Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 staznost na neobvykle praktiky
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Preklep v Teologii tela Téma Next Topic: sex slobodných nie je hriech?
Strana: z 2

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  20:34:21  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
dve veci ma dnes zarazili

a) niekto si dovolil zalozit temu, (resp orezat inu temu tak ako to jemu vyhovovalo) ktorej autorom som udajne ja; zmienovana tema ma nazov: "Zeny, nepodriadujte sa - diskusia s ateistom" mozete si vsimnut ze ako jej autor som uvedeny ja

b) dnes som bol zbaveny vacsiny pravomoci, ktore som mal este vcera, pokial ja veim, neporusil som ziadne pravidlo a moj posledny prispevok bol do temy "Ohovaranie, osocovanie" nezda sa mi, ze by moj prispevok bol neunosne ofenzivny

poprosim o adekvatne vysvetlenie, hlavne preco niekto zaklada temy v mojom mene, bez mojho suhlasu a bez mojho vedomia...samozrejme viem, ze nemusim ziadne vysvetlenie dostat, ale mozno ze sa ozve svedomie v tej osobe, ktora je za to zodpovedna (samozrejme svedomie sa ozvat nemusi ak vinnikovi sposobuje potesenie, vytvarat temy pod cudzim menom a obmedzovat pravomoci bezdovodne)

napisal som PM v podobnom zneni administratorovi s nickom Mato, ziadnu reakciu od neho som zatial nedostal

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora 

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  21:13:59  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Odpoved zo sukromnej posty:

Guest,

Toto forum je skutocne urcene predovsetkym katolikom a nie je ziaduce, aby sa ateisti vyjadrovali k temam, ku ktorym nemaju co povedat, vacsinou to ma za nasledok smrt temy ( nie zeby aj niektori katolici efektivne nezabijali temy). Tentokrat to nema nic spolocne so ziadnym Vasim konkretnym prispevkom.

Preto som sa rozhodol vratit k povodnemu stavu, ked su iste oblasti fora vyhradene iba katolikom.

Co sa tyka vzniku temy pod Vasim menom, uz sa to tu riesilo x-krat, je to vlastnost fora, ked z jednej temy vyjmem prispevky do novej temy, automaticky je autorom temy autor prveho vynateho prispevku, nemozem s tym nic robit.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  21:16:59  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
citácia:

Preto som sa rozhodol vratit k povodnemu stavu, ked su iste oblasti fora vyhradene iba katolikom.
Pôvodne zaslal Mato - 26 august 2011 :  21:13:59



Toto som akosi nepostrehol, mám toho teraz v reálnom živote veľa.
Som v tej katolíckej oblasti ? Nepísal som totiž že som tiež katolík.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  21:19:23  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Zle som sa vyjadril, existuje uzatvorena sekcia, do ktorej maju pristup iba katolici a existuje cast fora, do ktorej nemaju pristup ateisti, ktori aktivne preukazali to, ze v sulade s pravidlami nehladaju odpovede, ale spochybnuju ucenie KC.

Ide o povahu a obsah prispevkov, to je urcujuci faktor.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  21:37:18  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
admin chcel samozrejme povedat - velka vacsina fora je vyhradena pre katolikov

katolici, nechajte si teda vase "sukromne" temy a debatujte si medzi sebou o svojej viere

a samozrejme nezabudnite obmedzit prava vsetkym nekatolikom, a nie iba ateistom, lebo inak by ste nedodrzivali svoje vlastne pravidla...ale vlastne ako sa po hovorieva? vitazi pisu historiu...

dalej, povodny stav to byt nemohol - povodny stav bol pristup vseobecny, az neskor admini zmenili pristup na obmedzeny a znova ho uvolnili, a teraz znova obmedzili - tak ako to im vyhovuje

dalej, co sa tyka vzniku temy pod mojim menom, zda sa niekomu, ze som ziadal o vytvorenie nejakej temy? nabuduce nech si admin vytvori pod JEHO menom novu temu a do nej skopiruje to co chce - neverim ze taketo korektne riesenie tu este ziadneho admina nenapadlo

a este by som poprosil o presunutie temy "Čítajme písmo " do sekcie polemika, pretoze v ziadnom pripade nejde o ziadnu "katolicku zalezitost" ale o cistu biologiu, ktora je autorom toho clanku znacne poprekrucana a prespikovana zavadzaniami a polopravdami a rad by som sa k nej vyjadril

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  21:47:07  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:


dalej, co sa tyka vzniku temy pod mojim menom, zda sa niekomu, ze som ziadal o vytvorenie nejakej temy? nabuduce nech si admin vytvori pod JEHO menom novu temu a do nej skopiruje to co chce - neverim ze taketo korektne riesenie tu este ziadneho admina nenapadlo

Pôvodne zaslal guest636 - 26 august 2011 :  21:37:18


Napadlo, ale ako som uz vyssie a na inych miestach x krat pisal neda sa to. Z temy do temy sa pripevky presuvat nedaju, daju sa presunut len tak, ze vznikne tema nova a ta ma automaticky autorstvo autora prveho presunuteho prispevku.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  22:09:59  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
este budem chvilu nahlas rozmyslat

teraz som uz konecne pochopil praktiky na tomto fore

"...a existuje cast fora, do ktorej nemaju pristup ateisti, ktori aktivne preukazali to, ze v sulade s pravidlami nehladaju odpovede, ale spochybnuju ucenie KC." z tohoto tvrdenia vyplyva ze neexistuje ziadne rozdelenie prispievatelov na katolikov, protestantov, ateistov, agnostikov atd; jednoducho admin ked chce obmedzi pravomoci tomu komu chce bez ohladu na jeho svetonazor tak ze obmedzi selektivne prave jeho samotneho pravomoci a kludne sa moze stat ze jednemu ateistovi obmedzi pristup a druhemu pristup neobmedzi

no ale dalsie tvrdenie "...Tentokrat to nema nic spolocne so ziadnym Vasim konkretnym prispevkom." hovori presne opak - hovori ze su preddefinovane skupiny (alebo vrstvy) prispievatelov, ktore maju rozlicne obmedzene pravomoci a admin ked chce zmeni ich pravomoci hromadne a globalne - vsetkym naraz bez vynimky

teraz idem preskumat jednotlive temy aby som odhalil toho ateistu, ktory sposobil, ze dnes boli obmedzene bud iba moje pravomoci (lebo z mojho pohladu iba ja pocitujem dosledky), alebo ci boli obmedzene pravomoci vsetkych ateistov..myslim ze kandidatov vela nie je - tak dvaja az traja

zaver: tvrdenie "Ide o povahu a obsah prispevkov, to je urcujuci faktor." je zjavna kontradikcia s "...Tentokrat to nema nic spolocne so ziadnym Vasim konkretnym prispevkom." pretoze ja som o pravomoci prisiel - takze bud mi admin klame v druhom citate, alebo klame v prvom citate - nemoze hovorit pravdu v oboch, lebo sa vzajomne vylucuju



povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 26 august 2011 :  22:28:18  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

Napadlo, ale ako som uz vyssie a na inych miestach x krat pisal neda sa to. Z temy do temy sa pripevky presuvat nedaju, daju sa presunut len tak, ze vznikne tema nova a ta ma automaticky autorstvo autora prveho presunuteho prispevku.

Pôvodne zaslal Mato - 26 august 2011 :  21:47:07




prezradi mi admin zamer toho zloziteho presuvania a vytvorenia novej temy pod mojim menom, bez mojho podnetu? ziadal som vari niekoho aby vytvoril temu pod mojim menom?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  14:47:16  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
este budem chvilu nahlas rozmyslat
...
z tohoto tvrdenia vyplyva ze neexistuje ziadne rozdelenie prispievatelov na katolikov, protestantov, ateistov, agnostikov atd; jednoducho admin ked chce obmedzi pravomoci tomu komu chce bez ohladu na jeho svetonazor tak ze obmedzi selektivne prave jeho samotneho pravomoci a kludne sa moze stat ze jednemu ateistovi obmedzi pristup a druhemu pristup neobmedzi


Pôvodne zaslal guest636 - 26 august 2011 :  22:09:59




Guest - tu si mal podškrtnúť slovko "svetonázor"..
Neber to v zlom, ale neviem, či by si vedel niekedy pochopiť čo je vlastne ten náš "svetonázor".. Už viackrát si sa pri pri čisto kresťanskej téme prejavil, že nie veľmi chceš pochopiť tomu, v čo veríme. Tým, že stále oponuješ, spôsobuješ akurát to, že ludia ti nie sú ochotní vysvetlovať stále to isté dookola a nakoniec fakt téma končí.. lebo človek už nevie, či niečo vysvetlil zle, alebo ty si nepochoplivý alebo čo..
Ved to tak tragicky neber, pokecáme pri iných témach

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  17:49:01  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

Guest - tu si mal podškrtnúť slovko "svetonázor"...

Ved to tak tragicky neber, pokecáme pri iných témach

Pôvodne zaslal mortinia - 27 august 2011 :  14:47:16



nie nemal, lebo samotny svetonazor nebol pointou; pointou bolo nieco uplne ine, ale ja nemozem za to ze si "nepochopliva"

uz "nepokecame", ty si len pekne "kecaj" s "pochoplivymi" katolikmi - hladaj si rovneho

v minulosti som zabojoval o znovunavratenie pravomoci, no teraz mi uz na tom nezalezi

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  18:39:38  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Guest, je jasne, ze je neprijemne, co sa ti stalo. Ale Mato a mortinia ma pravdu.
Teraz ti zamedzil vstup clovek, /a to este nie vsade/, omnoho viac to bude boliet, ked ti zamedzi vstup do neba sam Kristus a ty budes jasne vidiet, ze to urobil v pravde a spravodlivo, a ze za vsetko si mozes sam.
Ak nebudes vazne rozmyslat o Bohu a svojej spase, premarnis nakoniec vsetky svoje sance
Boh ti mozno aj na tomto ukazuje, aby si sa spamatal.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  18:41:55  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
problem je v tom ze TY nechces pochopit ze tu nejde o to ze tu vlastne tvoris opoziciu, ide viac menej o to ze forum ma uplne iny ucel no ty jednas ako keby islo o diskusne forum kde je primarny ciel dialog medzi veriacimi a neveriacimi, tu je ten ciel trochu iny, kedze svojim spravanim narusujes ciel fora tak je jasne ze ti odoberu pravomoci tak aby si jeho ciel nenarusoval alebo v minimalnej miere. podla mojho nazoru mozes byt vdacny aj za to ze si nedostal BAN.
samozrejme pokial chces podkladat otazky tak istym sposobom musis tvorit opoziciu, no zrejme nekladies otazky lez sa snazis vyvratit katolicke dogmy a to bez akejkolvek sance na zmenu tvojho nazoru, a vyhovorka ako napr. : ,,ale ziadny presvedcivy argument ste nepodali" je krok hodny politika kedze presvedcivost argumentov si mozes ujasnit len ak nad nimi seriozne uvazujes a pripustas moznost ze sa mozes mylit. ty tu moznost pripustas len na oko.
tak ako ma podla teba administrator konat?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  19:28:02  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
problem je v tom ze TY nechces pochopit...


Pôvodne zaslal vultus - 27 august 2011 :  18:41:55



problem je v tom ze nerozumies vobec "problemu" a keby si si precital moj prvy prispevok a adminovu reakciu, tak by si zistil ze mi uz nezalezi na samotnom obmedzeni pravomoci, ale akym sposobom boli prevedene a za akym ucelom

ale ty nie si schopny mi to objasnit, lebo ty si nie admin zodpovedny za obmedzenie pravomoci

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  19:32:09  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

Boh ti mozno aj na tomto ukazuje, aby si sa spamatal.

Pôvodne zaslal radar - 27 august 2011 :  18:39:38



taketo obmedzenie ako predstava trestu sa nezda byt velmi neprijemne - s ateistami by som sa kludne v pekle debatoval, krestanov by som pozoroval ale nemohol by som sa zapajat do ich diskusii a krestania by obcas prisli prehodit prehodit slovo medzi ateistov...

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  19:50:02  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
s ateistami by som sa kludne v pekle debatoval,

Jezis ukazal sv. Terezii z Avily peklo.
Ona povedala, ze radsej bude trpiet najvacsie muky tu na zemi dennodenne aj v noci a nie do konca svojho zivota, ale do konca sveta, len aby tam nemusela znovu na chvilu ist.
najvacsia muka je tam okrem ineho strata nepritomnosti Boha. lebo tu na zemi, aj ked Boha necitime, je pri nas a vsetko dobre a krasne je od neho a dava pocit bezpecia a pohiody a dobre pocity aj ateistom.
V pekle uplne od cloveka odstupuje, lebo clovek sa vedome a dobrovolne rozhodol proti nemu a on respektuje slobodu cloveka.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  19:52:11  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
s ateistami by som sa kludne v pekle debatoval,

Jezis ukazal sv. Terezii z Avily peklo.
Ona povedala, ze radsej bude trpiet najvacsie muky tu na zemi dennodenne aj v noci a nie do konca svojho zivota, ale do konca sveta, len aby tam nemusela znovu na chvilu ist.
najvacsia muka je tam okrem ineho strata nepritomnosti Boha. lebo tu na zemi, aj ked Boha necitime, je pri nas a vsetko dobre a krasne je od neho a dava pocit bezpecia a pohiody a dobre pocity aj ateistom.
V pekle uplne od cloveka odstupuje, lebo clovek sa vedome a dobrovolne rozhodol proti nemu a on respektuje slobodu cloveka.

Pôvodne zaslal radar - 27 august 2011 :  19:50:02



Hej a niektorí i Budhisti vidia čo boli v minulom živote..alebo vieš čo videli v minulosti všelijakí šamani ?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 27 august 2011 :  20:13:49  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

Jezis ukazal sv. Terezii z Avily peklo.
Ona povedala, ze radsej bude trpiet najvacsie muky tu na zemi dennodenne aj v noci a nie do konca svojho zivota, ale do konca sveta, len aby tam nemusela znovu na chvilu ist.
Pôvodne zaslal radar - 27 august 2011 :  19:50:02



okamzite ma napadol dialog z filmu hellraiser 3: peklo na zemi, ten film si asi nevidela

Priest: You'll burn in hell for this!
Pinhead: Burn? Oh, such a limited imagination!


povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  09:40:00  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
duchovny ohen je iny, ako ten na zemi. A najvacsia muka tam nie je ohen,ale strata Boha.
Mimochodom,odporucam nebrat vazne zapadne filmy, kde vystupuju knazi. Su to vo velkej vacsine hrube nezmysly a vymysly natocene s umyslom zdiskreditovat Boha, jeho sluzobnikov a cirkev.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  10:45:03  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
duchovny ohen je iny, ako ten na zemi. A najvacsia muka tam nie je ohen,ale strata Boha.
Mimochodom,odporucam nebrat vazne zapadne filmy, kde vystupuju knazi. Su to vo velkej vacsine hrube nezmysly a vymysly natocene s umyslom zdiskreditovat Boha, jeho sluzobnikov a cirkev.

Pôvodne zaslal radar - 28 august 2011 :  09:40:00


neslo o ohen ale o nedostatok predstavivosti/slabu predstavivost moznych "trestov"

nemaj obavy, tento klasicky film bol o niecom celkom inom nez o utoku na cirkev a doslovne sa ten horor brat neda, ale jeho myslienky su zaujimave a ciastocne podobne s niektorymi krestanskymi predstavami o pekle

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Godwin

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  11:58:31  Zobraziť profil  Pridať Godwin do zoznamu priateľov
Naša katechetka rozprávala o pekle tak podrobne, až si človek miestami myslel, že tam bola.

"Blázon si v srdci hovorí: „Boha niet.“ Skazení sú a ohavnosti páchajú. Nikto z nich nerobí dobre." - Žalmy 14:1

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 122  ~  Člen od: 01 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 23 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2011 :  12:21:16  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Naša katechetka rozprávala o pekle tak podrobne, až si človek miestami myslel, že tam bola.

Pôvodne zaslal Godwin - 28 august 2011 :  11:58:31



urcite mala velku predstavivost, to ale nie je na skodu

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Jabloň

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2011 :  19:45:03  Zobraziť profil  Pridať Jabloň do zoznamu priateľov
citácia:
Zle som sa vyjadril, existuje uzatvorena sekcia, do ktorej maju pristup iba katolici a existuje cast fora, do ktorej nemaju pristup ateisti, ktori aktivne preukazali to, ze v sulade s pravidlami nehladaju odpovede, ale spochybnuju ucenie KC.

Pôvodne zaslal Mato - 26 august 2011 :  21:19:23


Hovoríte o sekciách, do ktorých "odhalený záškodník" len nesmie prispievať, alebo snáď o takých, ktoré sú pred bežným návštevníkom dokonca "utajené"?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 60  ~  Člen od: 23 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 14 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2011 :  20:14:36  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Z pravidiel prispievania:

6. Fórum má dve hlavné časti, verejnú a neverejnú. Neverejná časť je určená pre diskusie a témy, ktoré z dobrých dôvodov nie je múdre riešiť pred anonymnou verejnosťou...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Godwin

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2011 :  20:25:53  Zobraziť profil  Pridať Godwin do zoznamu priateľov
A kto má do tej časti prístup?

"Blázon si v srdci hovorí: „Boha niet.“ Skazení sú a ohavnosti páchajú. Nikto z nich nerobí dobre." - Žalmy 14:1

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 122  ~  Člen od: 01 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 23 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2011 :  21:01:21  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
prevereni ludia

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2011 :  21:12:37  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
A kto má do tej časti prístup?

Pôvodne zaslal Godwin - 30 august 2011 :  20:25:53



Katolíci

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Preklep v Teologii tela Téma Next Topic: sex slobodných nie je hriech?  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06