Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 ikonky
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Křest jako zvyk Téma Next Topic: PRENASLEDOVANA STRACHOM  

vikiki

Stav: offline

 Odoslaný - 01 október 2010 :  09:35:32  Zobraziť profil  Pridať vikiki do zoznamu priateľov
Mohol by mi niekto poradiť kde by som si mohla kúpiť obrázky ikon 8x11cm a menšie? hladám Tvár J.K., obraz Troch Anjelov, Panny Marie, atd.
Veľmi veľmi pekne ďakujem .Najbližšie mestá Nové Z, Bratislava, Nitra,-alebo odniekaľ objednať..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1  ~  Člen od: 01 október 2010  ~  Posledná návšteva: 01 október 2010 Upozorniť moderátora 

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 03 október 2010 :  20:41:22  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
Ahoj, ja som videl take u nas v KE, v obchode Frantisek....ale mozno ze taky isti druh obchodu mate aj tam...alebo mozno sa da objednat...tam som videl take male obrazky na kusku dreva, a aj take co sa dali zavriet ako kniha a pod. :) dufam ze som pomohol

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Křest jako zvyk Téma Next Topic: PRENASLEDOVANA STRACHOM  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06