Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Čo môžem darovať Bohu, čo mám iba ja?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Ľudské vzťahy Téma Next Topic: Slavnost vsetkych svatych a Pamiatka zosnulych  

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 28 október 2009 :  16:21:11  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Skúste napísať: "Čo môžem darovať Bohu, čo mám iba ja."
Odpoveď napíšem neskôr aby som nikoho neovplyvnil.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora 

sloboda

Stav: offline

 Odoslaný - 29 október 2009 :  05:01:21  Zobraziť profil  Pridať sloboda do zoznamu priateľov
Všetko som dostala od Boha. Všetko dobré. Ja mám iba svoje hriechy a tie mu môžem dať.

katolíčka


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 137  ~  Člen od: 01 október 2009  ~  Posledná návšteva: 18 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

morla

Stav: offline

 Odoslaný - 29 október 2009 :  08:20:36  Zobraziť profil  Pridať morla do zoznamu priateľov
svoj zivot...
to je vec, s ktorou mozem disponovat a ma velku hodnotu.....lebo ja som si ho nevytvorila, dostala som ho do daru od Boha....a ja ho mozem Bohu darovat......

a obetovat vsetko utrpenie z lasky k Bohu, on to premeni na milosti a moze niekomu pomoct (ta obeta z lasky ma cenu a Boh vypocuje kazdu prozbu svojich malickych)

Ako nasýtené dieťa v matkinom náručí, ako nasýtené dieťa, tak je moja duša vo mne. (Žalm 131;2)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 78  ~  Člen od: 25 december 2007  ~  Posledná návšteva: 15 november 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 01 november 2009 :  19:29:54  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Jediné čo mám iba ja, sú moje hriechy. Nik iný nemá moje hriechy ani Boh, pokiaľ mu ich nedarujem.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 02 november 2009 :  20:35:38  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Jedine život, ale aj ten máme vlastne len prepožičaný... lebo na konci Bohu život vraciame.... ževraj...

skôr by som povedal že dušu, to je asi jedinečné. neviem.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 03 november 2009 :  12:14:26  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
citácia:
a obetovat vsetko utrpenie z lasky k Bohu, on to premeni na milosti a moze niekomu pomoct (ta obeta z lasky ma cenu a Boh vypocuje kazdu prozbu svojich malickych)


Ano, suhlasim s Morlou. A obetovat nielen utrpenie, co je uzasne, lebo tymto vlastne utrpenie dostava novy rozmer a vyznam (neveriaci si musia buchat hlavu o stenu a nariekat a pytat sa 'preco preco' a aj tak to pre nich nema zmysel), ale aj nase radosti a uspechy, lebo tie nam tiez Boh dava zo svojej vole. A teda je velmi dolezite dakovat Bohu aj za radosti, lebo Boh presne vie, preco nam ich dal a nemali by sme na to zabudat

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Ľudské vzťahy Téma Next Topic: Slavnost vsetkych svatych a Pamiatka zosnulych  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06