Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 co sa mi dnes podarilo
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: čo robiť? Téma Next Topic: Audio Biblia - čo si o tom myslíte? pomožte prosím
Strana: z 11

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 31 marec 2009 :  15:01:49  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
tuto temus om sa rozhodol zalozit pre to ze na fore sa sice riesia dolezite veci ale casto to na cloveka posoby az ubijajuc a je tu nekdy malo aktualnych pozityvnych tem tak sem moze kazdy napisat co sa mu v ten dani den podarilo alebo na co sa chysta

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora 

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 31 marec 2009 :  15:42:16  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
a kedze som to zalozil hned sem dam prvy prispevok ja som dnes dokoncil lamelovy kyris uz len ramena a mam hotovu lamelovu zbroj a este musim dodat ze sa mi velmi paci a som znej priam happy


http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 31 marec 2009 :  17:28:00  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Mne sa konecne podarilo kupit krmitko pre vtaciky, len sa neviem rozhodnut kam ho zavesit, aby som ich mohol nasledne pekne potichucky fotit.

A este sa mi vramci projektu www.openstreetmap.org podarilo spresnit mapovanie dalsieho kuska mesta.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 01 apríl 2009 :  23:20:25  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
a dnes som si usil presivanu pestnicu potiahnutu kozou uz nech ju mozem otestovat

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 01 apríl 2009 :  23:58:36  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Dokoncil som jednu prednasku, do ktorej sa mi strasne nechcelo.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 02 apríl 2009 :  13:09:48  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
o com prednasku>?

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 02 apríl 2009 :  19:49:33  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- dnes som si nanovo zreparoval bicykel na cestu do prace... zena bola z neho paf ... ... i ked peso to mam na cca20 min a bicyklom do 7 ... clovek by sa aj presiel, ale po nocnej rano sa mi tak neeeechce ist peso ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 02 apríl 2009 :  21:03:30  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
a cerstva novinka bol som behat a znizil som si doterajsi cas o 4 minuty..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 02 apríl 2009 :  21:19:21  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov


- to si musel ale riadne flakat predtym !


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 02 apríl 2009 :  21:28:37  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
nie nie to soms a tak zlebsil:)

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 02 apríl 2009 :  22:03:24  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
... ale späť k téme.
Ja som dnes skonzumoval fľašu Červeného Tramínu - Víno Mikulov.
Žena mi pomohla dvoma decami.
Cítim sa úžasne. Zvažujem či neprispejem do fóra, ale bojím sa Ban-u od Maťa.
Takže asi iba ako čitateľ ...

PS. odporúčam aj kolegovi, čo sa trápi kvôli žene/frajerke.

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 02 apríl 2009 :  22:18:04  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
nie nie to soms a tak zlebsil:)

Pôvodne zaslal volsung - 02 apríl 2009 :  21:28:37





- ja ti verim

- ale predsa mi neda, to si teda potom nasiel novu skratku ? ... ...



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 03 apríl 2009 :  20:57:45  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
nie nie to soms a tak zlebsil:)
Pôvodne zaslal volsung - 02 apríl 2009 :  21:28:37



- ja ti verim
- ale predsa mi neda, to si teda potom nasiel novu skratku ? ... ...
Pôvodne zaslal Milan - 02 apríl 2009 :  22:18:04


Prrrovokatér. Neveríš mu, preto ho podozrievaš zo skratiek. Ale je pravda, že by teda volsung mohol uviesť - akú vzdialenosť to behal a za koľko časovo celkom predtým... A bolo by to jasné.

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 03 apríl 2009 :  21:19:56  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
A mohol by pridat aj zaznam trasy z GPS, aby sme videli vyskovy profil, priemernu rychlost atd.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  01:15:38  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
gps nevlastnim pretoze akonahle by som ho mal tak bys om si ho braval na milsim a pokazil by mi rados z hry .. btw smelo prispievajte co s apodarilo ja som dnes dokoncil obrazok na obiednavku a zas sa mozem opret do dokoncenia sv bernarda a zas som bol behat dnes ale na vydrz a rano dem do madarska na airsoft tak drzte palce

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  14:12:02  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
a Maťo by na tej mape mohol uviesť aj Bratislavu ako hl. m. Slovenska
ja som si poupratovala moje Céčko, je pekné , robí mi radosť, no a ako obvykle, už sa zmráka a vari hádam asi aj poprší, no, čo už...
vrabce poupratovali lastovičie hniezda, takže už zase vyhrali nad sýkorkami a kým prídu lastovičky, tak zatiaľ budú kraľovať ony, potom sa zase pobijú s nimi, medzitým priletí sokol myšiar a strhne zopár operencov, ježkovia už čulo chodia na mačaciu stravu vonku pri mojom aute a striedajú sa s mačkami ešte aj straky a drozdy, hýle už odleteli do lesa, ale zase zvedavo nakúkajú žltochvosty, neďaleko budú mať zase asi rodinku.
Podarilo sa mi dnes konečne povysávať byt, okná už mám umyté a aj znova mierne pokropené dažďom minulých dní, ale nie je to vidno, takže v poho, kvetinky v hrantoch sa činia, vrabce sa medzi kvietkami prechádzajú, no čo ešte....hm...aha, zbadala som včas, že kvapalina do odstrekovačov 1,5l stojaca 1,95€ je vymeniteľná za slovňaťácky produkt, 3 litríky za 1,65, tak som vymenila a aj naspäť som dostala - no, celkom úspešný deň zatiaľ a ešte viac by som popísala, ale aj tak je už toho dosť

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  14:20:50  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
citácia:
nie nie to soms a tak zlebsil:)
Pôvodne zaslal volsung - 02 apríl 2009 :  21:28:37



- ja ti verim
- ale predsa mi neda, to si teda potom nasiel novu skratku ? ... ...
Pôvodne zaslal Milan - 02 apríl 2009 :  22:18:04


Prrrovokatér. Neveríš mu, preto ho podozrievaš zo skratiek. Ale je pravda, že by teda volsung mohol uviesť - akú vzdialenosť to behal a za koľko časovo celkom predtým... A bolo by to jasné.

Pôvodne zaslal zmurka - 03 apríl 2009 :  20:57:45



-

- ale len v ramci srandy, ved on sa vari nebude hnevat... ale potom ma napadlo tretie riesenie, ze musel niekoho poriadne nas**ť a ten nanho postval psa ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  18:20:22  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
milan psou s anebojim cital som manual boja so psom a bol aj na kurze boja so psom navise si nemyslim ze by mi pejsanek delal problem
a ako posledne v bratislave len tak psa na ulici nemozes pusti a v sade janka krala je volny pohyb psou tez zakazany...ale k dnesku airsoft bol super zastrielal som si v svojej ukrainskej uniforme a rozputal pekny masaker za necelych 15 minut som sundal asi 35 ludi a mal som aj ine vudarene akcie proste vydareny den.. a ted sa este chystam na trening a stretnut s priatelkou ...takze este bude pekny si myslim navise vonku je krasne...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  20:27:06  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
-

- ja som podobny kurz absolvoval na vojencine ... bola to parada, mam rad psy ... nikdy si neodpustim pristavit sa pri nejakom psovi, ktory caka napriklad na svojho pana priviazany pred obchodom ... vieme sa vzajomne odhadnut.. to cumi gazda, ked pride von a ja si hladkam jeho vlciaka

- najrychlejsie si ich ziskam, ked som von so svojimi ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  20:40:04  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
citácia:
.
Žena mi pomohla dvoma decami.

Pôvodne zaslal Vlkodlak - 02 apríl 2009 :  22:03:24



sa ti natrodili dvojičky? či žena doviedla tvoje dve deti a tie ti pomáhali?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  20:42:12  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
Hmm - ja pejsánkom až tak neverím - hoci nemám s nimi žiadne zlé skúsenosti (iba jeden vlčiak mi raz vyskočil na plecia od chrbta - ale viac si už nedovolil našťastie) a raz keď išiel proti mne osamelý menší pes - začala som zámerne kráčať rezko a nebojácne proti nemu - tak si to rozmyslel a uhol sa on...

No asi by nebolo na škodu aj nejaký ten manuál prečítať, lebo zatiaľ používam len vnútornú (psychologickú) taktiku "myšaciu" (myši myši traste sa - lebo sa budem ja) a hlavne bezpečnú vzdialenosť od psíkov.

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  20:44:46  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
.
Žena mi pomohla dvoma decami.
Pôvodne zaslal Vlkodlak - 02 apríl 2009 :  22:03:24


sa ti natrodili dvojičky? či žena doviedla tvoje dve deti a tie ti pomáhali?
Pôvodne zaslal alesko - 04 apríl 2009 :  20:40:04


alesko - a nemyslel vĺčko 2 deci vína, ktorými mu manželka pomohla - aby sám nevypil celú fľašu?

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  20:52:14  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
žmurka, ja som raz jednej pani pomáhal odhánať, neviem ake pleemno, ale trochen vačšie, stislo mi ritku, ale nakričal som na neho, zadupal nohami, a už fičal ten velky pes het..... ale klepalo ma teda riadne.


ale toto sa už rozchodiť asi nedá:
http://www.aktuality.sk/krimi/zahranicne/zenu-dohryzli-na-smrt-vlastne-psy/?i9=4be40c702032

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  22:04:04  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:


ale toto sa už rozchodiť asi nedá:
http://www.aktuality.sk/krimi/zahranicne/zenu-dohryzli-na-smrt-vlastne-psy/?i9=4be40c702032

Pôvodne zaslal alesko - 04 apríl 2009 :  20:52:14



- krasne psy, blbi pani ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  22:11:00  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno ja som cital vela bojoveho manulalu proti psom najme tym co su cvicene na boj... boj zo psom je ale dost surova vec ...ale ano lebsie je vyst po dobrom

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2009 :  22:49:47  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:

No asi by nebolo na škodu aj nejaký ten manuál prečítať, lebo zatiaľ používam len vnútornú (psychologickú) taktiku "myšaciu" (myši myši traste sa - lebo sa budem ja) a hlavne bezpečnú vzdialenosť od psíkov.

Pôvodne zaslal zmurka - 04 apríl 2009 :  20:42:12



- to ti je na dlhu debatu... ale tebe poradim jedno ... v pripade, ze by si sa chcela prihovorit cudziemu psovi, co len priviazanemu na retiazke pred obchodom ... neusmievaj sa nanho, neukazuj mu tym padom nasiroko zuby, nepozeraj mu priamo do oci, cupni si, ukaz mu v patricnej vzdialenosti zdvihnutu dlan ... ak prejavi zaujem a ocucha ti ju ... mas takmer vyhrane ...

-ochrana pred psom ... boj zo psom... ako volsung napisal, to byva surove ... vsetky rady o tom, co ci ako sa spravat su o nicom, pretoze pes ak sa rozhodne zautocit a vyciti k tomu tvoj strach ... vtedy tvoja smola, ze nenosis pri sebe noz ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 11 Previous Topic: čo robiť? Téma Next Topic: Audio Biblia - čo si o tom myslíte? pomožte prosím  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06