Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Nebezpecenstvo-stereotypu
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Ziva viera u katolikov a protestantov Téma Next Topic: Rafinovana manipulácia  

skala

Stav: offline

 Odoslaný - 03 jún 2009 :  08:43:05  Zobraziť profil  Pridať skala do zoznamu priateľov
http://en.sevenload.com/videos/jl24fbU-Nebezpecenstvo-stereotypu-3

Slovo ktore pôsoby na srdce.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 50  ~  Člen od: 10 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 10 júl 2009 Upozorniť moderátora 

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 03 jún 2009 :  13:46:27  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
Neviem ujo hovorí pekne. Hovorí dobre. Má to pekne naučené, ale v podstate nepovedal nič čo by som ako veriaca nevedela. Len to čo si myslím potvrdil. Neviem ale chýba mi tu ani keby pointa. Kdesi z pozadia cítim zlo alebo tak nejak. Neviem to opísať. Neviem zdá sa mi to ako manipulácia s ľuďmi na základe pravdy ťa presvedčím o nejakej nepravde. Samotnú prednášku by som ešte ako tak zniesla, ale ďalej by som sa tým nezaoberala - hoci na tú pointu som aj zvedavá. Keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú. Ujo to mal veľmi dobre naučené kde zvíšiť hlas, kde naopak ubrať aby to zapôsobilo na poslucháča. Nemám proste z toho dobrý pocit.

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2009 :  17:21:15  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Myslim, ze ujo vyuziva manipulacne techniky a nejak sa to neda ani pocuvat, Jezisov Duch hovori inak.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Ziva viera u katolikov a protestantov Téma Next Topic: Rafinovana manipulácia  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06