Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťanská kultúra
 Len pre katolíckych chlapcov a mužov
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Zrusena tema Téma Next Topic: Klasická hudba s kresťanským posolstvom
Strana: z 8

avus

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2012 :  11:32:42  Zobraziť profil  Pridať avus do zoznamu priateľov
citácia:
Avus - hej haloooo
Pôvodne zaslal mortinia - 02 február 2012 :  16:00:30



Je mi dosť jedno odkiaľ to je. Ja som to vždy tak cítil aj vo svedomí, aj keď mi ho perverzný svet otupoval ako sa len dalo. Úder do ruky a úder do pohlavia nikdy nebude to isté, ten druhý je perverznosť, to aj sám vo svedomí cítim. Len ľudia s otupeným svedomím to necítia.
Nikdy to nespravím.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 26  ~  Člen od: 09 január 2012  ~  Posledná návšteva: 03 február 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rytier

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2012 :  20:06:52  Zobraziť profil  Pridať rytier do zoznamu priateľov
Ako na predošlej stránke vidím, bol spochybnený použitý zdroj, dobre. Ale ani sa mi nechce hľadať k tomu ešte nejaké ďalšie veci, je mi už jasné, že keby som tu pozháňal aj 100 článkov, niekto to aj tak neprijme. Kto ale ešte má nejaké svedomie, stačí mu aj málo, hoci len toto:

Kristus nám odporúča dokonca sa ani nebrániť, ale ak sa už bránime, je potom už len samozrejmé, že to smieme robiť iba ak čistým spôsobom, sme kresťania, nie perverzní pohani.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 86  ~  Člen od: 07 január 2012  ~  Posledná návšteva: 07 február 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 03 február 2012 :  21:30:55  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
netreba 100 člankov rytier - stači, ak by ste pozhanali originál toho katechizmu - teda v knižnej podobe.

PS: kostelnik - vy nepleťte guesta, že nekopanie do rozkroku je najzákladnejší morálny zákon.. proste ho nepleťte a nezavádzajte ani nikoho nezaiteresovaného, ktorý túto tému číta. Určte si hranice vášho srandovania prosím.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mramor

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2012 :  13:56:49  Zobraziť profil  Pridať mramor do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:

Ale tak dajte nejaký zdroj ktorý potvrdí Vaše tvrdenie.

Pôvodne zaslal Reconquistador - 02 február 2012 :  23:46:33



Těžko něco dám, když já to znám jen z tradice. Ale zkusím popřemýšlet, možná na něco přijdu.

Pôvodne zaslal kostelnik - 02 február 2012 :  23:57:10



Kostelnik - Možno by som niečo mal. Známe bojové umenie Judo, pochádza z toho pohanského perverzného japonska, preto v jeho pôvodnej verzii sú aj zásahy na pohlavie, ale tí čo ho doniesli do Európy a začali ho tu učiť, tieto zásahy vynechali. A prečo? Lebo samozrejme vedeli, že v kresťanskej spoločnosti sú podpásovky nemorálny spôsob obrany, také niečo je v kresťanskej kultúre nemysliteľné. Preto to perverzné z juda vynechali, ponechali len tie čisté obranné spôosoby, sú to spôsoby ako aj slabší dokáže premôcť silnejšieho. Ale bohužiaľ, kresťanstvo je už dávno v žumpe, takže dnes už sa nájdu aj kluby, ktoré učia aj pôvodné judo so všetkou tou pohanskou perverzitou.

Ak už aj kresťan je ochotný dávať pri obrane podpásovky, potom koniec. Klesol na úroveň totálneho hovada. Soľ prestala byť slaná, pšenica sa zmenila na kúkoľ, kresťan, len aby si zachránil tento život, sa začal riadiť morálkou satanistov a pohanov.
Kresťanstvo bolo vždy o pravom opaku.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 február 2012  ~  Posledná návšteva: 23 júl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2012 :  14:57:38  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Možno by som niečo mal. Známe bojové umenie Judo, pochádza z toho pohanského perverzného japonska, preto v jeho pôvodnej verzii sú aj zásahy na pohlavie...
Pôvodne zaslal mramor - 06 február 2012 :  13:56:49



smola ze judo je pomerne nove bojove umenie, ktore vzniklo v 19. storoci cize nejakou davnou historiou japonska sa ohanat nemozes

a pokial mam spravne informacie, tak ziadne kopy ci udery v jude nie su dovolene

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2012 :  17:38:02  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
citácia:

Kostelnik - Možno by som niečo mal. Známe bojové umenie Judo, pochádza z toho pohanského perverzného japonska, preto v jeho pôvodnej verzii sú aj zásahy na pohlavie, ale tí čo ho doniesli do Európy a začali ho tu učiť, tieto zásahy vynechali.
Pôvodne zaslal mramor - 06 február 2012 :  13:56:49



Dovolím si oponovať. Moje deti chodia na judo. Ak mám správne informácie(od detí), tak sa smú používať iba chvaty, páky a škrtenie.

Neviem aké zásahy na pohlavie máte na mysli.
Hypoteticky by prichádzalo do úvahy v súvislosti s pohlavím iba to páčenie, ale to by malo zmysel snáď iba u chlapcov, však že ...

Dúfam, že som Vás nepohoršil. Iba zľahčujem vypätú atmosféru.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2012 :  21:37:43  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
V jude som nikdy nepočul o zásahoch na pohlavie, nemáte namysli aikido či karate? Zásah na pohlavie nie je len výsadou japonska, vyskytuje sa v mnohých obranných spôsoboch, najmä pre ženy. Stretol som sa s ním v bojovom umení Wing Tsun, ktoré podľa legendy vymyslela žena.
Neviem si predstaviť lepší obranný spôsob pre ženu, čo je čestné na prepadnutí ženy? Útočníci a násilníci nepoužívajú čestný spôsob boja, často ide ženám o život, alebo o poctivosť, dokonca môžu skončiť na trhu s bielym mäsom, často sa stáva že útočník nejde po žene ale po jej dieťati.
Žien sa netýka bojová etika, ani rytiersky kódex vážený, pokiaľ by mala žena radšej riskovať vyššie spomenuté len aby bojovala ako chlap ( myslím že niekde bolo spomenuté aj to že ženám neprislúcha mužské správanie ani zamieňanie úloh či zásad správania) a zachovala kódex čistého boja ktorý sa týka LEN mužov v BOJI, nie žien v obrane života alebo nedajbože vlastného dieťaťa.

Pokiaľ sa chcete silou mocou hádať, tak mi dovoľte aby som vás ako milovníka starých spôsobov ( čo som vlastne aj ja) vyzval aby sme nebojovali slovne, ale ak stále nesúhlasíte, tak môžme bojovať a Boh rozhodne kde je pravda. A nemyslite si že by som si nevedel hájiť názor aj inak ako rečami na internete, hoci pripúšťam že sa nám nemusí podariť stretnúť, som zo stredného slovenska, presnejšie Zvolen, výzvu myslím vážne!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 06 február 2012 :  23:56:24  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
citácia:
a co tak zmienku o tomto "probleme" od nejakeho (najlepsie vyznamneho) krestana, ktory ma na toto rovnaky nazor ako ty?
Pôvodne zaslal guest636 - 03 február 2012 :  07:49:54

Gueste, významných křesťanů nějak příliš neznám a ještě je u nich docela často ten problém, že oni o jakýchkoli perverzních věcech velmi neradi mluví, řídí se vzorem sv. Pavla, který říká, že o takových věcech je ostuda i mluvit.

Také mi je nepříjemné o tom mluvit, ale dnes nastala krizová situace, mnoho křesťanů má zcela otupené svědomí. A nějaká základní morálka se u většiny už dávno nepředává z generace na generaci, nastal kolaps morálky. Dnes mi někdo nevěří věci, které byly v minulosti samozřejmostí. Z takového morálního kolapsu se dostaneme už asi jedině zázrakem.


Mramore, ano, to by mohl být také jeden nepřímý důkaz. Ale ti se svědomím to nepotřebují a ti bez něj to asi stejně neuznají. Ale pokud o tom víte víc, napište ještě, odpovězte na reakce. Děkuji.

 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  07:06:41  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

Gueste, významných křesťanů nějak příliš neznám a ještě je u nich docela často ten problém, že oni o jakýchkoli perverzních věcech velmi neradi mluví, řídí se vzorem sv. Pavla, který říká, že o takových věcech je ostuda i mluvit.

Pôvodne zaslal kostelnik - 06 február 2012 :  23:56:24



mal som skor namysli historicke pisomne zaznamy o nazorch vyznamnych krestanov na tuto vec

vies mi vysvetlit, preco nie je v inych katechizmoch ta vsuvka o perverznosti uderu do rozkroku? a preco sa inde v texte nenachadza ziadna podobna vsuvka? ja mam podozrenie ze ju tam niekto zamerne pridal a ze to nebol autor

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mramor

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  12:08:29  Zobraziť profil  Pridať mramor do zoznamu priateľov
Baránok - No dúfam, že na Slovensku zatiaľ všetky judo kluby učia iba to čisté (kresťanské) judo, bez akejkoľvek perverzity.

Kostelník - Bežný judista o tom nevie. Čítal som o tom v minulosti na jednom už neexistujúcom judo fóre, na českom internete. Tam o tom písali nejakí maníci, kde im to iní maníci potvrdzovali. Mohol by to dobre vedieť asi jedine nejaký odborník judo-teoretik, ktorý dôkladne pozná aj jeho históriu. V pôvodnom jude sú vraj aj nejaké útoky na pohlavie, ale keďže v kresťanskej kultúre bola taká obrana nemorálna, tak sa to radšej úplne vynechalo. Ale sú vraj vo svete judo kluby, ktorú učia judo aj s tou perverzitou.

vultus - ak ste kresťan/kresťanka, možete sa brániť iba čestne, bez podpásoviek. A platí to aj vtedy ak útočník používa nečestné útoky. Vy na jeho nízku úroveň nikdy klesnúť nesmiete. Aj o tom je kresťanstvo. My kresťania bojujeme/bránime sa len čisto (bez podpásoviek) a za každých okolností.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 14  ~  Člen od: 06 február 2012  ~  Posledná návšteva: 23 júl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  14:00:46  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
Viete čo?? v poriadku..
vy chlapi si bojujte bez podpásoviek - kludne, tak je to aj OK.. Ked mate za čo a prečo bojovať - tak fajn.. Ale nikto tu nemôže stotožnovať 2 veci - bitku ako takú - proste férovka 2 rovnakých / podobných váhových kategórigii a prípadnú sebaobranu..
Takže chlapi - vy si bojujte férovo - inak vultus - ked najdete supera na bitku - dojdem sa kuknuť ked budem mať cestu

Ale my ženy v prípade sebaobrany sa radšej budeme brániť tak ako najlepšie vieme, tak, ako príde práve vhod.. OK??


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  15:12:07  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
brániť sa o.k. a nikto nemôže považovať uder na pohlavie za perverznosť - resp za zakázaný úder. Naopak je to veľmi účinná obrana ktorá síce chlapa zabolí a spacifikuje, ale mu vlastne vážnejšie neublíži (len výnimočne) Teda je to aj humánne a kresťanské! V prípade nutnej obrany je dovolené útočníka aj zabiť. Je veľmi pravdepodobné že útočník je v stave smrteľného hriechu a jeho zabitím mu obranca znemožní lútosť, nápravu a spásu. Preto je oveľa kresťanskejšie ho spacifikovať napr. kopom do prirodzenia, čím sa nezabije a dostane šancu na spásu.
Perverznosť je skôr prílišné zameranie sa na pohlavie ako tu niektorí páni predvádzajú

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rytier

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  19:26:37  Zobraziť profil  Pridať rytier do zoznamu priateľov
citácia:

Neviem si predstaviť lepší obranný spôsob pre ženu,
Pôvodne zaslal vultus - 06 február 2012 :  21:37:43



Platí aj pre Maka: Škoda, že som si to neodložil, by som dal článok od jednej ženy, ktorá sebaobranu študuje a venuje sa tomu veľa rokov, práve ona písala, že v praxi to takmer vôbec nezaberá. Tým si len uškodí, útočníka to rozzúri a vyrazí jej zuby, zlomí nos... To je lepšie radšej nerobiť nič. Sú účinnejšie metódy, na tele je pár bodov, stačí na ne lepšie zatlačiť a človek je paralizovaný.


citácia:

myslím že niekde bolo spomenuté aj to že ženám neprislúcha mužské správanie ani zamieňanie úloh či zásad správania) a zachovala kódex čistého boja ktorý sa týka LEN mužov v BOJI,
Pôvodne zaslal vultus - 06 február 2012 :  21:37:43



Tak tu trochu pozor. Preverzity sa nesmie dopustit nikto nikdy, žena už ani náhodou.

A ak ideme k starším mravom, potom dáma žiadnu sebaobranu nerobí, jedine volá o pomoc. Jej ochrancom je muž. A nepatrí sa aby niekde dáma chodila sama, má mať vždy garde. Ak toto pravidlo poruší, sama si potom za nebezpečenstvo môže.

citácia:

tak môžme bojovať a Boh rozhodne kde je pravda.
Pôvodne zaslal vultus - 06 február 2012 :  21:37:43



Túto prax ale cirkev už zakázala

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 86  ~  Člen od: 07 január 2012  ~  Posledná návšteva: 07 február 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rytier

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  19:35:38  Zobraziť profil  Pridať rytier do zoznamu priateľov
citácia:
brániť sa o.k. a nikto nemôže považovať uder na pohlavie za perverznosť
Pôvodne zaslal mak - 07 február 2012 :  15:12:07



Lenže to perverznosť je. A celkom až očividná.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 86  ~  Člen od: 07 január 2012  ~  Posledná návšteva: 07 február 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  19:49:05  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
no tieto príspevky nemajú chybu..

že žena musí ísť po ulici s garde, lebo inak si za to, žena nu nejaký pako zaútočí, môže sama.. lol !! a napadnutá žena bude len kričať a zrazu jej z kriakov beží na pomoc jej "ochranca"-- šak toto sú scény zo starých filmov!!

áno áno rytier.. vynikajúco.. dúfam, že vy v bežnom živote nosíte dobový kostým zo 17 storočia..
a ešte nezabudnite napísať, že žena nesmie ísť voliť, nesmie soférovať, a samozrejme - nesmie ani vedieť čítať a písať.. šak načo by jej to bolo, kedže jej ochrancom je "muž"...

Ja som vďačná, že mojim ochrancom je Boh a že mi dal vynikajúceho anjela strážneho..

Pamatajte rytier, že keby vám náhodou preplo a napadli by ste mna, kopala by som vas, škrabala by som vas a dohryzla by som vam ruky a možno aj nechtami vypichla oči - ooo a nosim šrubovak v kabelke - stale sa mi niečo kazí... a ten šrubovak by som vam vpichla rovno medzi oči.. to by bolo veru veľmi elegantné že?



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  20:36:57  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
Stojím si za svojím, áno, sú aj iné body útoku, napríklad ohryzok na krku, oči, stiahnutie útočníka na zem tak že ho zachytíme za nos, tlakové body ako také sa treba naučiť a aby ich človek dokázal efektívne využiť musí bojové umenie študovať mesiace ba roky. Vravíte že je to neúčinné? Nejde o to poraziť útočníka, ale získať čas pre útek, vraj len rozzúri? Dobrá pecka už len vyvedie z miery, počuli ste už o psychológii boja? Už len to že žena spôsobí útočníkovi bolesť ho zarazí, ide o to aby bol útočník na moment v šoku a napadnutá žena mohla ujsť.

Stojím si za svojím, žena v prípade útoku na seba alebo na dieťa ak s ním ide po ulici má právo brániť sa ako uzná za vhodné, som zvedavý ako vysvetlíte žene ktorá bránila svoje dieťa alebo seba že sa dopustila hriechu ak nebojovala čisto.

Aj pre mňa je novinka že žena musí mať za každých okolností garde, za útok si môže sama? Holý nezmysel


,,Túto prax ale cirkev už zakázala"

Mám to brať ako výhovorku? Určite by nešlo o boj na život a na smrť, hovorí vám niečo zápasenie podľa pravidiel MMA? Myslím že človek ktorý tvrdí že žena musí bojovať ako muž, teda podľa istého kódexu a pravidiel keď si bráni život, svoju čistotu, česť či dieťa, zrejme uvažuje ešte spôsobom odpovedajúcim názorovej výmene ktorú som vám navrhol.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  22:49:32  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:

A ak ideme k starším mravom, potom dáma žiadnu sebaobranu nerobí, jedine volá o pomoc. Jej ochrancom je muž. A nepatrí sa aby niekde dáma chodila sama, má mať vždy garde. Ak toto pravidlo poruší, sama si potom za nebezpečenstvo môže.


Pôvodne zaslal rytier - 07 február 2012 :  19:26:37



Ešte musím doplniť - lebo toto je riadna blbosť teda.. aby si čítajúci nemysleli, že že rytier má nebodaj pravdu.
Rytier - dáme tu zas hladisko právne:
ak má páchateľ úmysel ženu znásilniť, tak najprv ju asi fyzicky napadne nie ? Viete o tom, že ak sa žena nebráni, z hľadiska práva to znamená, že žena dobrovoľne súhlasila so stykom? A to si teraz všetci predstavte, že by sa našiel nejaký taký úchyl a žiadna žena by sa nebránila a on by si veselo znásilnil pol republiky, lebo by ho ani štátne orgány nemohli zastaviť -a samozrejme preto, lebo by žiadnej vážený pán rytier z kríkov neprišiel na pomoc!! .---woooow---
rytier - ak chcete hrať mravného elegána a priali by ste si, aby svet išiel podľa vašich (nie práve zdravých) predstáv, museli by ste zabezpečiť, aby sa útočníci na svete nevyskytovali alebo aby blázni boli navždy zavretí v detenčakoch-- to je všetko čo som chcela napísať.. Tak to na svete proste nefunguje ako píšete vy..



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  23:27:23  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
Máku, buď nevidíš a nebo co. Se tam na to video trochu dívej, můj příspěvek dole. Každý, kdo není retardovaný, vidí že je to perverzita už samo o sobě:

Pokud toto není perverzní, tak pak už není perverzní nic:
http://www.kredo.sk/bforum/topic.asp?whichpage=6&TOPIC_ID=2932#110391



 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  23:32:45  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
Vultus, pokud chceš boží soud, souboje církev opravdu zakázala, ale byly i jiné možnosti. To dáš ruku do ohně na 2 minuty, pak ji vytáhneš, pokud na ní nebudou žádné popáleniny, puchýře, prostě bude čistá bez nejmenšího poškození, boží soud si vyhrál. Pokud tedy ještě o boží soud stojíš, dej nám vědět.

To že čestně mají bojovat jen muži a na ženy prdíme. Ve věcech mravů jsme vždy byli na ženy ještě přísnější než na muže. A zde se jedná o perverzitu. Proto v takovém případě má žena hřích když na to už jen myslí. Žena se sama musí držet v pokoře, čistotě a nevinnosti. Jen dnešní perverzní kultura udělala z žen kurevské špíny. Až se dostaneme k moci, máme co napravovat.
Žena má být ztělesněním pokory, jemnosti, čistoty a nevinnosti, proto aby někdy někoho udeřila do pohlaví je pro ni hřích i pomyslet.

 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2012 :  23:36:15  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
Budu se opakovat pro všechny oponenty:

Účel prostředky nesvětí, proto můžete brečet o znásilněných ženách kolik chcete, nesmíte to udělat ani kdyby na jednom kopanci do pohlaví stála i záchrana celého světa.
Prostě musíte nechat ten svět plavat. A proto všechny vaše řeči zde kolem toho mají hodnotu prázdné nuly.

Pokud vám někdo ukřivdil, Bůh ho potrestá, to se nemusíte bát.

 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 08 február 2012 :  00:04:25  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
fu ha toto je ake drsne... mnuz inak k tej sebaobrane.. pravda je taka ze priemerne telesne zdatna zena sa priemerne telesne zdatnemu muzovy nema sancu fyzicky ubranit.. naozaj nie.. uz asi 4 mozno 5 rokov som instruktor v ramci jedneho bojoveho sistemu a mal som niekolko krat aj dievcata co cvicili .. a bolo to na zaplakanie.. sikovne pohybovo mozu byt rychlo pochopia co ako robyt.. ale nemaju silu na to.. a co o otm povedat ked vidim zenu bojovat akokolvek je mi to priam odporne.. a co sa tika sveta kde neikto ce zeny znasilnovat .. tak problem neni v tom ze zeny s anevedia branit.. sak oni sa ani moc nemaju ako .. teda bez pomocok.. problem je v tolerovani podobneho spravania a z pokleslej moralky psolocnosti ktora dokaze plodit podobne individua.. inak mortinia man by ste v tom kostime na ulici stretli velice casto :D napriklad takto http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/297513_2067396482661_1177287060_3444722_2115894_n.jpg

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 08 február 2012 :  06:52:39  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
... Až se dostaneme k moci, máme co napravovat...

Pôvodne zaslal kostelnik - 07 február 2012 :  23:32:45



ked sa dostanete k moci? to ako kto? nejaka fanaticka odnoz krestanov? to by som chcel vidiet...

skor si ale myslim, ze si troll

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 08 február 2012 :  15:44:13  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
citácia:
Máku, buď nevidíš a nebo co. Se tam na to video trochu dívej, můj příspěvek dole. Každý, kdo není retardovaný, vidí že je to perverzita už samo o sobě:

Pokud toto není perverzní, tak pak už není perverzní nic:
http://www.kredo.sk/bforum/topic.asp?whichpage=6&TOPIC_ID=2932#110391




Pôvodne zaslal kostelnik - 07 február 2012 :  23:27:23



Kostelníku to o čom meleš?
1. na videu je akýsi tréning alebo čo a to prdsa neriešime ale sebaobranu. a mohli by sme polemizovať o jeho perverznosti hoci tí japonci to asi ako perverznosť nechápu.
2. na videu je jasné že taký úder do rozkroku zloží aj trénovaných chlapov a teda ako sebaobrana je účinný
3. retarďák je ten čo sem dáva videá ktoré nedokumentujú o čom hovoríme ale od veci sa snaží klamať.

4. nikde v KKC nie je definované že úder do pohlavia je nedovolená sebaobrana.
5. Perverznosťou je vidieť perverznosť aj tam kde nie je (alebo fanatizmus a škrupulantstvo?) Ak máš také problémy to je tvoja vec ale neprehlasuj to za normu pre všetkých.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 08 február 2012 :  16:02:35  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
Kostelnik.. kecy kecy kecy.. prepačte, že takto reagujem, ale to čo píšete sú kecy.. TO že niečo tvrdíte vy, neznamená, že je to pravda a už som vas raz poprosila, aby ste si určili hranice svojho srandovania, lebo už to prestáva byť vtipné.. Bud tu svoje tvrdenia doložte niečim relevantným (vaše myšlienkové pochody nie sú relevantné) - alebo sa radšej nevyjadrujte..

Volsung - nice pic .. kostým vhodný do divadla, na nejaké mestské hry a tak.. celkom milé..
Ved hej - sme fyzicky slabšie - ale to neznamená, že sa nemáme aspon pokúsiť brániť nie? Ja za to nemôžem, že nas Boh takto stvoril - že vy chlapi ste väčšinou 2x väčší ako my.. Sebaobrana je nutná a potrebná, ak sa človek nebráni, znamená to, že s útokom súhlasí.. Bavíme sa o sebaobrane.. Každý zdravý človek si bezprostredne po útoku bráni vlastnú kožu.. Je to tak..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 08 február 2012 :  19:15:08  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Máku, buď nevidíš a nebo co. Se tam na to video trochu dívej, můj příspěvek dole. Každý, kdo není retardovaný, vidí že je to perverzita už samo o sobě:

Pokud toto není perverzní, tak pak už není perverzní nic:
http://www.kredo.sk/bforum/topic.asp?whichpage=6&TOPIC_ID=2932#110391




Pôvodne zaslal kostelnik - 07 február 2012 :  23:27:23



Kostelníku to o čom meleš?
1. na videu je akýsi tréning alebo čo a to prdsa neriešime ale sebaobranu. a mohli by sme polemizovať o jeho perverznosti hoci tí japonci to asi ako perverznosť nechápu.
2. na videu je jasné že taký úder do rozkroku zloží aj trénovaných chlapov a teda ako sebaobrana je účinný
3. retarďák je ten čo sem dáva videá ktoré nedokumentujú o čom hovoríme ale od veci sa snaží klamať.

4. nikde v KKC nie je definované že úder do pohlavia je nedovolená sebaobrana.
5. Perverznosťou je vidieť perverznosť aj tam kde nie je (alebo fanatizmus a škrupulantstvo?) Ak máš také problémy to je tvoja vec ale neprehlasuj to za normu pre všetkých.

Pôvodne zaslal mak - 08 február 2012 :  15:44:13




spravne mak, len pochybujem, ze tie dristy co tu popisal myslel vazne,
skor sa priklanam k mortinii, uz to prestava byt zabavne ...

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Zrusena tema Téma Next Topic: Klasická hudba s kresťanským posolstvom  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06