budete tvrdosijne zotrvavat v jedinej nepravde, ktora odporuje Boziemu zjaveniu, hoci ostatne budete vsetky verit a bude mat vyhrate...lebo na spasu je potrebne, aby ste verili vsetko, co je potrebne verit
a hoci by ste neveril ziadnemu posolstvu a zjaveniu aj samotneho Pana Jezisa, nemate hriech a nie je vam to na prekazku ku spase...tak nepridavajte tomu vasciu vahu, ako to ma...mozno pomoze mesiac necitat podobne stranky, ktore vam uspokojuju tuzbu po nadprirodzenom, novom, tajomnom

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  22:02:24  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
janka. Niekomu to nevysvetlis. Btw. To je ten dnesny hlad po senzaciach a emocionalnych zazitkoch.

Pôvodne zaslal Ales - 22 október 2011 :  21:54:24


ani som nevedela a napisal ste podobne...

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Šimon

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  22:47:25  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Šimon  Pridať Šimon do zoznamu priateľov
Vážim si, že Vám nie som ľahostajný, a že chcete moje dobro. Pán Boh oplať!
Chcem však poukázať na skutočnosť, že aj Panna Mária vo svojich zjaveniach hovorila o Varovaní, ktoré Boh zošle každému človeku.

Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal. A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. A keby som rozdal celý svoj majetok ako almužnu a keby som obetoval svoje telo, aby som bol slávny, a lásky by som nemal, nič by mi to neosožilo. (Pavol Korinťanom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 66  ~  Člen od: 20 október 2011  ~  Posledná návšteva: 15 január 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  22:50:15  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Boh ta zehnaj a ochranuj!

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 22 október 2011 :  23:28:39  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:

Chcem však poukázať na skutočnosť, že aj Panna Mária vo svojich zjaveniach hovorila o Varovaní, ktoré Boh zošle každému človeku.

Pôvodne zaslal Šimon - 22 október 2011 :  22:47:25



Taketo nezosle.

Taketo garabandaloviny su podfukom par excellance.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ruah

Stav: offline

 Odoslaný - 23 október 2011 :  21:27:12  Zobraziť profil  Pridať ruah do zoznamu priateľov
Šimon, pozrela som sa na vašu stránku a bola som sklamaná niektorými vecami ako sú "energia posolstiev", "energia Božstva" to som v Písme nenašla, alebo tvrdenie, že Ježiš dnes veľmi trpí, kvôli našim hriechom, ... ďalej píšete, že Ježiš dnes prežíva smrteľnú agóniu... to je blud... ako môže Ježiš dnes trpieť, keď je oslávený v nebi, má predsa oslávené telo... trpel, keď bol v ľudskom tele - tieto a niektoré ďalšie veci mi bránia prijať za hodnoverné posolstvá, ktoré sú tam napísané

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 61  ~  Člen od: 15 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 21 február 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

st_kuko

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2012 :  15:06:11  Zobraziť profil  Pridať st_kuko do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Je správne, že si počínate obozretne, ale koľkí z vás si tieto posolstvá prečítali, skôr než ich zavrhli? Byť opatrným pre mňa zahŕňa i to, aby sme každé také posolstvo preskúmali, lebo ak je naozaj od Ježiša, potom zavrhneme i Jeho.

Pôvodne zaslal Šimon - 21 október 2011 :  16:01:50


naco citat uplne vsetko potom, ked objavim vec, ktora odporuje Katolickemu uceniu?

274. Ktoré sú hlavné mravné cnosti?
Hlavné mravné čnosti sú tieto štyri:
1. opatrnosť,
2. spravodlivosť,
3. miernosť,
4. zmužilosť.

a) Hlavnými sa tieto mravné čnosti menujú preto, lebo na nich
ako na základoch, spočíva mravný život človeka.

b) Opatrnosť je čnosť, ktorou pohotovo poznávame, čo má-
me v jednotlivých prípadoch činiť, aby sme nestratili večnú
blaženosť.


Pôvodne zaslal janka - 21 október 2011 :  20:10:24



Janka zavadza, pod 274 je toto:
03.12.2011 20:45
Posolstvo 274
03.12.2011 - 20:45 hod
– Proroci pripravujú Môj Druhý príchod –

Moja predrahá milovaná dcéra, Som veľmi zarazený pri pohľade na tých Mojich nasledovníkov, ktorí odmietajú Moje najsvätejšie slovo v týchto posolstvách. Jak Ma to len zarmucuje.

Prosím Moje deti, kdekoľvek sa nachádzajú, aby sa modlili za tých, ktorí vo svojich životoch odmietajú Boha. Avšak taktiež nalieham na modlitby za tých Mojich nasledovníkov, ktorí nebrali na vedomie alebo už zabudli, že Môj Druhý príchod sa uskutoční a že ho nemôže nič zastaviť. Je to dôležitá udalosť a všetci z vás musíte byť na ňu pripravení.

Do sveta boli poslaní proroci, aby oznamovali Moje narodenie. Taktiež Môj Otec od samého počiatku posielal prorokov, aby pripravovali duše ku spáse. Proroci sú teraz vysielaní do sveta, aby pripravili ľudstvo na Môj Druhý príchod.

Prebuďte sa vy všetci, ktorí prehlasujete, že Ma poznáte. Ak Ma (skutočne) poznáte, potom rozpoznajte Môj hlas, keď prehováram k vašim srdciam. Toľkí odmietajú nielen tieto posolstvá ale odmietajú takisto aj Mňa.

Nech tí, ktorí Ma tak rýchlo odsudzujú odmietaním Mojich úpenlivých prosieb, ktoré dávam prostredníctvom týchto posolstiev celému svetu, pochopia nasledovné.

Tým, že sa tvrdohlavo odvraciate chrbtom Môjmu slovu, ktoré vám teraz dávam, odmietate aj Moje modlitby, ktoré práve teraz tak naliehavo od vás potrebujem. Vy, ktorí ste zo všetkých národov a ktorí vyhlasujete, že Ma poznáte, počúvajte, čo vám musím povedať.

Vaša ukrutnosť preniká Mojim srdcom. Váš nedostatok veľkodušnosti spôsobuje, že vaše modlitby nie sú obetované tak, ako by mali byť za spásu duší.

Kde je vaša pokora a prečo zakrývate vaše odmietanie Môjho Svätého slova falošnou pokorou?

Musíte vzývať Môjho Ducha Svätého, aby vás ku Mne priviedol, aby ste tak pre Mňa pracovali s dokonalou láskou vo svojich srdciach.

Nikdy sa nepovyšujte tým, že ste znalí Svätého Písma. Nikdy nepoužite svoje vedomosti o Mojom učení k tomu, aby ste ponižovali iných. Nikdy neohovárajte ani nezneužívajte iných, nepozerajte na nich zhora ani sa im nevysmievajte v Mojom mene. Pretože ak takto konáte, potom Ma tým mimoriadne urážate.

Prebuďte sa deti. Pripravte svoje duše a buďte veľkorysého ducha, pretože času je už teraz málo.

Váš milovaný Spasiteľ
Ježiš Kristus


Viac tu: http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/news/posolstvo-274/

O opatrnosti sa tam nikde inde nepise... Prehladal som ten web a nenasiel som nou citovany zavadzajuci text...

"Litera zabija, duch ozivuje."
"Aby vo vsetkom bol oslaveny Boh...!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 58  ~  Člen od: 21 júl 2010  ~  Posledná návšteva: 20 február 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

st_kuko

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2012 :  15:13:09  Zobraziť profil  Pridať st_kuko do zoznamu priateľov
citácia:
Šimon, pozrela som sa na vašu stránku a bola som sklamaná niektorými vecami ako sú "energia posolstiev", "energia Božstva" to som v Písme nenašla, alebo tvrdenie, že Ježiš dnes veľmi trpí, kvôli našim hriechom, ... ďalej píšete, že Ježiš dnes prežíva smrteľnú agóniu... to je blud... ako môže Ježiš dnes trpieť, keď je oslávený v nebi, má predsa oslávené telo... trpel, keď bol v ľudskom tele - tieto a niektoré ďalšie veci mi bránia prijať za hodnoverné posolstvá, ktoré sú tam napísané

Pôvodne zaslal ruah - 23 október 2011 :  21:27:12




Tiez vytrhnute z kontextu-cely text akoze o energii z ich webu:
"Sme plne presvedčení o pravosti a pravdivosti týchto posolstiev, ktoré hlboko rezonujú v našich dušiach. Nie je podstatný ani spôsob prijímania týchto správ ani osoba, ktorá ich od Pána Ježiša Krista dostáva. Boh si aj v minulosti volil svoj ľudský kanál prenosu cez najrozličnejšie osoby a to nezávisle od ich pôvodu, sociálneho, spoločenského či iného postavenia a príslušnosti k čomukoľvek. Dôležitý je vždy odovzdávaný obsah a energia týchto posolstiev, ktorá je v nich prítomná (energiou posolstiev je myslený duch, ktorý vychádza zo slov týchto posolstiev a nemá to nič spoločné s prípadnými asociáciami na ezoteriku, akúkoľvek mágiu či iné novodobé tzv. duchovné prúdy, ktoré by v tejto súvislosti mohli viesť k nesprávnej interpretácii tohto pojmu). Nikto by nemohol a ani by nedokázal k ľuďom hovoriť takýmto spôsobom a v tejto energii Božstva a nesmiernej lásky, ak nie sám náš Boh skrze svojho Syna, nášho predrahého Spasiteľa Ježiša Krista. On je Alfa a Omega, začiatok a koniec všetkého, On je tou pravou cestou k Bohu Otcovi do zasľúbenej domoviny Nebeského Kráľovstva nášho Večného Otca. Jeho láska nepozná rozdiely medzi veriacimi či neveriacimi, medzi jeho nasledovníkmi a medzi tými, ktorí ho popierajú a ktorí ho dokonca i nenávidia. On sa vydal dobrovoľne na potupnú smrť na kríži za nás všetkých bez rozdielu, aby boli spasené všetky jeho milované deti. Ako veľmi trpí i dnes kvôli našim hriechom, kvôli našej zaslepenosti a zatvrdilosti našich sŕdc. On i dnes nanovo prežíva smrteľnú agóniu svojho ukrižovania spred vyše dvetisíc rokov. Neustále ho pribíjame na kríž skrze naše hriešne konanie, jednanie a myslenie, sami tým priťahujúc zlo do našich životov, dávajúc možnosť Satanovi, aby kradol tieto úbohé duše a vťahoval ich do večného zatratenia, do strašných koridorov pekla, kde vládne nepredstaviteľná bolesť, hrôza a utrpenie úbohých duší."

Viac tu: http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/o-nas/

"Litera zabija, duch ozivuje."
"Aby vo vsetkom bol oslaveny Boh...!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 58  ~  Člen od: 21 júl 2010  ~  Posledná návšteva: 20 február 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2012 :  15:22:16  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
st_kuko: Janka nezavádza. Ona citovala totiž z katechizmu, nie z nejakých akožeproroctiev.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Agapé - zakázané, alebo nie? Téma Next Topic: Akase kronika  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06