Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Nástenka a ankety
 CELOSLOVENSKÁ AKCIA proti pochodu PRIDE
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: 31.Máj / Deň Matky všetkých národov Téma Next Topic: Sv. Brigita: žít pravé ženství
Strana: z 4

rmvn

Stav: offline

 Odoslaný - 16 máj 2010 :  21:47:42  Zobraziť profil  Pridať rmvn do zoznamu priateľov
Drahí bratia a sestry ... Pokoj Vám

Týmto by som Vás chcel oboznámiť z účinkami modlitbovej akcie, ktorá sa uskutočnila v Bratislave (15.5.), ale zároveň na celom Slovensku, kedže sa mnohí modlili aj inde.

Dakujem všetkým, ktorí sa zapojili do tejto akcii aspon v duchu a zároven vás chcem oboznámiť s dalšími okolnosťami, ktoré sa dejú okolo toho a akosa môžete ešte zapojiť do diela záchrany slovenskej mravnosti a ľudských práv.

Viac na : http://blog.tyzden.sk/rmvn/2010/05/16/zalezi-nam-na-slovensku-alebo-bude-bratislava-dalsou-sodomou-a-gomorou-veriaci-protestovali-proti-pochodu-pride/

Dakujem, že ste prijali toto pozvanie. Nech Vás žehná Pán a daruje svoj Pokoj +

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 361  ~  Člen od: 12 december 2009  ~  Posledná návšteva: 25 október 2012 Upozorniť moderátora 

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 máj 2010 :  14:41:07  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
Modlime sa za to, dufajme ze nas Pan Boh vyslisi a ziadne taketo zvrhle ''akcie'' sa na nasom Slovensku nebudu konat.:((

A mimochodom link je mrtvy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 máj 2010 :  14:49:38  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
pardon, to asi len mne blbol net takze link funguje :))

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 máj 2010 :  15:33:05  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
a este jeden spam, ako Rmvn spominal, tak vas pozyvam na tuto modlitbu ktora sa bude konat 22.5 o 9:00 v KE, na kalvarii

udalost na FB: (no nwm preco ale musite bit prihlaseni aby ste to mohli vidiet)

http://www.facebook.com/event.php?eid=120187078012097#!/event.php?eid=120187078012097

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MartinQo

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  10:06:21  Zobraziť profil  Pridať MartinQo do zoznamu priateľov
Pre vysvetlenie co som myslel v predchadzajucom prispevku:

Myslel som to tak ze u nas v kosiciach, sa v sobotu rano o 9:00 hodine budu ludia na kalvarii modlit za to aby sa takato 'akcia' neuskutocnila v nasej krajine tak preto prosim, kto moze prist osobne alebo sa aspon moze duchovne s nami spojit bol bi som velmi povdacny.taktiez este bude aj ruzenec Bozieho milosrdenstva , o 15:00. dakujem
A na fejsbuk som to dal preto aby, ak niekto vie ze pride tak to tam moze potvrdit.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 159  ~  Člen od: 15 november 2009  ~  Posledná návšteva: 23 marec 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  15:08:20  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
Nuz ja sa modlit nebudem, za mna asi iny, ale podporujem tento protest, skoda ze byvam tak daleko od Blavy, urcite by som sa ucastnil nenasilneho protipochodu

toto na ulicu fakt nepatri

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  17:28:29  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:
Modlime sa za to, dufajme ze nas Pan Boh vyslisi a ziadne taketo zvrhle ''akcie'' sa na nasom Slovensku nebudu konat.:((

A mimochodom link je mrtvy.

Pôvodne zaslal MartinQo - 17 máj 2010 :  14:41:07



myslis si, ze boh vypocuje tvoje modlitby?

ako si predstavujes ze boh zariadi vypocutie tvojich modlitieb? ako zabrani ludom so slobodnou volou vykonat nieco na co maju pravo (co je nepodstatne) no hlavne nieco co mozu vykonat?

a ako odvovodnis to, ak tvoje modlitby nebudu vypocute?

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  17:30:16  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:
Nuz ja sa modlit nebudem, za mna asi iny, ale podporujem tento protest, skoda ze byvam tak daleko od Blavy, urcite by som sa ucastnil nenasilneho protipochodu

toto na ulicu fakt nepatri

Pôvodne zaslal saxsax - 19 máj 2010 :  15:08:20



preco to nepatri na ulicu?

inak budem pozorne sledovat tuto stranku hlavne v dobe ked sa bude organizovat nejaky iny pochod, napr pochod neonacistov, ci sa budete modlit a protestovat aj proti takym pochodom

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

svklampard

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  17:59:05  Zobraziť profil  Pridať svklampard do zoznamu priateľov
heh guest davas im:D
treba to odignorovat .....som za normalnu rodinu ak si chcu takto zit tak nech si ziju ....ale nie ako manzelia....netreba ich odsudzovat ale ani nejak ponizovat alebo zatracovat ......odignorovat ich treba...

ale to co tu predvadzate :D pomodlite sa skor za nich .....aby ich boh doviedol na spravnu cestu .....

neviem co s takymi ludmi daktory sa daju preoperovat, a vyzeraju dokonca lepsie ako rodene zeny:D aj ked neviem ci to je cesta .....aky mate nazor vy?


cestou hladania pravdy .......za svetlom

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 116  ~  Člen od: 13 marec 2010  ~  Posledná návšteva: 24 január 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  18:03:29  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Nuz ja sa modlit nebudem, za mna asi iny, ale podporujem tento protest, skoda ze byvam tak daleko od Blavy, urcite by som sa ucastnil nenasilneho protipochodu

toto na ulicu fakt nepatri

Pôvodne zaslal saxsax - 19 máj 2010 :  15:08:20



preco to nepatri na ulicu?

inak budem pozorne sledovat tuto stranku hlavne v dobe ked sa bude organizovat nejaky iny pochod, napr pochod neonacistov, ci sa budete modlit a protestovat aj proti takym pochodom

Pôvodne zaslal guest635 - 19 máj 2010 :  17:30:16



guest ak si tu len kvoli tomu aby si nas sledoval a potom o nas vykladal aky sme fasisti a neonacisti tak to potom mozes ist do...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  19:56:15  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Modlime sa za to, dufajme ze nas Pan Boh vyslisi a ziadne taketo zvrhle ''akcie'' sa na nasom Slovensku nebudu konat.:((

A mimochodom link je mrtvy.

Pôvodne zaslal MartinQo - 17 máj 2010 :  14:41:07



myslis si, ze boh vypocuje tvoje modlitby?

ako si predstavujes ze boh zariadi vypocutie tvojich modlitieb? ako zabrani ludom so slobodnou volou vykonat nieco na co maju pravo (co je nepodstatne) no hlavne nieco co mozu vykonat?

a ako odvovodnis to, ak tvoje modlitby nebudu vypocute?

Pôvodne zaslal guest635 - 19 máj 2010 :  17:28:29



Možno Boh zariadi neuskutočnenie pochodu, alebo minimálne niektorých homosexuálov práve tak, že im osobne ukáže, že robia chybu.
Boh vypočuje každú modlitbu, ale čo uskutoční, kedy a prečo je iba na ňom. Mi jeho konanie často pochopíme plne až neskôr.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  20:01:03  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
inak budem pozorne sledovat tuto stranku hlavne v dobe ked sa bude organizovat nejaky iny pochod, napr pochod neonacistov, ci sa budete modlit a protestovat aj proti takym pochodom

Pôvodne zaslal guest635 - 19 máj 2010 :  17:30:16



To je pravda. Aj proti takým pochodom by sme sa mali minimálne modliť. No tie tu už sú a nezabránilo sa im. Pri homosexuáloch sa to môže ešte zastaviť v zárodku, lebo takýto pochod ešte na Slovensku nebol, a ak by sa uskutočnil, povzbudilo by to ďalších k novým a novým pochodom, čomu by už bolo nemožné zabrániť.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2010 :  20:09:07  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
heh guest davas im:D
treba to odignorovat .....som za normalnu rodinu ak si chcu takto zit tak nech si ziju ....ale nie ako manzelia....netreba ich odsudzovat ale ani nejak ponizovat alebo zatracovat ......odignorovat ich treba...

ale to co tu predvadzate :D pomodlite sa skor za nich .....aby ich boh doviedol na spravnu cestu .....

neviem co s takymi ludmi daktory sa daju preoperovat, a vyzeraju dokonca lepsie ako rodene zeny:D aj ked neviem ci to je cesta .....aky mate nazor vy?

Pôvodne zaslal svklampard - 19 máj 2010 :  17:59:05



Ignorácia znamená, že ti to je jedno čo sa bude diať. Pričom nechceš aby žili ako manželia. Tak sa rozhodni čo chceš.
Modlitba za nich je vhodným upozornením.
Neviem čo ti je ale na tomto také smiešne? Čo tak ich nechať na pokoji, ale nedávať im nijaké práva navyše a stále odsudzovať ich homosexuálne správanie? Ak by si išiel po správnej ceste, ktorú ukazuje Ježiš, mal by si názor podobný a nie výsmevný o preoperovaní...

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rmvn

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  02:31:49  Zobraziť profil  Pridať rmvn do zoznamu priateľov
Drahí bratia a sestry ... Pokoj s vami

Dakujem, že sa zaujímate o takéto udalosti a zvažujete riešenia.

Ja sa podelím o to ako Boh vypočúva modlitby, ked ide o závažné veci.
Napr: v niektorých mestách (aj v iných štátoch) a konkrétne v Košiciach sa modlili na miestach, kde sa vykonávali potraty. Po niekoľko ročnom úsilí prestali v nemocnici vykonávať potraty a to je veľké svedectvo, že aj naše modlitby majú veľký zmysel, ale zároven že to nie je len ľudská snaha, ale aj Boží zásah.

Podobne aj Azuritko dobre vystihol, ked hovoril, že Boh môže zrušiť pochod homosexuálov, ale akým spôsobom, tak to vie najlepšie Boh.
Nechcem nikoho do ničoho nútiť, ale pozývam, pretože mi záleží na Bratislave ako aj na práve dieťaťa, aby bolo vychovávané otcom a matkou, tak ako aj my sme mali túto možnosť a dostali sme materinskej a otcovskej nenahraditeľnej lásky.

Prajem požehnaný Štvrtok s Božou milosťou. +

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 361  ~  Člen od: 12 december 2009  ~  Posledná návšteva: 25 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rmvn

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  02:36:27  Zobraziť profil  Pridať rmvn do zoznamu priateľov
citácia:
Nuz ja sa modlit nebudem, za mna asi iny, ale podporujem tento protest, skoda ze byvam tak daleko od Blavy, urcite by som sa ucastnil nenasilneho protipochodu

toto na ulicu fakt nepatri

Pôvodne zaslal saxsax - 19 máj 2010 :  15:08:20



... dakujem, že máš cit pre mravnosť a zodpovednosť.

Také pohoršenie aké bolo vo Wiedni, že nahí pochodovali ponámestí, tak to je ozaj na pohoršenie maličkých. My veriaci vieme, čo povedal Ježiš o pohoršení : "Beda..." ale tiež ma vie potešiť, ked ľudia majú aspon zmysel pre morálku a vedia, čo obnáša pohoršenie verejnosti.

Prajem veľa dobrého, aby sa vzmáhalo vo svedomí a poznaní. +

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 361  ~  Člen od: 12 december 2009  ~  Posledná návšteva: 25 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  03:46:59  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Nuz ja sa modlit nebudem, za mna asi iny, ale podporujem tento protest, skoda ze byvam tak daleko od Blavy, urcite by som sa ucastnil nenasilneho protipochodu

toto na ulicu fakt nepatri

Pôvodne zaslal saxsax - 19 máj 2010 :  15:08:20



preco to nepatri na ulicu?

inak budem pozorne sledovat tuto stranku hlavne v dobe ked sa bude organizovat nejaky iny pochod, napr pochod neonacistov, ci sa budete modlit a protestovat aj proti takym pochodom

Pôvodne zaslal guest635 - 19 máj 2010 :  17:30:16




dopredu sa ospravedlnujem, ale zvolil som tento sposob ako vyjadrit svoj odpor k podobnym aktivitam na verejnosti ( a to som vybral este ten jemnejsi )



preto moj nazor, ze to na ulicu nepatri

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  03:53:48  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
http://www.protiprudu.info/nie-adopciam.html

inak, ako je mozne, ze v Portugalsku, kde sa 88 % ludi hlasi k RKC schvalili teraz homosexualne manzelstvo a pred tromi rokmi legalizovali interupcie ????


„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  07:24:12  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
saxsax to si nemusel. Ble, ešte že som to pozeral ráno, keď som nič nejedol

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  07:28:42  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
http://www.protiprudu.info/nie-adopciam.html

inak, ako je mozne, ze v Portugalsku, kde sa 88 % ludi hlasi k RKC schvalili teraz homosexualne manzelstvo a pred tromi rokmi legalizovali interupcie ????

Pôvodne zaslal saxsax - 20 máj 2010 :  03:53:48



Je žalostné, že tí, čo sa hlásia k RKC, by sa z veľkej časti nemali. Zbytočne vytvárajú zavádzajúce štatistiky. Preto sa ich nedrž pri posudzovaní. Nevystihujú skutočnosť, a je to vidno aj na tom tvojom uvedenom príklade.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Evelinka

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  09:33:57  Zobraziť profil  Pridať Evelinka do zoznamu priateľov
Odborníci na výchovu sa zhodujú v tom, že dieťa pre svoj zdravý psychický vývin potrebuje tak mužský ako aj ženský vzor. A pokiaľ viem, tak jednou z podmienok adopcie je aj to, že adopcia má byť v záujme dieťaťa. Ak si toto homosexuáli vydobyjú, že si budú adoptovať deti, tak to by sa musel celý výchovný systém obrátiť naruby. V podstate sa tak už aj deje. Na pedagogickej nás učili, že cieľom výchovy má byť to, aby sa človek vedel vzbúriť proti autoritám. Kto je najvyššia autorita? A čo je vzbura proti najvyššej autorite, ak nie vzbura proti Bohu a tým záhuba človeka?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 425  ~  Člen od: 30 júl 2009  ~  Posledná návšteva: 29 október 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  09:34:41  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:
heh guest davas im:D
treba to odignorovat .....som za normalnu rodinu ak si chcu takto zit tak nech si ziju ....ale nie ako manzelia....netreba ich odsudzovat ale ani nejak ponizovat alebo zatracovat ......odignorovat ich treba...

ale to co tu predvadzate :D pomodlite sa skor za nich .....aby ich boh doviedol na spravnu cestu .....

neviem co s takymi ludmi daktory sa daju preoperovat, a vyzeraju dokonca lepsie ako rodene zeny:D aj ked neviem ci to je cesta .....aky mate nazor vy?

Pôvodne zaslal svklampard - 19 máj 2010 :  17:59:05



nemam zaujem im "davat" proste moje otazky suvelmi presne a vohdne kientorym zazorom veriacich (podla mojho nazoru su ich nazory velmi kratkozrake a nedomyslene)

ja sa nebudem modlit za nikoho z rozlicnych dovodov - neviem sa modlit, nepovazujem modlitbu za fungujuci sposob plnenia zelani

bavime sa o homosexualoch, nie o transsexualoch cize bud ma chces provokovat, alebo si dalsi z tych co o danej problematike nic nevedia

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  09:47:30  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:
Drahí bratia a sestry ... Pokoj s vami

Dakujem, že sa zaujímate o takéto udalosti a zvažujete riešenia.

Ja sa podelím o to ako Boh vypočúva modlitby, ked ide o závažné veci.
Napr: v niektorých mestách (aj v iných štátoch) a konkrétne v Košiciach sa modlili na miestach, kde sa vykonávali potraty. Po niekoľko ročnom úsilí prestali v nemocnici vykonávať potraty a to je veľké svedectvo, že aj naše modlitby majú veľký zmysel, ale zároven že to nie je len ľudská snaha, ale aj Boží zásah.

Podobne aj Azuritko dobre vystihol, ked hovoril, že Boh môže zrušiť pochod homosexuálov, ale akým spôsobom, tak to vie najlepšie Boh.
Nechcem nikoho do ničoho nútiť, ale pozývam, pretože mi záleží na Bratislave ako aj na práve dieťaťa, aby bolo vychovávané otcom a matkou, tak ako aj my sme mali túto možnosť a dostali sme materinskej a otcovskej nenahraditeľnej lásky.

Prajem požehnaný Štvrtok s Božou milosťou. +

Pôvodne zaslal rmvn - 20 máj 2010 :  02:31:49



neber to osobne, ale modlitba nema kauzualne nic spolocne s tym ze sa niekde prestali vykonavat potraty pretoze korelacia neznamena kauzualitu

co tak nejake vacsie meradlo? zorganizuj nejaku modlitebnu skupinu a nech sa modlia za celoslovenske ukoncenie potratov, ci vam to boh vyplni

to aj ludia modliaci sa za vitazstvo svojho oblubeneho timu su vyslisani, a co ti ludia, ktori fandili druhemu timu? tych preco boh nevyslisal, ci boh fandi vzdy tomu timu ktotry vyhra?

len tak pre zaujimavost, precitaj si poviedku od henryho selsara "kandidát" v zbierke poviedok od alfreda hitchcocka s nazvom "strašidlá najstrašnejsie" ci ti nahodou ten pribeh nieco nepripomina

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  09:50:49  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:


guest ak si tu len kvoli tomu aby si nas sledoval a potom o nas vykladal aky sme fasisti a neonacisti tak to potom mozes ist do...

Pôvodne zaslal timylee - 19 máj 2010 :  18:03:29



nejaka seriozna odpoved ci reakcia k veci, ci od teba sa to cakat neda?

vsak mi vysvetli co si o vas ma mysliet clovek, ked zorganizujete pochod proti homosexualom, ale pochod proti neonacistom nie...ja si nebudem mysliet ze ste nacisti, ale ze ste ignoranti a ze sa hrate iba na vlastnom piesocku

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  09:58:24  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:

To je pravda. Aj proti takým pochodom by sme sa mali minimálne modliť. No tie tu už sú a nezabránilo sa im. Pri homosexuáloch sa to môže ešte zastaviť v zárodku, lebo takýto pochod ešte na Slovensku nebol, a ak by sa uskutočnil, povzbudilo by to ďalších k novým a novým pochodom, čomu by už bolo nemožné zabrániť.

Pôvodne zaslal Azuritko - 19 máj 2010 :  20:01:03



a preco ste sa nemodlili aj za zrusenie pochodov extremistov? alebo ste sa modlili a nevyslo to? ak vam nevyjde zrusenie nadchadzajuceho pochodu homosexualov pomocou modlenia, tak dalsie pochody uz odignorujete?

aby sa nehovorilo ze som pokrytec - ja som sa nikdy nezucastnil ziadneho pochodu ci za nejaku vec alebo proti nejakej veci, ja odmietam takyto z mojho pohladu primitvny sposob vyjadrenia svojho nazoru, samozrejme nikomu ho neupieram kazdy obcan tohoto statu ma garantovane pravo na takuto formu vyjadrenia nazoru

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  10:02:42  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
citácia:
Nuz ja sa modlit nebudem, za mna asi iny, ale podporujem tento protest, skoda ze byvam tak daleko od Blavy, urcite by som sa ucastnil nenasilneho protipochodu

toto na ulicu fakt nepatri

Pôvodne zaslal saxsax - 19 máj 2010 :  15:08:20



preco to nepatri na ulicu?

inak budem pozorne sledovat tuto stranku hlavne v dobe ked sa bude organizovat nejaky iny pochod, napr pochod neonacistov, ci sa budete modlit a protestovat aj proti takym pochodom

Pôvodne zaslal guest635 - 19 máj 2010 :  17:30:16



preto moj nazor, ze to na ulicu nepatri

Pôvodne zaslal saxsax - 20 máj 2010 :  03:46:59



po prve ide o vec vkusu o tom si pohovor so sendym on je na to odbornik; len tak pre zaujimavost povedzme ze ten muz na obrazku je sporo obleceny ci pripadne je obleceny vyzyvavo...reagoval by si s podobnym odporom aj na sporo ci vyzyvavo oblecenu zenu? a este mi vysvetli preco sa ti zda nevkusne obleceny muz na obrazku...

po druhe pochod sa este neuskutocnil, ked sa uskutocni tak sa bude vidiet ci sa podobne obleceni ludia objavia, ak sa neobjavia, tvoj argument je irelevantny

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest635

Stav: offline

 Odoslaný - 20 máj 2010 :  10:12:43  Zobraziť profil  Pridať guest635 do zoznamu priateľov
citácia:
Odborníci na výchovu sa zhodujú v tom, že dieťa pre svoj zdravý psychický vývin potrebuje tak mužský ako aj ženský vzor. A pokiaľ viem, tak jednou z podmienok adopcie je aj to, že adopcia má byť v záujme dieťaťa. Ak si toto homosexuáli vydobyjú, že si budú adoptovať deti, tak to by sa musel celý výchovný systém obrátiť naruby. V podstate sa tak už aj deje. Na pedagogickej nás učili, že cieľom výchovy má byť to, aby sa človek vedel vzbúriť proti autoritám. Kto je najvyššia autorita? A čo je vzbura proti najvyššej autorite, ak nie vzbura proti Bohu a tým záhuba človeka?

Pôvodne zaslal Evelinka - 20 máj 2010 :  09:33:57



klasicky priklad vytrhavania z kontextu a sikmej plochy - vzbura proti autorite znamena ze clovek dokaze slobodne a bez strachu argumentovat s vyssie postavenym clovekom (napr v praci); v nasej spolocnosti clovek s vyssou mocou ma tendenciu argumentovat za pomoci argumentum ad baculum - argument sily cize ak nebudes robit/suhlasit...tak ta za to potrestam, tak takyto sposob argumentacie je chybny a prave o tom je ta vzbura proti autorite - ze mas argumentovat aj napriek takym hrozbam a vyssie postaveni ludua so silou by nemali vyuzivat argument sily....extrapolacia na boha je uz sikmou plochou po ktorej si sa sklzla zo situacie voci ktorej bola dana vychova myslena do situacie, ktora ani nebola obsiahnuta vo vychove - vzbura voci bohu, lebo by som chcel vidiet tie skripta v ktorych by sa vyucovala vzbura voci bohu

V živote je len jedna posledná minúta...a to je minúta pred smrťou!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 451  ~  Člen od: 16 december 2009  ~  Posledná návšteva: 29 júl 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 4 Previous Topic: 31.Máj / Deň Matky všetkých národov Téma Next Topic: Sv. Brigita: žít pravé ženství  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06