Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Zlatý kompas- pozrieť či nepozrieť ???
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Česť Téma Next Topic: svatba v rime
Strana: z 2

zmurka

Stav: offline

 Odoslaný - 23 február 2009 :  13:35:39  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: zmurka  Pridať zmurka do zoznamu priateľov
No jo - zapálenci...

Život je veľký dar - nepremrhajme ho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 890  ~  Člen od: 28 október 2006  ~  Posledná návšteva: 23 október 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 23 február 2009 :  14:22:28  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
oo hej pametam uz si ma niekde oslovil ze richthofen...prijemne ma to prekvapilo ze si ho spoznal dakujem mockrat za fotkysmelo posly.. ani envies akuradost mi nimi urobis .Freiherr Manfred von Richthofen bol velky clovek ,skvely vojak a genialny letec jeho fotku mam and postelou a hned vedla neho odcenenia ktore dostal vsetku su kopie az na zelezny kriz druheho stupna ale pekne kopie
inak o galipoli je dobry film celkoms tari hra tam asi 20 rocny gibson...
hm
btw ted uz je naceste ku men aj prvovojnova uniforma viacere veci knej ma uz doma ypsilon opasok prusku pracku a ine doplny :) este raz mockrat dopredu dik za tie fotky..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 23 február 2009 :  14:51:50  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- linky zaslane, Galipoli som uz videl, dalo sa, zajtra po nocnej posmatrim Admirala ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 24 február 2009 :  10:21:28  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mna galipoli oslovilo tym ako aktualne posobi aj po tych rokoch hm podobne kao march or die jaj ja teto filmiky mozem ..a inak dik za fotecky uz stahujem

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 24 február 2009 :  10:51:26  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Milanko - dobre vedieť - že si zásobárňou filmov.

Ak už raz na tom svece nebudem mať čo robiť (a budem chcieť vidieť nejaký ten filmík) - viem, na koho sa mám obrátiť.

Pôvodne zaslal zmurka - 22 február 2009 :  09:04:14


A uz aj vies, ktore dva filmy hladat

Pôvodne zaslal Mato - 23 február 2009 :  00:51:02


Jeden z nich dostal dokonca zopar Oscarov, co by ma za normalnych okolnosti od jeho sledovania na 100% odradilo, v tomto pripade sa asi slavna akademia sekla a ocenila naozaj dobry film

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 24 február 2009 :  11:23:29  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
co za fim mas na mysli mato?

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 24 február 2009 :  12:05:39  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
citácia:
oo hej pametam uz si ma niekde oslovil ze richthofen...prijemne ma to prekvapilo ze si ho spoznal dakujem mockrat za fotkysmelo posly.. ani envies akuradost mi nimi urobis ... [/i]

Aj ja si pamätám a lepšie ako ty ...
http://www.kredo.sk/bforum/topic.asp?TOPIC_ID=2152&whichpage=5
(príspevok o 18 november 2008 : 11:04:40)

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 24 február 2009 :  12:16:28  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
takprepac vlcko pametal som si zle sorry ze som ti krivdil ale v kazdom pripade ma potesilo ze si ho spoznal:)

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Česť Téma Next Topic: svatba v rime  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06