Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený

Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Cvrlikanie PM
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: sex slobodných nie je hriech? Téma Next Topic: Nova chyba v kode?  

Rafael

Stav: offline

Odoslaný - 17 júl 2011 :  20:30:22  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
zeby rekord? ...a cislo porad stoupa...

Co sposobilo tolko zivota?

Ani najvacsi tzv. krestansky portal, tzv. stojaci na tzv. katolickej pode, nema take vysledky.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 17 máj 2022 Upozorniť moderátora 

Rafael

Odoslaný - 17 júl 2011 :  21:28:16  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov

Ked bude 56, co jest moje stastne cislo, normalne dam Kredu darcek.
Len aky?

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 17 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  12:51:47  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 17 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  16:02:47  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov

Uzivatelovi, ktory mi poslal 5 sukromnych sprav,

odkazujem,

ze je to pokus pekny, ako navysit pocet preposlanych sprav v Statistike,

ale je to pokus umely, neoriginalny (davno take robia na christnete, z ktoreho dotycny prisiel)

avsak co je to hlavne - stale nemam poradene, aky darcek si tato finta zasluzi?

romanh

Odoslaný - 18 júl 2011 :  17:41:34  Zobraziť profil  Pridať romanh do zoznamu priateľov
citácia:

Uzivatelovi, ktory mi poslal 5 sukromnych sprav,
odkazujem,
ze je to pokus pekny, ako navysit pocet preposlanych sprav v Statistike,
ale je to pokus umely, neoriginalny (davno take robia na christnete, z ktoreho dotycny prisiel)
avsak co je to hlavne - stale nemam poradene, aky darcek si tato finta zasluzi?
Pôvodne zaslal Rarach - 18 júl 2011 : 16:02:47

:-)

Nemam problem priznat sa ze tie spravy som poslal ja :-)
Ved som sa zapojil do sutaze podla vyhlasenych pravidiel.

Musim ale podotknut ze som tu neprisiel z christnetu.
Preto nevytvaraj flame a neprispievaj do ohna kredo vs. christnet - z tohto ohna davam ruky prec.
Mozem prehlasit ze na 3 forach som registrovany rovnako, preto sa neda povedat zeby som prisiel z christnetu :-)
I ked v poslednej dobe som tam najcastejsie.
(Keby admin dal emailovu notifikaciu aj na toto forum, bol by som tu castejsie, zda sa mi to neprehladne a uz si nepametam do ktorych prispevkov som prispel a ked mam po case sledovat kde cakam reakciu tak je to narocne vyhladat - ale to je mimo tuto temu, len na dokreslenie, preco je moja aktivita na tomto fore nizsia :-) )

Nuz a co sa tyka sutaze:
Pravidla boli postavene na pocte sprav, nie na ich obsahu :-)

citácia:

Ked bude 56, co jest moje stastne cislo, normalne dam Kredu darcek.
Len aky?
Pôvodne zaslal Rarach - 17 júl 2011 : 21:28:16

Ja som sutazil tentokrat za forum kredo :-)
Pravidla som neporusil.
Tak som zvedavy na ten darcek ktory ponuknes kredu.

Ak mozem poradit tak skus ist na to takto.
Zober rok vydania najstarsej knihy ktoru mas.
Zober rok vydania najmladsej knihy ktoru si velmi cenis.
Urci medzi nimi stred.
A ponukni ako darcek knihu, ktora sa rokom vydania najblizsie priblizuje k stredu.

Co to bude ?

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 111  ~  Člen od: 25 február 2008  ~  Posledná návšteva: 09 august 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  17:47:43  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Sviezi prispevok, uznavam.

Este odstranit to tykanie, a bude to jak slusnost kaze.

Ad darcek: Kredo je forum,... ako sa dava foru kniha?

romanh

Odoslaný - 18 júl 2011 :  17:55:49  Zobraziť profil  Pridať romanh do zoznamu priateľov
citácia:
Sviezi prispevok, uznavam.
Este odstranit to tykanie, a bude to jak slusnost kaze.
Ad darcek: Kredo je forum,... ako sa dava foru kniha?
Pôvodne zaslal Rarach - 18 júl 2011 :  17:47:43

Vase velevazene jasnosti, ja jsem nikdy netusil ze si prejete vykati.

Ad darcek:
To bol typ.
Mozno by si to mohol poslat balikom Matovi - ten je tusim hlavny clovek.
Mohla by sa neskor z tvojich darcekov vytvorit taka "Kredovska" kniznica.

Alebo by si vyhlasil druhu sutaz kde by sa vyzrebovalo zo sutaziacich kto to dostane postou :-)

Tak tolko k tomu darceku.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 111  ~  Člen od: 25 február 2008  ~  Posledná návšteva: 09 august 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  18:27:47  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Ja Vas vykat nebudem nutit, to je Vas obraz o Vasej urovni.
Akurat ked to dokazem ja, od Vas starsi et cetera, a vy spätne nie, toto je moj posledny diskusny prispevok v dialogu s Vami.

Admin ma uz odo mna vselico hojne zasluzene, takze tam pojde nejedna kniha, aj z vdacnosti, aj mimo ramec vyhlasenych sutazi.

Skuste navrhnut iny darcek, ktory potesi cele forum. Napriklad: zintenzivnit uprimne bezservitkove prispevky, to by som bral vsetkymi desiatimi, taky darcek by potesil aj mna

radar

Odoslaný - 18 júl 2011 :  18:54:16  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Rarach, konecne tema, ktora vam sedi, kde mozete plne uplatnit svoju inteligenciu a mudrost. Blahozelam.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  18:58:21  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Pre mna je to oddychovka, mila radar, a kedze som velmi citanym prispievatelom, patricne podla toho jednam.

No a vdaka takym, ako Vy, som nielen citanym, kedze odpovedate. Aspon v tychto soft temach mozeme spolu podiskurovat, ked uz na vacsie temy Vas nie a nie dostat. Takze ono je to skor naopak, taketo temy sedia skor takym ako Vy. Ale to nie je kritika, iba konstatovanie davno znameho faktu, berte to NORMALNE, dakujem.

radar

Odoslaný - 18 júl 2011 :  19:08:56  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
rarach, ja nie som vas rovnocenny partner. Vy ste velmi inteligentny a mudry, ja podebatujem s panom Dudom,ale s Vami si netrufam.
Este tak, pobavit sa na vasej snorivosti v tejto teme,ale na viac si uz netrufam.
oddychla som si, ze ste nedostali infarkt z toho, ze tych smsiek bolo tak vela a ani do jednej ste nemohli nazriet.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  19:12:58  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Dakujem, ze aspon v tom mame vzajomne jasno: naozaj nie sme rovnocenni a naozaj pre Vas postaci aj uroven takych ako je pan Duda. Pre mna je uz Duda davno stratou casu, mierim vyssie. Co mi date, ak prezradim viac?

To so snorivostou v tejto teme som nepochopil - to Vy snorite, co sa vlastne A. stalo, ja take nepotrebujem. Avsak zvedavost je hriech, radar, ak neverite, spytajte sa pana Dudu, sice hra rolu pravnika, ale tolko z katechizmu by mal vediet aj on.

radar

Odoslaný - 18 júl 2011 :  19:16:38  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Vdaka, toto vase vyhlasenie mi uplne staci.

maaajo

Odoslaný - 18 júl 2011 :  19:35:33  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: maaajo  Pridať maaajo do zoznamu priateľov
Mne sa páči ten nápad s bezservítkovými príspevkami. Len by to ale chcelo nejakého dobrého oponenta, aby to malo úroveň

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 721  ~  Člen od: 25 marec 2011  ~  Posledná návšteva: 30 január 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Odoslaný - 18 júl 2011 :  19:48:50  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
áno áno :) darček!!!!
takže, čo keby ste si pán rarach oddýchli?? oddýchneme si aj my a všetci si užijeme aspon 2 týždne pekného leta :)) hm?? Čo tak 2 týždne na toto fórum neprispievať vôbec???

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  19:56:11  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
mortinia,

takychto darcekov som uz Kredu dal habadej, nik za to nepodakoval, nik si to nevazil, nuz si v buducnosti rozmyslim, ci taketo darceky Kredu este dam.

Naopak, darcek bezservitkoveho pridania plynu (bo krotim sa este az moc), do prostredia chapavych, tolerantnych a na urovni sa nachadzajucich katolikov, aby to tuna dostalo vyssie obratky a nejapne temicky nech by zanikli v buracani padnych udernych prispevkov, barsaj na sposob disput medzi vyzyvatelom a vyzvanym, to by bol darcek! Co myslite?

Zial ani to by nebolo uz originalne, kopirovali by sme iba uroven stredovekych ucnoviek, kde sa povazovalo za velku udalost za sucasnej pritomnosti celeho elektoratu a studentstva, ked sa viedli zhave disputy na akekolvek temy bez obav z nadrieknuti z nekatolicity a podobnych aprioristickych averzii..

mortinia

Odoslaný - 18 júl 2011 :  20:34:51  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
mortinia,

takychto darcekov som uz Kredu dal habadej, nik za to nepodakoval, nik si to nevazil, nuz si v buducnosti rozmyslim, ci taketo darceky Kredu este dam.

Naopak, darcek bezservitkoveho pridania plynu (bo krotim sa este az moc), do prostredia chapavych, tolerantnych a na urovni sa nachadzajucich katolikov, aby to tuna dostalo vyssie obratky a nejapne temicky nech by zanikli v buracani padnych udernych prispevkov, barsaj na sposob disput medzi vyzyvatelom a vyzvanym, to by bol darcek! Co myslite?

Zial ani to by nebolo uz originalne, kopirovali by sme iba uroven stredovekych ucnoviek, kde sa povazovalo za velku udalost za sucasnej pritomnosti celeho elektoratu a studentstva, ked sa viedli zhave disputy na akekolvek temy bez obav z nadrieknuti z nekatolicity a podobnych aprioristickych averzii..

Pôvodne zaslal Rarach - 18 júl 2011 :  19:56:11

takže tu ide o originalitu?????
darčekom sa zväčša rozumie niečo (nemusí to byť hmotné), čo iného poteší. Máte zato, že by nás bezservítková diskusia potešila? - síce - tá vypadáva z možnosti "výhry", resp. darčeka, keďže ako sám uvádzate, to už by nebolo originálne..

A uvádzate: "aby to tuna dostalo vyssie obratky a nejapne temicky nech by zanikli v buracani padnych udernych prispevkov" - Vy máte v úmysle dať krédu takýto darček? aby to tu nabralo obrátky? -- no, len dúfam, že sa jedná obrátky že v pozitívnom zmysle - a pár dní si tu všetci budeme písať vtipy a veselé zážitky a všetci si tu budeme niečo veselé spievať a tancovať - inak to nebude pozitívny darček. A mám zato že negatívny darček, resp. výhru v negatívnom vymezdení nikto nechce.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Odoslaný - 18 júl 2011 :  20:40:55  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Poviem Vam uprimne, rad by som ozelel neoriginalitu, keby taky darcek bol pre Kredo prijatelny!

Vypravanie si vtipov, chatovanie, ...to vsetko jestvuje na forach i na Krede aj dnes, ani to by uz nebolo originalne, a naviac, akuze hodnotu by to malo...to je skor trestom, ktory Kredo zabija, nez prinosom. Aj ked uznavam, nic proti temam o vtipoch a o nezavaznych kecaniach nemozno mat, kedze forum poskytuje moznost vyhradit takymto softovinam prislusne priestory/sekcie.

len nech sa v kecing nezvrhavaju aj temy intendovane inak..

no nic.

Darcek stejne nemoze byt, kedze patdesiatsestka nie je..preco prestali PM cvrlikat? Nemate uz o com? Treba dat dovody k rozcvrlikaniu? Staci naznacit suhlas a dostanete ich habadej, vy, cvrlikari, ked uz sa bojite pisat na fore verejne...

romanh

Odoslaný - 19 júl 2011 :  02:02:59  Zobraziť profil  Pridať romanh do zoznamu priateľov
citácia:
Akurat ked to dokazem ja, od Vas starsi et cetera, a vy spätne nie, toto je moj posledny diskusny prispevok v dialogu s Vami.

Admin ma uz odo mna vselico hojne zasluzene, takze tam pojde nejedna kniha, aj z vdacnosti, aj mimo ramec vyhlasenych sutazi.

Skuste navrhnut iny darcek, ktory potesi cele forum. Napriklad: zintenzivnit uprimne bezservitkove prispevky, to by som bral vsetkymi desiatimi, taky darcek by potesil aj mna

Pôvodne zaslal Rarach - 18 júl 2011 :  18:27:47

nieco mi asi uslo.
nepametam sa zeby sme si niekedy povykali.
Nesledujem tu vsetky temy, pomoz mi :-)

Ale len tak namatkovo ta zacitujem

citácia:

Jene, Jene,
ze si ty dovolujes taketo usudky...moderny katolik ta obvini z nedovoleneho sudenia

ma plne gamby biblie hlavne,
avsak nepozna ju zjavne
inak by vedel uz od prvych kapitol
jak hriech a tresty suvisia, zabudol.
Pred padom Adama svet bol dokonaly,
po Eve pre tresty viac nebol uz maly.
...

Pôvodne zaslal Rarach - 18 marec 2011 : 01:39:09

alebo nazvy tem ktore zakladas s otazkami - "najdes rozdiel? "

Tu zrovna o vykanie nejde.

Inak pokial sa pametam tak na christnete sme si tykali.

Rarach, Rarach, vodu kazes vino pijes.
Kto ma z teba vyjst.

romanh

Odoslaný - 19 júl 2011 :  02:22:31  Zobraziť profil  Pridať romanh do zoznamu priateľov
Tak uz som k tomu vykaniu aj nieco nasiel a to bolo tot len nedavno ked som bol na dovolenike :-)
http://www.kredo.sk/bforum/topic.asp?whichpage=0,6&TOPIC_ID=3078#99639

Co ste to tu riesili ?
Hmm. Nejak mi to nejde do hlavy.

Inak ste sa s Matom nejako cudne v tom vykani zhodli, no toto.

Zeby Rarach = Mato ?
Jedna osoba dve mena ?

Ak mate niekto k mojej uvahe vyhrady, tak len s poriadnymi argumentami :-) (Copyright Rarach)

romanh

Odoslaný - 19 júl 2011 :  13:21:06  Zobraziť profil  Pridať romanh do zoznamu priateľov
Rarach, neodpustim si este jeden tvoj citat a pokazujem pritom na tvoje TYkanie.

http://www.kredo.sk/bforum/topic.asp?TOPIC_ID=3072

citácia:
Maz za svojim kaplanom ci fararom ci katechetom, nech ti konecne aj vysvetlia ten detsky katechizmus, ktory odpovede obsahuje.

(Ale mozno ich zasupluju urcite laicke naivky tohto fora, ktore sa ta "plni ustretovosti a laskaveho pristupu ku kazdemu" ujmu.)

No a bezpodmienecne si zozen aj zaklady slovenskej gramatiky.

No otrasne nieco ta tvoja uroven, clovece.
Po kazdej stranke.

Pôvodne zaslal Rarach - 06 júl 2011 : 07:24:57

uz len posledny tvoj citat ako reakcia na tvoju zdvorilostnu uroven k predchadzajucemu citatu:

citácia:
Akurat ked to dokazem ja, od Vas starsi et cetera ...

Pôvodne zaslal Rarach - 18 júl 2011 : 18:27:47

Inak mimochodom 56, bola, pravidla neboli dodrzane.

Rafael

Odoslaný - 19 júl 2011 :  13:54:30  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Daj dokaz, ze 56 bola - ked viem dat o dosiahnutom cisle dokaz ja, mas vo vlastnom zaujme dat aj ty. Inak to mozeme brat tak, ze si cislo cucas z plieskania na brucho.

Darcek v podobe, aku si navrhol, bude, uz som pisal.
A pisal som aj to, ze lepsi by bol darcek s uzitkom pre cele forum, a to nemaj strach, ze nebude. Vidim, ze k tomu 56 nebudem ocakavat.
Takze to s nedodrzanim pravidiel je iba ucelova fantazmagooorija.

Tykanie z citovanych prikladov znamena - nech dotycneho trkne, ...vacsine to dojde, romanhovi asi nie: ked ti tykam, ber to ako prejav neucty a despektu, podobne ako ignore. Upozornil som ta slusne a s vykanim, cize este s respektom, ale nie, ty to ides miesat dalej, tak okej, nech sa ti paci.

Na chanete platia aj ine perverznosti, nez iba automaticke tykanie, takze odvolavat sa na tykanie na chanete tuna, kde je uroven ina, je opat iba prejavom neprisposobilosti a neochoty zakceptovat, ze tu to moze vypadat inac, nez inde.
Vsak aj preto Kredo predbieha christnet pomaly uz vo vsetkych ukazovateloch, a v pozitivnych uz davno aj predbehlo. Aj vdaka tomu, ze Kredo nie je obycajna skladka odpadu, ako christnet, kde si kazdy vykydne kedy chce co chce, a hodnotne veci potom zanikaju v balastoch a smrade. Preco inak sem doliezaju christnetaci vratane teba, ak nie trochu sa nadychat cerstveho vzduchu? A preco kredaci nepotrebuju christnet?

Takze bud sa tu budeme vzajomne ctit a respektovat, kam patri aj slusnost prejavena vykanim, alebo to bude o despekte a tykani a konkretne medzi nami dvoma o ignore. To jedine zaberalo aj na christnete, dufajme ze nebude treba dospiet tak nizko aj tu.

mortinia

Odoslaný - 19 júl 2011 :  14:10:59  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
HM - tak teda nič.
DARČEK TEDA NEBUDEEEEE
(možno aj chvalabohu :) )
môžme sa posunúť ďalej.. :)

romanh

Odoslaný - 19 júl 2011 :  14:36:36  Zobraziť profil  Pridať romanh do zoznamu priateľov
citácia:
Daj dokaz, ze 56 bola - ked viem dat ja, mas dat aj ty. Inak si cislo cucas z plieskania na brucho.

Tak to ako usporiadatel sutaze si snad mal sledovat ty.
V case pisania mojich PM bola - pretoze islo o statistiku za poslednych XX hodin.
I ked som to nekontroloval.
Ale PM sprav som posla tesne za tvojou vyzvou a bolo ich 5.
Cize 51 + 5 = 56.
Inak ako usporiadatelovi by malo byt bremeno dokazovania na tebe, nezda sa ti ?

citácia:

Darcek v podobe, aku si navrhol, bude, uz som pisal.
A pisal som aj to, ze lepsi by bol darcek s uzitkom pre cele forum, a to nemaj strach, ze nebude.
Takze to s nedodrzanim pravidiel je iba ucelova fantazmagooorija.

Dobre, tak budeme sledovat tu tvoju 56-tku. :-)
Som zvedavy.

citácia:

Tykanie z citovanych prikladov znamena - nech dotycneho trkne, ...vacsine to dojde, romanhovi asi nie: ked ti tykam, ber to ako prejav neucty a despektu, podobne ako ignore. Upozornil som ta slusne a s vykanim, cize este s respektom, ale nie, ty to ides miesat dalej, tak okej, nech sa ti paci.

Dobre vediet Rarach, ze ked mi tykas tak mi prejavujes neuctu.
Ja to takto neberiem a ani nevnimam.
Verim ze ak mi budes chciet prejavit neuctu, najdes si ten spravny sposob.

Ale ked chces, dobre - su to tvoje pravidla.
Aj nadalej mi mozes vykat ked mi budes chciet prejavit uctu a tykat ked pojde o neuctu.
To vsak budes hovorit iba tak sam sebe.
Ja to takto prijmat nebudem.

Moje pravidla pre prejavovanie ucty su ine.
Na fore si tykame - sme spolocenstvo veriacich, bratia v Kristovi.
Ty vykas svojmu bratovi ?
Ja nie.
A takto ta Rarach (aj napriek vyznamu tvojej prezyvky) vnimam.
U mna plati prezumpcia neviny.
Cize povedal si svoje pravidla.
Hovorim ti aj ja svoje - tykanim tebe ti nepreukazujem neuctu, despekt, ... ako si to ty vysvetlujes.
U mna je to prejav bratskej lasky.
Dobre.
Ak ti budem chciet prejavit neuctu a despekt, potom to spoznas - moj slovnik sa podstatne zmeni.
Ale nato nemam ziaden dovod.
Povazujem ta za svojho brata v Kristu.

citácia:

Na chanete platia aj ine perverznosti, nez iba automaticke tykanie, takze odvolavat sa na tykanie na chanete tuna, kde je uroven ina, je opat iba prejavom neprisposobilosti a neochoty zakceptovat, ze tu to moze vypadat inac, nez inde.

Uz som povedal k slovnemu suboju a prestrelke medzi ucastnikmi kreda a christnetu sa nevyjadrujem.
Toto nie je moj styl. U mna plati vzdy ked sa modlim Otce nas... tak predtym odpustam a snazim sa zmierovat s ludmi, ktory proti mne nieco maju.
Ak uz sme pri tom, tak v teme na christnete som vyzval ucastnikov k pribrzdeniu.

Co sa tyka akejsi inej urovne - no to je tvoj nazor.
U mna su obe fora na rovnakej urovni.
Ja diskutujem vzdy k teme, ktora ma nejakym sposobom zaujme, pripadne ak mam pocit ze moje slova mozu niekomu pomoct.
Medzi forami nerobim rozdiel - naco by to aj bolo dobre ?
Nie sme na sutazi.

citácia:

Vsak aj preto Kredo predbieha christnet pomaly uz vo vsetkych ukazovateloch, a v pozitivnych uz davno aj predbehlo. Aj vdaka tomu, ze Kredo nie je obycajna skladka odpadu, ako christnet, kde si kazdy vykydne kedy chce co chce, a hodnotne veci potom zanikaju v balastoch a smrade.

citácia:

Preco inak sem doliezaju christnetaci vratane teba, ak nie trochu sa nadychat cerstveho vzduchu?

Ja som tu nedoliezol z christnetu :-)
Moj najstarsie dohladatelny prispevok je z januara 2009.
A to by som si mohol mysliet ze som tu bol este predtym - naozaj si to nepametam.
Na christnete mam prvy prispevok september 2009.
Tak kde som bol skor ?
=======
upravujem, info v profile v oboch forach informuje ze ucet je zalozeny v jeden den
Kredo: Člen od: 25 február 2008
christ-net: Založený: 25 február 2008

inak odkial si sem prisiel ty Rarach ?

Kredo: Člen od: 18 január 2008
Christ-net: Založený: 05 máj 2006
=======

citácia:

A preco kredaci nepotrebuju christnet?

Neviem preco si dostal na christnete ban (asi si sa nespraval celkom slusne).
Ale dovtedy si bol na oboch forach sucasne.
Vtedy si ho potreboval ?

citácia:

Takze bud sa tu budeme vzajomne ctit a respektovat, kam patri aj slusnost prejavena vykanim, alebo to bude o despekte a tykani a konkretne medzi nami dvoma o ignore.

K tomuto som sa vyjadril vyssie.
Mojim tykanim ti ja neprejavujem despekt ani ignore.

Ak by si si vyziadal pri prvom kontakte vykanie, nemam s tym problem.
Tu sa vsak objavuje nieco ine.
Po casoch tykania, si vyzadujes vykanie.
Nie je to cudne ?

citácia:

To jedine zaberalo aj na christnete, dufajme ze nebude treba dospiet tak nizko aj tu.
Pôvodne zaslal Rarach - 19 júl 2011 : 13:54:30

Rozdiely o urovni oboch for robis ty sam.
U mna su obe fora na rovnakej urovni a chodievam na oboje.
Ak je pre teba jedno z for na nizkej urovni to je tvoja vec.
U mna tomu tak nieje.

Previous Topic: sex slobodných nie je hriech? Téma Next Topic: Nova chyba v kode?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06