Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Autobazare a auta na predaj
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Slovenská pospolitosť Téma Next Topic: prozba o pomoc v rekonstrukcii  

palodana

Stav: offline

 Odoslaný - 24 august 2010 :  20:42:39  Zobraziť profil  Pridať palodana do zoznamu priateľov
Ahojte,
nepozna niekto niekoho kto predava auta alebo ma autobazar ale hlavne cestneho a uprimneho cloveka ktory neklame. Chcel by som kupit auto ale takmer kazde ma ztocene kilometre , alebo ma inu vadu ci je po zaplavach. Tak ak o niekom serioznom viete napiste prosim.

P.S: Zhanam Volvo kombi najlepsie V40 ale nebranim sa ani inym

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 156  ~  Člen od: 24 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 20 február 2018 Upozorniť moderátora 

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 24 august 2010 :  21:36:21  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
http://www.salvo.sk/kontakt.html
skús sa s touto otázkou obrátiť na M. Melišeka, majú aj jazdené autá, no nie je to bazar, je mi to jasné, ale možno bude vedieť poradiť, možno... mňa osobne ale nepozná, takže sa ho len opýtaj, ktohovie možno sa zadarí...

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 24 august 2010 :  22:41:01  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno toto bude odveci ale dlho som tu palodanu nevidel a tak ich cem pozdravit

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

palodana

Stav: offline

 Odoslaný - 25 august 2010 :  15:17:07  Zobraziť profil  Pridať palodana do zoznamu priateľov
Ahoj Volsung
aj ja ta zdravim , ako sa mas ? Ja uz si zasa musim zvykat na Slovensko aj na tie platy a ceny v obchodoch atd. Ale nikdy nie je tak zle aby nebolo este horsie. No dufam ze budem mat viac casu aj na toto forum popri praci a rodine. Ale niekedy som tu cital temy len som neprispieval. Tak zatial ahoj a vdaka Juja...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 156  ~  Člen od: 24 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 20 február 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Slovenská pospolitosť Téma Next Topic: prozba o pomoc v rekonstrukcii  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06