Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťanská kultúra
 cesta na vrch Morja
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: JKS Téma Next Topic: Texty pesniciek - pomocka pri modlitbe?  

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 11 september 2011 :  22:36:35  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
aky je vas nazor na tuto knihu? Citali ste? Autor je sice z Ecav ale tema je zo SZ o ceste Abrahama takze snad Rarach nebudE mat s tym problem.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora 

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2011 :  09:52:43  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
a odkedy je to, co uzna za zle ''rarach'', ozaj zle??

lebo tak mi to z toho prispevku vychadza.

niezeby som teraz odsudzoval nazory ''raracha'',alebo ich nebral,ale on tu je hlavny ci co ? :DD


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2011 :  10:30:10  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
aky je vas nazor na tuto knihu? Citali ste? Autor je sice z Ecav ale tema je zo SZ o ceste Abrahama takze snad Rarach nebudE mat s tym problem.

Pôvodne zaslal Ales - 11 september 2011 :  22:36:35



Knihu sme necitali.
Mame tolko dobrych knih a spolahlivych autorov, ze sto zivotov by nam nestacilo na nich.
Takze treba si vyberat, a safra vyberat, comu a komu dame svoj cas i svoju doveru.



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2011 :  11:16:33  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
nesklamal si. :) ale ide o div. Hru

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2011 :  11:22:32  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
nesklamal si. :)


Dakujem.
I v buducnosti.

Tykame si - odkedy?



citácia:
ale ide o div. Hru


Pytate sa na knihu, teraz je to uz div. hra, mozno o chvilu to bude film, a potom ...?


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2011 :  11:26:07  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
s tebou je vzdy zabava.
Div. Hra zatial len v kniznej podobe

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2011 :  11:29:52  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
OK

Ignore

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2011 :  13:51:47  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
aky je vas nazor na tuto knihu? Citali ste? Autor je sice z Ecav ale tema je zo SZ o ceste Abrahama takze snad Rarach nebudE mat s tym problem.

Pôvodne zaslal Ales - 11 september 2011 :  22:36:35


ani ja som necitala, staci, ze autor nie je katolik, naco pokusat...

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: JKS Téma Next Topic: Texty pesniciek - pomocka pri modlitbe?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06