Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 PROFIL UZIVATELA
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Návrhy na ban Téma Next Topic: nefunkčnosť
Strana: z 2

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  17:41:43  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Pan administrator-je beznou praxou na tomto diskusnom fore,ze svojvolne zasahujete uzivatelom do ich profilu a menite ich podpis? . . . Kde v pravidlach fora je o tom nejaka zmienka? . . . Ak robite toto,ako si uzivatel moze byt isty,ze sa nieco podobne nedeje aj so schrankou PM? . . . Z tohoto dovodu odporucam uzivatelom pouzivat radsej e-mail,lebo po tom,co som dnes zistil ma uz nic neprekvapi. . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora 

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  18:11:03  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
čooooo???? to naozaj???
frederik - maťo ti vymazal podpis, lebo mu to asi rarach kázal!!

OK - ludia - vymazujte PM - admin práve dokázal, že môže vážne zasahovať do profilov a tým určite aj do súkromných správ.

Maťo - podarilo sa Vám za pár dní veľmi negatívne ma prekvapiť, zaraziť až sklamať - a to dokonca 2x.. škoda..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  18:58:33  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Pan administrator-je beznou praxou na tomto diskusnom fore,ze svojvolne zasahujete uzivatelom do ich profilu a menite ich podpis? . . .

Pôvodne zaslal Frederik - 28 júl 2011 :  17:41:43


Nie, beznou praxou to nie je, ale z casu na cas sa to deje, napr. v pripade, ze podpis narusuje celkovu estetiku a prilis taha oci. No a vo vasom pripade mi to este "kazal" guest...

Co sa tyka PM, vase konspiracne teorie su vcelku originalne, ale mozem k nim povedat len tolko, ze keby som sa len trosku snazil, za hodinku by som mohol doprogramovat kod, ktory by mi posielal kopiu kazdeho odoslaneho mailu. co myslite, stoji mi to za to?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  19:08:16  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
Joooj Maťo!!

to ste teraz sami priznali, že kludne môžete kedykoľvek komukoľvek zasiahnuť do profilu a tým aj PM!!! No to ste tomu dali!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  19:25:35  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Hmmm. . .dakujem za vycerpavajucu odpoved. . . Som rad,ze esteticky je teraz vsetko v poriadku-nech je vsetko aspon pekne navonok,mate pravdu. . . Ze pritom zasahujete do sukromia je len taka hlupost-vazeni citajuci-nevsimajte si take talafatky. . . :-D
Mozem este jednu otazocku? . . .
Ulavilo sa vam? . . . :-D

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  19:33:54  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Mne nie, a vam?
A mozem ja jednu otazku - viete mi zasah do sukromia dokazat, alebo ide opat o vase dojmy, ci kvazivtipne glosy?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  19:45:20  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Co vam mam dokazat-vsak ste sa sam priznali. . .aj svojvolny vstup do profilu je zasah do sukromia. . . Mato-aspon sa takto okato neblamujte,prosim vas. . . ;-)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  20:00:46  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Co som priznal? Ze som vo verejnom profile vymazal neesteticky a oci tahajuci obrazok? Alebo ze ako admin a majitel domeny mam pristup k databaze fora, z ktorej je mozne s istym usilim vydolovat cokolvek? To hadam pre nikoho nie je novinka, to musi byt predsa jasne aj 12 rocnemu pocitacovo aspon mierne gramotnemu cloveku. Dokazte mi vsak, ze sukromie PM nerespektujem.

Vy vsak mate jedinecne schopnosti interpretovat ocividne novym a osviezujucim sposbom.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  20:14:47  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Samozrejme,ze je kazdemu jasne,co vsetko ako admin atd.mozete-o tom ani netreba hovorit. . . Ale druha vec je to,co ste urobili-ze je profil verejne dostupny k nahliadnutiu je jedna vec,ale robit upravy bez vedomia jeho majitela-to si doteraz este nijaky admin na inych forach nedovolil-ak bol nejaky problem,riesili sme ho,co som ocakaval aj od vas,ze budete korektny-zvlast po prednaske o slusnosti,ktoru ste nam racili pred casom dat. . . Som velmi rad,ze ste nam teraz ukazali aj prakticku ukazku tej slusnosti. . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  20:21:39  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Hovorim, ked to nejde jednym smerom, skusite druhym. Len ta sviezost sa uz vytraca...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  21:34:53  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Samozrejme,ze je kazdemu jasne,co vsetko ako admin atd.mozete-o tom ani netreba hovorit. . . Ale druha vec je to,co ste urobili-ze je profil verejne dostupny k nahliadnutiu je jedna vec,ale robit upravy bez vedomia jeho majitela-to si doteraz este nijaky admin na inych forach nedovolil-ak bol nejaky problem,riesili sme ho,co som ocakaval aj od vas,ze budete korektny-zvlast po prednaske o slusnosti,ktoru ste nam racili pred casom dat. . . Som velmi rad,ze ste nam teraz ukazali aj prakticku ukazku tej slusnosti. . .

Pôvodne zaslal Frederik - 28 júl 2011 :  20:14:47



ja ti hned vysvetlim preco som to "kazal" adminovi

po prve, taketo zbytocne priestor zaberajuce podpisy, stazuju prezeranie stranky, pretoze ju zvacsuju BEZDOVODNE (este je tu moznost, ze ide o kompenzaciu...niecoho)

po druhe, na aeropagu si mal jedneho casu ten modry ksicht velky tak, ze zaberal skoro tretinu obrazovky, asi sa nakonieco ozvalo svedomie a ten podpis si aspon zmensil

po tretie, niektori ludia nie dobre znasaju kontrastne alebo blikajuce obrazce zo zdravotnych dovodov; ja osobne ked som byval aktivny na pokeci som sa vzdy poprosil admina aky vymazal prispevky, v ktorych boli blikajuce smajliky a na pocudovanie admin mi vzdy vyhovel

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  22:08:47  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Quest-dakujem za vysvetlenie,nemusel si,ja som to pochopil uz skor. . .a keby si ma o to vtedy slusne poziadal,nic by sa ti nestalo a mohli sme to vyriesit bez problemov. . . So mnou sa da dohodnut-ale ty si na mna surovo vystekol-daj to prec. . . Som presvedceny,ze keby takto niekto "poziadal" teba,tak si cosi pekne na svoju adresu precita. . . No nic,aj tak sa da. . .a je dobre,ze ostatni vidia,co mozu cakat-aspon nebudu prekvapeni. . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  22:28:51  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Na obhajobu Maťa: Niekedy je vhodné zakročiť rýchlo, nech sa nevhodné praktiky rozšíria aj medzi ďalších.

Týmto by som aj rád poďakoval guestovi za upozornenie na problém. Ten podpis prekážal aj mne a ak by si z neho vzali príklad aj ostatný, tak koniec, diskusia by bola veľmi náročná... Len dúfam, že teraz niekto fórum nenazve ateistickým, keď admin reagoval po upozornení guesta.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  22:33:55  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Uz ho nik nenazve ani krestanskym-ale z inych dovodov. . . Nieco nove som sa tu naucil-nech ma dobrotivy Boh chrani,aby som to niekedy urobil. . . Vdaka aj za to. . . :-D

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  22:48:11  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Kolko reci dokaze vyvolat jeden zmazany ksichtik. Kiez by podobny zaujem vyvolavali aj temy k veci...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  23:00:39  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Kiezby vam raz zaplo,ze o ten ksichtik vobec nejde. . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  23:08:09  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Vam zjavne nie, vsetkym ostatnym ano. Ksichtik zmizol, vsetko je v poriadku len frederik na seba neustale puta pozornost.

Pozrite sa, ked sa vam tu nepaci, nikto vas tu na silu nedrzi. Alebo tu ste len pre to, aby ste nasledne na christnete mali temu do chatu, ako vam tu bolo ublizene?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Frederik

Stav: offline

 Odoslaný - 28 júl 2011 :  23:20:45  Zobraziť profil  Pridať Frederik do zoznamu priateľov
Nie,nie-som tu,lebo chcem nieco pochopit. . .nemozem uverit,ze ste sa tak velmi zmenili za relativne kratky cas. . . Mato-zopakujem vam to-nie som vas nepriatel-ja nie. . .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 85  ~  Člen od: 04 január 2011  ~  Posledná návšteva: 11 august 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 29 júl 2011 :  07:06:41  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Quest-dakujem za vysvetlenie,nemusel si,ja som to pochopil uz skor. . .a keby si ma o to vtedy slusne poziadal,nic by sa ti nestalo a mohli sme to vyriesit bez problemov. . . So mnou sa da dohodnut-ale ty si na mna surovo vystekol-daj to prec. . . Som presvedceny,ze keby takto niekto "poziadal" teba,tak si cosi pekne na svoju adresu precita. . . No nic,aj tak sa da. . .a je dobre,ze ostatni vidia,co mozu cakat-aspon nebudu prekvapeni. . .

Pôvodne zaslal Frederik - 28 júl 2011 :  22:08:47



k cloveku, ktory upozornuje na gramaticke chyby sa nikdy nespravam s prilisnym respektom

o com si ty presvedceny ohladom mojej osoby je nepodstatne hlavne preto, ze taka situacia v ktorej mna niekto o nieco "poziadal" este nenastala, a teda pokial nie si telepat ci jasnovidec nemozes vediet ako by som sa zachoval

ak by moj podpis bol provokativny (co v istom zmysle mozno aj je) tak by sa uz davno niekto ozval

mimochodom som si vsimol, ze si sa rozplakal na fore z ktoreho pochadzas, jeden s takych poslabsich ateistov si tam z recesie zabil celkom velky a blikajuci obrazok....vies co je to za zviera a co reprezentuje?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Godwin

Stav: offline

 Odoslaný - 29 júl 2011 :  21:26:43  Zobraziť profil  Pridať Godwin do zoznamu priateľov
Zobrazovanie podpisov sa dá v nastaveniach profilu vypnúť.

"Blázon si v srdci hovorí: „Boha niet.“ Skazení sú a ohavnosti páchajú. Nikto z nich nerobí dobre." - Žalmy 14:1

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 122  ~  Člen od: 01 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 23 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 30 júl 2011 :  00:07:34  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Zobrazovanie podpisov sa dá v nastaveniach profilu vypnúť.

Pôvodne zaslal Godwin - 29 júl 2011 :  21:26:43



mas pravdu

lenze iba vsetkym a ja nemam dovod skryvat podpisy vsetkych; keby sa dalo selektovat koho si zobrazim a koho nie, vedz, ze by som to uz davno spravil

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucius

Stav: offline

 Odoslaný - 03 august 2011 :  21:06:07  Zobraziť profil  Pridať Lucius do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Quest-dakujem za vysvetlenie,nemusel si,ja som to pochopil uz skor. . .a keby si ma o to vtedy slusne poziadal,nic by sa ti nestalo a mohli sme to vyriesit bez problemov. . . So mnou sa da dohodnut-ale ty si na mna surovo vystekol-daj to prec. . . Som presvedceny,ze keby takto niekto "poziadal" teba,tak si cosi pekne na svoju adresu precita. . . No nic,aj tak sa da. . .a je dobre,ze ostatni vidia,co mozu cakat-aspon nebudu prekvapeni. . .

Pôvodne zaslal Frederik - 28 júl 2011 :  22:08:47



k cloveku, ktory upozornuje na gramaticke chyby sa nikdy nespravam s prilisnym respektom

o com si ty presvedceny ohladom mojej osoby je nepodstatne hlavne preto, ze taka situacia v ktorej mna niekto o nieco "poziadal" este nenastala, a teda pokial nie si telepat ci jasnovidec nemozes vediet ako by som sa zachoval

ak by moj podpis bol provokativny (co v istom zmysle mozno aj je) tak by sa uz davno niekto ozval

mimochodom som si vsimol, ze si sa rozplakal na fore z ktoreho pochadzas, jeden s takych poslabsich ateistov si tam z recesie zabil celkom velky a blikajuci obrazok....vies co je to za zviera a co reprezentuje?

Pôvodne zaslal guest636 - 29 júl 2011 :  07:06:41

V čom je poslabší ? Čo znamená ten jeho obrázok ?

Zlo je dôsledok neznalosti toho, čo je dobré. Nikto dobrovoľne nekoná zlo.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 21  ~  Člen od: 03 august 2011  ~  Posledná návšteva: 22 august 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 03 august 2011 :  21:44:42  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
V čom je poslabší ? Čo znamená ten jeho obrázok ?

Pôvodne zaslal Lucius - 03 august 2011 :  21:06:07



nie je tu aby sa mohol branit, preto to nebudem komentovat

jeho obrazok znazornuje NRJ - neviditelneho ruzoveho jednorozca, co je ateisticka parodia na paradoxne vlastnosti boha, a keby mali mat ateisti symbol, bol by nim NRJ

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucius

Stav: offline

 Odoslaný - 03 august 2011 :  22:23:26  Zobraziť profil  Pridať Lucius do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
V čom je poslabší ? Čo znamená ten jeho obrázok ?

Pôvodne zaslal Lucius - 03 august 2011 :  21:06:07



nie je tu aby sa mohol branit, preto to nebudem komentovat

jeho obrazok znazornuje NRJ - neviditelneho ruzoveho jednorozca, co je ateisticka parodia na paradoxne vlastnosti boha, a keby mali mat ateisti symbol, bol by nim NRJ

Pôvodne zaslal guest636 - 03 august 2011 :  21:44:42

V čom brániť ? To je taký problém odpovedať na jednoduchú otázku ? Veď keď niečo vyrieknem bežne aj poviem dôvod prečo si myslím tak ako si myslín či nie ?

Zlo je dôsledok neznalosti toho, čo je dobré. Nikto dobrovoľne nekoná zlo.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 21  ~  Člen od: 03 august 2011  ~  Posledná návšteva: 22 august 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 04 august 2011 :  09:43:40  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
V čom brániť ? To je taký problém odpovedať na jednoduchú otázku ? Veď keď niečo vyrieknem bežne aj poviem dôvod prečo si myslím tak ako si myslín či nie ?

Pôvodne zaslal Lucius - 03 august 2011 :  22:23:26



pre mna to problem je; to co je bezne pre teba, nemusi byt bezne pre inych; pokusas sa vyvinut na mna natlak?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucius

Stav: offline

 Odoslaný - 04 august 2011 :  15:38:10  Zobraziť profil  Pridať Lucius do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
V čom brániť ? To je taký problém odpovedať na jednoduchú otázku ? Veď keď niečo vyrieknem bežne aj poviem dôvod prečo si myslím tak ako si myslín či nie ?

Pôvodne zaslal Lucius - 03 august 2011 :  22:23:26



pre mna to problem je; to co je bezne pre teba, nemusi byt bezne pre inych; pokusas sa vyvinut na mna natlak?

Pôvodne zaslal guest636 - 04 august 2011 :  09:43:40

Nátlak ? Len som prejavil zvedavosť nič viac či to je zakázané ?

Zlo je dôsledok neznalosti toho, čo je dobré. Nikto dobrovoľne nekoná zlo.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 21  ~  Člen od: 03 august 2011  ~  Posledná návšteva: 22 august 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Návrhy na ban Téma Next Topic: nefunkčnosť  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06