Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 PROSIM O MODLITBU
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Veľká modlitba Téma Next Topic: Problem s modlitbou  

handulka

Stav: offline

 Odoslaný - 10 jún 2010 :  00:59:12  Zobraziť profil  Pridať handulka do zoznamu priateľov
prosím o modlitbu pre moju znamu Zdenku ,ktorá bojuje so zákernou chorobou a už je na konci síl Má tri mentalne postihnuté deti PROSIM PROSIM PROSIM nEC JEJ páN POMáHA V JEJ TAžKýCH CVíLACH LEBO NEMá POROZUMENIE ANI DOMA EšTE RAZ prosim hANDULKA

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 96  ~  Člen od: 16 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 10 november 2012 Upozorniť moderátora 

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 10 jún 2010 :  20:54:07  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Handulka, mohla si napísať o nej viac, aby sme vedeli ako sa modliť, prípadne by sme k tomu aj niečo rozumné napísali. Najlepšie je za známym chorým osobne zájsť.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2010 :  09:19:45  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Samozrejme, že sa pomodlím.
Ježiš uzdraví každú chorobu a dáva nádej každému, aj Vašej známej Zdenke.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.


"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2010 :  11:59:57  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
dovolim si tu vstupit , dnes som bol pozriet nemocnu svokru v nemocnici a na jednych dverach mali tuto modlidbu, mozno ju poznate (pardon za nekvalitu, nechcel som byt prichyteny )


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 19 jún 2010 :  11:07:44  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Pred rokmi prišiel jeden chlapík do zamestnania po Veľkonočných sviatkoch priotrávený alkoholom a indisponovaný si ľahol pri bráne pracoviska do trávy. Jeho veriaci kolega si preto začal robiť starosti a z diaľky spiaceho v duchu požehnal. Keď sa ten pozviechal a prišiel do vnútra, povedal že sa mu zdalo alebo snívalo, ako ho tam nejaký kňaz požehnal s monštranciou.

Istý bezdomovec alkoholik raz dostal v budove charity epileptický záchvat s hroznými kŕčmi, a prítomní ho na zemi museli držať. Jeden človek čo náhodou bol pri tom, zvíjajúceho sa chorého požehnal. Keď sa ten po niekoľkých minútach prebral, rozpovedal ako sa mu snívalo že ho tamten žehnal.

Toto sú zaujímavé veci a možno takto pôsobí laické požehnanie.
Teraz by som sám potreboval také požehnanie od niekoho z vás, lebo ma napadol zlý duch od ženy čo s nimi chodí a berie mi pokoj.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 20 jún 2010 :  07:51:45  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
urcite je tu nadej na uzdravenie za pomoci modlitby...len aka velka :)

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 20 jún 2010 :  10:51:11  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
urcite je tu nadej na uzdravenie za pomoci modlitby...len aka velka :)

Pôvodne zaslal guest635 - 20 jún 2010 :  07:51:45



nebud laskavo sarkasticky voci veciam ktore my berieme smrtelne vazne,
je to nechutne a dokonca aj pod tvoju uroven

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

samolik

Stav: offline

 Odoslaný - 20 jún 2010 :  21:17:11  Zobraziť profil  Pridať samolik do zoznamu priateľov
Prosím o modlidbu pre ludí co som ublizil lebo ja uz dalej nevladzem.
Ja si nezasluzim tu na tomto svete byt.
Som bez priatelov sam uz to dlho nevidrzim.
Ved aj jezis mal pri sebe ked mu bolo najtachsie priatelov

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 02 február 2010  ~  Posledná návšteva: 16 október 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 20 jún 2010 :  21:36:02  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Hej a tí zaspali keď na neho mali čakať a bdieť. Prepadáš moc pesimizmu. Nemáš priateľov? Nájdeš si. Žije sa ti ťažko? Bude sa ti žiť lepšie. Len sa nesmieš uzavrieť do seba a ostať v depresii, že už to lepšie nebude, lebo inak sa z toho nedostaneš. Ver pomoci Boha a pôjde to.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 22 jún 2010 :  20:02:07  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
Prosím o modlidbu pre ludí co som ublizil lebo ja uz dalej nevladzem.
Ja si nezasluzim tu na tomto svete byt.
Som bez priatelov sam uz to dlho nevidrzim.
Ved aj jezis mal pri sebe ked mu bolo najtachsie priatelov

Pôvodne zaslal samolik - 20 jún 2010 :  21:17:11


Boh je jediny priatel, ktory nesklame...chce, aby sme si pestovali medziludske vztahy v Jeho laske...preco nemas priatelov?...z vlastnej viny?...popros Boha o odpustenie(co si uz asi urobil) a potom aj ich...potrebujes zazit odpustenie

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Veľká modlitba Téma Next Topic: Problem s modlitbou  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06