Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený

Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Teológia tela - otázky
 tri otázky
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: umelé oplodnenie Téma Next Topic: Sex, ako ho nepoznate
Strana: z 4

MaryMagdalene1

Stav: offline

Odoslaný - 10 apríl 2011 :  21:12:44  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
Úsmev radosti je fajn, úsmev zakrývajúci realitu moc prospešný nebude. Hlúposť určí ten, kto pozná odpoveď na danú otázku. A ak to hlúposť je, tak ju za ňu aj označí a ak to Vy pochopíte, tiež spoznáte, že to hlúposť je. Ak ju neoznačí len preto za hlúposť, že Vám sa to tak nemusí javiť, tak Vám dostatočne neukáže, že sa Vám to tak javiť nemá ako sa Vám to javí.

Pôvodne zaslal Azuritko - 10 apríl 2011 :  21:11:26

čiže, každá otázka je vlastne čistá hlúposť, pretože vždy sa na ňu nájde niekto kto pozná odpoveď....

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 86  ~  Člen od: 28 január 2011  ~  Posledná návšteva: 24 jún 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Odoslaný - 10 apríl 2011 :  21:32:53  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Tak snáď je logické, že niektoré otázky nemusia byť hlúpe a iné hej. Ja hovorím o tých, ktoré hlúpe sú.

Rímskokatolík

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MaryMagdalene1

Odoslaný - 10 apríl 2011 :  21:37:21  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
Tak snáď je logické, že niektoré otázky nemusia byť hlúpe a iné hej. Ja hovorím o tých, ktoré hlúpe sú.

Pôvodne zaslal Azuritko - 10 apríl 2011 :  21:32:53

a je akosi automatické, že otázky, ktoré sú pre mňa dôležité a mne nie sú jasné sú hlúpe...

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 86  ~  Člen od: 28 január 2011  ~  Posledná návšteva: 24 jún 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Odoslaný - 10 apríl 2011 :  22:48:52  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
To už závisí aj od prístupu. Niečo ak sa pýta neveriaci, môže to byť normálna otázka, pričom ak tú istú otázku položí veriaci katolík, je to hlúpa otázka. A vtedy povedať hlúpa otázka znamená "potýriť" veriaceho, aby sa zamyslel prečo on dáva také otázky. A môže sa krásne dostať k tomu, že si musí prehĺbiť svoje základné znalosti a vedomosti o viere. Preto ako Vy hovoríte, aby som rozoznával Vašu zábavu a Vašu vážnosť, ja hovorím aby ste rozoznávali, kde Vám niekto sa snaží pomôcť ak to aj tak v prvom momente nevyznieva a kde zdanlivá pomoc je len na škodu.

Rímskokatolík

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MaryMagdalene1

Odoslaný - 10 apríl 2011 :  23:01:29  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
To už závisí aj od prístupu. Niečo ak sa pýta neveriaci, môže to byť normálna otázka, pričom ak tú istú otázku položí veriaci katolík, je to hlúpa otázka. A vtedy povedať hlúpa otázka znamená "potýriť" veriaceho, aby sa zamyslel prečo on dáva také otázky. A môže sa krásne dostať k tomu, že si musí prehĺbiť svoje základné znalosti a vedomosti o viere. Preto ako Vy hovoríte, aby som rozoznával Vašu zábavu a Vašu vážnosť, ja hovorím aby ste rozoznávali, kde Vám niekto sa snaží pomôcť ak to aj tak v prvom momente nevyznieva a kde zdanlivá pomoc je len na škodu.

Pôvodne zaslal Azuritko - 10 apríl 2011 :  22:48:52

Naozaj nepredpokladám, že VY konkrétne sa mi snažíte pomôcť... alebo že ste sa snažili...

Podľa toho čo píšete mám skôr pocit, že ste dosť zatrpknutý a nesmierne sebavedomý človek... Tak Vám prajem viacej radosti zo života, viacej zmyslu pre humor, a viacej pokory ...

Azuritko

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  00:51:45  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Naozaj nepredpokladám, že VY konkrétne sa mi snažíte pomôcť... alebo že ste sa snažili...

Podľa toho čo píšete mám skôr pocit, že ste dosť zatrpknutý a nesmierne sebavedomý človek... Tak Vám prajem viacej radosti zo života, viacej zmyslu pre humor, a viacej pokory ...

Pôvodne zaslal MaryMagdalene1 - 10 apríl 2011 :  23:01:29

A to ste sa odhovárali na nejaké súdenie a súdite doslova knihu podľa obalu. Prečo sledujete to ako Vám to píšem a nie to čo Vám píšem? Ak by ste to sledovali a snažili sa poriadne pochopiť, možno by ste objavili pomoc. Ak toho čo mu zabehlo buchnem po chrbte, neznamená že ho chcem biť. Ak niekoho na ulici posotím, lebo si nevšimne auto, neznamená to, že sa ho snažím tvrdo ignorovať. Ak na niekoho zakričím, ak si nevšimne padajúci kameň, neznamená to, že ho chcem poňižovať.

Ale odhad Vám ale veľmi nevyšiel. V oblasti viery neexistuje veľa kompromisov a pri určitých veciach sa nedá byť mäkký a veselý. Ak nezakričím dostatočne hlasno, kameň môže niekomu spadnúť priamo na hlavu... A ja radosť zo života mám veľkú, zmysel pre humor ani nehovorím. Tí čo ma poznajú osobne dobre vedia. Ba práveže si myslím, že často mi chýba dostatok vážnosti. Chalani čo ma poznajú len trochu sa vždy čudujú, že ja som ten prvý čo je za každú haluz. A pokora? Neviem či som dostatočne pokorný, ale maximálne sa o to snažím. Ale ako mám prejaviť pokoru tam, kde niekomu vysvetľujem jeho veľkú chybu? Tam sa práve pokora očakáva z tej druhej strany. Ja akurát môžem prejaviť a aj prejavujem úctu tým, že nepustím voľne svoje emócie, lebo niektoré veci ma pekne vytáčajú, a keby poviem to čo si myslím naplno, to by sa hovorilo jednoducho a to by len bolo bez pokory, bez úcty a bez snahy pomôcť.

Rímskokatolík

MaryMagdalene1

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  10:10:23  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:

Pôvodne zaslal MaryMagdalene1 - 10 apríl 2011 :  23:01:29

A to ste sa odhovárali na nejaké súdenie a súdite doslova knihu podľa obalu. Prečo sledujete to ako Vám to píšem a nie to čo Vám píšem? Ak by ste to sledovali a snažili sa poriadne pochopiť, možno by ste objavili pomoc. Ak toho čo mu zabehlo buchnem po chrbte, neznamená že ho chcem biť. Ak niekoho na ulici posotím, lebo si nevšimne auto, neznamená to, že sa ho snažím tvrdo ignorovať. Ak na niekoho zakričím, ak si nevšimne padajúci kameň, neznamená to, že ho chcem poňižovať.

Ale odhad Vám ale veľmi nevyšiel. V oblasti viery neexistuje veľa kompromisov a pri určitých veciach sa nedá byť mäkký a veselý. Ak nezakričím dostatočne hlasno, kameň môže niekomu spadnúť priamo na hlavu... A ja radosť zo života mám veľkú, zmysel pre humor ani nehovorím. Tí čo ma poznajú osobne dobre vedia. Ba práveže si myslím, že často mi chýba dostatok vážnosti. Chalani čo ma poznajú len trochu sa vždy čudujú, že ja som ten prvý čo je za každú haluz. A pokora? Neviem či som dostatočne pokorný, ale maximálne sa o to snažím. Ale ako mám prejaviť pokoru tam, kde niekomu vysvetľujem jeho veľkú chybu? Tam sa práve pokora očakáva z tej druhej strany. Ja akurát môžem prejaviť a aj prejavujem úctu tým, že nepustím voľne svoje emócie, lebo niektoré veci ma pekne vytáčajú, a keby poviem to čo si myslím naplno, to by sa hovorilo jednoducho a to by len bolo bez pokory, bez úcty a bez snahy pomôcť.

Pôvodne zaslal Azuritko - 11 apríl 2011 :  00:51:45

Som rada, že som Vás naviedla presne na to, na čo sa Vás snažím naviesť už dlhšie - "...a súdite doslova knihu podľa obalu..."

Totiž, presne taký pocit mám ja z Vás v správaní voči mne...

Azuritko

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  10:33:23  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Súdim Vaše názory a vystupovanie. A na to tu mám dostatok informácií. Čiže to čo tu píšete je zväčša odsúdenia hodné. A teda nebudem Vám "tolerantne" pritakávať, ale poviem to, čo môže byť aj prospešné, nie škodlivé. Keby som Vás plne odsúdil, tak to vlastne ani nemôžem takže by som to neurobil. Na to tu je Boh nie ja. Ale názor či vystupovanie sa dá hodnotiť na základe kritérií a Pravdy, takže to ani veľmi nejde nazvať súdenie. Je to len poukázanie na zlý názor a na nevhodné vystupovanie.

Takže je tu možno pozorovať ďalšiu vec. Akosi to beriete príliš osobne a citlivo a tak Vám uniká podstata. Samozrejme, reakcia je to v podstate prirodzená, aspoň väčšina ľudí ťažko znáša kritiku názorov a postojov. Ja tiež, ale tvrdá kritika najviac núti časom premýšľať.

Rímskokatolík

MaryMagdalene1

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  10:43:59  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
Súdim Vaše názory a vystupovanie. A na to tu mám dostatok informácií. Čiže to čo tu píšete je zväčša odsúdenia hodné. A teda nebudem Vám "tolerantne" pritakávať, ale poviem to, čo môže byť aj prospešné, nie škodlivé. Keby som Vás plne odsúdil, tak to vlastne ani nemôžem takže by som to neurobil. Na to tu je Boh nie ja. Ale názor či vystupovanie sa dá hodnotiť na základe kritérií a Pravdy, takže to ani veľmi nejde nazvať súdenie. Je to len poukázanie na zlý názor a na nevhodné vystupovanie.

Takže je tu možno pozorovať ďalšiu vec. Akosi to beriete príliš osobne a citlivo a tak Vám uniká podstata. Samozrejme, reakcia je to v podstate prirodzená, aspoň väčšina ľudí ťažko znáša kritiku názorov a postojov. Ja tiež, ale tvrdá kritika najviac núti časom premýšľať.

Pôvodne zaslal Azuritko - 11 apríl 2011 :  10:33:23

Pán Azuritko :)))) Súdite "len" názory a vystupovanie :)))) a ja čo súdim podľa vás? Tiež len názory a vystupovanie, veď iné sa na fóre snáď ani nedá, nie? :))))) Ak je to dovolené vám, dovoľte to prosím vás aj mne... tiež sa mi zdá, že ste akýsi veľmi precitlivelý na svoju osobu :))))
a tiež sa mi už po niekoľký krát zdá, že vás unikla podstata toho čo píšem :)))

takže opäť sa mi natíska otázka - kto nás rozsúdi ? :D

kašlite prosím vás na to, čo na mňa stále tak vážne reagujete...

v tejto téme som s vážnou debatou už dávno skončila, len vám to ešte nedošlo...
fakt kašlite na to, radšej sa venujte niečomu dôležitejšiemu :))))

Azuritko

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  11:45:21  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Ja ale nesúdim knihu podľa obalu na rozdiel od Vás. A mňa nezaujíma, že ste skončili vážnu debatu. To ako keď si poviete, že v nejakej téme je koniec vážnej debaty, tak už nikto nedebatuje vážne? Alebo čo to meliete? Je to čistá snaha vyhnúť sa konfrontácii so mnou, lebo moje upozornenia sú Vám nepríjemné a možno sa Vám nechce nad nimi uvažovať. To už ale nieje môj problém, ja urobím to čo uznám za vhodné.

Rímskokatolík

MaryMagdalene1

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  11:51:56  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
Ja ale nesúdim knihu podľa obalu na rozdiel od Vás. A mňa nezaujíma, že ste skončili vážnu debatu. To ako keď si poviete, že v nejakej téme je koniec vážnej debaty, tak už nikto nedebatuje vážne? Alebo čo to meliete? Je to čistá snaha vyhnúť sa konfrontácii so mnou, lebo moje upozornenia sú Vám nepríjemné a možno sa Vám nechce nad nimi uvažovať. To už ale nieje môj problém, ja urobím to čo uznám za vhodné.

Pôvodne zaslal Azuritko - 11 apríl 2011 :  11:45:21

V poriadku Azuritko :)))) Ja tiež urobím to čo uznám za vhodné :)))))) Súhlasíte? Takže, ja nebudem debatovať vážne :))))
Vy môžte... Ja som vás len chcela ušetriť námahy... :))) Ale v poriadku, ak vás to tak veľmi baví, mne to nerobí problém si to prečítať :))))
Ja diskutovať vážne budem, ale s vami už nie... vy ste mi príliš smiešny na to aby som sa dokázala tváriť v družnej debate s vami vážne... :)))) snáď mi to odpustíte... ale vlastne, nepochybujem o tom, že odpustíte, veď kresťan, ktorý pozná Pravdu musí predsa odpúšťať :))))

A nie, vašej upozornenia sú mi neni nepríjemné... sú celkom zábavné... :)))) a aj sme sa už doma nad nimi zamysleli... :))) lepšia sranda ako pri pozeraní Partičky... :))))

ale vidíte, zase súdite podľa čohosi , čo ste si sám vydedukovali :))))

tiež by ma zaujímalo, že podľa čoho sa hodnotí, kto súdi "knihu podľa obalu" a kto už nie... :)))) Keď vy tvrdíte, že váš prípad to nie je :))))))

Azuritko

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  12:03:03  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Doma ako s rodinou? Tak vidieť odkiaľ pochádza Váš problém. A Vaše snahy uraziť ma, ako to robíte od začiatku Vášho pôsobenia ma neodradia od Pravdy. Máte smolu mladá slečna

Rímskokatolík

MaryMagdalene1

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  12:06:20  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
Doma ako s rodinou? Tak vidieť odkiaľ pochádza Váš problém. A Vaše snahy uraziť ma, ako to robíte od začiatku Vášho pôsobenia ma neodradia od Pravdy. Máte smolu mladá slečna

Pôvodne zaslal Azuritko - 11 apríl 2011 :  12:03:03

nie, doma s papagájom :))))))

ja vás neurážam, to, že mi niekto príde vtipný snáď normálne nemôžte chápať ako urážku :))))) ešte stále mi chcete tvrdiť, že máte zmysel pre humor :)))) ?

Azuritko

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  12:08:37  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Ach tá puberta. Nejak Vás dlho a silne drží. Až Vám rozum zatieňuje.

Rímskokatolík

MaryMagdalene1

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  19:34:28  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
Ach tá puberta. Nejak Vás dlho a silne drží. Až Vám rozum zatieňuje.

Pôvodne zaslal Azuritko - 11 apríl 2011 :  12:08:37

:))))) mne sa skôr tak zdá, že senilniete... robila som s takými ľuďmi... ak by ste potrebovali, viem vás odporúčiť na kvalitných odborníkov :))))

janka

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  20:42:12  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
prepacte, ze vam vstupujem do vasho doberania sa, ale...
uz si si spomenula MaryMagdalene, na tu chorobu?...zatial to tak vyzera, ze taka ani neexistuje...nespojila si si vysetrovanie neplodnosti s niecim inym?
naozaj by som sa aj ja uz rada dozvedela rozuzlenie tej tvojej prvej otazky

Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MaryMagdalene1

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  20:50:46  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
prepacte, ze vam vstupujem do vasho doberania sa, ale...
uz si si spomenula MaryMagdalene, na tu chorobu?...zatial to tak vyzera, ze taka ani neexistuje...nespojila si si vysetrovanie neplodnosti s niecim inym?
naozaj by som sa aj ja uz rada dozvedela rozuzlenie tej tvojej prvej otazky

Pôvodne zaslal janka - 11 apríl 2011 :  20:42:12

Janka, ja som nepovedala, že si na ňu nepamätám... že neviem, lebo nie som lekár, neovládam názvy, ale v jednej téme, nie v tejto, to tu nejaká kolegyňa krásne a dosť odborne rozpísala, skús pohľadať

janka

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  21:04:51  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
takze potvrdila, ze existuje taka choroba, ktoru nemozno urcit bez odobratia semena muza a neplodnost to nie je...?

Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MaryMagdalene1

Odoslaný - 11 apríl 2011 :  21:18:52  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
takze potvrdila, ze existuje taka choroba, ktoru nemozno urcit bez odobratia semena muza a neplodnost to nie je...?

Pôvodne zaslal janka - 11 apríl 2011 :  21:04:51

vy ste tu dajakí spomalení všetci... dva krát sa ma pýtate tú istú otázku... jedna odpoveď je málo ?

janka

Odoslaný - 12 apríl 2011 :  11:57:42  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
hladala som tu dopoved na fore, ale nenasla som, mohla by si mi ju prosim ta najst...pytam sa dvakrat, lebo ani raz sa mi nedostalo odpovede, ano existuje taka choroba a vola sa......vsak ked si si to nedavno citala v tej odpovedi tu na fore, mohla si si ju zapamatat, uz len koli tomu aby si mala argument ked sa ta niekto opyta na tu chorobu...lebo zatial je tu v tejto teme popisanych niekolko stran, pisala si aj ty a po chorobe ani chyru ani slychu

uplne mi postaci ked napises v odpovedi jej nazov, dakujem, potom sa ta uz viac na nu nebudem pytat

MaryMagdalene1

Odoslaný - 12 apríl 2011 :  17:45:05  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
hladala som tu dopoved na fore, ale nenasla som, mohla by si mi ju prosim ta najst...pytam sa dvakrat, lebo ani raz sa mi nedostalo odpovede, ano existuje taka choroba a vola sa......vsak ked si si to nedavno citala v tej odpovedi tu na fore, mohla si si ju zapamatat, uz len koli tomu aby si mala argument ked sa ta niekto opyta na tu chorobu...lebo zatial je tu v tejto teme popisanych niekolko stran, pisala si aj ty a po chorobe ani chyru ani slychu

uplne mi postaci ked napises v odpovedi jej nazov, dakujem, potom sa ta uz viac na nu nebudem pytat

Pôvodne zaslal janka - 12 apríl 2011 :  11:57:42

názov tej choroby som si nezapamätala, keďže tam boli ochorenia rozpísané asi na 10 riadkov :))))

a fakt sa mi to nechce hľadať, mám aj zábavnejšiu činnosť... pohľadaj v témach, kde sa o tom diskutovalo

janka

Odoslaný - 12 apríl 2011 :  20:17:20  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
zrejme ta to ani nezaujima, takze pre ostatnych, o tej zahadnej chorobe, ktora sa neda potvrdit inak ako vysetrenim semena muza, nikde ani stopy...takze otazka, ci moze muz ohrozovat manzelku....., ak ma lekar podozrenie na jeho chorobu, je nepodstatna, vymyslena, vykonstruovana za nejakym zamerom
este raz davam do pozornosti stranku, ktoru uviedla Lucia, nech si pozorny citatel urobi vlastny nazor
http://www.urologia.sk/infekcie-mocovych-ciest-pohlavne-choroby-kvapavka-chlamydie-HPV-herpes-

MaryMagdalene1

Odoslaný - 12 apríl 2011 :  20:59:46  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
zrejme ta to ani nezaujima, takze pre ostatnych, o tej zahadnej chorobe, ktora sa neda potvrdit inak ako vysetrenim semena muza, nikde ani stopy...takze otazka, ci moze muz ohrozovat manzelku....., ak ma lekar podozrenie na jeho chorobu, je nepodstatna, vymyslena, vykonstruovana za nejakym zamerom
este raz davam do pozornosti stranku, ktoru uviedla Lucia, nech si pozorny citatel urobi vlastny nazor
http://www.urologia.sk/infekcie-mocovych-ciest-pohlavne-choroby-kvapavka-chlamydie-HPV-herpes-

Pôvodne zaslal janka - 12 apríl 2011 :  20:17:20

Janka, ty si neni normálna...

MaryMagdalene1

Odoslaný - 12 apríl 2011 :  21:00:49  Zobraziť profil  Pridať MaryMagdalene1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:

Pôvodne zaslal janka - 12 apríl 2011 :  20:17:20

keby ma to nezaujímalo, asi sa tu o tom nerozpisujem... ty musíš byť hrozne zakomplexovaná žena... neuveriteľné....

vieš, ja som mala o mnoho lepší program ako hľadať ti tu na fóre niečo čo si môžeš nájsť aj sama...

Janka, ty si neni normálna...

Pôvodne zaslal MaryMagdalene1 - 12 apríl 2011 :  20:59:46

Lucia

Odoslaný - 12 apríl 2011 :  21:25:19  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
Janka, vsetci vidime , ze si MM1 vymysla a bezocivo klame...prosim Ta, najlepsie bude ak si ju nebudes vsimat.

Stavim sa, ze ona sama ma komplexov vyse hlavy....da sa to vycitat z kazdej jej vety...

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 4 Previous Topic: umelé oplodnenie Téma Next Topic: Sex, ako ho nepoznate  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06