Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Spravodliva mzda
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Hitler a Darwin Téma Next Topic: nerovny meter
Strana: z 3

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  21:25:12  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- ja som tvrdil z manifestu, nie ze to tak bolo ... ... hovoril som o ideii komunizmu ... idea pekna, ako i krestanska... ale zdegradovali ju urcity jedinci ...

- jasne ze to tak nebolo, komunizmus totiz nenastal ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  23:28:28  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
Prácu treba odmeniť tak, aby sa človekovi a jeho rodinným príslušníkom poskytli prostriedky na dôstojné rozvíjanie materiálneho, spoločenského, kultúrneho a duchovného života, majúc na zreteli službu a produktivitu každého jednotlivca, ako aj situáciu podniku a spoločné dobro.“

A ked ma niekto desat deti bude mat prostriedky na rozvijanie materiálneho, spoločenského, kultúrneho a duchovného života ... ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 19 júl 2009 :  08:44:33




Aj vtedy to plati. Existuje aj zdrzanlivost (pre nechapavejsich: nemali sexovat, ked nemaju na dostojne zivenie potomstva) a ta nijako neprotireci narokom na patricnu odmenu, v nasom pripade u lekarov nedostatocnu.

V opacnom pripade: mentalita pigmentovanych spoluobcanov, ktori sa kotia ako kraliky. Podla amerikovej poznamky maju pravo natahovat ruky za zvysenymi subvenciami, lebo primeranost musi nutne rast poctom, aby sa udrzala dostojnost kazdeho jedneho.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  23:34:50  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
-

- ťap ťap ťap ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  23:44:16  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
citácia:
V opacnom pripade: mentalita pigmentovanych spoluobcanov, ktori sa kotia ako kraliky. Podla amerikovej poznamky maju pravo natahovat ruky za zvysenymi subvenciami, lebo primeranost musi nutne rast poctom, aby sa udrzala dostojnost kazdeho jedneho.

Pôvodne zaslal Rarach - 19 júl 2009 :  23:28:28



Problém je v tom, že to čo štát dá
citácia:
pigmentovanych spoluobcanov
nejde na dôstojné rozvíjanie materiálneho, spoločenského, kultúrneho a duchovného života ich detí, ale na potreby rodičov. (alkohol, cigarety, úžery apod.) A takto sa to dedí z pokolenia na pokolenie. V prvom rade musia o sebe cigáni začať zmýšľať inak, aby sa s tým dalo niečo robiť.
Ale to už sme inde od témy. Zas som od veci .

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 23 júl 2009 :  14:33:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Prácu treba odmeniť tak, aby sa človekovi a jeho rodinným príslušníkom poskytli prostriedky na dôstojné rozvíjanie materiálneho, spoločenského, kultúrneho a duchovného života, majúc na zreteli službu a produktivitu každého jednotlivca, ako aj situáciu podniku a spoločné dobro.“

A ked ma niekto desat deti bude mat prostriedky na rozvijanie materiálneho, spoločenského, kultúrneho a duchovného života ... ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 19 júl 2009 :  08:44:33




Aj vtedy to plati. Existuje aj zdrzanlivost (pre nechapavejsich: nemali sexovat, ked nemaju na dostojne zivenie potomstva) a ta nijako neprotireci narokom na patricnu odmenu, v nasom pripade u lekarov nedostatocnu.

V opacnom pripade: mentalita pigmentovanych spoluobcanov, ktori sa kotia ako kraliky. Podla amerikovej poznamky maju pravo natahovat ruky za zvysenymi subvenciami, lebo primeranost musi nutne rast poctom, aby sa udrzala dostojnost kazdeho jedneho.

Pôvodne zaslal Rarach - 19 júl 2009 :  23:28:28



Ved to teraz uz plati Deti sa nerodia , lebo treba uzivat zivota

Kto prisiel s myslienkou rodinnej mzdy ?

Definujte termin dostojne zivenie potomstva


Len u kekarov je nedostatocna ?


A neplete patologicke prejavy pigmentovych To je ina tema

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 19 august 2009 :  22:43:40  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
http://www.prop.sk/incident.html

...

klobuk dolu pan Putin ... !


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

evitajanita

Stav: offline

 Odoslaný - 21 august 2009 :  17:04:43  Zobraziť profil  Pridať evitajanita do zoznamu priateľov
Ked citam komentare tak neviem vlastne o co tu ide
Ja som nedostala vyplatu uz treti mesiac a pan sukromnik stale krici nemam penazi
namam penazi....
Je mi z neho nanic

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 68  ~  Člen od: 13 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 07 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 21 august 2009 :  22:24:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Evitajanita, nehnevajte sa na súkromníka u ktorého pracujete, ale odpustite mu a nájdete pokoj vo svojej duši a svoju odmenu určite dostanete lebo Pán Boh nezabúda na svojich verných.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

evitajanita

Stav: offline

 Odoslaný - 25 august 2009 :  19:50:20  Zobraziť profil  Pridať evitajanita do zoznamu priateľov
Ja uz nejdem sa ani hnevat lebo som si vyvrtla clenok a som na PN

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 68  ~  Člen od: 13 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 07 apríl 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Hitler a Darwin Téma Next Topic: nerovny meter  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06