Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 prorocká škola
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Exorcizmus a miesto laikov pri nom Téma Next Topic: Dnesna prax - co s tym
Strana: z 3

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2011 :  16:24:13  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
Dámy a páni ukážte mi však tie stovky uzdravených ktorých uzdravujú naši kňazi svojou vierou.


Ferdo. nie su to stovky pripadov uzdraveni v katolickej cirkvi, ale tisice. Samozrejme ich tu nemozeme vsetky uverejnovat, ale na ukazku snad toto, uverejnene inde.

Sv.Don Bosca, zakladatela salezianov, povzbudzovali pri jeho cinnosti prorocke sny, ktore mal.Este teraz na salezianskom provincialate maju zosity pisane Don Boscovou rukou,kde si svatec zaznamenaval svoje sny. Teraz mozme vidiet, ze sa vsetky postupne plnia.
So stavbou kostolov boli vzdy spojene velke problemy a tazkosti, o tom by mohol hovorit kazdy, kto raz kostol staval.Don Bosco sa velmi namahal, ked sa uz nedalo, pomohol mu Boh a Panna Maria.Don Bosco aj na zaklade sna tvrdil, -Panna Maria chce mat kostol, preto sa postara o peniaze.

Dva priklady..Senator Cotta, 83 rocny smrtelne ochorel a poprosil Don Bosca o navstevu.Ten mal prave ako obycajne vazne financne problemy pri stavbe kostola Panny Marie pomocnice. Bolo to v stvrti, kde bolo vela protestantov a ateistov a tito mu vsetkym moznym sposobom kladli prekazky. Ked sa spolu rozpravali, Don Bosco sa ho opytal. Co date Panne Marii,ak Vas uzdravi?Budem davat, na povedzme kazdy pol roka 2000 lir.Do troch dni bol zdravy a prisiel s prvou splatkou.

Vecer 16 decembra 1866 mal Don Bosco zaplatit podnikatelom 4000 lir.Samozrejme nemal ani haliera.Tisic lir sa mu podarilo nejako zohnat, ale 3000 stale chybalo. Ako sa prechadzal po uliciach a rozmyslal, dobehol ho sluha velkeho bohaca a povedal mu, ze ho jeho pan velmi prosi,aby prisiel. Tam sa Don Bosco dozvedel, ze muz je uz 3 roky bezvladne na lozku a je s nim zle. Chcel dat peniaze na buduci kostol Panny Marie pomocnice. Ale,ked pocul, ze je to 3000 lir, odmietol, ze je to vela, a ze by musel ist do bankya ze tri roky neurobil ani krok. Don Bosco mu povedal, ze ho Panna Maria uzdravi, ked pomoze. Dali zavolat vsetkych v dome klakli si a prosili. Po modlitbe si chory naraz ziadal saty. Ale uz ziadne nemal, lebo tri roky lezal. Nakoniec mu nejake zohnali. Poziadal o olovrant, najedol sa a vstal. Tu prisiel lekar a bol hotovy, ked videl, co sa deje. Muz potom odisiel do banky, vybral peniaze a dal ich Don Boscovi. Odvtedy bol uplne zdravy, a velmi dakoval Don Boscovi. Don Bosco mu ale povedal:“Vytiahli ste z banky tri tisicky a Panna Maria vas vytiahla s choroby,mne nemate ,co dakovat.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 06 máj 2011 :  19:51:48  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
janka, velmi dobre si to napisala.
je to presne to, pycha, kazdy hladi iba na seba aky je on dobry, a nadava na cirkev..pokrytci


''ale preco potom tomu protestantovi nepovie, ze sa ma stat clenom RKC, ked clena RKC utvrdzuje, ze je na spravnom mieste?...preco je volou toho ducha nechat niekoho zivorit, ked moze mat plnost?..''

-nemyslim si ze spolo zivorit bi sa sem hodilo..ale to len tak pomimo.
- no na to ti neviem odpovedat, opytaj sa Boha,mozno ti odpovie skor ako sa nazdavas.

- tak podla mna je to preto, lebo ci je uz veriaci protestant alebo RKC,alebo inna viera, tak ak ma zivy vztah s Bohom, snazi sa konat dobro,a nepachat nepravost, tak ho predsa On pozehnava,a mozno aj ked neverii na Pannu Mariu, ci na svatych, alebo okonca odsudzuje papeza, ale veri v Neho!a svoj zivot na neho upriamuje, a chce sa mu pacit.

potom bi sme mohli povedat ze sa nik nedostane do neba iba ludia z RKC..a protestanti bi zas povedali ze sa nikto nedostane do neba iba protestanti a tak..podobne.:)

Pôvodne zaslal MartinQo - 06 máj 2011 :  11:49:02


dakujem, ze to so mnou nevzdavas
podla mna je slovo zivorenie spravne pouzite, pretoze oni ani zdaleka nemozu pozivat take milosti ako my...a ak aj sa im dostanu odrobinky, je to len preto, ze existuje KC...ale ty sa nesnazis ziskat co najviac?...a co ti brani v tom, ked neberies, co sa ti ponuka?...si to len ty sam, nie Boh...aj protestant sa ma snazit ziskavat milosti od Boha, ked uz vravi, ze Ho pozna...a tato jeho snaha zakonite musi viest do KC, skor ci neskor, vela zavisi od neho
tak mi prisla na um osoba brata Rogera z Taize...neviem, teda ci mam spravne info, ale hoci ostal protestantom mohol pristupovat k sv. prijimaniu...ale preco?...preco sa nevrhol do narucia Katolickej cirkvi, preco ostal za dverami?...preco dieta vravi, ze miluje Matku, ked sa k nej ani nehlasi?...a to nejde len o formalitu...ked muz miluje zenu, chce to vykricat do celeho sveta, nech vsetci vidia, komu patri, formality mu nerobia problemy...aj ked, keby ta jeho nastavajuca bola vsade ociernovana, asi by dost vahal...ale to uz nie je skutocna laska


 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

handulka

Stav: offline

 Odoslaný - 07 máj 2011 :  00:58:23  Zobraziť profil  Pridať handulka do zoznamu priateľov
apoštolská cirkev sa modlile 3 dni zato aby chlapec ktorý s arozhidil byt knazom mal nechat seminár a odíst k nej Nie je to na hlavu?

handulka

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 96  ~  Člen od: 16 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 10 november 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 07 máj 2011 :  19:55:23  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
nie je, vsak im to hovori ten isty duch ako jemu, ktory mu zas povedal, aby sa stal katolickym knazom
inak som zvedava, ci by bratia protestanti ostali stale vasimi bratmi, keby ste im povedali, ze ziju v blude

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  09:22:55  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
''nie je, vsak im to hovori ten isty duch ako jemu, ktory mu zas povedal, aby sa stal katolickym knazom
inak som zvedava, ci by bratia protestanti ostali stale vasimi bratmi, keby ste im povedali, ze ziju v blude''


Janka, urcite v tomto nemas pravdu, pretoze Duch Svaty je neomylny, a tym padom nemoze jednemu cloveku povedat aby bol knazom, a zasa druhemu aby sa za neho modlili aby nebol.

to jje nezmysel.to bi predsa znamenalo ze klame, a BOH nikdy neklame.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  09:24:38  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
ou, teraz ma napadlo, ze ty si asi nemyslela Ducha Svateho, ale zleho ducha :DD


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  09:29:00  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
na tejto stranke sa dozviete asi vsetko o prorokovani, prorockej skole, a veci s tym suvisiacich

http://proroctvo.blogspot.com/


Prednasa tu jedenn Babtisticky Pastor, a spolu aj s manzelkou zalozili tuto stranku.

su tam prednasky z roznych seminarov, su tam zaklady kto je prorok, ako sa roddi prorocky hlas, falosny prorocki hlas a podobne.

ak mate cas vypocujte si to.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  09:58:38  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
ou, teraz ma napadlo, ze ty si asi nemyslela Ducha Svateho, ale zleho ducha :DD

Pôvodne zaslal MartinQo - 08 máj 2011 :  09:24:38



Od Janky to bola irónia...

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  11:49:27  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
na tejto stranke sa dozviete asi vsetko o prorokovani, prorockej skole, a veci s tym suvisiacich

http://proroctvo.blogspot.com/


Prednasa tu jedenn Babtisticky Pastor, a spolu aj s manzelkou zalozili tuto stranku.

su tam prednasky z roznych seminarov, su tam zaklady kto je prorok, ako sa roddi prorocky hlas, falosny prorocki hlas a podobne.

ak mate cas vypocujte si to.



Pôvodne zaslal MartinQo - 08 máj 2011 :  09:29:00



Prepáč, ale toto je katolícke fórum a katolík sa vo veciach viery nesmie riadiť názormi bludárov, pričom stránka, na ktorú si nám tu dal odkaz je bludárom tvorená.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  13:25:42  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Hej, proste prednášky babtistických pastorov majú niečo povedať o tom aký má dôvod katolík riešiť prorockú školu?

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  20:16:34  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
no jasne, vedel som ze tyo okamzite odsudite.

a co teraz katolika nemoze o niecom poucit neaky baptista?vsetko co bi povedal bolo bludarstvo?

kazdy kto neveri tak si hlada vyhovorku, ale kto uveri, tak zisti ze je to pravda.

tak bludarov urcite nie, je to pastor, a myslim ze ty si iba obycajny laik, cize tym padom vie ovela viac ako ty.( nic v zlom)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  20:42:22  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Keď si budem chcieť dať opraviť auto značky BMW, pôjdem do servisu značky Dacia? Šak možno nájdu rovnaké súčiastky, možno mi ho opravia tak ako v servise, kde by som to mal istejšie?

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ferdo3

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  21:21:17  Zobraziť profil  Pridať ferdo3 do zoznamu priateľov
citácia:
no jasne, vedel som ze tyo okamzite odsudite.

a co teraz katolika nemoze o niecom poucit neaky baptista?vsetko co bi povedal bolo bludarstvo?

kazdy kto neveri tak si hlada vyhovorku, ale kto uveri, tak zisti ze je to pravda.

tak bludarov urcite nie, je to pastor, a myslim ze ty si iba obycajny laik, cize tym padom vie ovela viac ako ty.( nic v zlom)

Pôvodne zaslal MartinQo - 08 máj 2011 :  20:16:34



Ďakujem za tu stránku.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 28  ~  Člen od: 28 september 2010  ~  Posledná návšteva: 27 september 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  21:23:14  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
To, že je baptistickým pastorom, neznamená, že vie viac, než my. Práve naopak, keďže je heretikom, tak toho vie ešte menej. Veď predsa keby poznal základné veci z kresťanskej viery, nemohol by byť baptistom, pretože by vedel, že baptizmus je blud.

Proste odkaz, čo si tu dal, je akoby sme si mali prečítať o počítaní integrálov na stránke človeka, ktorý nevie násobiť jednociferné čísla. Jednoducho, to čo píše, nie je potrebné čítať.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  21:28:14  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
Dobre, je to vec subjektivneho nazoru.

kto chce tak si to pozrie a kto nie tak nie.

ale nemyslim si ze bi nepoznal zaklady krestanskej viery, praveze naopak je velmi vzdelany a skuseny v tejto oblasti.
vypocuj si najprv neaku prednasku.
a ak konkretne v tych prednaskach ,alebo na tej stranke nieco zle uci tak mi to prosim napis.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  22:06:12  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Ako baptista neuznáva tradíciu, už len toto samotné dostatočne dokazuje, že je ohľadom kresťanskej viery nedostatočne vzdelaný. Prečo teda vôbec od neho niečo čítať? Ako zdroj informácií je absolútne nedôveryhodný.

PS: Vôbec to nie je vecou subjektívneho názoru.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 08 máj 2011 :  22:33:30  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Ja by som to ešte povedal tak, že áno, aj on niečo môže správne prednášať. Ale nejaké prorocké školy, ktoré od samotného znenia nevyznievajú ako niečo čím by som sa mal zaoberať, a tobôž nie ešte z katolícky nepotvrdeného zdroja. Pravda nieje len pekné vystupovanie a zapôsobenie na človeka. Možno v niečom má pravdu, ale ak sa idem zaoberať niečím čo je zo svojej podstaty diskutabilné, určite ma v tom neusmerní dáky bludár. A ani v ničom, čo je z jeho strany bludné. Treba dávať bacha na zdroje a brať ich vždy kriticky a tým viac, ak sú od bludárov.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2011 :  21:16:47  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:


Od Janky to bola irónia...

Pôvodne zaslal Azuritko - 08 máj 2011 :  09:58:38


presne tak

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 09 máj 2011 :  21:21:18  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
na tu stranku som sa dostala, ked som si chcela zistit nieco o tej prorockej skole...kedze otazka bola polozena na katolickom fore, myslela som aj na zaklade toho, ze sa tie seansy konaju na KU, ze to ma cosi do cinenia s katolickou vierou...ani som nevedela co su ti ludia, co maju tu stranku zac a hned mi bolo jasne, ze s katolickou vierou to nema nic spolocne akrestan katolik by sa mal takym veciam na sto honov vyhybat aby sa nenakazil, co je velmi pravdepodobne, lebo nik nie taky silny, aby sa ho to co i len, aj ked mozno v banalnej veci nedotklo...a potom sa to siri ako rakovina...katolici ruky prec ench sa to tvari akokolvek svato!!!

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2011 :  00:14:43  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Veď tak sa slabo veriaci dostávajú do bludu. Nie že by sa venovali lepšie svojej viere, ale príliš sa zaujímajú o rôzne kresťanské stretnutia a neviem čo všetko, kde často ide vlastne o sektárske vymývanie mozgov a potom zrazu katolícka Cirkev už im nehovorí nič, a skončia v blude.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 10 máj 2011 :  20:28:45  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov

tie vselijake stretka slubuju nemozne, clovek tomu uveri lebo ho to vtiahne, ze sa vsetko urobi, problemy sa vyriesia a zivot bude hej...a ked sa tak nedeje, stracaju vieru...nepocula som protestantov este hovorit o tom, ze zivot je o utrpeni, sebazapierani, bolesti...alebo sa mylim?

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

handulka

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2011 :  02:05:44  Zobraziť profil  Pridať handulka do zoznamu priateľov
bola som svedkom jedného rozhovoru citujem:,, Išla by som na ten seminár do Prešova, ale tú diagnozu ,čo mám ja liečili už minula , tak sa rozhodujem či íst alebo neíst" Načo sa vlastne chodí na tie semináre na uzdravenie ducha, či tela?

handulka

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 96  ~  Člen od: 16 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 10 november 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2011 :  13:38:06  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Všeobecná otázka pre tuprítomných nekatolíkov a neomodernoduchokvázikatolíkov.

Je toto fórum Vaše misijné územie?

P.S.: Kladná odpoveď indikuje porušenie pravidiel.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 11 máj 2011 :  20:10:21  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
bola som svedkom jedného rozhovoru citujem:,, Išla by som na ten seminár do Prešova, ale tú diagnozu ,čo mám ja liečili už minula , tak sa rozhodujem či íst alebo neíst" Načo sa vlastne chodí na tie semináre na uzdravenie ducha, či tela?

Pôvodne zaslal handulka - 11 máj 2011 :  02:05:44


lebo je pre cloveka prirodzene, aby sa citil dobre, zdravo, bol uspesny...a toto ti sektari zneuzivaju, aby ludi odlakavali od Krista, aj ked ho maju plne usta....clovek, co prijima Boziu volu prijima vsetko, ci je to dobre alebo "zle"...a taketo seminare ho vobec nezaujimaju...na prvy pohlad je zrejme, ze je to dielo satanovo...on rad slubuje uspech, zdravie...Boh slubuje prenasledovanie, utrpenie(tu na zemi)

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

jarmok

Stav: offline

 Odoslaný - 12 máj 2011 :  07:18:45  Zobraziť profil  Pridať jarmok do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
bola som svedkom jedného rozhovoru citujem:,, Išla by som na ten seminár do Prešova, ale tú diagnozu ,čo mám ja liečili už minula , tak sa rozhodujem či íst alebo neíst" Načo sa vlastne chodí na tie semináre na uzdravenie ducha, či tela?

Pôvodne zaslal handulka - 11 máj 2011 :  02:05:44


lebo je pre cloveka prirodzene, aby sa citil dobre, zdravo, bol uspesny...a toto ti sektari zneuzivaju, aby ludi odlakavali od Krista, aj ked ho maju plne usta....clovek, co prijima Boziu volu prijima vsetko, ci je to dobre alebo "zle"...a taketo seminare ho vobec nezaujimaju...na prvy pohlad je zrejme, ze je to dielo satanovo...on rad slubuje uspech, zdravie...Boh slubuje prenasledovanie, utrpenie(tu na zemi)

Pôvodne zaslal janka - 11 máj 2011 :  20:10:21


Práve som čítal ako pápež Benedikt XVI. 10. marca prehovoril ku kňazom a k veriacim z rímskej diecézy, pričom im ponúkol meditáciu k 20. kapitole zo Skutkov apoštolov, kde svätý Pavol prehovoril k starším z Efezu.

„Dôležité je toto: apoštol nekázal o kresťanstve ‘a la carte’, podľa svojej chuti,” povedal pápež Benedikt. „Nekázal o Evanjeliu vzhľadom na svoje obľúbené teologické myšlienky.”

„Nevyhýbal sa povinnosti hlásať celý Boží zámer, dokonca aj vtedy, keď bol nepohodlný a dokonca aj témy, ktoré on osobne nemal veľmi rád,” pokračoval. „Je našou úlohou hlásať celý Boží zámer v jeho celistvosti a jednoduchosti. Ale je dôležité, aby sme učili a hlásali - ako tu hovorí svätý Pavol - a naozaj priniesli celú Božiu vôľu.”
Pápežove slová zdôrazňujú skutočnosť, že pravá láska môže byť založená iba na hlbokej úcte k pravde a zhodujú sa s tézou encykliky Caritas in Veritate (‘Láska v pravde’), ktorú uviedol počas svojho pontifikátu.


Pokoj a dobro medzi nami.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 178  ~  Člen od: 18 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 10 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Exorcizmus a miesto laikov pri nom Téma Next Topic: Dnesna prax - co s tym  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06