Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťanská kultúra
 Len pre katolíckych chlapcov a mužov
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Zrusena tema Téma Next Topic: Klasická hudba s kresťanským posolstvom
Strana: z 8

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2012 :  22:41:41  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
citácia:
mne sa zdá že Kostelník sa kedysi pokúsil znásilniť ženu, dostal kop do rozkroku a dodones to nerozchodil.

Pôvodne zaslal mak - 09 február 2012 :  08:16:41



Máku, kdyby mě tam nějaká kopla, tak bych ji zcela jistě zabil. A zatím jsem nikoho nezabil, ani nemám v plánu.
Ale když přihlédnu na tu tvou nechápavosť, tak to vypadá, že tebe musel někdo kopat do hlavy dlouhá léta.



 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2012 :  22:49:00  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
citácia:
Mravouka od Spesza:
Je tam aj zoznam perverzít:

Sadizmus
Nekrofília
Masochizmus
Fetišizmus
Exhibicionizmus

Obranné kopnutie do rozkroku už zase chýba...

Pôvodne zaslal Reconquistador - 09 február 2012 :  13:56:50



Protože v té době a v prostředí kde žil Spesz taková perverzita ještě nebyla. Kdyby žil dnes a u nás, tak by ten seznam měl podstatně delší.


 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2012 :  22:51:58  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:


Máku, kdyby mě tam nějaká kopla, tak bych ji zcela jistě zabil. A zatím jsem nikoho nezabil, ani nemám v plánu...


Pôvodne zaslal kostelnik - 09 február 2012 :  22:41:41



Výborne kostelnik.. vy ste teda hrdina..

akurat dnes som kvôli jednej veci čítala CIC komentáre -
manželské prekážky:
C Ferrino v Tractato di psichiatria clinica eforense tvrdí: "nenormálnou osobnosťou sa človek nestáva, ale takou sa rodí, žije a umiera. Ide o určitý spôsob existencie, ktorý je subjektu daný zrodením, dostal ho z rodinného dedičstva prenesením chromozómov dvoch zárodočných buniek, otcovskej a materskej, v okamihu počatia, teda dedične"..

"Za psychopatie a za psychopatické osobnosti možno považovať osoby, ktorých mentálne reakcie vybočujú z normálu a ich jednanie je odlišné od bežného počínania všetkých ľudí. Táto nenormálnosť a tieto úchylky vyúsťujú do patologických stavov. Podľa toho, ako sa prejavujú, rozlišujeme rôzne kategórie psychopatov. Ide o depresívne typy alebo o fanatikov, vášnivých dobrodruhov, cestovateľov, náboženských šialencov, nemorálne typy, nestále typy, maniakov etc. "

Kludne tu dám aj zdroj - keďže nie som ako vy kostelnik a ak sa dá, rada na svoje príspevky dám zdroj:
Je to "Manželské právo. Skripta CM bohoslovecké fakulty v Olomouci, Podle Borsiniho zpracoval Dr. Emil Škurka SD", str. 52 a str. 55

Z tohto mi teda vyplýva, že vy ste sa vlastne asi ani nemal ženiť, keďže sa ženiť nesmú maniaci, nemorálne typy, náboženskí šialenci.. hm..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2012 :  23:02:48  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Mravouka od Spesza:
Je tam aj zoznam perverzít:

Sadizmus
Nekrofília
Masochizmus
Fetišizmus
Exhibicionizmus

Obranné kopnutie do rozkroku už zase chýba...

Pôvodne zaslal Reconquistador - 09 február 2012 :  13:56:50



Protože v té době a v prostředí kde žil Spesz taková perverzita ještě nebyla. Kdyby žil dnes a u nás, tak by ten seznam měl podstatně delší.



Pôvodne zaslal kostelnik - 09 február 2012 :  22:49:00



preco ocakavate od strucnej (dobrej, ale predsa len strucnej) Mravouky aj riesenie delikatnejsich tem?
Na to su ine mravouky, niekolkotisicstranove, nie Spesz, ktory sam v uvode predosiela, co vlastne pise a komu pise:







 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2012 :  23:03:20  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
No jo.

A jak koukám, z textu, který dal Rarach na předchozí straně, vychází, že nějaká nepřístojnost při obraně by byla ospravedlnitelná kdyby ji někdo udělal tak říkajíc ne zcela uvědoměle, tedy v rozčilení.

 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2012 :  23:25:15  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mortiania necem kazit vasu sebadouveru ale zaprve utocnik je ten co ma iniciativu a prekvapena ste vy.. a nemusit ema informovat cim sa kope ja som tiez jednu dobu boxoval... v kazdom pripade kopnutie je vo vseobecnosti povazovane za sice pekny a dlhy utok ale v skutocnom boji nan je malokedy sanca.. preto ked si vsimnete aj v MMA zapasoch a UFC zapasoch sa kope minimalne a skor sa bojuje udermi ruk a zapasenim... v podstate kopnut je skor nebezpecne.. a som si skoro 100% isty ze keby vas napadol niekto ktory ma k nasiliu coilen trosku blizko nemali by ste kao zena sancu.. stacilo by aby zistil ze s abranite da vam ranu na hlavu a ani by ste o sebe nevedeli.. ect... viete neviem ci ste s auz neikedy pobili.. inde nez na trneingu.. totizto mimo treningu vyzera vsetko uplne inak... tolko k reciam o kopancoch do rozkroku..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucia

Stav: offline

 Odoslaný - 09 február 2012 :  23:34:04  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
...raz som pocuvala nejaku relaciu a rozpraval tam nejaky nasilnik z vazenia...vraj je velmi ziaduce a vitane ak sa zeny brania...avsak nic im to nepomoze , prave naopak...vraj to prezili len tie, co vyjednavali a potom vyuzili nejaky moment a usli...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  00:28:48  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
Volsung - práve naopak strávila som dosť času v telocvični a nič.. takže čo sa sebaobrany týka - nemám sebadôveru - to mi verte. Proste ani neviem, či by som v tom zmätku dokázala niečo povedať, keby k tomu došlo, ani neviem, či by som dokázala utekať.. všetci tí, čo tu teoretizujete.. stretla som sa s ludmi napadnutými a ženami znásilnenými, bolo mi ich veľmi veľmi veľmi ľúto.. bolo to strašné a každý mal iné reakcie, niekto sa nedokázal ani pohnúť, iný dostal epi záchvat, niekto tak okolo seba škriabal nechtami, že útočník proste doškriabaný ušiel, iný len kričal, iný hryzol, jedna kopala tak, že si až nalomila kotník.. nikto nemôže teoretizovať, lebo nikto, kto sám napadnutý nebol, ešte nevie, ako by sám regoval..
Recon tu dal úryvok mravouky do Spesza - píše sa tam že žena sa musí brániť, tak, ako môže.
A to píšem - že útočník je ten, ktorý prekvapuje - on ranu nečaká, ide za svojim cieľom a vo svojich chlipnych chutiach proste nemyslí na to, že žena na neho môže vytiahnuť pištol a dať mu gulku medzi oči, alebo že ho doškriabe..
mimochodom volsung - je to od vás pekné, že svoju priatelku odprevádzate..

V tejto debate už aj guest pochopil, že na príspevkoch niektorých niečo nesedí.. heh..

Recon nebojte sa ovládať zbran nie je o nič ťažsie ako ovládať mixér..
hm. a viete, niekedy sa aj to stane, že sa vracajú mladé žaby sporo odeté neskoro v noci domov, ale ani to nedáva právo útočníkovi napadnúť ich.. Dievčatá riskujú, lebo sú ešte mladé, krásne a blbé.. ešte si riziko neuvedomujú.. a nejaký úchyl im tú krásu a bezstarostnosť proste ukradne.. Aj keby ženy nahé po uliciach chodili, ani to chlapom nedáva právo.. Podstatný je súhlas a to výslovný alebo konkludentý, ak chýba súhlas, ide o znásilnenie. A ja neverím, že bežne zdravý chlap sa nedokáže ovládnuť, ak vidí holku v minisukni.. (o úchyloch nevravím, to je chyba našej spoločnosti, že ich nechávame behať po slobode)

Guest - akurát hladám správy z r. 2009 a 2010 o spáchaných trestných činov proti slobode a ludskej dôstojnosti, dám vedieť, či mas pravdu, že až 90 % sa odohráva doma..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  00:49:14  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
guest - prehral by si, keby si sa stavil - podla oficiálnych zdrojov minv, bolo za rok 2010 spáchaných 117 znásilnení a z toho 18 v rodine príbuznými..
ked chces, poslem ti celú tabulku, nie sú to tajné údaje.. môžno sú aj na str. minv.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  02:06:57  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
pekne ste to mortinia vystihli.. mnuz zbran je dobra vec ale ma to neprijemne pravne nasledky.. preto odporucam obranne spreje.. su naozaj jednoduche na opuzitie a maju vlemi dobry efekt cviceny clovek dokazze este chvilu sa koordinovane hybat ale nikto by uz nikoho neznasilnil pretoze je to naozaj neznesitelne... zaroven ho nezabijete.. a btw ked niekoho zasiahnete sprejom netreba ho setrit..treba aj tak sprej minut cely..
odprevadzanie je podla man tak archaicka vec a tak funkcna.. skoda ze ju dnes ludia podcenuju
niekolko krat v mojom okoli prave okolnost ze jedna osoba nebola sama odvratila mozno znacnu neprijemnost.. a ano oblecenie zien je dalsia vec..
sam absolutne nemam rad vyzivave oblecenie.. samemu by mi bolo velmi neprijemne keby moja priatelka tak chodila.. tak neviem preco to zeny robia.. pritahuju tym len tych ktorim by sa radsej mali vyhybat...
avsak vela znasilnenych zien bolo oblecenyhc slusne boli len v nespravnom case na zlom mieste..
co treba este spomenut je neochota okolia pomoct.. jedna men blizka osoba sa stala tercom obtazovania od uchylaka v meskom verejnom dopravnom prostriedku.. nebola tam len ona a ten doticny.. ale aj kopec spolucestujucich a nikto sa neozval.. a to je to smutne.. taketo veci sa deju pretoze ludia sa vedia od toho odvratit.. preto netreba pisat len tu na nete ale ked je clovek v situacii ze jeho hlas ci postoj neikomu pomoze, musi jednat... a este raz mortinia necel som vas odrazat od vasho postoja s abranit.. len skusit nasmerovat k niecomu ucinejsiemu..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  06:47:36  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
citácia:
pekne ste to mortinia vystihli.. mnuz zbran je dobra vec ale ma to neprijemne pravne nasledky.
Pôvodne zaslal volsung - 10 február 2012 :  02:06:57



Dovolím si poznamenať že lepšie je čeliť právnym následkom v súvislosti s trestným konaním, ako právnym následkom v súvislosti s dedičským konaním, resp. konaním o zbavením svojprávnosti.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  08:48:48  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Mortinia: Nikde som neuviedol, že na to má niekto právo. Nie, nikto nemá právo znásilniť. Lenže dievčatá si musia uvedomiť, ako nesmierne riskujú. A iste, aj slušne oblečené sa môže stať terčom, no čím horšie oblečená, tým viac púta pozornosť a trebárs útočník, ktorý by sa inak ovládol, tak teraz neurobí.

Keď som písal o použití zbrane, tak som to myslel nie technicky, ale čo sa týka odvahy. Aby nevytiahla zbraň a nedala útočníkovi následne jasne najavo (napr. plačom), že ju nie je ochotná použiť...

Volsung: Človeče, že Vy tu nepíšete častejšie, ako ja rád Vaše príspevky čítam... O obranných sprejoch som ale čítal aj dosť nelichotivé veci. Obzvlášť vo veternom prostredí totiž vraj môže látku odfúknuť vietor a útočníka nezasiahne (len ho môže ešte viac rozzúriť), poprípade, ak v strese dievča strekne proti vetru, môže zasiahnuť sama seba... Efektívnejšia by bola zrejme plynová pištoľ, len tá je viac nápadná...

Čo sa týka doprovodu, ten by mal byť poväčšine dostačujúci, len dievča si tiež musí dať pozor, kto ju doprevádza. Pár rokov dozadu sa stalo sestrinej známej, že ju doprevádzal jej známy, ktorý ju nakoniec znásilnil a zavraždil. Už predtým mal za sebou prinajmenšom ďalšie dve znásilnenia (tu len neviem, že či ona o tom vedela). Žiaľ, doživotie ani trest smrti nedostal (myslím, že 20 rokov).

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  10:08:25  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
Reconquistador necem odradzat od strelnej zbrane len si treba uvedomit co vsetko vie zo sebou priniest samozrejme pride mi ako lebsia varianta ju pouzit nez byt obetou... ale co sa tika obrannych sprejou tak kvalitne spreje su silno natlakovane a nema sancu ich obratit vietor nehovoriac ze je viac druhov sprejov.. niektore nestriekaju rozprasovanim al eintenzivnym prudom.. da sa zasiahnut nepriatle na vzdialenost 4 az 5 M ...
a odprevadzanie je smaozrejme vec toho kto je danou doverihodnou osobou.. a k strelnej zbrani.. pri jej pouziti treba naozaj zvazit vsetky pre a proti a smaozrejme aj polahcujuce okolnosti.. v podstate inak ako dobre s aneoplati pouzit.. a plynova obranna zbran ma svoje nevyhody... iked v pripade znasilnenia nie az tak vazne ako v pripade inych napadnuti... ale celkovo ich ja velmi nepodporujem...ked uz zbran tak realnu...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  10:17:17  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
baranok dobry postreh , toto je jeden z dovodou preco sa zenam neodporuca pouzivat prostriedky ako teleskop paralizer a aj strelna zbran neikedy.. proste dobry clovek specialne zena si totiz uvedomuje co vedia sposobyt dobra rana teleskopom zmrzacit do konca zivota... pre dobre vyuzitie parlaizeru treba davat sok co najblizsie hlave idelane krk a hlava... strelna zbran ani nehovorim.. dezto sprey pride ludom taky nevinny , pred jeho pouzitim nemaju take velke zabrany.. totiz ano casto krat prave moralna vyhoda je aj slabostou .. ked mozno buduca obet neni si ista ci je spravne vyuzit danu obranu a toto zavahanie moze byt smrtelny omyl... preto vo vseobecnosti plati ze ked klast odpor tak razny. rimania mali prislovie boh vojny nepraje nerozhodnym... je vtom velka pravda co sa tika boja....

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  14:08:47  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
l... preto vo vseobecnosti plati ze ked klast odpor tak razny. rimania mali prislovie boh vojny nepraje nerozhodnym... je vtom velka pravda co sa tika boja....

Pôvodne zaslal volsung - 10 február 2012 :  10:17:17



samozrejme!

no ludia sme rozni, tu asi poniektori by zmlatili vlastnu zenu, alebo dceru ak by doma povedala, ze sa ubranila utoku nasilnika vdaka kopancu do rozkroku...

poukazovat pri tom na nejake moralne krestanske stanovisko,akusi pofidernu moralnu normu, preboha?! Zvrhlost, perverznost? Pri utoku a napadnuti? Mat vacsiu starost o svoje gule ako o hlavne krestanske principy?! Ci clovek nebol stvoreny na Bozi obraz, tak co s takym clovekom co utoci na Bozi obraz, co s clovekom, co ide proti Bohu, ved ci nie on je jediny co zivot dava i berie?

nech takemu cloveku napadnuta zena ak bude mat to stastie, vykopne prirodzenie az pod bradu, a ved boli i pripady, ze (cast) odhryzli , sikovne ...





„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  14:19:57  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Neviem ake tu ma kto skusenosti so strelnou zbranou ale v realnom zivote to nefunguje tak ako v akcnych filmoch, kde hrdina striela z dvoch sucasne a co rana to zasah.

Dovolim si tvrdit, ze keby ste prvy krat drzali v ruke pistol dalo by sa hovorit o stasti, ak by ste trafili aspon okraj terca jednym z piatich vystrelov.

Zbran treba najprv "vytasit", odistit namierit az potom strielat. A ako vsetko tak aj toto vyzaduje cvik a pravidelny trening. Zbran, ktoru nestihnem vytiahnut, alebo mi pri tom vypadne je na dve veci. Podobne ked ju nestihnem odistit. Vystrel samotny, hoc aj nepresny uz ma psychologicky efekt. Ale, nesie riziko zasiahnutia nahodneho okoloiduceho, alebo napr. niekoho za oknom.

Nehovoriac uz o tom, ze po tom incidente v Devinskej je tazke ziskat zbrojny pas povolujuci nosenie strelnej zbrane.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  14:25:56  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
ano, tiez spravna poznamka, kto skusal strielat z nejakej kratkej strelnej zbrane, vie svoje, ak uz nie je dlhodobo trenovany

pri necakanom napadnuti ma obet velmi malo casu na obranu a ak ma to stastie, ze sa moze zacat branit, nebude moralizovat co moze a nie, vsetko ostatne su len prazdne kydy




„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  14:27:07  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
Volsung: ved by stačilo triafať na nohy.. no poviem vám, mam doma paralizer, to je aká blbosť, ved keby som toto dala útočníkovi na krk alebo na hrudník, tak mu spôsobím zástavu srdca.. Ešte by som mu musela prvú pomoc poskytovať. Baránok to veľmi profesionálne napísal - je lepšie čeliť právnym následkom ako sa "zobudiť zimný"..
Mám dokonca aj 2 spreje - jeden je silnejší druhý slabší.. tak som skúšala na sebe (!!) oči stípali velmi, sliznica podrážená, ale nie tak, aby som nemohla ísť dalej.. a to s tým vetrom, sprej môžete mať natlakovaný ako chcete, ked sa zaprie vietor, žena sprejom zasiahne akurát seba..
Volsung, odprevádzanie nie je archaická vec..
Už som počula o tom, že v poslednom čase obťažujú ženy v dopravných prostriedkoch, To už je svinstvo poriadne.. vtedy je vhodné, ak žena zavolá PZ a poprosí vodiča dopravy, aby neotvoril dvere na najbližšej zastávke do príchodu hliadky, keďže je možné zo zákona obmedziť osobnú slobodu páchateľovi na nevyhnutný čas. Vzhľadom na to že , je veľká neochota okolia, človek si nakoniec musí pomocť sám.. smutné, ako sa k sebe ludia správajú.. tu s vami maximálne súhlasím..
To je v poriadku, neodrázate ma, len ruku na srdce, no kto vie teraz napísať, ako by sa v v takom prípade zachoval?, ja by by som sa v prípade napadnutia (Božechráň) bránila určite, len neviem ako.. v ženských kabelkách nájdete zbraní dosť, napr. parfémy, ihlice do vlasov, perá, klúče, kovové spony do vlasov, u mna aj šrubovak .. atď-- samotná kabelka ma niekedy aj 4 kg.. to by možno stačilo ho ovaliť, sama teraz neviem..

recon - áno, ja viem, čo ste chceli napísať, pochopila som.. no ale čo narobíte? Ved viete aký sú pubertaci - sú najmudrejší na svete a rodičia sú tí najhorší ludia na svete, ak ich nepúšťajú na diskotéky.. Hormony s nimi trieskajú tak že až.. Neuvedomujú si nebezepčenstvo, myslia si, že svet je malina a je len ich..
hej - no, väčšinou myslím, že by bolo postačujúce iba páchateľa zastrašiť.. kolko krát v živote ste videli pistol? každý normálny človek, ktorý sa ocitne ako terč, prestane útočiť.. prevláda pud sebazáchovy.. Ak nie, snád by bolo fajn triafať do nôh alebo do ramien.. Ja vam naozaj píšem recon, strávila som hodiny v telocvični, trénoval ma profesionál a nič... my proste nemáme takú svalovú zostavu ako vy chlapi, hoci sme rýchlejšie a obratnejšie..
hm.. smutné, čo ste uviedli o sestrinej známej.. velké svinstvo, to už teraz fakt nikomu nemožno veriť...


No nič - nakoniec zistime, že ani zbrane, ani fyzická zdatnosť, človeku fakt pomôže len Boh.. Modliť sa, modliť sa modliť sa

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  14:38:07  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
To s tými strelými zbranami - tiež pravda Mato -- ale také berettky sa napr. lahko ovládajú, odistené su razdva.. vyzerá to skôr ako detská hračka..
Jasne - ved teraz s zbojne pasy nevydavaju len tak, musí sa prejst psych. testami, chodiť na strelnice a pod..
Kto by strielal prvý krát, tak pozor na spätný náraz

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  15:34:20  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
ked už zbraň doporučujem revolver.
1. netreba odisťovať a naťahovať (hoci možno a spúšť je potom jemnejšia) všetko sa urobí jenoducho potiahnutím za kohútik

2. nemôže sa zaseknúť náboj

3. Ak zlyhá náboj nič sa nedej opätovným potiahnutím za kohútik striela další. (ak v poloautomatickej pištoli zlyhá náboj, alebo sa zasekne je koniec)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  16:15:40  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
guest - prehral by si, keby si sa stavil - podla oficiálnych zdrojov minv, bolo za rok 2010 spáchaných 117 znásilnení a z toho 18 v rodine príbuznými..
ked chces, poslem ti celú tabulku, nie sú to tajné údaje.. môžno sú aj na str. minv.

Pôvodne zaslal mortinia - 10 február 2012 :  00:49:14



to su nahlasene znasilnenia; myslis si, ze kazde znasilnenie v domacnosti je nahlasene?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  16:21:16  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
tak tak a myslim, ze cisla by sa obratili, a riadne ... pretoze mnohi (bohuzial) sa drzia uz tu stupidne deklarovaneho, ze zena (krestanka) nema udavat svojho muza ...

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 10 február 2012 :  16:23:17  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
tak tak chlapi, pravdu máte - odhaduje sa, že všeobecne je spáchaných až dvojnásobok trestných činov, ktoré však neboli nahlásené..
Ak chcete údaje, kludne vam poslem, len je to tabulka v exceli a to sa tu nedá dat, lebo je toho vela, tak dajte mail, kto má záujem. Je tam mravnostná kriminalita, zneužívanie.. etc..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2012 :  04:57:58  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
esteze co ...

daj to sem http://www.uschovna.cz/ a kto chce si to stiahne

ty tam tiez nemusis zadavat pravy mail, jednoducho si vymysli, lebo zadat nejaky muss, len nezabudni sem skopcit udaje, ktore ti da pre stiahnutie toho suboru ... jednoduche, prakticke, anonymne ...


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 11 február 2012 :  06:54:04  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ja by som spomedzi strelnych zbrani odporucal glock , nema inu ako spustovu poistku a tu clovek nemusi odistit inak nez samotnym stlacenim kohutika.. mimo ine je to vlemi kompaktna a spolahliva zbran...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Zrusena tema Téma Next Topic: Klasická hudba s kresťanským posolstvom  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06