Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 co sa mi dnes podarilo
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: čo robiť? Téma Next Topic: Audio Biblia - čo si o tom myslíte? pomožte prosím
Strana: z 11

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2009 :  00:42:07  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
zmurka uprimne povedane nevem o co ti ide hm nepresny nazov temi lebo napisem sem tam aj co sa mi nepodarilo a nie len podarilo ? hm necem aby to vyznelo zle ale pride mi to mierne odveci sak ak ta tema nudi nezaujima tak ju nelistuj...prispevok o rodinnomobede mno mozno niekto bol uz v zivote tez v podobne situacii a doma ked uvidi ze ted som is to odtrpel ja s apousmeje a povie si mno jasne a ted to mas.. iny si zas povie dufam ze moje deti o rodinnych obedoch takto rozpravat nebudu a pod proste tie kazdodenne udalosti su veci ktore farbia nas zivot je na nas ako a ci to bude pre nas dobre a aj ta najmensia drobnost vie cloveku vychylit pocit ..hm mozno som ja umelecky precitliveli ale rad pocuvam aj banalne veci napriklad dnes som usadil do kresadlovky spust ak by som to sem napisal zas povies o co my sl ale celu spust som sam ruzne vybrusil z kovoveho masivu usadil do nej peero apod bola to makacka a ted to fachci a soms tastny a tak to sem napisem pretoze toto je tema na kazdodenne banality..hm uz chapes tomu co som nou cel asik dosiahnut..? navise je podla mna aj velmi prinosne ze tu ludia daju aj urcitu sukromnu stopu o sebe a pod ako bolo by to nadlo ..hm fakt ale nechapem oc ti vlastne slo..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marianna

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2009 :  00:53:00  Zobraziť profil  Pridať Marianna do zoznamu priateľov
Ale no, žmurka nebuď taká prisna. Veď je to celkom milé predstaviť si Maťa ako zmokol, alebo teba ako preliepaš menovky na poštovej schránke, alebo volsunga ako trpí na formálnom obede, keď by radšej už bojoval. Pisateľ tým aj trošku poodkrýva závoj intimity- ukáže niečo zo svojej povahy, ako reaguje. Niekde som čitala, že mnohi na tomto fore sa aj osobne poznáte.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 18  ~  Člen od: 16 august 2008  ~  Posledná návšteva: 20 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2009 :  00:59:53  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
Ale no, žmurka nebuď taká prisna. Veď je to celkom milé predstaviť si Maťa ako zmokol, alebo teba ako preliepaš menovky na poštovej schránke, alebo volsunga ako trpí na formálnom obede, keď by radšej už bojoval. Pisateľ tým aj trošku poodkrýva závoj intimity- ukáže niečo zo svojej povahy, ako reaguje. Niekde som čitala, že mnohi na tomto fore sa aj osobne poznáte.


Pôvodne zaslal Marianna - 03 júl 2009 :  00:53:00



- asi tak nejako, ako i to, ze je len na adminovi tohto fora, ako dlho to bude trpiet ...

- ja som napriklad s facebooku usiel po ani nie 5 minutach, nemam ho rad... moje pocity s neho celkom vystihol prave tu jeden clovek ...

- takze i tu by sa malo obcas asi zvazit, co sa tu prezentuje s preziteho dna ... zmurka ma tiez v niecom pravdu ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marianna

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2009 :  01:24:05  Zobraziť profil  Pridať Marianna do zoznamu priateľov
Neviem to posudiť, na pokec, icq ani facebook nechodim, ak Ti Milan obsah tejto temy pripomina spominane chaty tak možno mate pravdu. Ale na druhej strane ide aj o pomer, tu je naozaj otvorených len niekoľko málo takto odľahčených tem.


Nemôžem sa zdržať, dnes sa mi podarili také hrozné preklepy pri písaní. Namiesto slova prsník som napísala prasník a inýkrát dokonca prdník. (a,s,d, su umiestnené vedľa seba).

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 18  ~  Člen od: 16 august 2008  ~  Posledná návšteva: 20 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2009 :  01:36:06  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- tiez nechodim na tie pokecy, na facebook som nakukol zo zvedavosti, ved pomaly kdo nie je na facebooku uz nie je ani clovek ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2009 :  08:36:36  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Ja si myslím, že Zmurka poukazuje na to, že názov témy nevystihuje pravý obsah témy. Čo Vás všetkých napadne pod pojmom "Čo sa mi dnes podarilo?" - Mňa dve veci. Ako prvé ma napadne nejaký úspech, niečo čo povedzme dlho trvalo, veľa som do toho dal, a podarilo sa. A niektoré príspevky s týmto moc nemajú spoločné. Ale zase ako druhé po uvažovaní nad názvom ma napadne, že možno je to niečo ako "Čo sa mi dnes a každodenne podarilo, čo ale ťažko takúto tému vytvoriť, lebo keby má každý deň každý člen napísať všetko čo bolo za deň trochu pozitívne, tak to ani nikto nestíha čítať. Ale ako vravím, podľa mňa Zmurke ide o ten názov témy, a myslím že má pravdu. Nič proti tým príspevkom Volsung, ako v ich podstate sú fajn, ale vrámci témy sa mi zdajú mimo.
A Milan, mňa napríklad facebook, obchádza, sú tam možno dvaja traja kamoši, a čo viem tak tam najčastejšie hrajú hry či čo. Ja v podstate ani neviem o čo tam ide, a nemienim sa tam ani registrovať. Na ICQ mám všetkých kamošov a ľudí s ktorými potrebujem komunikovať, a zopár na Pokeci, lebo niektorý ho uprednostňujú pred ICQ.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2009 :  11:46:50  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
hm co je k teme a co nie je velmi subjektyvne... hm btw ked uz spominas tie preklepi raz soms a milo pobavil na velku noc som bol pozret na omsi a ministrant cital citanie a precital ze jezis udrel matku pod krizom .. vsetci ze ooo a hned sa opravil uzrelmatku pod krizom jaj mno padam ja zas raz do rakuska tak pekny vykend vsetkym

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

samotar

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2009 :  00:35:36  Zobraziť profil  Pridať samotar do zoznamu priateľov
zbohom

36r.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 9  ~  Člen od: 24 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 11 október 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 04 júl 2009 :  10:21:31  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
Myslím, že Milan aj Azuritko pochopili - čo som svojím príspevkom chcela naznačiť...

Veľmi sa mi páči Milanov odkaz na používateľa facebooku. Super. Mňa osobne to ma tam vôbec neťahá (neprihlásila som sa našťastie do "f") - a už ani nemusím identifikovať prečo - tamten používateľ to obšírne a dostatočne vysvetlil.

Tak už len zopakujem - téma o tom, čo sa mi podarilo - by mala byť buď o niečom, čo ma stálo nejakú námahu a prinieslo to nejaké dobro - alebo o nejakom "podarení" kiksov a pod. Zbytočne sa potom nebude zanášať zdieľaním sa o každodenných bežných či samozrejmých pohyboch/činnostiach...

Preto navrhujem volsungovi (alebo komukoľvek - pretože inak proti volsungovi nič nemám) inú (pokecovú či fejsbúkovú) tému (samozrejme do adminovej tolerancie ) - o tom čo robil včera - čo dnes a prípadne aj čo sa chystá zajtra... A koho baví čítať (napr. o tom, kto je hladný a prečo je hladný a čo s tým urobí a pod.) a reagovať na takéto zápisky - tak tam bude chodiť...

Asi mi trošku ide o to, aby sa to tu nezvrhlo iba na fejsbúkovú povrchnosť.

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 05 júl 2009 :  12:27:43  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Kym ste tu nezacali spominat facebook, ani som nevedel, ze nieco take existuje.

Ale k veci - vcera sa mi s pomocou strazneho anjela podarilo bezpecne zavrsit 2300 km dlhu cestu autom - bol som na ceste od piatka 3.7. od 7:45 do soboty 4.7. 23:55 s prenocovanim v Bruseli. A to vsetko na 10r starej, plne nalozenej Cordobe. Slava Bohu!

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 05 júl 2009 :  21:53:20  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Slovenská obdoba facebooku je pokec : http://pokec.azet.sk/

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 05 júl 2009 :  22:00:29  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
citácia:

Ale k veci - vcera sa mi s pomocou strazneho anjela podarilo bezpecne zavrsit 2300 km dlhu cestu autom - bol som na ceste od piatka 3.7. od 7:45 do soboty 4.7. 23:55 s prenocovanim v Bruseli. A to vsetko na 10r starej, plne nalozenej Cordobe. Slava Bohu!

Pôvodne zaslal Mato - 05 júl 2009 :  12:27:43


Maťko - gratulujem - a vitaj doma.

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 05 júl 2009 :  22:59:41  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Maťko - gratulujem - a vitaj doma.


Pôvodne zaslal zmurka - 05 júl 2009 :  22:00:29


Dakujem! Uvidim, ci tento krok neolutujem

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 06 júl 2009 :  00:02:42  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
fu a ja som uz tiez na sk iked som nemal takudlhu cestu ako mato..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marianna

Stav: offline

 Odoslaný - 06 júl 2009 :  00:06:39  Zobraziť profil  Pridať Marianna do zoznamu priateľov
Maťko, dovolenka či návrat na SK ( a teda posilnenie slovenského zdravotníctva).

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 18  ~  Člen od: 16 august 2008  ~  Posledná návšteva: 20 október 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 06 júl 2009 :  18:50:31  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
No kedze pisem, ze dufam, ze to neolutujem, tak je to navrat

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 06 júl 2009 :  22:52:51  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mne s apodarilo zas dobre zmoknut na vystupeni ale zato som pobavil kopec deti...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

HELENA

Stav: offline

 Odoslaný - 07 júl 2009 :  22:56:43  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
Mne sa dnes podarilo zlomiť si prst na nohe.Chceli mi ju dať do sadry,ale som odmietla a teras vzdychám pri chôdzi.No čo uš,len vydržať.

HELENA

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 48  ~  Člen od: 10 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 27 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 07 júl 2009 :  23:13:13  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
coze... uf a ktory prst tipujem palec ten si raz zlomil aj moj brat ed horsi zakopol pri behu v slapkach..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

HELENA

Stav: offline

 Odoslaný - 09 júl 2009 :  22:35:32  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
Nie palec,ale vedla palca ten prst.Už je to lepšie,ale keď mi naň pes stupí,tak idem umreť.

HELENA

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 48  ~  Člen od: 10 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 27 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

HELENA

Stav: offline

 Odoslaný - 09 júl 2009 :  22:41:29  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
volsung,vrátil sa mi "strtený" syn a zatial sa drží.Dúfam,že s pomocou Božov náš problém zažehnáme.

HELENA

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 48  ~  Člen od: 10 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 27 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 09 júl 2009 :  22:48:45  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
drzim palce tebe aj synovy ...tesi ma ze sa to zlebsilo ...treba si dat pozor dobre vstahy su dar o ktory sa da lahko prist...hm moji rodicia sa teraz strasne rozhadali so setrou je vyodena a odstahovana som zvedavy ako sa vec udela...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

HELENA

Stav: offline

 Odoslaný - 10 júl 2009 :  22:25:53  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
Rodičia väčšinou chcú pre svoje deti len to najlepšie.Len škoda,že deti to pochopia až potom,keď si ,ako sa hovorí:narazia zobák.Dúfam,že sa to medzi vašimy čo najskôr urovná,želám im to.

HELENA

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 48  ~  Člen od: 10 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 27 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2009 :  20:47:38  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ha som sa dnesa vratil domou po mojom wykendovom living history survivale som o nake vedomosti zas tazsi a mam o nakeho kralika na konte fragov naviac

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

HELENA

Stav: offline

 Odoslaný - 12 júl 2009 :  22:45:26  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
Dnes bol u nás festival dychovích hudieb.Ja ako bývalá muzikantka,som sa bola pozrieť.Ale poviem vám bola som unesená,paráda.

HELENA

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 48  ~  Člen od: 10 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 27 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 11 Previous Topic: čo robiť? Téma Next Topic: Audio Biblia - čo si o tom myslíte? pomožte prosím  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06