Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Kto volil Obamu nemoze ist na prijimanie
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Viera je pre mna luxus Téma Next Topic: Halloween.
Strana: z 3

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2008 :  12:46:32  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
hje jeho dobre platena kampat zabrala sak cele leto bol na nazdej titulke obama to obama hento pokrok zmena mier ....bla blla hm dufam zema skor prekvapi tym ze naoozaj nieco v americkej zahranicnej polityke nieco zmeni

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2008 :  21:16:29  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
citácia:
kakas,
jasne, ze neprinalezi nam ho sudit, ale to sa bude musiet stat velky zazrak, aby obama zmenil svoje zmyslanie v tomto...to, ze je (bude) prezident neznamena, ze sa zrazu stane krestanom...


Milá janka zázraky sa dejú neustále a Bohu nič nieje nemožné.
Spomeň si na sväté písmo a na svätého Pavla ktorý prenasledoval kresťanov a predsa sa stal svätý.
Tak počkajme na skutky (budúceho) prezidenta, lebo čas veľa vecí ukáže v pravom svetle.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

palodana

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2008 :  21:26:00  Zobraziť profil  Pridať palodana do zoznamu priateľov
kakas suhlas
este ani nie je prezident a uz ho kritizujeme. Co ak si ho Pan dnes povola k sebe a budu musiet vyhlasit nove volby a dalsie miliony dolarov... ale vazne vieme ze podporuje potraty atd. Ale suhlasim ze sa mame za neho modlit. Jezis dokaze zmenit srdcia ludi, len ci by potom nedopadol ako JFK alebo Lady Diana...ak pojde proti prudu vsak.
Ale mal by istu odmenu u Boha tak co je viac?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 156  ~  Člen od: 24 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 20 február 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2008 :  21:29:27  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
fu zader do ziveho jfk je pekny priklad ako nonci niekto kto plave proti prudu priliz vysoko

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

palodana

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2008 :  22:01:59  Zobraziť profil  Pridať palodana do zoznamu priateľov
ahoj volsung
presne tak JFK bol sice vraj suknickar a mal radsej zeny ako politiku ale neskor zistil , ze v USA su ludia ktori vsetko riadia a on bol iba babka a ked to zistil a chcel mozno nieco podniknut dostal gulku...ano plaval proti prudu prilis vysoko vraj nechcel ziadne vojny a to si USA nemohli vtedy dovolit lebo cely svet zbrojil a bali sa Sovietov ze ich predbehnu hlavne s atomkami.
Taktiez Diana bola hlavne proti nasliapnym minam. Viete si predstavit o kolko by prisiel zbrojarsky priemysel? Isla proti prudu a tak " nestastne havarovala" ze? Kto teraz bojuje proti nasliapnym minam? Radsej je kazdy ticho.
A teraz Obama keby sa zmenil ak bude prezident myslite si ze by ho neodstranili? To by sa musel obklopit samymi priatelmi a cestnymi muzmi a aj tak sa vzdy najde nieaky Judas ze ? Ale nechajme to a vjanuari uvidime , vsetko ma svoj cas

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 156  ~  Člen od: 24 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 20 február 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 november 2008 :  08:06:17  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
kakas suhlas
este ani nie je prezident a uz ho kritizujeme. Co ak si ho Pan dnes povola k sebe a budu musiet vyhlasit nove volby a dalsie miliony dolarov... ale vazne vieme ze podporuje potraty atd. Ale suhlasim ze sa mame za neho modlit. Jezis dokaze zmenit srdcia ludi, len ci by potom nedopadol ako JFK alebo Lady Diana...ak pojde proti prudu vsak.
Ale mal by istu odmenu u Boha tak co je viac?

Pôvodne zaslal palodana - 19 november 2008 :  21:26:00



- no hlavne ze Bush bol proti... ale zas mu nerobilo problem robit politiku, kde zivot tiez nic neznamenal, vsak ? ... ale ved mal zdovodnenie ... sameho Boha ako poradcu ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 20 november 2008 :  09:00:29  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
a mysliš si milan, že Bushovi či inym v dejinach(napr. nemci počas II. sv. vojny), ozaj radil Boh či ich na niečo take navadzal? ak hej potom sdi teda riadne naivny, tak ako tí čo im na taketo propagovanie skočili.

potom si aj ja dam na opasok vyrazit: Milanova legia, porobim bordel a uvidime, ako vysvetliš ludom že to si nebol ty, či z tvojho prikazu.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 20 november 2008 :  10:38:08  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
aa mno hej nemci mali na opaskoch gott mit uns ale mali aj mein ehre heist treuehm a pravdou je ze boli vernejsi tomu druhemu nez prvemu ..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 20 november 2008 :  10:41:20  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
iked na druhej strane nemci boli urcite naboznejsi nez rusi babka dodnes spomina v akej ziarivej uniforme chodili do kostola..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 november 2008 :  16:30:37  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
a mysliš si milan, že Bushovi či inym v dejinach(napr. nemci počas II. sv. vojny), ozaj radil Boh či ich na niečo take navadzal? ak hej potom sdi teda riadne naivny, tak ako tí čo im na taketo propagovanie skočili.

potom si aj ja dam na opasok vyrazit: Milanova legia, porobim bordel a uvidime, ako vysvetliš ludom že to si nebol ty, či z tvojho prikazu.

Pôvodne zaslal alesko - 20 november 2008 :  09:00:29



- a ty si vari myslis ze som taky naivny ze tomu verim ?... nie, len poukazujem ... clovek, ktory sa bije za protipotratovu politiku a na druhej strane vrazdi a ruha sa ... ze mu papez verejne nenakladol hubovej polievky ! ... ale asi sa nedalo, pretoze Bush ho zas omilostil v pripade vysetrovania toho zvrhleho knaza ... nuz ruka ruku myje ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  07:15:09  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
len som chcel naznačiť že ludia sa radi schovavaju za Boha len aby mali vacsie prefencie, či vacsiu popularitu.

a nahubovať nie je pápežov štýl, a rozhodne pápež nestojí na tom, či ho niekto omilostí alebo nie.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  09:48:19  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Niekto je pokladník, ale kradne. Prečo nije iba pokladníkom? Niekto je politik, ale klame ľudí. Prečo nieje iba tým čo definuje politika? Niekto je športovec, a berie doping. Prečo nieje tým, čo šport prezentuje? Je jasné, že vysoko postavený ľudia sa budú skrívať za niečo pre dosiahnutie úspechu. Aleško to napísal presne. Prečo každý, kto je kritizovaný, a spomína Boha, tak je považovaný za veľkého kresťana, a potom sa cez neho kritizuje kresťanstvo? Veď ľudia niesú taký hlúpy aby to nepochopili. Oni to len nechcú pochopiť zase len pre tú pohodlnosť.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  10:12:56  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
citácia:
Prečo každý, kto je kritizovaný, a spomína Boha, tak je považovaný za veľkého kresťana, a potom sa cez neho kritizuje kresťanstvo?
Pôvodne zaslal Azuritko - 21 november 2008 :  09:48:19



to už si zvykam že krestania su posudzoivani podla ludi ktori sa ku krestanstvu hlasia a podla neho nežiju. sad but true, ale čo už, život je taký treba sa s tym zmieriť.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  10:51:11  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno alesko je to asi koly tomu ze len fakt malo kto zije podla tych hrestanskyc vznesenych idealov vsehovsudy ich dodrzuje a potom ked sa neveriaci stretne s veriacim moj casty pripad z minulosti tak sa knemu veriaci sprava so strasnym odstupom potom ten neveriaci chyti este jednu dve zle skusenosti s krestanstvom a je to v... a uz nik mu nazor o krestanstve nezmeni tot klasicky pripad ako chytit voci krestanstvu averziu

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  11:45:44  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
no šak to, navonok sa ludia nazyvame krestanmi davame tak najavo že nimi sme, ale v konečnom dosledku je naše správanie nekrestanske. potom sa niet čo čudovať že obrazom kresťana je kresťan ktorý zdaleka nežije krestansky, ale je to len nejaka karikatura krestana, ktorou si ludia škatulkuju aj tych krestanov ktory naozaj žiju podla viery.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  12:56:53  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno ja dufam ze to co ty vravis je pravda ale pravda je ze vadsina neveriacich na to takto nema sancu pozerat ,z vlastnej skusenosti sem tam medzi kamosmi hodim nake to obranne slovo na krestanstvo ohladom historie sa mi to dary pretoze tam viem podlozit tvrdenia a pod ale akos a dostaneme do sucastnosti tak koncim bo sem tam take veci co s adeju ze to ani moj pozityvny pristup nevie vyvaazit uprimne aj ja som sem tam mal poriadne nervy na toto nabozenstvo...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  13:41:20  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Už minimálne raz som niečo podobné písal. Ono je to tak, že áno sú ľudia katolíci, čo nežijú tak ako by mali. No stále nechápem prečo mať nervy na náboženstvo, ktoré hlása správne, iba ľudia nesprávne žijú. Ale čo som ja odsledoval, každý sa sťažuje na to čo sa deje medzi katolíkmi vtedy, keď koná nejaký hriech, ktorý si chce ospravedlniť tímto spôsobom, že bude kydať ako všetci na katolíkov, tým na cirkev, tým na katolícku vieru, a v konečnom dvôsledku aj neveriacemu vyjde, že niečo hriech nieje, to čo koná zhodou okolností, a teda to nemusí prestať robiť a svedomie je zrazu čisté(z jeho pohľadu).

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  14:59:11  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
len som chcel naznačiť že ludia sa radi schovavaju za Boha len aby mali vacsie prefencie, či vacsiu popularitu.

a nahubovať nie je pápežov štýl, a rozhodne pápež nestojí na tom, či ho niekto omilostí alebo nie.

Pôvodne zaslal alesko - 21 november 2008 :  07:15:09



- mozno o to vobec nestoji, ale asi bol rad, ze ho Bush omilostil a zbavil predvolania v pripade toho vysetrovania ... aj ked samozrejme, papez mal len tu smolu, ze zastupuje Boha na zemi ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  15:03:15  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
vies neveriaceho napriklad nastve to ze otec jeho priatelky jej zakaze stretavat sa snim bo je neveriaci , alebo to ze niektore postoje su semt am az zvrateno kladene napriklad ked sa jedna vydata zena stazuje veriacej kamaratke ze ma problemi s manzelom ze ju bije tak jej veriaca povie ze musi znasat svoj kriz miesto toho aby sa obe zamysleli ako tuto situaciu zmenit...ect tot su tie pripady kedy aj ja dostavam odpor

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  15:08:05  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
Prve problemy z Obamom



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  15:13:50  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- nazov temy bol Kto volil Obamu nemoze ist na prijimanie ... pozrite, zvolili si ho katolici, vasi spolubratia vo viere, takze co sa tu riesi? ... ci oni vsetci su iny krestania nez vy? ... zeby si nevsimli ze je proti potratom ?... pochybujem...

- osobne mam dojem, ze Obama je obetny baranok, ktoreho ho to nechali vyhrat v tejto tak zlozitej dobe, ved aky lepsi dovod uz len protistrana bude mat, ak nie to, ze toto cele Obamova administrativa len tak jednoducho nezvladne?

- jednoducho zdrhli od problemu a hodili to im...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  15:59:40  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno milan toto je teoria viacerych ktory hodnotia tuto situaciu .. podla mna je amerika aj tak uz v... a obama a ani nikto jej uz len tak nepomoze

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  16:12:06  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- hej ?, no vidis, musi to napadnut kazdeho co len trochu rozmysla ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  16:40:22  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
ach jaj milan ale vedsina ludi za seba necha rozmyslat inych...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

palodana

Stav: offline

 Odoslaný - 27 november 2008 :  22:18:44  Zobraziť profil  Pridať palodana do zoznamu priateľov
Ahojte
tak teraz si musime zastat katolikov ktori volili Obamu a ktori McCaina pretoze tu si mozete pozriet statistiky a ti katolici ktori chodia do kostola kazdy tyzden tak volili viac McCaina. Je to v percentach a je to iba 11% takze asi tych pravych katolikov aj ked to bolo tesne. Taktiez protestanti boli viac za McCaina a aj ti ,ktori nechodia do kostola kazdy tyzden. Svoje mohla zohrat aj neinformovanost katolikov o Obamovi. Kazdopadne mohlo to byt inak ak by bola drviva vacsina hlasovala za McCaina a nielen percentualna...

http://blog.beliefnet.com/stevenwaldman/2008/11/breaking-weekly-churchoers-vs.html

a tu je nieco o Obamovi ako chce riesit niektore eticke otazky
http://oslik.wordpress.com/2008/11/06/jak-chce-barack-obama-resit-nektere-eticke-otazky/



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 156  ~  Člen od: 24 júl 2008  ~  Posledná návšteva: 20 február 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Viera je pre mna luxus Téma Next Topic: Halloween.  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06