Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Zobrazenie vierovyznania v profile
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Našiel som chybu Téma Next Topic: Bad words
Strana: z 4

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 05 september 2009 :  21:23:14  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Tak mi napadlo, viem, ze forum je anonymne, ale myslim, ze by bolo celkom dobre, keby sa v profile pod menom (povinne) zobrazovalo vierovyznanie, aby sme vedeli, s kym mame do cinenia pravdu povediac, ked som sem minuleho roku po dlhsej dobe prisla, nevedela som, ze sem chodia aj neveriaci, prip. inoverci a mnohe vyroky mi pripadali dost silne, najma teda ked som si myslela, ze vsetci registrovani na fore su katolici! Tak je to aj na americkom katolickom fore a velmi to ulahcuje ludom komunikaciu, ked si ludia navzajom vidia, ci su ateisti, metodisti, katolici, evanjelici, atd. Myslim, ze by sa takto mohlo aj predchadzat zneuzivaniu fora ci pouzivaniu vulgarizmov/osocovaniu... Navyse, aj neveriaci alebo protestanti mozu mat otazky na katolikov, nikdy nevieme, ci nehladaju cestu alebo radu. A to by aj nam umoznilo citlivejsi pristup a respekt k ostatnym. Co vy na to?

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora 

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 05 september 2009 :  22:48:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Neviem či by to pomohlo ale nie som proti.
citácia:
A to by aj nam umoznilo citlivejsi pristup a respekt k ostatnym.

Máme sa správať rovnako ku každému lebo každého miluje Boh a je jedno akého je vyznania alebo aj bez vyznania.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 06 september 2009 :  11:55:15  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
dobry napad, bolo by super, keby sa to dalo tak urobit...tiez ked som sem prvy krat prisla bola som cerstvo obratena, myslela som si, ze su tu vsetci katolici, no na niektorych prispevkoch mi nieco nesedelo, aj ked boli akoze krestanske a dost mi to sposobovalo trapenie, zacala som pochybovat aj o samotnom Bohu...nakoniec ma to vdaka Panu Bohu posilnilo...ale tiez nemuselo a mohla som sa lahko vratit spat do bahna, kde som bola pred tym a to len vdaka pochybovacom

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 06 september 2009 :  13:11:44  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Ano, presne to som mala na mysli! Kedze je to katolicke forum, vsetci by to uz od zaregistrovania mali respektovat. Je OK mat iny nazor, ale ak budu mat ludia v profile vierovyznanie, kazdemu bude hned jasne, ze co a ako a ulahcilo by to komunikaciu...

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 06 september 2009 :  16:48:13  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Je pravda, že niekto môže prísť sem v pochybnostiach, a číta len niečo konkrétne, kde nemusí spoznať kto z prispievateľov je katolíkom. A potom sa utvrdí v omyle. Takže naozaj možno by to bolo prospešné niečo také uskutočniť.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 06 september 2009 :  17:01:25  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Dobry napad, skusim sa popozerat u tvorcov fora, ci neexistuje nejaka modifikacia, co by to umoznovala.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

evitajanita

Stav: offline

 Odoslaný - 08 september 2009 :  21:57:54  Zobraziť profil  Pridať evitajanita do zoznamu priateľov
Nechápem prečo ?
Tolerancia nespočíva v tom, že zdieľame názor niekoho iného, ale v tom, že poskytneme druhému právo mať iný názor.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 68  ~  Člen od: 13 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 07 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 08 september 2009 :  22:34:32  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
všeobecne s právom na názor
verejná mienka na Slovensku má niekoľko názorov
- Cirkev (samozrejme katolícka, na evajelickú a na o statné štátom financované združenia kresťanov či aj nekresťanov sa akosi v médiách nik nezaujíma) vyžiera štátnu pokladnicu, odopiera ľudom právo na slabodnú voľbum je zastaralá, deformuje spoločnosť...
- o tom, či sa dieťa narodí alebo nenarodí má právo rozhodnúť..., či človek je človekom až od určitého mesiaca..., žena si môže robiť so svojim plodom čo chce...
- pápež je nepohodlný, mafián...
"Na takéto názory nemá nikto právo, lebo sú to názory devastujúce ľudskú spoločnosť"

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 09 september 2009 :  19:13:21  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Nechápem prečo ?
Tolerancia nespočíva v tom, že zdieľame názor niekoho iného, ale v tom, že poskytneme druhému právo mať iný názor.

Pôvodne zaslal evitajanita - 08 september 2009 :  21:57:54



To že viem, že je niekto evanjelik, tak mu beriem tou vedomosťou právo na jeho vlastný názor? A zvyšok prečo je to dobré som písal v príspevku vižšie, čiže nejde o zdieľanie názoru, ale o získanie informácií.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 09 september 2009 :  19:50:39  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
citácia:
To že viem, že je niekto evanjelik, tak mu beriem tou vedomosťou právo na jeho vlastný názor? A zvyšok prečo je to dobré som písal v príspevku vižšie, čiže nejde o zdieľanie názoru, ale o získanie informácií.

Pôvodne zaslal Azuritko - 09 september 2009 :  19:13:21


Evanjelici budú mať obmedzený maximálny príspevok na polovicu z toho čo katolík.
Satanista, ten bude mať sotva desatinu.

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 10 september 2009 :  20:51:53  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
To že viem, že je niekto evanjelik, tak mu beriem tou vedomosťou právo na jeho vlastný názor? A zvyšok prečo je to dobré som písal v príspevku vižšie, čiže nejde o zdieľanie názoru, ale o získanie informácií.
Pôvodne zaslal Azuritko - 09 september 2009 :  19:13:21


Evanjelici budú mať obmedzený maximálny príspevok na polovicu z toho čo katolík.
Satanista, ten bude mať sotva desatinu.
Pôvodne zaslal Vlkodlak - 09 september 2009 :  19:50:39


Aaale Vĺčko - netrep...

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 10 september 2009 :  23:56:41  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
citácia:

Aaale Vĺčko - netrep...

Pôvodne zaslal zmurka - 10 september 2009 :  20:51:53


Lupus chce prispieť k skvalitneniu fóra a takto to dopadne.
Za dobrotu na žobrotu.

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 11 september 2009 :  15:30:00  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Pisat vierovyznanie je vyborny napad. Ja sice skor ci neskor rozoznam nekatolika, alebo ateistu,a urcite aj ini katolici tu na fore , ale naozaj, kedze toto je katolicke forum a pridu sem aj cerstvo obrateni, ci vlazni pochybujuci katolici,ci ini hladajuci , mohli by ich niektore nazory zneistit.Oni sa urcite nepojdu opytat knaza ako to je ,ani nezajdu do kostola a toto forum moze byt pre nich jedina sanca,ako sa dozvediet pravdu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 11 september 2009 :  23:38:27  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Super! Som rada, ze suhlasite Mato, daj nam vediet, ked nieco zistis

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2009 :  20:48:33  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
Katolíci nech majú symbol FAB zámku a kľučikov.
Evanjelici nech majú symbol kladiva a klincov.
Anglikáni nech maju symbol katovej sekery.
Židia nech maju v logu "príkaz na úhradu".

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 12 september 2009 :  22:59:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Prečo dávať symboly, kto chce nech si vierovyznanie konkrétneho člena prečíta v profile.
Otázne je či ho každý uvedie.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2009 :  12:07:31  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Veď určite je možné dať to ako povinnú požiadavku pri registrácii.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2009 :  13:39:04  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
Páni a Dámy
- v roku 1989 začalo chodiť aj do nášho kostola veľa nových ľudí, hlavných tých, ktorí za bývalej komunistickej doby z rôznych dôvodov do kostola nechodili. Nech to už boli akékoľvek dôvody, boli to ich dôvody, ktoré my nemáme právo rozoberať, posudzovať, hodnotiť či inak preberať. A tak sa stalo, že príchod týchto nových ľidí priniesol v radoch "skalných veriacich" vlnu kritiky, posmeškov, hlúpych rečí, ba dokonca i urážok a priamych narážok, čo malo za následok, že týto ľudia, z ktorých mnohí mali evidentne opravidvý záujem zmeniť svoj život, nemohli tak pre "prekvapenie či udivenie ktoré zažili" tak urobiť. A preto mnohí z nich odišli k evanjelikom, baptistom, adventistom či iným kresťanským spoločenstvám.
- tak sa mi zdá, že rovnaký problém prebieha i na tomto fóre. Prečo sa snaží niekto posudzovať človeka nie podľa jeho skutkov, ale podľa svojho zdania či vedomia? A nakoniec, nepovedal Pán Ježiš, vo svojom podobenstve o pšenici a kúkoli "Nechajte oboje rásť spolu, potom, keď príde čas žatvy, vyberieme najprv kúkoľ, ktorý spálime v ohni, a potom pšenicu zhromaždíme do stodoly?" Azda je tu niekto viac ako Ježiš?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2009 :  19:27:35  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
citácia:
Páni a Dámy
- v roku 1989 začalo chodiť aj do nášho kostola veľa nových ľudí, hlavných tých, ktorí za bývalej komunistickej doby z rôznych dôvodov do kostola nechodili. Nech to už boli akékoľvek dôvody, boli to ich dôvody, ktoré my nemáme právo rozoberať, posudzovať, hodnotiť či inak preberať. A tak sa stalo, že príchod týchto nových ľidí priniesol v radoch "skalných veriacich" vlnu kritiky, posmeškov, hlúpych rečí, ba dokonca i urážok a priamych narážok, čo malo za následok, že týto ľudia, z ktorých mnohí mali evidentne opravidvý záujem zmeniť svoj život, nemohli tak pre "prekvapenie či udivenie ktoré zažili" tak urobiť. A preto mnohí z nich odišli k evanjelikom, baptistom, adventistom či iným kresťanským spoločenstvám.
- tak sa mi zdá, že rovnaký problém prebieha i na tomto fóre. Prečo sa snaží niekto posudzovať človeka nie podľa jeho skutkov, ale podľa svojho zdania či vedomia? A nakoniec, nepovedal Pán Ježiš, vo svojom podobenstve o pšenici a kúkoli "Nechajte oboje rásť spolu, potom, keď príde čas žatvy, vyberieme najprv kúkoľ, ktorý spálime v ohni, a potom pšenicu zhromaždíme do stodoly?" Azda je tu niekto viac ako Ježiš?
Pôvodne zaslal PavolKukucka - 13 september 2009 :  13:39:04


Vážený pane,

a mne sa skôr zdá - že vy máte trošku popletené dojmy a pojmy na internetovom fóre...

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Evelinka

Stav: offline

 Odoslaný - 13 september 2009 :  21:55:58  Zobraziť profil  Pridať Evelinka do zoznamu priateľov
Mne sa to zdá tiež dobrý nápad, zrealizovať to zobrazovanie vierovyznania. Napríklad keď som diskutovala s Milanom, vtedy
by som rada vedela, z čoho on vychádza, čomu verí, komunikácia by tak mohla byť urýchlená. Nevadí. Keď by sa to však dalo zrealizovať, možno by bolo fajn pri katolíkoch (snáď aj pri iných vierovyznaniach) uviesť aj to, či učenie svojej cirkvi berie bez výhrad, alebo či je to taký "katolík, ale..." Myslím si, že to je dosť podstatný rozdiel. Pekný večer prajem všetkým.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 425  ~  Člen od: 30 júl 2009  ~  Posledná návšteva: 29 október 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2009 :  05:53:36  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
nezavádzajte, ale odpovedajte na otázku
"Azda tu je niekto viac, ako Ježiš? Azda je žiak nad učiteľa?"
Alebo Vás treba nazvať vykrádačmi evanjelia?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2009 :  06:07:29  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
no a pokiaľ niekomu záleží na vierovyznaní či svetonázore osoby, s ktorou diskutuje, nech sa jej to opýta otázkou priamo

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2009 :  07:59:24  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
a kto tu napísal, že vyznaním svojho príslušenstva k tej či onej cirkvi sa stáva dotyčný niekým viac, ako Ježiš?
Osobne sa prikláňam k názoru Radar, že by som tiež rada videla ateistu s vážnym záujmom a nie len podrypávača. Ale ono je to tak, že v podstate väčšina takých prispievateľov je v tej rovine, ale prosím, česť výnimkám.
Čo sa novopríšelcov do kostolov KC týka, osobne si myslím, že im nik nerobil žiadne zvláštne prieky pre svoju prítomnosť v kostole a ochotu zmeniť svoj život. Každý, kto týmto prechádza viac menej sa s týmto musí vyrovnať, často krát viac vo vlastnej rodine. Ak má niekto naozaj záujem zmeniť svoj život, tak to urobí bez ohľadu na názory iných. Ale ich prechody do iných cirkví len dokázali, že vlastne nechceli ani veľmi meniť vlastné životy, ako skôr hľadali "čosi také", aby sa tomu vedeli ľahko prispôsobiť pri tom mohutnom prevracaní kabátov. Mnoho ľudí si vtedy ešte pamätalo a až neskôr asi zabudlo čo, okrem iného, píše kódex komunistu - vstupovať do všetkého a rozkladať! Bolo a je dosť ťažké veriť, že sa takýto ľudia len tak ľahko a rýchlo zmenili, keď sa tak náhle a húfne objavili hneď v prvých týždňoch a mesiacoch tých "prevratných" dní... takže reakcia tých "skalných" bola svojim spôsobom aj pochopiteľná. Totiž dobre ich poznali z blízka! Na to, aby im aj oni odpustili, keďže často krát boli nimi perzekvovaní, tiež potrebovali čas, však!

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2009 :  10:21:51  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
no a pokiaľ niekomu záleží na vierovyznaní či svetonázore osoby, s ktorou diskutuje, nech sa jej to opýta otázkou priamo

Pôvodne zaslal PavolKukucka - 14 september 2009 :  06:07:29



Nikto nieje viac ako Ježiš. A nájde sa niekto, kto sa hanbí na katolíckom fóre priznať čomu verí? A veď sú tu už dvakrát napísané argumenty, prečo to je dosť dobré aby sa o tom vedelo. A pritom je toto katolícke fórum, takže naozaj sem môžu hladači pravdy dôjsť k dezinformáciám. Je to lepšie podľa Vás, ak hrozí takáto vec? Radšej necháme okoloidúceho v sladkej nevedomosti, a on potom sa utvrdí v tom čo nieje pravda?

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2009 :  12:11:45  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ak na tom niekomu zalezi si zisti akeho je kto vierovyznanie ale neroztrhlo by ma to sem zverejnit

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 14 september 2009 :  12:24:40  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
ak na tom niekomu zalezi si zisti akeho je kto vierovyznanie ale neroztrhlo by ma to sem zverejnit

Pôvodne zaslal volsung - 14 september 2009 :  12:11:45



Ale vieš Volsung, napríklad aj teraz jak si dal reakciu na financovanie cirkvi. Tak si myslím, že chalanisko nový bude mať dojem, že si katolík a obhajuješ cirkev. A nebude mať nutkanie opýtať sa. Proste si urobí obraz, a netrkne ho, že aj neveriaci môže mať takýto názor. Proste tu by bolo naozaj veľmi dobré, keby je pod menom alebo kde jasne napísané čo si. Ja to stále vidím ako pozitívum.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 4 Previous Topic: Našiel som chybu Téma Next Topic: Bad words  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06