Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťania a spoločnosť
 Metal a kresťan
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Potreba zmeniť svoj život? Téma Next Topic: Cirkvám na Slovensku ubudli desiatky tisíc ovečiek
Strana: z 5

Ambrobene

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  11:29:45  Zobraziť profil  Pridať Ambrobene do zoznamu priateľov
Ahojte, som presvedčením katolík, hrajem u nás v kostole vo Svite na organe. Je tu však taká vec, že sa mi veľmi páči hudba metal, hard rock, metalcore a podobná tvrdá hudba. Samozrejme, že nepočúvam satanizmy ako gorgorot, black sabath, judas priest a pod. Ale niečo v tomto duchu:
Bullet for my valentine
http://www.youtube.com/watch?v=gqI-6xag8Mg&ob=av3e
http://www.youtube.com/watch?v=9sTQ0QdkN3Q&ob=av3e
http://www.youtube.com/watch?v=0n3cUPTKnl0&ob=av3e
Helloween
http://www.youtube.com/watch?v=XdF00aAgH6o
Rob zombie (pozor vulgarizmy!)
http://www.youtube.com/watch?v=AeUwikDrA9I
Slash snakepit
http://www.youtube.com/watch?v=avLRqD478xo

Samozrejme, aj keď tam často spievaju o smrti, trápení, vojnách a pod. a občas je tam nejaký scream (čiže krik), nie som zástancom kultu smrti. Ak sa niekde objaví lebka, alebo pod., ešte to nemusí znamenať hneď zlo! Veď aj sv. Tomáš akvinský mal na svojom stole položenú lebku, aby pamätal na smrť. Myslíte si, že by som mal na takú hudbu zabudnúť?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 175  ~  Člen od: 28 august 2011  ~  Posledná návšteva: 06 apríl 2012 Upozorniť moderátora 

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  15:22:12  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov




Ano.











 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  15:29:51  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
to záleží od veku.. ono Vás to prejde samé..

mne niekedy v aute ide naplno black sabbath (väčššinou paranoid), niekedy si pri vysávaní spievam "už ma obklúčili..", niekedy si voľný čas pokryjem ludovkami!! ale to je všetko od nálady.. občas je to Il Divo, niekedy sa proste prispôsobím tomu, čo je v rádiu.. väčšinou také "kludnejšie" veci si púšťam.. a myslím, že čoraz častejššie si nepúšťam nič. Rozruchu okolo seba mám dosť

takžee je fajn, že nepočúvate satanizmy - a ak budete mať toho trieskania dosť, prejde vás to

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  15:46:18  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
citácia:

niekedy si pri vysávaní spievam "už ma obklúčili.."

Pôvodne zaslal mortinia - 28 august 2011 :  15:29:51



Vitaj v klube. . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  15:50:54  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:

niekedy si pri vysávaní spievam "už ma obklúčili.."

Pôvodne zaslal mortinia - 28 august 2011 :  15:29:51



Vitaj v klube. . .

Pôvodne zaslal Frederik - 28 august 2011 :  15:46:18




nie je to až taká zlá pesnička... vlastne mi príde aj dosť melodická

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  15:54:09  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
citácia:

Myslíte si, že by som mal na takú hudbu zabudnúť?


Pôvodne zaslal Ambrobene - 28 august 2011 :  11:29:45


Ahoj . . . :-)
Nepatri sa odpovedat otazkou-ale inak sa to neda. . .
Ako na teba posobi metal-ake mas pocity pri jeho pocuvani?. . . Mozes odpovedat aj cez pm,ak chces. . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  15:58:13  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
citácia:

nie je to až taká zlá pesnička... vlastne mi príde aj dosť melodická

Pôvodne zaslal mortinia - 28 august 2011 :  15:50:54


Ano,to urcite je. . .optimisticka uz pomenej,ale pri vysavani . . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  16:09:24  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:

Myslíte si, že by som mal na takú hudbu zabudnúť?


Pôvodne zaslal Ambrobene - 28 august 2011 :  11:29:45


Ahoj . . . :-)
Nepatri sa odpovedat otazkou-ale inak sa to neda. . .
Ako na teba posobi metal-ake mas pocity pri jeho pocuvani?. . . Mozes odpovedat aj cez pm,ak chces. . .

Pôvodne zaslal Frederik - 28 august 2011 :  15:54:09




kludne odpoviem aj verejne
metal? zle, rozrušuje ma, ak ho raz za uhorský rok počúvam, to vtedy, ak idem nevyspatá do práce a potrebujem sa súrne prebrať a 2 kavy nezabrali..

ale snažila som sa odpovedať Ambrobenovi, že vekom človek prechádza na rôzne druhy hudby, ja som v puberte počúvala všetko len nie pomalé a kludné pesničky, mala som obdobie, ked som počúvala rap, potom som sa zamerala len na slovenské veci, potom len na rock, potom ma chytilo asi disco alebo čo to bolo.. a potom ma to celé prešlo .... Ach jaj, tá puberta... Až kým som si nezačala v období velkej noci spievať "Obeť svoju veľkonočnú"-- zvlášť toto: Povedzže nám, ó, Mária, čos’ videla na ceste?„Hrob som zrela oslávený, kameň nebol na mieste. Videla som svedkov z neba, na kameni sedeli; plachtu, v ktorej Pán bol v hrobe, skladali už anjeli. táto je jedna z najkrajších!!
Takže teraz počúvam, čo ide v rádiu, alebo fakt to Il divo.. prípadne si napočúvam 3 sv. omše za deň, ak mi ide lumen :).. alebo aj nič - už mám radšej ticho..


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  16:17:49  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
:-D Ehm. . .mile dievcatko-otazka nepatrila tebe. . . :-D

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  16:25:40  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
:-D Ehm. . .mile dievcatko-otazka nepatrila tebe. . . :-D

Pôvodne zaslal Frederik - 28 august 2011 :  16:17:49




nie?? oooo, tak pardooon

Ambrobene - to bola otázka pre Vás!!! Frederik sa vás pýtal, že čo cítite pri počúvaní metalu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  16:44:50  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Frederik dakuje a menuje slecnu Mortiniu do funkcie osobnej hovorkyne. . . :-D

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  16:45:27  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
clovek sa nemoze odnaucit nasilu od sympatii k urcitemu rytmu hudby, tak ako sa nemoze odnaucit nasilu od zaluby do urcitych chuti ci vone

plati to aj naopak

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  17:04:28  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
Frederik dakuje a menuje slecnu Mortiniu do funkcie osobnej hovorkyne. . . :-D

Pôvodne zaslal Frederik - 28 august 2011 :  16:44:50





 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  17:09:36  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
clovek sa nemoze odnaucit nasilu od sympatii k urcitemu rytmu hudby, tak ako sa nemoze odnaucit nasilu od zaluby do urcitych chuti ci vone

plati to aj naopak

Pôvodne zaslal guest636 - 28 august 2011 :  16:45:27




Ved píšem, že ono ho to prejde samo.
U každého je to tak. Ludia majú radi najprv vonakvy od Diora, potom od Chanel, najprv majú radi kečup, potom horčicu, v detstve neznášajú špenát a potom si s chuťou varia špenátové polievky... najprv milujú zvučku večerníčka, potom im akurát pripomína televízne noviny :D..
Ak teraz počúva užívateľ ambrobene metal, možno za rok už bude počúvať rádio lumen alebo bude vyhladávať zvuky lesa = teda ticho a do toho občasné štebotanie vtákov.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  17:23:31  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
citácia:

Ved píšem, že ono ho to prejde samo.
U každého je to tak. Ludia majú radi najprv vonakvy od Diora, potom od Chanel, najprv majú radi kečup, potom horčicu, v detstve neznášajú špenát a potom si s chuťou varia špenátové polievky... najprv milujú zvučku večerníčka, potom im akurát pripomína televízne noviny :D..

Nie je to u kazdeho tak-azda pri znelke vecernicka-tam je to aj prirodzene. . . Chute a vone sa normalne nemenia-netvrdim,ze sa to nestava,no nie u kazdeho. . . Napriklad ja-spenat,cviklu a tekvicu neznasam od detstva doteraz a nemyslim,zeby sa ten odpor niekedy vytratil. . . ;-)


citácia:
Ak teraz počúva užívateľ ambrobene metal, možno za rok už bude počúvať rádio lumen alebo bude vyhladávať zvuky lesa = teda ticho a do toho občasné štebotanie vtákov.



Pôvodne zaslal mortinia - 28 august 2011 :  17:09:36


Uf-lumen je nepocuvatelny,to uz radsej ten spev vtakov v lese. . . :-)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  18:37:27  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
[quote
Nie je to u kazdeho tak-azda pri znelke vecernicka-tam je to aj prirodzene. . . Chute a vone sa normalne nemenia-netvrdim,ze sa to nestava,no nie u kazdeho. . . Napriklad ja-spenat,cviklu a tekvicu neznasam od detstva doteraz a nemyslim,zeby sa ten odpor niekedy vytratil. . . ;-)


Uf-lumen je nepocuvatelny,to uz radsej ten spev vtakov v lese. . . :-)

Pôvodne zaslal Frederik - 28 august 2011 :  17:23:31

[/quote]


fuha no nevieeeem ktorá žena by používala celé roky jednu vonavku.. ono sú napr. vône, kt. sa mne neprevoňali, napr. ruže, vanilka, čokoláda..
no frederik - cviklu a tekvicu nemusím ani ja - ale špenát už hej! :D a to som si tiež myslela, že špenát nikdy nebudem!
ako dieťa som napr. jedla huby a teraz už vôbec - odkedy mi začali primopínať slimákov a následne keď mi bratranec zo srandy povedal, že huby očurali v lese srnky .. tak som som prestala jesť hríby všeobecne..

ano ja viem že lumen sa počúva, len ked nejde naladiť inú stanicu :D ale použila som to skôr obrazne.. možno ambrobene prejde na rap! :D -- len neviem, kolko má rokov.. lebo také excesy sú bežné skôr pre mladých do 25 rokov cca.. ak má ambrobene viac rokov a pokiaľ by ho ukludnoval len ten metal - tak neviem..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  18:53:06  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
No a o to ide-preto som sa pytal na pocity,ono to ma este kopec dalsich suvislosti. . . Ja som tiez kedysi pocuval vselico-dnes sa aj cudujem,ako sa mi to ci ono mohlo pacit. . . ;-)

Moja zena strieda parfumy,ale nie typ vone. . . ;-)

Srnka ocikala hriby?keby si vedela,co "ocikalo" zeleninu,ktoru zrejme denne jes-tak ju uz nejes. . . :-D

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ambrobene

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  19:02:17  Zobraziť profil  Pridať Ambrobene do zoznamu priateľov
Ja si myslím, že isto radšej počúvať metal, hlavne tie, kde sú zložité riffy a zložité sóla, lebo taká hudba má umeleckú hodnotu. A isto lepšie počúvať komerčný metal ako Rytmusa (kde je len od pi*i do pi*i). Takže taký je môj názor. Okrem toho hrajem v jednej kapelke, ale tam hrajeme skôr rock, niečo také ako habera, tublatánka a niečo na ten štýl a to si myslím, že je úplne vpoho.

Pocity pri hudbe? No napr. keď som nasr. tak ma ukľudňuje ten vreskot. Páči sa mi hlavne tá umelecká časť, že nie každý dokáže tak hrať na gitare, že nie každý ma takú zaujímavú farbu hlasu a nie každý vie tak spievať. Kdežto hrešiť ako rytmus viem aj ja... takže tak. A páči sa mi ten rytmus, proste celá ta hudba je taká fajná

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 175  ~  Člen od: 28 august 2011  ~  Posledná návšteva: 06 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  19:34:31  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
citácia:
Ja si myslím, že isto radšej počúvať metal, hlavne tie, kde sú zložité riffy a zložité sóla, lebo taká hudba má umeleckú hodnotu. A isto lepšie počúvať komerčný metal ako Rytmusa (kde je len od pi*i do pi*i). Takže taký je môj názor.

S tym Rytmusom mas pravdu-tusim cokolvek ine je lepsie ako jeho "umelecky prednes". . . :-)

citácia:
Okrem toho hrajem v jednej kapelke, ale tam hrajeme skôr rock, niečo také ako habera, tublatánka a niečo na ten štýl a to si myslím, že je úplne vpoho.

Mas nejaku ukazku z toho,co hrate? . . .

citácia:
Pocity pri hudbe? No napr. keď som nasr. tak ma ukľudňuje ten vreskot.

Aj som si myslel,ze to bude toto. . . Co okrem metalu by ta este vedelo upokojit? . . .resp.-keby si si nepustil ten vreskot-tak si schopny napr.nieco rozbit,alebo? . . .

citácia:
Páči sa mi hlavne tá umelecká časť, že nie každý dokáže tak hrať na gitare, že nie každý ma takú zaujímavú farbu hlasu a nie každý vie tak spievať.

To mozes najst aj pri menej agresivnych styloch hudby. . .

citácia:
Kdežto hrešiť ako rytmus viem aj ja... takže tak.

ja nie. . . ;-)

citácia:
A páči sa mi ten rytmus, proste celá ta hudba je taká fajná

Pôvodne zaslal Ambrobene - 28 august 2011 :  19:02:17


Na konci uvodneho prispevku si sa pytal,ci mas ako krestan na metal zabudnut (ak je skodlivy). . . Dokazes to? . . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  20:09:22  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
... komerčný metal ako Rytmusa ...

Pôvodne zaslal Ambrobene - 28 august 2011 :  19:02:17



neurazaj metal

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  20:10:35  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
dolezite je ci sa ho dokazes vzdat, alebo ako na teba bude vplyvat klavne ked ho prestanes pocuvat. lebo ak ho nedokazes len tak prestat pocuvat tak je to hlavny dovod na to aby si s nim skoncil.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  20:28:36  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

Ved píšem, že ono ho to prejde samo.
U každého je to tak. Ludia majú radi najprv vonakvy od Diora, potom od Chanel, najprv majú radi kečup, potom horčicu, v detstve neznášajú špenát a potom si s chuťou varia špenátové polievky... najprv milujú zvučku večerníčka, potom im akurát pripomína televízne noviny :D..
Ak teraz počúva užívateľ ambrobene metal, možno za rok už bude počúvať rádio lumen alebo bude vyhladávať zvuky lesa = teda ticho a do toho občasné štebotanie vtákov.

Pôvodne zaslal mortinia - 28 august 2011 :  17:09:36



lenze tu sa nepytal autor temy na to, ci nieco odide samo, ale ci sa ma toho zbavit - ja vravim, zen ie je mozne normalnym sposobom sam seba prinutit aby sa mi nieco zacalo pacit resp aby sa mi nieco pacit prestalo

ja napr som vzdy pocuval rock alebo jeho variacie, potom som chvilu pocuval punk (co je v podstate druh hardrocku) a potom som zakotvil pri metale a to trva uz tak 16 rokov; ja mam zvyk pocuvat jedno obdobie iba jednu skupinu zvycajne celu diskografiu, momentalne pocuvam arch enemy - vokalistka je zena jedna z mala, ktore pouzivaju growling

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  20:30:12  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
Ja si myslím, že isto radšej počúvať metal, hlavne tie, kde sú zložité riffy a zložité sóla, lebo taká hudba má umeleckú hodnotu. A isto lepšie počúvať komerčný metal ako Rytmusa (kde je len od pi*i do pi*i). Takže taký je môj názor. Okrem toho hrajem v jednej kapelke, ale tam hrajeme skôr rock, niečo také ako habera, tublatánka a niečo na ten štýl a to si myslím, že je úplne vpoho.

Pocity pri hudbe? No napr. keď som nasr. tak ma ukľudňuje ten vreskot. Páči sa mi hlavne tá umelecká časť, že nie každý dokáže tak hrať na gitare, že nie každý ma takú zaujímavú farbu hlasu a nie každý vie tak spievať. Kdežto hrešiť ako rytmus viem aj ja... takže tak. A páči sa mi ten rytmus, proste celá ta hudba je taká fajná

Pôvodne zaslal Ambrobene - 28 august 2011 :  19:02:17




správne ambrobene .. Je asi fakt lepšie počúvať čokolvek iné, ako Rytmusa.. Hudba má umeleckú hodnotu - teda kým nie je v medzitónoch.. sú geniálni gitaristi - kt. však hrajú a spevák im do toho vrieska - to nie je potom pekné.. aj bubeníci. - ako keby nevedeli / nechceli svoj talent využiť na nevrieskajúci typ muziky.. viete ambrobene - podla mna je od veci, keď niekto vrieska do mikrofónu a hudobníci pritom kazia hudobné nástroje..
noo, dajte tu nejaké videjko čo hráte teraz v tej vašej kapelke :)


fuuuuh.. a to že vás takáto hudba ukludnuje ked ste nahnevaný... no neviem, mna rozrušuje, a neskúšali ste na ukludnenie niečo iné? alebo položim inak otázku - čo s vami robí taká hudba čo letí v rádiách? takáto hudba čo vy počúvate by vás nemala ukludniť, ale nakopnúť..

Viete čo.. ved si to vyskúajte nepočúvať takúto hudbu, či vám bude chýbať, ako sa budete cítiť na pár dní ok? a dajte potom vedieť.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  20:37:48  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
ambrobene, čo toto???

http://www.youtube.com/watch?v=uCiGH8GJVd8

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  20:43:12  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:


lenze tu sa nepytal autor temy na to, ci nieco odide samo, ale ci sa ma toho zbavit - ja vravim, zen ie je mozne normalnym sposobom sam seba prinutit aby sa mi nieco zacalo pacit resp aby sa mi nieco pacit prestalo


Pôvodne zaslal guest636 - 28 august 2011 :  20:28:36




ale Guest, všetko je možné.. ak by mal ambrobene pocit, že tá hudba mu asi nerobí najlepšie (inak by to tu neriešil), tak sa človek vzdá toho, čo má rád, pre dobro svojej duše. Tu záleží len na ňom, či je presvedčený, že sa tej hudby chce vzdať alebo že je presvedčený, že mu nerobí dobre.
V uvode som uviedla, že ho to prejde samo - a tak to aj u mladších je, kt. sa ešte nejak nevedia zaradiť, ale ja fakt neviem, kolko má on rokov ..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  20:47:18  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
No a o to ide-preto som sa pytal na pocity,ono to ma este kopec dalsich suvislosti. . . Ja som tiez kedysi pocuval vselico-dnes sa aj cudujem,ako sa mi to ci ono mohlo pacit. . . ;-)

Moja zena strieda parfumy,ale nie typ vone. . . ;-)

Srnka ocikala hriby?keby si vedela,co "ocikalo" zeleninu,ktoru zrejme denne jes-tak ju uz nejes. . . :-D

Pôvodne zaslal Frederik - 28 august 2011 :  18:53:06




nooo - ja tiež- pááánečku, my sme s kamoškami fičali na backstreet boys!!
no vidíš frederičko! ale každá vonavka má iné zloženie, takže predsa len tvoja manželka stále vonia trošku inak.. Môže používať ťažké vône, citrusové, sladké, .. ale ak napr. používa jemné vône a stále inú vonavku, predsa len stále vonia trošku inak
joooj nevrav mi, že aj paradajky niečo ocikalo, lebo ich budem umývať 15 minut!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Potreba zmeniť svoj život? Téma Next Topic: Cirkvám na Slovensku ubudli desiatky tisíc ovečiek  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06