Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený

Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 co sa mi dnes podarilo
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: čo robiť? Téma Next Topic: Audio Biblia - čo si o tom myslíte? pomožte prosím
Strana: z 11

volsung

Stav: offline

Odoslaný - 13 júl 2009 :  00:14:03  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
na com si hrala??

http://www.bagras.sk/

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Odoslaný - 13 júl 2009 :  12:23:35  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Dnes bol u nás festival dychovích hudieb.Ja ako bývalá muzikantka,som sa bola pozrieť.Ale poviem vám bola som unesená,paráda.

Pôvodne zaslal HELENA - 12 júl 2009 :  22:45:26

U nás bol festival dychových hudieb 4-5 júla :) A Helena tam u Vás nebola včera náhodou aj kapela Detská dychová hudba Hradišťanka? alebo Hradištská kapela?

Rímskokatolík

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Odoslaný - 16 júl 2009 :  01:19:22  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
aa pekelne dni vcera som pracoval do druhej rana dnes od siedmej a este som nedokoncil ach jaj strasne ked cloveka tlaci cas...

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Odoslaný - 16 júl 2009 :  20:06:11  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- tak som sa vratil z Blavy, s vcerajsej promocie svojho syna ... ten hic nieco neskutocne ! ... ja z dalekeho severu tam na juhu a v obleku ... sa divim, ze som nelahol ...

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

HELENA

Odoslaný - 16 júl 2009 :  23:20:55  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
volsung ja som hrávala na baritóne.A Azuritko,u nás Hradišťanka nevystupovala,ale veľmy sa mi páčila dychovka z Obýc a dychový orchester z nemeckého Ajsu.

HELENA

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 48  ~  Člen od: 10 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 27 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

HELENA

Odoslaný - 19 júl 2009 :  23:27:23  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
Dnes som bola aj s manželom na púti ku Škapuliarskej panne Márii v Topoľčiankach.Včera tiež a aj sme zmokli.

HELENA

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 48  ~  Člen od: 10 máj 2009  ~  Posledná návšteva: 27 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Odoslaný - 19 júl 2009 :  23:31:33  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ja som sa dnes vratil z living history festivalu hm bolo pekne az na pocasie vdaka vychrici ktora povalala stromi sme sa tam najskor ani neveeli dostat a pak v sobotu cely den lialo mno proste parada ale couz podarila sa mi tam dobra kupa a aj priatelke sa velmo pacilo a tak som spokojny sedim si ted doma pri compe v novom kostyme a uvazujem aky krasny by ten vykend bol nebyt dazda hold neni vzdy to co ceme...

HELENA

Odoslaný - 21 júl 2009 :  21:54:25  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
volsung,v Novom Tekove bude čosi pre teba.Staré zbrane,brnenia a neviem čo ešte tam budú predvádzať.Pozri si to na internete,lebo neviem na sto percent či to bude tento víkend,alebo nabudúci.

HELENA

volsung

Odoslaný - 23 júl 2009 :  09:27:42  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mnuz tento vykend cem zostat doma bo som uz dlho cez vykend nemal volno a ten pak cem ist do polska na wolin.. hm ty sa ces ist pozret tam ?

HELENA

Odoslaný - 24 júl 2009 :  22:28:21  Zobraziť profil  Pridať HELENA do zoznamu priateľov
Chcela som tam ísť,ale nemôžem,lebo sa ešte nevrátil syn z Rakúska a nemá byť kto pri manželovi.

HELENA

volsung

Odoslaný - 24 júl 2009 :  23:19:23  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mnuz skoda pak mas este sancu 22 a 23 augusta na devine tam budem aj ja...

volsung

Odoslaný - 03 september 2009 :  23:00:20  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ha mno dnes vecer som absolvoval vycerpavajucu hadku o katolickej cirkvy a nabozenstve... ach jaj ludska obmedzenost nepozna hranic havne ak su vasimi supermi v hadke pomileny vedator ateista anarchysticka histerka a pro komunisticka feministka, mna oznacili za laika v tejto kulturnej veci a nakoniec vlastne vysvytlo ze len ja disponujem faktami hm zarazajuce ze clovek co s aprehlasuje za povolaneho v tejto veci ani nevedel co to znamena trojedinost boha alebo netusil ze seldzucky turci niesu araby

zrno

Odoslaný - 07 september 2009 :  11:41:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Podarilo sa mi spustiť vlastnú webovú stránku, vďaka Bohu.
Zatiaľ nie je nijak dokonalá ale je moja a časom ju budem vylepšovať.
Kto chce nech sa pozrie v profile "Domáca stránka".

http://www.kredo.sk/bforum/pop_profile.asp?mode=display&id=642

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lila

Odoslaný - 07 september 2009 :  14:03:36  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
Zrno super. Si ma predbehol .
Presne nad niečím takýmto som v poslednej dobe uvažovala.
Tiež som to skúšala cez meu. Nebolo to s kresťanskou tematikou a nemala som na to moc čas tak som to vymazala ( presne túto sobotu) s tým, že si neskôr urobím stránku podobnú tvojej. S modlitbami a tak. Gratulujem, ti k nej. Prajem ti aby si mal veľa čitateľov, ktorím tou stránkou pomôžeš duchovne rásť. A hlavne aby si mal na ňu čas aby tam bolo stále niečo nové a nové. Ja mám tiež jeden nápad, ale ešte musím pozháňať nejaké materialy a pod. Potom sa aj ja pochválim. Len mi to moc časovo nevychádza.

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Odoslaný - 16 september 2009 :  00:09:53  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Lila, prepáčte, že som sa vám zabudol poďakovať k vašej radosti z mojej stránky.
Aktualizovať stránku zaberá dosť času.
Dnes som sa ju pokúsil zaregistrovať na verejných stránkach „Zoznam slovenského internetu“.
Neviem ako to dopadne, čakám na odpoveď.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Odoslaný - 02 január 2010 :  23:54:14  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
neda mis a nepochvalit..dnes som si uzil prijemny airsoft..zahrals om si v moejje nove skompletizovanej britskej ww2 uniforme ,boj bol velmi vydareny a nepriatela sme bleskovo decimovali...super zazitok znasobilo pekne prostredie zasnezeneho lesa..po prijemnom zapase soms a stretol s clovekom na ktorom mit ak zalezi mal pekne poobedie snim a vecer som mohol byt este s rodinou mno parada..tedka dokreslujem dlasiu pracu..snad aj zajtrajsom bude tka vydareny :) koncom zelam vsetkym peknu nedelu

Chocholoušek

Odoslaný - 02 január 2010 :  23:57:58  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
Niet nad boj so skutočnými zbraňami

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Odoslaný - 03 január 2010 :  00:17:46  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
hm mno airsoftova zbran je skutocna zbran zo zakona charakterizovana kao zbran kategorie d a vstahuju s ana nu vsetky zakony ohladom odhalovanie vyhrazania ect...a veru niet nad vydareny boj..sice je to pre mna v tje britskej uniforme stale nezvyk ale tak treba sem tam zmenu...

Azuritko

Odoslaný - 03 január 2010 :  01:54:38  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Hmmm v snehu som ešte airsoft nehral... A pokiaľ viem tak s airsoftovou zbraňou ani nesmiem behať na verejnosti. A bližšie ku skutočnosti a bez rizika vážneho zranenia neviem či sa dá ešte nejako dostať

Rímskokatolík

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Odoslaný - 03 január 2010 :  11:18:53  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mnuz v snehu sa hra skvelo...naozaj odporucam..avsak so zbranami s dvojkovim mechaboxom by som bol opatrny zvikne prasknut pri nizkych teplotach..a veru airsoftova zbran je zbran takze snou treba zachadzat opatrne..ale da sa aj snou za urcitych specifickych momentov..nahlasena akcia,sucast kostymu,ect ale strielat mozes iba ak maju vsetci pritomny ochranne pomocky.a k tej realicksti..existuju este o nieco realnejsie tipi milsim ae su dost drahe,jedna moznost su zbrane ktore strielaju farbeny projektil podobne ako paintball ale pomocou expanzie, a dalsou moznostou je tip lucovych zbrani..ale nie lasser game.. zbrane v lasser game vysielaju kuzel a lahko s anim trafis tieto zbrane vysielaju iba tenky luc..na tele mas senzory ktore snimaju zasah a ak dostanes zasah dostanes do tela elektro sok s paralizera..je to take hm drsne ale velmi realisticke nakolko aj bolest zasahu je simulovana ale opat dost drahe.. airsoft vychadza pomer cena a efekt asi naj..

Azuritko

Odoslaný - 03 január 2010 :  12:40:03  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Ale zase si zober, že pri tej laserovej hre predpokladám že zbrane nevydávajú žiadny zvuk, a určite nemajú možnosť blow-backu. Čiže ak je to tak, tak tam kde je pridané na reálnosti zásahu, je ubrané na reálnosti zbrane. A Cyma vyrabá aj elektriky s elektrickým blow-backom napr. CM.049J EBB (tú chcem len ešte niesú peniaze a už ani nie je na sklade :( )

Rímskokatolík

PCmaniak87

Odoslaný - 03 január 2010 :  12:50:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
A najrealistickejšie by bolo hrať s riadnymi zbraňami, a ostrými nábojmi? ideme? ale ja by som zahral maximálne ruskú ruletu. this is good day to die...

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Odoslaný - 03 január 2010 :  13:37:51  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
pozry ja strielam aj s realnymi zbranami delma napr combat strelbu..samo vramci financnych moznosti..airsoft ti da mnohe veci vnimanie terenu spolupracu ect...s realnymi zbranami by si dany stupen skusenosti dosiahollen tazko..navise ziaden konflikt v centralnej eu neni..a je blbost plitvat zivotom lent ka pre zabavu..

volsung

Odoslaný - 03 január 2010 :  13:41:34  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ha dnes mam uspesny den ak sa podary dokreslim plagat co mi stoji uz moc dlho..ha kreslenie kreslenie a do toho pusteny megadeth proste atmoska..

PCmaniak87

Odoslaný - 04 január 2010 :  10:56:18  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Prečo? veď aj pretekári, a podobný týpci, a adrenalínové športy... myslíš že je blbosť plytvať životom pre zábavu?

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 11 Previous Topic: čo robiť? Téma Next Topic: Audio Biblia - čo si o tom myslíte? pomožte prosím  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06