Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Boh
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: farárky Téma Next Topic: Otce nas
Strana: z 4

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  12:37:28  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
Teoreticky teraz pripustím existenciu Boha.
Vysvetlíte mi, prečo by mal mať ľudské vlastnosti, prečo by mal byť dokonalý a prečo by nás mal mať nekonečne rád ?
Viete to vôbec nejako odôvodniť ?
A uvedomujete si, čo by to v praxi znamenalo, keby nás má nekonečne rád ?


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora 

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  14:07:12  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Please do not feed the troll.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  14:10:17  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Please do not feed the troll.

Pôvodne zaslal Mato - 26 marec 2011 :  14:07:12



Niečo k téme by si nemal ?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  14:29:11  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
Please do not feed the troll.

Pôvodne zaslal Mato - 26 marec 2011 :  14:07:12



Toto je k teme uplne ze najviac, ako sa len da.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  14:46:32  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Perunko, čo si myslíš o tomto príbehu:

Bol jeden tínejdžer ktorého neveriaci rodičia sa kedysi rozviedli a matka sa druhýkrát vydala. Z tohoto manželstva sa narodilo dieťa, ktoré vo veku troch rokov ochorelo na lymfosarkóm a lekár ich prichystal na to že dieťa do dvoch rokov zomrie. Celá rodina bola z toho nešťastná a nevedeli čo robiť. Toho neveriaceho chlapca vtedy napadlo, že to môže byť Boží trest, preto si povedal že ak existuje nejaký Boh, nech si radšej vezme jeho život, aby ten chorý brat zostal žiť. Asi ho Niekto vypočul, lebo choroba sa malému stratila, a ten mladík potom očakával že teda zanedlho zomrie namiesto neho.
Keď v jedno letné popoludnie prišiel domov, opantala ho únava a zaspal. Vtom sa pred ním vo sne z tmy objavilo veľké svetlo ako slnko zblízka, a z tej žiary vystúpila tvár muža; bola skrčená od bolesti, muž mal dlhé svetlé husté vlasy po plecia, jasnomodré oči, a mladík si vtom pomyslel že je to jeho známy, hudobník Peter. Mal však na sebe dlhé čierne rúcho (také, aké neskôr uvidel na katolíckom kňazovi). Niekto mu zároveň v srdci radil, aby si onoho muža dobre obzrel. Z jedného bodu zo stredu hrude mu vychádzala láska ako lúče, na hlave mal korunu akoby zo zlatých svetelných ihlíc, ako kráľ. Jasne si uvedomoval, že tento muž tak trpí kvôli nemu. Videl že On má všetku moc, no robil sa menším od neho. Pritom sa začal akýsi rozhovor, po ktorom mladík pocítil v sebe veľkú úľavu. Nato mu ten muž dal zvolenie, že už môže ísť. A ešte nakoniec dodal: "Veľmi mi na tebe záleží, a záleží mi aj na každom jednom človeku na svete." Mladík sa prebudil a udivený premýšľal, kto to mohol byť. Cítil sa od tej chvíle neobyčajne ľahko, no začal aj veľmi plakávať, lebo si vraj nezaslúžil, aby sa onen pri ňom zastavil. Až po niekoľkých dňoch prišiel na to, že to nemohol byť nikto iný, íba Ježiš Kristus.
Potom sa pre neho začala cesta hľadania a objavili sa ďalšie zážitky, ktoré priviedli mladíka do Cirkvi, kde našiel koho hľadal.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  14:50:24  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Perunko, čo si myslíš o tomto príbehu:

Bol jeden tínejdžer ktorého neveriaci rodičia sa kedysi rozviedli a matka sa druhýkrát vydala. Z tohoto manželstva sa narodilo dieťa, ktoré vo veku troch rokov ochorelo na lymfosarkóm a lekár ich prichystal na to že dieťa do dvoch rokov zomrie. Celá rodina bola z toho nešťastná a nevedeli čo robiť. Toho neveriaceho chlapca vtedy napadlo, že to môže byť Boží trest, preto si povedal že ak existuje nejaký Boh, nech si radšej vezme jeho život, aby ten chorý brat zostal žiť. Asi ho Niekto vypočul, lebo choroba sa malému stratila, a ten mladík potom očakával že teda zanedlho zomrie.
Keď v jedno letné popoludnie prišiel domov, opantala ho únava a zaspal. Vtom sa pred ním vo sne z tmy objavilo veľké svetlo ako slnko zblízka, a z tej žiary vystúpila tvár muža; bola skrčená od bolesti, muž mal dlhé svetlé husté vlasy po plecia, jasnomodré oči, a mladík si vtom pomyslel že je to jeho známy, hudobník Peter. Mal však na sebe dlhé čierne rúcho (také, aké neskôr uvidel na katolíckom kňazovi). Niekto mu zároveň v srdci radil, aby si onoho muža dobre obzrel. Z jedného bodu zo stredu hrude mu vychádzala láska ako lúče, na hlave mal korunu akoby zo zlatých svetelných ihlíc, ako kráľ. Jasne si uvedomoval, že tento muž tak trpí kvôli nemu. Videl že On má všetku moc, no robil sa menším od neho. Pritom sa začal akýsi rozhovor, po ktorom mladík pocítil v sebe veľkú úľavu. Nato mu ten muž dal zvolenie, že už môže ísť. A ešte nakoniec dodal: "Veľmi mi na tebe záleží, a záleží mi aj na každom jednom človeku na svete." Mladík sa prebudil a udivený premýšľal, kto to mohol byť. Cítil sa od tej chvíle neobyčajne ľahko, no začal aj veľmi plakávať, lebo si vraj nezaslúžil, aby sa onen pri ňom zastavil. Až po niekoľkých dňoch prišiel na to, že to nemohol byť nikto iný, íba Ježiš Kristus.
Potom sa pre neho začala cesta hľadania a objavili sa ďalšie zážitky, ktoré priviedli mladíka do Cirkvi, kde našiel koho hľadal.



Pôvodne zaslal Dušan - 26 marec 2011 :  14:46:32



Zaujímavý príbeh.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:09:28  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Za jeho pravdivosť ručím svojou hlavou. A stali sa aj ďalšie, a nielen tomuto človeku. Tie zas poznám zo svedectiev obrátenia niektorých mojich známych.
Chcel si vedieť či Boh existuje a aký je. Prečítaj si Evanjelium a budeš Ho poznať.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Kolji

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:18:32  Zobraziť profil  Pridať Kolji do zoznamu priateľov
To je Dušanov príbeh obrátenia?

"You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe." - Carl Sagan

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 683  ~  Člen od: 10 august 2010  ~  Posledná návšteva: 18 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:21:49  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Za jeho pravdivosť ručím svojou hlavou. A stali sa aj ďalšie, a nielen tomuto človeku. Tie zas poznám zo svedectiev obrátenia niektorých mojich známych.
Chcel si vedieť či Boh existuje a aký je. Prečítaj si Evanjelium a budeš Ho poznať.



Pôvodne zaslal Dušan - 26 marec 2011 :  18:09:28



Ja zasa poznám veľa ľudí, ktorí sa modlili aby sa niekto uzdravil a nakoniec aj tak zomrel.

Šamanom sa taktiež všeličo sníva :-)

To, že sa niekto záhadne uzdraví sa dá vysvetliť tým, že ešte všetky procesy v tele nepoznáme.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:30:04  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Kolji, áno, len jeho malá časť. Aj keď si nemyslím že tu z toho niekomu svitne. Keď mi neuverili ani doma najbližší... Aj keď v jednom prípade sa to stalo: Mal som suseda hinduistu, čítaval Bhagavadgítu, po svojom obrátení som ku nemu chodil na dlhé debaty a on uveril. Neskôr predal byt a odišiel za mnícha ku kapucínom.

Perunko, asi áno, ale tam nejde o stretnutie s Ježišom, lebo by sa obrátili. Inak nemysel som iba toto, lebo bývajú podobne aj vedomé, aj hmotné zjavenia, levitácie, vhľad do srdca iných ľudí, videnia niektorých udalostí minulých aj budúcich, pôsobenia démonov, a pod., ktoré nám svedčia o pravosti Cirkvi.
Nemožno to jednoducho cynicky odpísať ako prejav náboženskej hystérie či ochorenia. Aspoň u mňa dufam nie.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:35:04  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Áno, len jeho malá časť. Aj keď si nemyslím že tu z toho niekomu svitne. Keď mi neuverili ani doma najbližší... Aj keď v jednom sa to stalo: Mal som suseda hinduistu, čítaval Bhagavadgítu, po svojom obrátení som ku nemu chodil na dlhé debaty a on uveril. Neskôr predal byt a odišiel za mnícha ku kapucínom.



Pôvodne zaslal Dušan - 26 marec 2011 :  18:30:04



Ale ja netvrdím že ten príbeh ako taký sa nestal.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:46:53  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
Odohráva sa to všetko len v mozgu. Toľko náboženstiev, zjavení, nadprirodzených zážitkov atď...
Myslím si, že ak je Boh, tak sa v tom stráca aj on sám

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:55:23  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Určite nežijeme v Matrixe, ani tu nejde o tajomnú projekciu z nevedomia, ako si myslel C. G. Jung. Nič také. Všetko čo hlása Cirkev je pravda, teda Ukrižovanie, Vzkriesenie, Eucharistia, pápežstvo a kňazstvo, Nanebovzatie Márie, atď.
Môžeš tomu veriť alebo to zavrhnúť, je to na tebe. Nie som typ ktorý potrebuje k životu bájky.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  18:56:26  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Určite nežijeme v Matrixe, ani tu nejde o tajomnú projekciu z nevedomia, ako si myslel C. G. Jung. Nič také. Všetko čo hlása Cirkev je pravda, teda Ukrižovanie, Vzkriesenie, Eucharistia, pápežstvo a kňazstvo, Nanebovzatie Márie, atď.
Môžeš tomu veriť alebo to zavrhnúť, je to na tebe. Nie som typ ktorý potrebuje k životu bájky.



Pôvodne zaslal Dušan - 26 marec 2011 :  18:55:23



Na ukrižovanie verím aj ja, len problém mám veriť na tie ostatné veci :-)


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Kolji

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:10:48  Zobraziť profil  Pridať Kolji do zoznamu priateľov
A čo má ako dokazovať to, že tvoj hindu sused vďaka tebe odišiel do kláštora? Keď pred tým veril jednej bájke, tak ľahko uverí aj druhej.

"You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe." - Carl Sagan

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 683  ~  Člen od: 10 august 2010  ~  Posledná návšteva: 18 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:15:33  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Perunko, to som z teba prekvapený, lebo presne neviem či aj svetská história zaznamela existenciu Ježiša Nazaretského a jeho popravu. Minimálne v súdobých židovských kronikách je zmienka.
Urob čo môžeš a ostatné nechaj na ňom...

Kolji, ja viem že tebe to nestačí. Jedine Boh - ak teda je - dokáže dať všetko vnútri človeka do poriadku. Bez toho sa v tom chaose stráca.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:19:22  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Perunko, to som z teba prekvapený, lebo presne neviem či aj svetská história zaznamela existenciu Ježiša Nazaretského a jeho popravu. Minimálne v súdobých židovských kronikách je zmienka.
Urob čo môžeš a ostatné nechaj na ňom...



Pôvodne zaslal Dušan - 26 marec 2011 :  19:15:33



Nepopieram Ježiša ako historickú postavu. Dám ruku do ohňa za to, že existoval.
Ale, podľa mňa je osoba JK veľmi zidealizovaná a navyše sa okolo neho pripísali určité veci, ktoré sa ani nemuseli stať, prípdne sa zveličili.
Bol to nejaký charizmatický kazateľ.

Takto vznikajú náboženstvá.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:27:13  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Ako si vysvetľuješ napríklad taký fenomén levitácie? Samozrejme že je faktom. Teoretické vysvetlenie z fyzikálneho hľadiska je tu neprijateľné.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:28:11  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Ako si vysvetľuješ napríklad taký fenomén levitácie? Samozrejme že je faktom. Teoretické vysvetlenie je tu z fyzikálneho hľadiska neprijateľné.



Pôvodne zaslal Dušan - 26 marec 2011 :  19:27:13



Nijak si to nevysvetľujem, pretože také veci sa nedejú.
Alebo by sa to dalo poprípade zvaliť na mimozemšťanov

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:37:11  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Ale dejú sa, iba si to nevidel ani neprežil. Čo viem tak u katolíkov boli neraz pozorované. Keby ti to potvrdil niekto komu sa to tiež stalo, pochyboval by si, však?
Ale vraj niečo podobné dokáže aj démon s posadnutým človekom vykonať, ako to opisuje aj známy exorcista don G. Amorth.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Kolji

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:39:15  Zobraziť profil  Pridať Kolji do zoznamu priateľov
Čože? Vieš doložiť minimálne 1 prípad levitácie?

"You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe." - Carl Sagan

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 683  ~  Člen od: 10 august 2010  ~  Posledná návšteva: 18 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:42:11  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
citácia:
Ale dejú sa, iba si to nevidel ani neprežil. Čo viem tak u katolíkov boli neraz pozorované. Keby ti to potvrdil niekto komu sa to tiež stalo, pochyboval by si, však?
Ale vraj niečo podobné dokáže aj démon s posadnutým človekom vykonať, ako to opisuje aj známy exorcista don G. Amorth.



Pôvodne zaslal Dušan - 26 marec 2011 :  19:37:11



A podobne si vie obhájiť Budhista svoju vieru tým, že pozná ľudí, ktorí vedia presne popísať čo sa stalo v ich minulom živote.
navyše to majú potvrdené, že tie osoby naozaj žili :-)
Čo povieš na to ?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:45:52  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Kolji, ono sa to materialisticky vysvetľuje tak, že meditáciou vybudíš antigravitačné vlnenie.
Lenže vôľa človeka je vtedy ochromená, to robí Boh.

Perunko, počul som aj o tom, aj v kostole u nás sa pohybuje istá žena, čo vraj vidí minulé reinkarnácie. Dokonca som bol aj nepriamym svedkom veštenia o mne. Jedna veštica prezradila mojej matke ako náhodnej zákazníčke o mne dosť, ale videla ma akosi v zlom svetle. Môžeš hádať kto asi robí takéto zázraky.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Kolji

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:50:06  Zobraziť profil  Pridať Kolji do zoznamu priateľov
Nerozumieme si. Dolož mi jediný prípad levitácie, ktorá bola pozorovaná v niečom, čo sa aspoň podobá na experimentálne podmienky.

Áno, tieto "zázraky" robí určite DIABOL!!!!!

"You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe." - Carl Sagan

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 683  ~  Člen od: 10 august 2010  ~  Posledná návšteva: 18 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  19:58:50  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Kolji, nechápem, také niečo nie je v ľudských možnostiach - ani náboženských, tým menej vedeckých. Nikdy nijaká fotografia, film, ani množstvo svedkov, proste ako by išlo len o bláznivé reči.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

perunko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 marec 2011 :  20:00:16  Zobraziť profil  Pridať perunko do zoznamu priateľov
Ja tým chcem povedať len to, že zázrakmi si vie každý človek obhájiť svoje náboženstvo.
Zázraky nie sú argumentami. Je to buď niečo, čo si ešte nevieme vysvetliť, alebo je to sfalšované.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 20 február 2011  ~  Posledná návšteva: 08 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 4 Previous Topic: farárky Téma Next Topic: Otce nas  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06