Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Spravodliva mzda
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Hitler a Darwin Téma Next Topic: nerovny meter
Strana: z 3

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  22:16:02  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
len problem je to, že najviac tých lekarov, ktorí sa maju perfekt(prerobený dom, dobré auto, ...) tak tí najviac kričia ako sa majú zle.
Pôvodne zaslal Ales - 18 júl 2009 : 11:59:29


Nemýliš si svoje pocity s realitou? Ja len, že ak poznáš 2-3 lekárov, čo sa sťažujú, tak to neznamená, že máš paušalizovať.
citácia:

ale potom reakcia tzpu:
"chcem zarábať veľa, lebo aj inde zarabajú lekari veľa, a preto sa mam zle lebo nezarabam ako oni"
"nezarabam ako pravnik, architekt(tam je ta zodpovednosť porovnateľna s lekarskou, s nulovou neomylnosťou), a preto sa mam zle"
"či nezarabam ako boss, resp. lekarčina nezaraba najviac) a preto s amam zle"

su skor znammkou pýchy a nie spravodlivého nárokovania vyššej odmeny ako to bolo v tých vyšších zdovôdneniach.

a o toto mi ide celú dobu to vysvetliť - že dôležitý je dôvod prečo si nárokujem vyšší plat. Lebo ak si ho nárokujem z dobrých dôvodov tak je to niečo iné ako ked si to nároukjem z pýchy -lebo lekár ma zodpovednosť pred Bohom aj za svoju dušu. čiže celý môj problem "s lekaárskymi platmi" spočíva len upozorniť na toto.

Pôvodne zaslal Ales - 18 júl 2009 : 11:59:29


Nepopierateľnosť celospoločenskej potreby lekárskeho povolania, výrazná zodpovednosť, časová, intelektuálna a aj finančná náročnosť pre- aj postgraduálneho štúdia... hovorím o spravodlivých dôvodoch, nie o pýche (opäť paušálne použitý vágny pojem nikomu nie tak vlastný ako tebe). Neviem, či ich za spravodlivé pokladáš ty, no verím, že snáď niekto bude so mnou súhlasiť.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora 

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  22:20:41  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ale predsa nikto nepopiera , ze toto vsetko treba zohladnit
Otazka znie , ake su dalsie faktory pre posudenie spravodlivej mzdy
Ved sa snazte pochopit ze nemozno zohladnovat len jednu stranku problemu , ale treba brat do uvahy vsetky aspekty

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  22:39:30  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
len problem je to, že najviac tých lekarov, ktorí sa maju perfekt(prerobený dom, dobré auto, ...) tak tí najviac kričia ako sa majú zle.
Pôvodne zaslal Ales - 18 júl 2009 : 11:59:29


Nemýliš si svoje pocity s realitou? Ja len, že ak poznáš 2-3 lekárov, čo sa sťažujú, tak to neznamená, že máš paušalizovať.

šak som napisal že nie všetci....len hovorím že tí ktorí kričia, tak sa maju najlepšie. a nepaušalizujem, zakaždým uvediem skupinu, či pozorovanú vzorku. tak ma neobvinuj z niečoho čo nerobím.

citácia:

citácia:

ale potom reakcia tzpu:
"chcem zarábať veľa, lebo aj inde zarabajú lekari veľa, a preto sa mam zle lebo nezarabam ako oni"
"nezarabam ako pravnik, architekt(tam je ta zodpovednosť porovnateľna s lekarskou, s nulovou neomylnosťou), a preto sa mam zle"
"či nezarabam ako boss, resp. lekarčina nezaraba najviac) a preto s amam zle"

su skor znammkou pýchy a nie spravodlivého nárokovania vyššej odmeny ako to bolo v tých vyšších zdovôdneniach.

a o toto mi ide celú dobu to vysvetliť - že dôležitý je dôvod prečo si nárokujem vyšší plat. Lebo ak si ho nárokujem z dobrých dôvodov tak je to niečo iné ako ked si to nároukjem z pýchy -lebo lekár ma zodpovednosť pred Bohom aj za svoju dušu. čiže celý môj problem "s lekaárskymi platmi" spočíva len upozorniť na toto.

Pôvodne zaslal Ales - 18 júl 2009 : 11:59:29


Nepopierateľnosť celospoločenskej potreby lekárskeho povolania, výrazná zodpovednosť, časová, intelektuálna a aj finančná náročnosť pre- aj postgraduálneho štúdia... hovorím o spravodlivých dôvodoch, nie o pýche (opäť paušálne použitý vágny pojem nikomu nie tak vlastný ako tebe). Neviem, či ich za spravodlivé pokladáš ty, no verím, že snáď niekto bude so mnou súhlasiť.

Pôvodne zaslal kaifas - 18 júl 2009 :  22:16:02



no šak ale neprečítaš celý príspevok a potom mudruješ.... hovoríme obaja to site o tom istom len stale som ten zlý ja. tak nechapem prečo ked to ppoviem ja je to zle a ked to povieš ty je to dobre.... to je tiež pre teba priznačne, že neprečitaš poriadne a hned otvorený nožík vo vrecku, že čo hovorím.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  22:43:52  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ales ved oni nemaju iny argument , tak budu stale dokola papagajovat to iste .

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  22:44:58  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
citácia:
Ale predsa nikto nepopiera , ze toto vsetko treba zohladnit
Otazka znie , ake su dalsie faktory pre posudenie spravodlivej mzdy
Ved sa snazte pochopit ze nemozno zohladnovat len jednu stranku problemu , ale treba brat do uvahy vsetky aspekty

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 :  22:20:41



no šak ja sa stale domaham aby mi ti, ktori sa tu najviac vykrikuju vysvetlili na zaklade čoho sa určí spravodlivá mzda. mudrovať mudrujú ale ked sa maju mať k činu, tak skutek utek

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  22:51:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Spravodliva mzda je podla nich ta , ktoru oni za spravodlivu povazuju . Nie , ktora je spravodliva podla objektivnych zasad

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  22:57:04  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
to už som zistil, že je to taka mzda, ktorá pomastí ich bruško. a že kto ma viac, chce ešte viac.

Svatý otec František, kde zmizla úcta k tvojej pani Chudobe?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:08:58  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ale ved uz urci konecne seriozne znaky podla ktorych sa urci spravodliva mzda Stale tu pustas hmlu . Mne pripada groteskne , katolikovi na katolickom fore vysvetlovat , ze existuju objektivne principy na zodpovedanie otazky
Do ineho sa navazas pre argumenty a sam ich uviest nevies
Takze este raz pre teba
Ako definuje spravodlivu mzdu socialne ucenie Cirkvi ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:11:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
No nech je sranda skuste ich napisat Pre mna totalne blbeho Mozno pochopim

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:24:26  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
Ale predsa nikto nepopiera , ze toto vsetko treba zohladnit
Otazka znie , ake su dalsie faktory pre posudenie spravodlivej mzdy
Ved sa snazte pochopit ze nemozno zohladnovat len jednu stranku problemu , ale treba brat do uvahy vsetky aspekty

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 : 22:20:41


Otázka je koľko faktorov ty a Ales považujete za dostatok. Neviete nič iné len vravieť, že to je málo. Podľa mňa faktory, ktoré som uviedol sú dostatočné. Uveďte faktory, prečo by lekári nemali mať najvyššie platy v našej spoločnosti (je vysoko pravdepodobné, že by to viedlo aj k zlepšeniu zdravotnej starostlivosti).

Platy nie sú definované sociálnym učením cirkvi. Ak sa ti moje uvedené znaky na určenie spravodlivej mzdy nezdajú seriózne, možno by si mohol uviesť konečne niečo seriózne aj ty a vyviesť nás z tvojej hmly.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:24:52  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
No nech je sranda skuste ich napisat Pre mna totalne blbeho Mozno pochopim

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 :  23:11:09


No bohuzial sa ukazuje, ze nepochopite. Na kazdy jeden "argument" Vam bolo podane vysvetlenie, ktore ste vsak ignorovali a otvorili ste dalsi zastupny problem. Toto uz nie je ani vtipne, len smutne.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:26:30  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
No skuste ten problem vysvetlit v uceni katolickej socialnej nauky Budem konkretny Kedy je poziadavka na zvysenie mzdy moralne neprijatelna

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:27:22  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
No nech je sranda skuste ich napisat Pre mna totalne blbeho Mozno pochopim

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 : 23:11:09



Ak sa považujete za totálne blbého, tak to asi nebude mať efekt, keďže to vyžaduje isté množstvo úsudku, proste mi verte alebo si opäť prečítajte minulé reakcie.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:29:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Kazde tvrdenie musi mat dokazy Ja vam dokazem , preco su vase nazory liberalne
Vy mi dokazte , podla akych objektivnych znakov , ktore su nezavisle na vasom usudku , je niekto primitiv

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:30:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Podciarkujem Objektivne , nezavisle na vasom usudku

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:32:03  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
No skuste ten problem vysvetlit v uceni katolickej socialnej nauky Budem konkretny Kedy je poziadavka na zvysenie mzdy moralne neprijatelna

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 : 23:26:30


Skúste to vy. Mne to príde zbytočné,pochybujem, že by ste s tým boli spokojný.

Ak narážate na niektoré aktivity, ktoré sú v rozpore s katolíckou morálkou, tak je to argument zlý, pretože nie všetci lekári sú veriaci a nie všetci robia amorálne veci z pohľadu vierouky. (Trafil som sa do toho, čo ste mali na mysli?)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:42:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Netrafili ste Ani ste sa len neobtreli a terc Totalna haluz

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:46:16  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
Kazde tvrdenie musi mat dokazy Ja vam dokazem , preco su vase nazory liberalne
Vy mi dokazte , podla akych objektivnych znakov , ktore su nezavisle na vasom usudku , je niekto primitiv

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 : 23:29:09


Popierate Godelovu vetu?

Má význam dokazovať to. Primitív aj liberál sú pojmy determinované spoločnosťou, preto sa ani ja ani vy nevyhneme subjektívnym argumentom.

PS: Pán Godel sa píše s prehlasovaním o.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:50:04  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Mylite sa Nie su dane spolocnostou Liberalne nazorove principy definovala ako blud Cirkev a odsudila ich Preto su objektivne objektivne a nie subjektivne Na veky vekov Amen
Preto ste liberal , lebo odmietate pravo Cirkvi objektivne definovat blud
Konkretne blud liberalizmu

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:50:24  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
Netrafili ste Ani ste sa len neobtreli a terc Totalna haluz

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 : 23:42:08


Teda sa ospravedlňujem a je od vás nefér ma nehať hádať. Preto vás vyzývam aby ste boli konkrétny vo svojom vyjadrovaní.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 18 júl 2009 :  23:53:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Zdvihnite svoj lenivy intelektualny zadok , bezte do kniznice a najdite si tam , ci Cirkev uci o spravodlivej mzde

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  00:00:57  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
Mylite sa Nie su dane spolocnostou Liberalne nazorove principy definovala ako blud Cirkev a odsudila ich Preto su objektivne a nie subjektivne Na veky vekov Amen
Preto ste liberal , lebo odmietate pravo Cirkvi objektivne definovat blud
Konkretne blud liberalizmu

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 : 23:50:04


Neviem, či cirkev definovala primitivizmus. Ak nie, tak podľa vás asi nemám objektívny dôkaz o jeho existencii.

Keď tak máte rád dôkazy a vyznáte sa v nich asi vám neušlo, že ste vlastne nič nedokázal. Chýba totiž váš diskurz o tom ako odmietam definovať blud liberalizmu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  00:02:30  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Neviete objektivne definovat , ale viete urazat

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  00:04:46  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Neviete objektivne definovat , ale viete urazat

Pôvodne zaslal amerika1 - 19 júl 2009 :  00:02:30


Ak by to aj bola pravda, o com pochybujem, tak Vam to odkedy vadi? Ved to je presne sposob diskusie, ktory vediete Vy sam. Ci Vy mozete urazat do sytosti, ale Vas "majestat" je nedoknutelny?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  00:05:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Chýba totiž váš diskurz o tom ako odmietam definovať blud liberalizmu.


Vy nemusite nic definovat Vy mate prijat odsudenie Cirkvi

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kaifas

Stav: offline

 Odoslaný - 19 júl 2009 :  00:05:40  Zobraziť profil  Pridať kaifas do zoznamu priateľov
citácia:
Zdvihnite svoj lenivy intelektualny zadok , bezte do kniznice a najdite si tam , ci Cirkev uci o spravodlivej mzde

Pôvodne zaslal amerika1 - 18 júl 2009 : 23:53:32


Priznajte, že neviete argumentovať, veď to nie je žiadna hanba. Na vaše reakcie nie len odo mňa reakcie prišli, no akosi naopak to nefunguje. Takže skúste niečo intelektuálne predviesť aj vy a nevšímajte si príliš môj zadok, mohol by sa z vás stať liberál.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 228  ~  Člen od: 21 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 09 október 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Hitler a Darwin Téma Next Topic: nerovny meter  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06