Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Co ma zaujalo v mediach
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Bleskozvody na vežiach kostolov Téma Next Topic: evolúcia náboženstiev
Strana: z 11

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 07 október 2011 :  19:09:34  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
pozerali ste včera ten dokumeent na stv 2???
bolo to v rámci relácie "Pod lampou" a premietal sa tam dokument "Ježiš je normálny" od Terezy Nvotovej a potom vlastne celá relácia bola takto zameraná, na psychické manipulácie, o škodlivosti hypnózy, manipulácii na deťoch..

nenašla som celý dokument, online, ale tu sú z toho ukážky, tak aspoň takto no:

http://www.mojevideo.sk/video/3df1/jezis_je_normalni.html
http://www.youtube.com/watch?v=7hdyD-YlksY



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 08 október 2011 :  06:48:35  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
Ten by mal mať zmluvu s Všeobecnou zdravotnou poisťovňou.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 08 október 2011 :  08:20:21  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
pozerali ste včera ten dokumeent na stv 2???
bolo to v rámci relácie "Pod lampou" a premietal sa tam dokument "Ježiš je normálny" od Terezy Nvotovej a potom vlastne celá relácia bola takto zameraná, na psychické manipulácie, o škodlivosti hypnózy, manipulácii na deťoch..

nenašla som celý dokument, online, ale tu sú z toho ukážky, tak aspoň takto no:

http://www.mojevideo.sk/video/3df1/jezis_je_normalni.html
http://www.youtube.com/watch?v=7hdyD-YlksY




Pôvodne zaslal mortinia - 07 október 2011 :  19:09:34



cely volne dostupny na wareze, tragikomedia


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 08 október 2011 :  08:29:28  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:


A u našich svätých, ktorí dostali nejake informácie a poslostvá, to bolo obyčajne pri ich plnom vedomí. Teda úplne iné stavy a situácie. Žiadne váľanie sa po zemi a upadanie do bezvedomia.

Pôvodne zaslal Peterxxx - 07 október 2011 :  11:08:31



ako viete ? svoje vidiny predsa nemali ako sväte, mozno vdaka tomu sa svätymi stali, nie? co ak hlasali len to co iny chceli pocut ...

ine stavy a pocity? , takze katolik sa nemoze dostat do tranzu ci vytrzenia napriklad ?

zas nas idete presviedcat, ze ste nadludia ?



„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 08 október 2011 :  12:07:42  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
Ten by mal mať zmluvu s Všeobecnou zdravotnou poisťovňou.

Pôvodne zaslal baránok - 08 október 2011 :  06:48:35




no minimálne so VSZP, ved jeho Kristus na slovo poslúcha! ...

dospela som k záveru, že psychická manipulácia a hypnóza v takej podobe, ako sme videli, by mala byť zahrnutá v trestnom zákone, lebo toto je neskutočné, čo on s tými ludmi robí..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slovak

Stav: offline

 Odoslaný - 09 október 2011 :  18:36:54  Zobraziť profil  Pridať slovak do zoznamu priateľov
Vďaka sugestibilite, ( nekritické prijímanie informácií ) ktorou disponuje každý zdravý človek, je využívaná psychická manipulácia v bežnom živote, rodičmi, obchode - komerčnom prostredí, politikmi, cirkvami a náboženskými spoločenstvami. Obrana proti psychickej manipulácii je racionálne kritické myslenie. Nebezpečné je postsugestívne a posthypnotické konanie, ak je pravidelne opakované, prehlbované pretrváva celý život.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 288  ~  Člen od: 10 august 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 09 október 2011 :  19:20:43  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
Jan Pavol II skoncil v pekle !

http://sk.cross.tv/66881



Pôvodne zaslal saxsax - 06 október 2011 :  10:23:20




až teraz som si všimla.. ou saxsax, čo ste to tu dali za video?? heh ..

ad 1) holka bola vraj 23 hodín mrtva - to už by bola davno v chladničke, možno už by bola aj pitvaná.. takže už to je zaražajuci bod č. 1

ad 2) Ježiš ju vraj ťahal do pekla, lebo jej ho chcel ukázať - no, pokiaľ ja viem, Kristus nikdy nevstúpi do pekla, iba do tzv. predpeklia to je zaražajuci bod č. 2.

to sa však neprieči s tým, že niektorí svätí peklo videli - pretože svätice neuvádzali, že ich tam ťahal Boh

dievča na seba proste chce uputať pozornosť, mala veľmi divný sen alebo halucinuje.


ja nepochybujem, že peklo existuje a som aj presvedčená, že je to masaker dostať sa tam. Jediné, čo je v tomto video reálne, je tvrdenie, že proste musíme žiť lepšie , tak , aby sme nevošli do večného zatratenia..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 09 október 2011 :  22:13:59  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
len ma to zaujalo a dokazuje, ze vsetko je to o nicom, halucinacie, vizie, tranzstavy a mame tu svedectva na objednavku


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  08:16:57  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Pripomína mi to jeden výrok: čomu všetkému musí ateista veriť len aby nemusel veriť v Boha.

Pôvodne zaslal Ales - 07 október 2011 :  18:34:55



no comu takemu neobvyklemu musim verit?


povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  08:18:24  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

to sa však neprieči s tým, že niektorí svätí peklo videli - pretože svätice neuvádzali, že ich tam ťahal Boh

Pôvodne zaslal mortinia - 09 október 2011 :  19:20:43



z toho, ze niekto neuvadza, ze do pekla ho tahal boh, vyplyva, ze jeho videnie je autenticke?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  08:19:43  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Tie "racionalne vysvetlenia" su málo racionálne, sú moc sci-fi.

Pôvodne zaslal Peterxxx - 07 október 2011 :  15:14:45



sci-fi je vzdy blizsie realite nez fantasy

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucia

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  15:32:29  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
Nevedela som, ze krestanske skoly vychovavaju taketo umelkyne.

Slovenský talent z kresťanskej školy: Bielizeň a podväzky!

Dňa 10. Okt 2011 Slovenský talent z kresťanskej školy: Bielizeň a podväzky! BRATISLAVA - Nezdá sa! Andrea Gábrišová (19) už na kastingu do Česko Slovensko má talent ukázala, že v nej môže byť viac, než vidno na prvý pohľad. Pred porotu totiž prišla ako škaredé káčatko, keď však zo seba strhla neforemné oblečenie a rozpustila si vlasy, zmenila sa na sexi ženu. Topky.sk ale zistili, že študentka cirkevného konzervatória má v repertoári aj oveľa vyzývavejšie číslo. V šou Robin Hood sa predviedla v čipkovanej bielizni a podväzkoch!

http://infoklub.sk/slovensky-talent-z-krestanskej-skoly-bielizen-a-podvazky/

Ako sme sa dozvedeli, ťažkosti kvôli tomu nemala ani na svojej škole. „Nebol s tým problém, žiadna zlá odozva. Oni boli radi, že reprezentujem. Umenie je proste umenie,” komentovala to Andrea. Jej snom je byť muzikálovou herečkou, momentálne účinkuje v Divadle na kolesách v predstaveniach pre deti.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  16:06:26  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
No ved umenie je proste umenie... Co narobime?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tornero

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  16:12:56  Zobraziť profil  Pridať tornero do zoznamu priateľov
citácia:
No ved umenie je proste umenie... Co narobime?

Pôvodne zaslal Mato - 10 október 2011 :  16:06:26

dnes je divny ten kto nechodi quasi nahy.... svet valcuje

Aufer a nobis, quaésumus ,Domine, iniquitátes nostras; ut ad sancta sanctórum puris mereámur méntibus introíre. Amen

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 408  ~  Člen od: 13 október 2009  ~  Posledná návšteva: 15 október 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  18:30:18  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
No ved umenie je proste umenie... Co narobime?

Pôvodne zaslal Mato - 10 október 2011 :  16:06:26

dnes je divny ten kto nechodi quasi nahy.... svet valcuje

Pôvodne zaslal tornero - 10 október 2011 :  16:12:56





na spominanom linku je odpoved ... Vy za vrchol umenia, asi povazujete priame prenosy z kostolov na STV2 ...

zas az take hrozne sa nestalo, co mala tancovat v mnisskom habite aby to niekoho uspokojilo len preto ze je z cirkevnej skoly ?


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucia

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  18:56:30  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
citácia:

zas az take hrozne sa nestalo, co mala tancovat v mnisskom habite aby to niekoho uspokojilo len preto ze je z cirkevnej skoly ?



Pôvodne zaslal saxsax - 10 október 2011 :  18:30:18



...to mi je jasne, ze vam sa to nezdalo hrozne....

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 10 október 2011 :  19:16:59  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
tu nejde len o mna, ak som spravne pochopil tak ani predstavitelom v skole , nerobt e s toho dramu, dievca je ozaj pekne a svojim sposobom robi reklamu svojej cirkvi
mate dost inych moznosti a prikladov kde sa mozte vyburit svojim pohorsenim ...



„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 29 október 2011 :  20:41:36  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
http://kormidlo.blog.pravda.sk/2011/10/29/slovaci-v-malackach-predviedli-aky-sme-my-kulturny-narod%E2%80%A6/

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 29 október 2011 :  22:12:45  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
šak sme na Slovensku.

ozaj videl som že sme sLOVEnsko. Love je láska ale Love sú aj peniaze. A tu su ludia s Love pre Love. :) takže čomu sa čudovať?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 29 október 2011 :  22:28:23  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
http://dolezite.sk/Cina_varovala_Putina_USA_chce_svetovu_vojnu_223.html

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 29 október 2011 :  22:43:14  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
3. svetová hrozí od konca druhej svetovej.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 30 október 2011 :  10:24:41  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
ziadna svetova vojna nehrozi, prestudujte is nieco o MAD teorii a zistite preco nema zmysel viest dalsiu svetovu vojnu

samozrejme lokalne vojny budu neustale - vzdy sa najde nejaky dovod preco bojovat

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 30 október 2011 :  10:29:33  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
len ci aj politici citali tu teoriu.
Ja si myslim ze usa chce urobit to co kedysi jeden nemec s fuzkami. Len diplomatickou cestou. Cina si zase chce cosi dokazovat lebo sa zacina citit byt silna.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

maaajo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 október 2011 :  11:40:56  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: maaajo  Pridať maaajo do zoznamu priateľov
citácia:
ziadna svetova vojna nehrozi, prestudujte is nieco o MAD teorii a zistite preco nema zmysel viest dalsiu svetovu vojnu

samozrejme lokalne vojny budu neustale - vzdy sa najde nejaky dovod preco bojovat

Pôvodne zaslal guest636 - 30 október 2011 :  10:24:41


Na MAD teóriu by som sa až tak nespoliehal. Mnohí odborníci na medzinárodné vzťahy prišli so serióznymi argumentmi, ktoré ju spochybňujú.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 721  ~  Člen od: 25 marec 2011  ~  Posledná návšteva: 30 január 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 30 október 2011 :  16:37:31  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

Na MAD teóriu by som sa až tak nespoliehal. Mnohí odborníci na medzinárodné vzťahy prišli so serióznymi argumentmi, ktoré ju spochybňujú.

Pôvodne zaslal maaajo - 30 október 2011 :  11:40:56



spomen nejaky taky argument

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 11 Previous Topic: Bleskozvody na vežiach kostolov Téma Next Topic: evolúcia náboženstiev  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06