Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťania a spoločnosť
 Cirkev verzus homosexualita
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Môže byť kresťan hercom? Téma Next Topic: postavme sa za Svateho Otca
Strana: z 6

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 28 apríl 2010 :  18:56:23  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Aktualita - GL PrideParade 22. máj 2010 v BA:
http://www.postoy.sk/gay_pride_bratislava?page=2


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora 

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  08:28:19  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Neviem ani ako sa k tomu vyjadriť... Vajíčkami ich obhádzať... Nič mierumilovnejšie ma nenapadá. Pochod úchylákov za voľnejšie úchylnosti. Taká "vymoženosť" už aj na Slovensku

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  10:37:17  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
co pride nabuduce? pochody za zrovnopravnenie pedofilov? alebo zoofilov?


ja v tom rozdiel nevidim,

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  11:23:22  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
co pride nabuduce? pochody za zrovnopravnenie pedofilov? alebo zoofilov?


ja v tom rozdiel nevidim,

Pôvodne zaslal timylee - 29 apríl 2010 :  10:37:17



Presne ani ja. Preto som uviedol úchyláci, lebo nejde o nič iné ani vo filizmoch ani v homosexualite, fetišizme, sadizme, je to proste všetko iba vzrušenie z neprirodzených úchylností.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  19:35:07  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Veď sa za nich pomodlime. Oni tú poruchu nevidia ako zlo, dokonca ani ako veriaci (protestanti).


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ruah

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  20:45:01  Zobraziť profil  Pridať ruah do zoznamu priateľov
potrebujú sa stretnúť s Pánom, pomohlo by im vnútorné uzdravenie...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 61  ~  Člen od: 15 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 21 február 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  21:08:57  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ja som neveriaci a moje vyjadrenie na danu temu by bolo ovela agresivnejsie a militantne nez vyjadrenia tuan veriacich...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  21:10:47  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Niektorí z nich, cítiac sa katolíctvom obmedzovaní, vybrali si radšej onú širokú cestu.

Volsung, to by sa mohli ešte viac zatvrdiť. Nasilu nikoho nepresvedčíš.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  21:33:05  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
potrebujú sa stretnúť s Pánom, pomohlo by im vnútorné uzdravenie...

Pôvodne zaslal ruah - 29 apríl 2010 :  20:45:01



ale co ked mnohi sa s Panom rozpravaju ?, pretoze su veriaci ? gay krestania ?

VERIACI HOMOSEXUÁLI

Je zaujímavé, že názory katolíckych duchovných na homosexualitu na Slovensku sú rozdielne. Záleží to samozrejme na sexuálnej orientácii - niektorí kňazi tvrdia, že až sedemdesiat percent z nich je homosexuálov. Ich názory sa líšia aj podľa toho, či sú z mesta, z malej dediny alebo absolvovali zahraničné stáže. Farár Jozef Paulovič tvrdí, že od včasného kresťanstva do šestnásteho storočia sa homosexuálne partnerstvá požehnávali v kostole. Hovorilo sa im: bratotvorenie.
Malá skupinka veriacich homosexuálov, ktorí prijali svoju homosexualitu. Keď sa mladý veriaci človek prizná svojmu spovedníkovi so svojou homosexuálnou orientáciou, obyčajne mu kňaz navrhne pastoračné centrum, kde sa spolu s inými modlí za „prirodzený život.“ Ako mi povedal kňaz z Linky Valentín: „Je to neprirodzené, tí ľudia potrebujú chytiť za ruku a poznávať Pánovu vôľu.“ Niekedy toto poznávanie vyústi až k samovražde...
Veriaci homosexuáli, ktorých filmujem ja, sa už necítia v kostole dobre. Stretávajú sa v homosexuálnom bare, kde im poskytol majiteľ zadnú miestnosť, tam sa spoločne modlia, čítajú z písma. Medzi nich patrí aj Ľubo – vysokoškolský pedagóg, ktorý miništruje v Bratislavskom kostole, neustále sa snaží viesť dialóg s katolíckou cirkvou. Chodí na rôzne kresťanské podujatia zvyčajne celkom sám. Ticho počúva potom sa postaví sa a povie: „Ja som veriaci gay. Som rád, že som sa dokázal prijať aký som. Ďakujem Pánovi za svoju orientáciu. Som za to, aby sa homosexuálne partnerstvá požehnávali v kostole.“


http://medzipriestor.spatrick.info/view.php?cisloclanku=2008010003

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  21:39:19  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Vyuzivam tuto prilezitost a po prvy krat kladiem uzivatelovi menom code otazku, ci si este pamata pravidla prispievania s ktorych odrziavanim suhlasil pri registracii a s tym suvisiacu podotazku, co ocakava od svojho prispievania do tohoto fora.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  21:49:43  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
citácia:
Niektorí z nich, cítiac sa katolíctvom obmedzovaní, vybrali si radšej onú širokú cestu.

Volsung, to by sa mohli ešte viac zatvrdiť. Nasilu nikoho nepresvedčíš.



Pôvodne zaslal Dušan - 29 apríl 2010 :  21:10:47


pocuj ja som ale nic o presviedcani nevravel

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  22:03:56  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
Vyuzivam tuto prilezitost a po prvy krat kladiem uzivatelovi menom code otazku, ci si este pamata pravidla prispievania s ktorych odrziavanim suhlasil pri registracii a s tym suvisiacu podotazku, co ocakava od svojho prispievania do tohoto fora.

Pôvodne zaslal Mato - 29 apríl 2010 :  21:39:19



a co sa adminovi v suvislosti s tymto prispevkom nepaci ? ze pripominam a pytam sa na nazor na krestanskych gayov ?

ja ich sam tiez teda nemusim, prispievam teraz k teme, ak admin hlada dovod na dalsii vyhadzov ako to ma vo zvyku, nech tak urobi, pre mna sa tym svet nezruti


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  22:09:07  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Volsung, toto môže vyriešiť iba Boh.

Code, mne je milší ateista, než heretik. Ten článok z Medzipriestoru ma vytočil.

A čo vraví psychiater k zneužívaniu:
„Každý kňaz zapletený do zneužívania detí, ktorého som terapeuticky liečil, mal predtým homosexuálne vzťahy,“ hovorí Dr. Richard Fitzgibbons, poradca Kongregácie pre klérus. Príčinou sú emocionálne zranenia v detstva a mladosti

USA, West Conshohocken,18.4.2010 (kath.net/CNA) 013 517 – Výpovede štátneho sekretára Vatikánu kardinála Tarcisia Bertoneho o súvislosti homosexuality a pedofílie, vyvolali mnoho odporu. Dr. Richard Fitzgibbons je psychiater so skúsenosťami s terapiou kňazov, ktorí sexuálne zneužívali deti. Kardinálovi Bertonemu dáva za pravdu: „Výpovede kardinála Bertoneho sú dokázané výsledkami štúdie Johna Jaya a klinickými skúsenosťami a dôkazmi. Každý kňaz, ktorého som terapeuticky liečil pre sexuálne kontakty s deťmi, mal predtým homosexuálne vzťahy s dospelými.“
Dr. Fitzgibbons je od r. 1988 riaditeľom poradenského centra „Comprehensive Counseling Center“ vo West Conshohockene v USA a poradcom vatikánskej Kongregácie pre klérus. Vo svojom „Liste katolíckym biskupom“ z roku 2002 charakterizoval kňazov so sklonmi k sexuálnemu zneužívaniu nasledovne: ide o osoby, ktoré v detstve utrpeli ťažké zranenia z osamelosti, problémami so vzťahom k otcovi, odmietaním rovesníkov, chýbajúcim mužským sebavedomím a negatívnym obrazom seba alebo svojho tela. Následkom týchto zážitkov boli smútok a hnev, ktorý sa u kňazov často obracia proti Cirkvi, jej morálnej náuke alebo proti Učiteľskému úradu Cirkvi, ako hovorí psychiater.
„Kňazi, ktorí majú sexuálne kontakty s maloletými, popierajú realitu hriechu vo svojom živote,“ vysvetľuje Dr. Fitzgibbons. „Odmietajú skúmať si svedomie, prijať náuku Cirkvi ako základ ich osobného konania, a aj prijať sviatosť pokánia,“ uvádza psychiater.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  22:12:32  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
nech to vyznieva akokolvek, tentoraz som mieril na veriacich homosexualov, nenarazal som ze to musia byt knazi, to nechajme bokom

co veriaci krestansky gayovia ?


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  22:21:45  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Názor psychiatra o homosexualite som tu uviedol ako zaujímavosť.

Tí veriaci gejovia sú už vlastne protestanti (často sa v tomto prípade jedná o exkomunikáciu latae sententiae).


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  22:27:23  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
Názor psychiatra o homosexualite som tu uviedol ako zaujímavosť.

Tí veriaci gejovia sú už vlastne protestanti (často sa v tomto prípade jedná o exkomunikáciu latae sententiae).

Pôvodne zaslal Dušan - 29 apríl 2010 :  22:21:45



a co to znamena ze su to vlastne protestanti ? Dusan , tiez veria v toho isteho Boha







 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  22:35:52  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Nevieš čo sú to protestanti? Kresťania čo nesúhlasia s celou pápežskou vierou, a toto sa môže týkať kadečoho. Napríklad aj že homosexualny styk je v poriadku, alebo že manželstvo môže byť aj homosexuálne.

I keď klasický protestantizmus sa zvykne stotožňovať s nejakým evanjelickým spoločenstvom (luteráni, kalvíni, atď.).


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  22:50:02  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
Tí veriaci gejovia sú už vlastne protestanti (často sa v tomto prípade jedná o exkomunikáciu latae sententiae).

Pôvodne zaslal Dušan - 29 apríl 2010 :  22:21:45



Tí z toho článku zrejme sú už de facto protestanti, no všetci nimi zas byť nemusia.

Dôležitý je ale aj ich postoj - to, že sú teplý je psychická choroba, za ktorú oni byť zodpovedný nemusia (hoci ja si myslím, že často sú) a choroba samotná hriechom samozrejme nie je. Problém ale nastáva vtedy, ak túto svoju orientáciu príjmu a prestanú sa jej brániť, keďže jediné dobré riešenie je také, kde by s snažili "správne preorientovať".

Čo sa týka exkomunikácie latae sententiae - tu vidím problém Tvojho príspevku, keďže takáto exkomunikácia pokiaľ viem platí jedine vtedy, ak daný človek vie, že za jeho konanie je tento trest. No a dnes, keď sa mnohý kňazi boja o problematike hovoriť, respektíve sa nájdu taký, ako ten v "Codeho" článku, tak toto ich pred exkomunikáciou chráni.

Samozrejme, ak by im niekto jasne preukázal, že za vedomé a trvalé hlásanie myšlienok, ktoré sú v rozpore s učením Cirkvi je exkomunikácia latae sententiae, v tom prípade by už mali problém aj v tomto smere...

No a k tomu, čo napísal Volsung: Sú hranice, ktoré sa prekročiť nesmú. Pobehovanie polonahých úchylov na ulici je rozhodne prekročením týchto hraníc a pokiaľ to mesto nezakáže, mala by nastúpiť štátna moc.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  23:03:46  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Myslel som takých veriacich gejov a lesbičky, čo neveria Cirkvi a prekrúcajú, prispôsobujú si Písmo. Voči nim sa vzťahuje spomenutá automatická exkomunikácia.
Homosexualita je trpký údel a jediné rozumné východisko vidím v celibáte...
(Neviem či existujú aj prípady vyliečených - preorientovaných homosexuálov.)


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  23:26:14  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
Takýto ľudia sa už jednoznačne dopúšťajú herézy. V každom prípade, liečiteľné to je a sú o tom informácie, hoci žiaľ, momentálne si na žiaden zdroj, ktorý by som tu mohol uviesť ako dôkaz nespomínam.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2010 :  23:43:38  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
cel bys om upozornit na udalost s nedvanej minulosti ked tzv Gay parade bola v srbskom meste belehrad... kamarat tam bol prave na navsteve kamosov a videl to z prvej ruky .. ako mlady ludia chalani uvideli tych co s aucastnili sprievodu okamzite sa na nich vrhli a rozhodli sa sprievod rozpustit vlastnorucne a tak ich tam pekne hlava nehlava prevychovavali najdokonalejsi bol moment kedy z cerkvy visiel pravoslavny pop a obojrucne ich zacla s krizom brat po hlavach.. odvtedy tam uz gay parade nebola...
iked ted na nich tlacia nadnarodne organizacie aby ju povolili aj napriek odporu vadsiny obyvatelstva.. totizto tieto nadnarodne organizacie sa snazia chranit prava tychto mensinovych orientacii na ukor nas ostatnych...
cel by som este upozornit na to ze ja osobne nic proti homosexualom nemam nech su ale nech sa nesnazia propagovat ze to co je ich vrodena aberacia je normalna vec.. ja mat male dieta tak udelam vse pre to aby nebolo vystavovane podobnym ukazom...
treba sa spamatat kam to ta nasa europa smeruje..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 30 apríl 2010 :  00:08:52  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
colsung: Tento Srbský spôsob je celkom zaujímavý, žiaľ, nelegálny (hoci aj napriek tomu zrejme spravodlivý). Myslím si, že by sa to ale dalo u nás urobiť aj legálne a zasypať samcoložcov paradajkami (sú lepšie ako vajcia, nikoho totiž nezrania), čo by ich malo rozohnať. Škoda, že tá Bratislava je pre mňa tak ďalako.

citácia:
kam to ta nasa europa smeruje..


Rozbíjanie spoločnosti na čo najviac menšín a ich následná podpora, podporovanie "alternatívneho spôsobu života" a masová imigrácia predovšetkým zo štátov s k nám nepriateľskou kultúrou môže viesť k jedinému...

k čomu, napoviem jedným citátom (hoci sám neviem, koho citujem):

citácia:

Optimista sa učí anglicky, pesimista arabsky a realista strieľať...

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Code

Stav: offline

 Odoslaný - 30 apríl 2010 :  00:13:54  Zobraziť profil  Pridať Code do zoznamu priateľov
citácia:
Nevieš čo sú to protestanti? Kresťania čo nesúhlasia s celou pápežskou vierou, a toto sa môže týkať kadečoho. Napríklad aj že homosexualny styk je v poriadku, alebo že manželstvo môže byť aj homosexuálne.

I keď klasický protestantizmus sa zvykne stotožňovať s nejakým evanjelickým spoločenstvom (luteráni, kalvíni, atď.).



Pôvodne zaslal Dušan - 29 apríl 2010 :  22:35:52





to bola recnicka otazka Dusan, jasne ze viem kto su protestanti, krestania napriklad,, len som narazal na dotaz, ze tiez veria v rovnakeho Boha

Reconquistador to vysvetlil,

i ked by sa dalo pochybovat o tom, ze je to liecitelne a ci dokonca za to sami mozu, niekde prave tu som videl skopceny clanok o dokaze svedskych ? lekarov, ze tito ludia maju nejaku anomaliu v mozgu, ktora sposobuje tuto abnormalitu

ale i tak suhlasim napriklad s volsungom a dalsimi, ze mnohe privilegia, ktore si snazia narokovat su nepatricne,

mna skor s pohladu veriaceho zaujma nazor, preco teda takychto ludi Boh nechava zit, ci narodit, kedze vsetko prave on ma pod palcom




 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 119  ~  Člen od: 03 august 2009  ~  Posledná návšteva: 10 máj 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

timylee

Stav: offline

 Odoslaný - 30 apríl 2010 :  00:30:07  Zobraziť profil  Pridať timylee do zoznamu priateľov
citácia:
cel bys om upozornit na udalost s nedvanej minulosti ked tzv Gay parade bola v srbskom meste belehrad... kamarat tam bol prave na navsteve kamosov a videl to z prvej ruky .. ako mlady ludia chalani uvideli tych co s aucastnili sprievodu okamzite sa na nich vrhli a rozhodli sa sprievod rozpustit vlastnorucne a tak ich tam pekne hlava nehlava prevychovavali najdokonalejsi bol moment kedy z cerkvy visiel pravoslavny pop a obojrucne ich zacla s krizom brat po hlavach.. odvtedy tam uz gay parade nebola...
iked ted na nich tlacia nadnarodne organizacie aby ju povolili aj napriek odporu vadsiny obyvatelstva.. totizto tieto nadnarodne organizacie sa snazia chranit prava tychto mensinovych orientacii na ukor nas ostatnych...
cel by som este upozornit na to ze ja osobne nic proti homosexualom nemam nech su ale nech sa nesnazia propagovat ze to co je ich vrodena aberacia je normalna vec.. ja mat male dieta tak udelam vse pre to aby nebolo vystavovane podobnym ukazom...
treba sa spamatat kam to ta nasa europa smeruje..

Pôvodne zaslal volsung - 29 apríl 2010 :  23:43:38



myslim ze zorganizovat nieco podobne by na slovensku nebol problem, nacionalistov mame dost, plus tiez nejaky extremisti, a aj dost normalnych chalanov ktori nemaju nejake politicke ani nabozenske priradenie ale vadia im taketo pochody a pod. najvacsi problem bude ze u nas tam bude hojno tazkoodenych policajtov, najlepsie by bolo rozbit to hnet na zaciatku a nedovolit im zgrupit sa do vacsej tlupi, pozatlacujeme ich do bratislavskych gaybarov a pod. tak cely duhovi pochod neprebehne a urcite sa na to tak skoro neodvazia :D

nechcem aby ste si ostatny o mne mysleli nieco zle ale kde nepomoze dobre slovo...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 656  ~  Člen od: 21 január 2010  ~  Posledná návšteva: 09 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 30 apríl 2010 :  00:32:26  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:

a co to znamena ze su to vlastne protestanti ? Dusan , tiez veria v toho isteho Boha

...len som narazal na dotaz, ze tiez veria v rovnakeho Boha
Pôvodne zaslal Code - 29 apríl 2010 :  22:27:23



Každý katolík vie, že viera v Boha nestačí. Treba trošku viac. Ak si homosexuál, ktorý sa svojej homosexualite nebráni a "sexuje", hovorí kresťan, tak zaručene nieje katolík, aj keby chcel.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 30 apríl 2010 :  00:35:20  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
mna skor s pohladu veriaceho zaujma nazor, preco teda takychto ludi Boh nechava zit, ci narodit, kedze vsetko prave on ma pod palcom

Pôvodne zaslal Code - 30 apríl 2010 :  00:13:54



Každý musí niesť svoj kríž. Horšie je, že spoločnosť sa snaží s krížov robiť normálne veci, ktoré nie sú problémom. A potom nie je sila, nieje vôľa niečo so sebou robiť.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 6 Previous Topic: Môže byť kresťan hercom? Téma Next Topic: postavme sa za Svateho Otca  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06