Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Korunka k Boziemu Milosrdenstvu - modlite sa ju?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Prosba o modlidbu Téma Next Topic: SME ZACHRÁNENÍ
Strana: z 7

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 09 jún 2009 :  23:48:22  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Chcela by som sa vas spytat, ci sa niekedy modlievate Korunku k Boziemu Milosrdenstvu? Ak ano, co pre vas tato modlitba znamena? Je pre vas nejak ina ako ostatne modlitby? Jezis prislubil velke milosti tym, ktori sa ju budu modlit...

A modli sa niekto v Hodine Bozieho milosrdenstva, ktora je ustanovena na kazdy den o tretej popoludni? Pan Jezis ustanovil tuto hodinu, ked On umiera za nas, ako hodinu milosrdenstva pre cely svet. Prave tu Jezis prosi, aby sme sa v tuto hodinu obratili v modlitbe nie na Boha-Otca, ale na Jezisa nasho Spasitela. V tuto hodinu by sme mali rozjimat o Jezisovom bolestnom umuceni, oslavovali Bozie milosrdenstvo a prosili o milosti pre seba a cely svet. Tu su niektore modlitby pre tuto hodinu:

http://www.barmherzigkeit-gottes.de/Podstata_Poboznosti_k_Boziemu_/Hodina_Milosrdenstva/body_hodina_milosrdenstva.html

Este zaujimavost: Vedeli ste, ze na Filipinach maju zavedeny celostatny program pod nazvom 'Nebo o tretej'. Cielom je, aby sa cela krajina spolu modlila kazdy den o tretej popoludni za odpustenie hriechov a Bozie milosrdenstvo pre svet. Dokonca vacsina radii a televiznych stanic kazdy den o tretej zastavi vysielanie a vsade sa odriekaju modlitby v tuto hodinu. Navyse, raz v tyzdni je tam specialny program v TV ktory sa vola 'Hodina Velkeho Milosrdenstva', aj pomocou ktoreho sa neustale rozsiruje tento odkaz

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora 

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 10 jún 2009 :  19:27:29  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
citácia:
Chcela by som sa vas spytat, ci sa niekedy modlievate Korunku k Boziemu Milosrdenstvu?

citácia:
A modli sa niekto v Hodine Bozieho milosrdenstva, ktora je ustanovena na kazdy den o tretej popoludni?

Korunku k Božiemu milosrdenstvu sa modlím denne a v hodine Božieho milosrdenstva vždy pokiaľ mám v tomto čase možnosť.
citácia:
Ak ano, co pre vas tato modlitba znamena?

Dáva mi to pokoj duše a prehlbuje moju dôveru k Ježišovi.
A ešte mám dobrý pocit, že niečo robím nielen pre seba a rodinu ale aj pre všetkých ľudí.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2009 :  15:37:18  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
Ako sa správne modlí Korunka k Božiemu Milosrdenstvu?
Toto som našla na internete. To čo mi nie je jasné je červenou.

Na začiatku sa modlí: Otčenáš, Zdravas', Verím v Boha. - na ktoré zrnká?

Na velkých zrnkách: Večný Bože, obetujem Ti Telo a Krv, Dušu i Božstvo Tvojho najmilšieho Syna a nášho Pána Ježiša Krista na odčinenie našich hriechov i hriechov celého sveta. -nemodlí sa Otčenáš?

Na malých zrnkách: Pre Jeho bolestné umučenie, maj milosrdenstvo s nami i s celým svetom - nemodlí sa Zdravas?

Na konci sa modlí (3 x): Svätý Bože, svätý Mocný, svätý Nesmrtelný, zmiluj sa nad nami i nad celým svetom.


PS: Beulina ďakujem, že si sa tu zmienila o týchto modlitbách obohatila si môj duchovný život

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2009 :  15:41:37  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
A ešte jednu vetu, ktorú som našla na internete.

Ruženec, zbraň silnejšia ako atómová bomba, oslepuje Satana. Preto odhovára aj mnohých veriacich kresťanov od modlitby ruženca.

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2009 :  22:23:12  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Na začiatku sa modlí Otčenáš..., Zdravas´..., Verím v Boha..., pokojne môžete pri tom držať krížik.
Na veľkých zrnách sa nemodlí Otčenáš...
Na malých zrnách sa nemodlí Zdravas´...
A na úplný koniec modlitby môžete ešte pridať (3x) „ Ježišu dôverujem v Teba.“

citácia:
Ruženec, zbraň silnejšia ako atómová bomba, oslepuje Satana. Preto odhovára aj mnohých veriacich kresťanov od modlitby ruženca.

Modlitba sv. Ruženca, zachraňuje Duše, otvára Nebo a zatvára Peklo.
Ruženec má moc premieňať srdcia a vedie ich k zjednoteniu s Bohom.
Mária nám pomáha vnikať do tajomstiev spásy.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2009 :  22:45:17  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
Ďakujem

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2009 :  22:55:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Rado sa stalo a želám veľa Božích milostí pri modlení tejto Korunky k Božiemu Milosrdenstvu.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 12 jún 2009 :  17:50:43  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Lila, nie je za co:-) Myslim si, ze nikdy nie je dost pripominat si modlitby a znovu si ich osviezovat, lebo zijeme vo velmi materialistickom svete a cloveku je niekedy tazko a mnohokrat nevieme kam z konopi...a je dobre modlit sa Korunku k Boziemu milosrdenstvu, lebo je to velmi silna modlitba, ako si sama napisala Zrno, vdaka za detailnejsie vysvetlenie. Kazdemu, kto este necital Dennik sv. Faustiny velmi odporucam, aby sa do toho co najskor pustil, lebo je to vynikajuce citanie na motivaciu v duchovnom zivote Prajem Vam krasny a pozehnany vikend, plny pokoja a osviezujuceho oddychu!

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

samotar

Stav: offline

 Odoslaný - 24 jún 2009 :  17:54:09  Zobraziť profil  Pridať samotar do zoznamu priateľov
ja sa modlievam a nepomahamito v zivote mam iba krivdu smrt a bolest.

36r.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 9  ~  Člen od: 24 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 11 október 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Beulina

Stav: offline

 Odoslaný - 24 jún 2009 :  20:25:19  Zobraziť profil  Pridať Beulina do zoznamu priateľov
Ahoj Samotar,

to mi je luto..co presne zamena, ze sa modlievas? Su to iba prosby alebo aj dakovne modlitby? Mnohi ludia si zamienaju Pana Boha s hracim automatom - vhodim 2 modlitby a teda mi musia vybehnut 2 splnene zelania. V modlitbach by sme nemali len prosit, ale aj dakovat a velebit, lebo Boh to od nas chce. Napis viac...

 Krajina: United Kingdom  ~  Počet príspevkov: 192  ~  Člen od: 09 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 december 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

iosif

Stav: offline

 Odoslaný - 25 jún 2009 :  17:50:11  Zobraziť profil  Pridať iosif do zoznamu priateľov
Nie, nikdy sa ju nemodlim, lebo ju nepoznam - som byzantskeho obradu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 263  ~  Člen od: 20 jún 2007  ~  Posledná návšteva: 20 december 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 25 jún 2009 :  18:01:38  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
ja sa modlievam a nepomahamito v zivote mam iba krivdu smrt a bolest.

Pôvodne zaslal samotar - 24 jún 2009 :  17:54:09



Čo si ešte treba uvedomiť je, že nie Boh je na vine ak sa deje krivda, smrť, bolesť. Ako to teraz vyzerá akoby ste mu dávali za vinu, že Vás od toho neuchránil, ale takto nesmiete myslieť. V ťažkostiach nehovoriť že Boh spôsobil že je zle, ale prosiť Boha aby bolo v tých ťažkostiach lepšie. Ťažkostiam, problémom, hrôzam, strachu..... ničomu zlému sa človek v živote nevyhne, ale z Bohom sa to dá ľahšie prežívať, mám overené - nie ešte až na tak hrozných veciach, ale ťažkostí už bolo veľa a ešte som do úplnej beznádeje neupadol, a všetko zlé čo sa kedy udialo zatiaľ považujem aj za sčasti pozitívne hlavne ako skúsenosť do života.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

iosif

Stav: offline

 Odoslaný - 25 jún 2009 :  21:05:56  Zobraziť profil  Pridať iosif do zoznamu priateľov
A hlavne mysliet nato, ze Boh ma miluje aj v tej najvacsej bolesti, krivde, utrpeni. Ak by to tak nebolo, tak ani jeho Syn - Bozie Slovo, Logos by tu na tejto zemi netrpel. Jednoducho tazkosti su v zivote uplne normalne. Len tato spolocnost si mysli, ze kazdeho utrpenia sa treba zbavit, potlacit ho, niekam ho skryt. A cesta k zbozsteniu ide cez kriz - tu ozajstnu podobu s Kristom na krizi.
Skuste sa pozriet na utrpenie, tazkosti, bolest ako na bozie pozehnanie, umieranie spolu s Kristom a hned vam bude lahsie.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 263  ~  Člen od: 20 jún 2007  ~  Posledná návšteva: 20 december 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zazi

Stav: offline

 Odoslaný - 16 október 2009 :  13:42:54  Zobraziť profil  Pridať zazi do zoznamu priateľov
Iosif

toto su slová P. Marie, Kralovnej pomoci z 15/09/09:
"Vkladám vám do rúk svätý ruženec. Modlite sa spolu so mnou a zlo nebude panovať nad vami. Vaše životy budú plné požehnania. ..."

Modlite sa kazdy den zasvacujucu modlitbu k Najsvatejsiemu srdcu Jezisovmu a Neposkvrnenemu srdcu Panny Marie.
Boh je silnejsi ako vsetko zlo, nebojte sa. On to zlo premoze, doverujte mu!

Pripajam modlitby zasvatenia, ale mozete sa ich modlit aj zvlast.

Modlitba zasvätenia

Mária, Matka naša zasväcujeme seba i všetkých členov našich rodín Tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu v živote i smrti, aby nás chránilo od každej záhuby duše i tela. Vieme Matka, že tí, ktorých ochraňuješ, sú v bezpečí a preto sa odovzdávame Tvojmu Srdcu s úplnou dôverou pre čas i pre večnosť. Amen

Drahý Ježiš a Mária!

Drahý Ježiš a Mária.
S úprimnou vierou, úctou a vďakou hľadíme na duchovnú krásu Vašich Sŕdc, v ktorých je ukryté nepochopiteľné bohatstvo dokonalej lásky.
Najsvätejšie Srdce Ježišovo vo vedomí svojej krehkosti, odovzdávame celú svoju bytosť Tvoju Milosrdenstvu.
Nepoškvrnené Srdce Panny Márie aj tebe sa zasväcujeme a prosíme o zvláštne materinské orodovanie a ochranu.
Milý Ježiš a Mária, zasvätenie Vaším milujúcim srdciam nech v nás podnecuje túžbu po svätosti, vďaka ktorej chceme byť tvorcami pravého pokoja v dnešnom svete. Amen

Takto znie cele posolstvo Kralovnej pokoja z 15/09/09:
Veľmi vás milujem. Poďte ku mne, pritúľte sa k môjmu srdcu a načerpajte síl v mojom náručí. Odovzdajte sa mi deti. Odovzdajte mi svoje slzy, ťažkosti, trápenia, nech sa rozplynú v mojej láske. Vkladám vám do rúk svätý ruženec. Modlite sa spolu so mnou a zlo nebude panovať nad vami. Vaše životy budú plné požehnania. Žehnám vás svojim materinským požehnaním a ponáram vás do lásky Ježišovho a môjho srdca.

 Krajina: Spain  ~  Počet príspevkov: 12  ~  Člen od: 13 február 2009  ~  Posledná návšteva: 16 október 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sloboda

Stav: offline

 Odoslaný - 17 október 2009 :  01:40:57  Zobraziť profil  Pridať sloboda do zoznamu priateľov
Samotár,skús sa začať modliť ruženec oslobodenia.Je popísaný Zrnom v sekcii modlitba.Neboj sa pristúpiť k Bohu ako k priateľovi.Povedz mu o svojom trápení,prizvi ho ako Toho,ktorý má moc.Začni ho chváliť,.....za to že je,aj keď ho necítiš.My si nevieme ani len predstaviť Jeho veľkosť.Je veľký a mocný a pokorne sa skláňa ku každému jednému osobitne.Aj k Tebe.Tvoje srdce je zranené,ale stále má možnosť byť uzdravené.Neboj sa Boha.Dôveruj mu.Miluje Ťa,veľmi Ťa miluje...potrebuje Ťa.Preto Ťa pozval do života,teší sa,že si.Ďakuj mu za život.Ty to možno vidíš inak,ale ďakuj...On chce,aby si bol šťastný.Umožni mu to.Daruj sa mu celý,aby viedol Tvoj život.Spolu to dokážete.Preto vstúp do spoločenstva s ním v živej a otvorenej modlitbe...

katolíčka


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 137  ~  Člen od: 01 október 2009  ~  Posledná návšteva: 18 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2011 :  22:33:28  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
táto modlitba je fantasticka, mne uz vela krat Boh pomohol skrze tejto modlitby, a cital som aj o sv. Faustine a je to velmi zaujimave aky povod ma tato modlitba a aky zivot mala sv. Faustina

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2011 :  22:38:32  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov
najfantastickejšia modlitba aku poznam je otčenaš a hned za nou Zdravas. Plus Slava otcu....

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2011 :  22:41:09  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
otcenas + tie dva su verklikovacie modlitby ktore sa modlim tak casto ze uz nad nimi nedokazem ani popremyslat, proste vecer odrecitujem a uz spim

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2011 :  22:51:48  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov
tak miesto recitovania rozmyslaj co tými modlitbami hovoriš.

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2011 :  22:55:00  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
diki za radu ale ja viem :D keby si radsej napisal nejaky dlhsi obsiahlejsi mudry napomocny prispevok namiesto tych plno par slov co vsade pises bez precitania temy, ci chces rychlo ziskat vela hviezdiciek v profile za prispevky ?

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 18 december 2011 :  06:54:23  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 15 január 2012 :  22:18:15  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Je lepšie tento tzv. ruženec vylúčiť z duchovného života.

Je to iba obyčajný trójsky kôň.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

jarmok

Stav: offline

 Odoslaný - 16 január 2012 :  09:03:25  Zobraziť profil  Pridať jarmok do zoznamu priateľov
V trojskom koni sa skryval nepriateľ. Kde sa v tejto modlitbe skryva nepriatel?

Pokoj a dobro medzi nami.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 178  ~  Člen od: 18 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 10 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 16 január 2012 :  10:32:32  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
Modlím sa Korunku a často. Božie milosrdenstvo je naša jediná nadej. Ved budeme spasený nie pre svoje zásluhy, ale pre Božie milosrdenstvo s skrze vykupiteľskú smrť Ježiša Krista. Jedine v Božom milosrdenstve je naša nádej, keby nás Pán súdil podľa spravodlivosti za naše skutky, zle by sme dopadli - Pane bud milosrdný mne hriešnemu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 16 január 2012 :  10:33:55  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
citácia:
Je lepšie tento tzv. ruženec vylúčiť z duchovného života.

Je to iba obyčajný trójsky kôň.



Pôvodne zaslal Rarach - 15 január 2012 :  22:18:15



ako Ruženca, tak aj Korunky sa naviac bojí Satan pretože tieto dve modlitby mu vytrhnú najviac duší z pazúrov.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ela

Stav: offline

 Odoslaný - 16 január 2012 :  11:30:12  Zobraziť profil  Pridať Ela do zoznamu priateľov
K ruzencu - Korunke k Boziemu milosrdenstvu. U nas v kostole sa ju modlievaju a aj niektori knazi velmi doporucuju. Ja som sa ju skusila modlit, ale akosi som sa nevedela stotoznit s textom, s tym, ci je vobec mozne, aby som ja, teda obycajny clovek (nie knaz) mohla obetovat Nebeskemu Otcovi "Telo a Krv, Dusu i Bozstvo Jeho najmilsieho Syna...."
a tiez slovicko "najmilsieho" by evokovalo ze mal Synov viac? Pri krste v Jordane Otec "predstavil" Syna - toto je moj milovany Syn... ale to uz zachadzam mozno do nepodstatnych detailov. Neviem ci tu bol text tohto ruzenca rozoberany, ale zaujimal by ma nazor ostatnych prispievatelov...
Ja sa akosi tento ruzenec modlit nedokazem, citila som ze mi to nejde z duse, tak som s tym prestala.
Vdaka. ela

 Počet príspevkov: 745  ~  Člen od: 13 november 2003  ~  Posledná návšteva: 21 november 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 7 Previous Topic: Prosba o modlidbu Téma Next Topic: SME ZACHRÁNENÍ  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06