Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 KREDO mojím pohľadom
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Co to je za avatar? Téma Next Topic: Avatar
Strana: z 6

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2010 :  22:24:53  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Predtýmto som písal do dvoch katolíckych fór; to prvé bolo príliš politicky zamerané, to druhé zas liberálne, kde hrali prím nekatolíci.

Ale toto fórum by bolo dobre oživiť...


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2010 :  22:39:45  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
saxsax, každý je iný, takže keby sme viacerí dostali za úlohu spraviť ideálne katolícke fórum podľa svojich predstáv,
videl by si značné rozdiely...



Pôvodne zaslal Dušan - 07 február 2010 :  19:13:13




urcite, to si viem zivo predstavit !

lenze nebyt inovercov, kazde take forum je o nicom , vsak aj tu sa to moze zavriet, povyhadzovat vsetkych nekatolikov a co potom?

budete sa uistovat vy sami kto je lepsi veriaci? ako dlho? zakapalo by to nudou asi
ozivenie takychto for ja vidim v inovercoch

ci chces nieco na sposob mormonov ?




„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2010 :  22:45:14  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
Ahojte, ja som na toto forum netrafila uplnou "nahodou".. v poslednom case som cosi taketo hladala, ale len podvedome, a ked som nasla toto forum, vedela som, ze je to Bozi zasah - ON vedel co potrebujem kedze studujem, velakrat som stastna ked precitam ucebnice a na ine knihy mi cas nezostava, pravdaze okrem Sv. Pisma - ale nejako nemam cas citat knihy z kazdej oblasti, ktora ma zaujima.. a preto je toto forum idealnym miestom na ziskanie informacii z najroznejsich oblasti krestanstva a i...a okrem toho sa tu mozem pytat ci zdielat a citat nazory inych a rozmyslat nad tym vsetkym.. ta interaktivita a sloboda na tom su uzasne chvala Panovi za toto dielo! +

Pôvodne zaslal Angelika - 07 február 2010 :  22:09:20



no ja zas nebudem az tak baladicky naladeny, ale je tu zopar typkov (katolikov), ktorych nazory velmi rad citam, a rad sa nieco nove poucim

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2010 :  23:04:27  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Možno potrebujeme jedni druhých.

"Čo sa za mladi naučíš, na starosť akoby si našiel."


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2010 :  23:11:29  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov


jasne, urcite !

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 07 február 2010 :  23:49:05  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:

urcite, to si viem zivo predstavit !

lenze nebyt inovercov, kazde take forum je o nicom , vsak aj tu sa to moze zavriet, povyhadzovat vsetkych nekatolikov a co potom?

budete sa uistovat vy sami kto je lepsi veriaci? ako dlho? zakapalo by to nudou asi
ozivenie takychto for ja vidim v inovercoch

ci chces nieco na sposob mormonov ?

Pôvodne zaslal saxsax - 07 február 2010 :  22:39:45



No jedno musím uznať, že veľa krát ma donúti hľadať a zamyslieť sa nad nejakou otázkou, keď sa tu objaví nekatolík, ktorý ju prinesie. A tým vlastne viac a viac spoznávam vieru a nachádzam nové a nové argumenty pre obhajobu svojej viery. Takže v podstate sú často neveriaci pre mňa prínosom

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 08 február 2010 :  18:35:24  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Saxsax, už som naznačil predtým, že internet sa dá dobre použiť na sprostredkovanie kresťanskej viery iným, a zároveň my veriaci tu tvoríme určité spoločenstvo na podporu nášho duchovného života. Cirkev nie je dajaká uzavretá sekta pre vyvolených, takže čo my považujeme za pravdivé a dobré, to by sme zo srdca radi dávali aj ďalej.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 24 február 2011 :  15:50:20  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
internet sa dá dobre použiť na sprostredkovanie kresťanskej viery iným
Pôvodne zaslal Dušan - 08 február 2010 :  18:35:24


Nepravda.
Ani dobre, ani vieru.



citácia:
Cirkev nie je dajaká uzavretá sekta pre vyvolených,

Nepravda.
Cirkev je az prilis exkluzivisticka a exkluzivna.
Niet pod slnkom inej institucie, ktora by v tomto tromfla KC.


citácia:
takže čo my považujeme za pravdivé a dobré, to by sme zo srdca radi dávali aj ďalej.

Takto ponate je to iba fajna zarabka na velke problemy sebe i inym.




 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  08:16:04  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
citácia:
Niet pod slnkom inej institucie, ktora by v tomto tromfla KC.


Ale niet pod slnkom inštitúcie ktorá by nezanikla na rozdiel od KC, ktorá vydrží až do konca tohto sveta.
Ako jediná bola založená Ježišom Kristom.

P. Rarach ak máte toľko výhra voči KC prečo ste jej členom alebo už nie?

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  11:26:34  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
internet sa dá dobre použiť na sprostredkovanie kresťanskej viery iným
Pôvodne zaslal Dušan - 08 február 2010 : 18:35:24

Nepravda.
Ani dobre, ani vieru.


Biskupi katolickej cirkvi povzbudzuju veriacich, aby ohlasovali Krista aj na internete.Samozrejme maju mat hlboky vztah s Kristom a nalezite vedomosti.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan Peter

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  11:45:40  Zobraziť profil  Pridať Milan Peter do zoznamu priateľov
Lenze Rarach uz odhalil silny vplyv Satana aj vo Vatikane...
(citacia: V reci veriacich: rozkaty si madli paprce, lebo Vatikan bud je priamo pod jeho vplyvom (Pavol siesty sa stazoval na prienik "satanovho dymu" do Vatikanu), alebo aspon mu nekladie ziadne prekazky,...)

Satana odhalil aj za katolickym Spolocenstvom pri Dome sv. Martina, tusim aj v spolocenstve Jana Krstitela.

U takeho radoveho biskupa to musi byt vyslancami pekla, ktori to tam kontroluju priam preplnene...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 28  ~  Člen od: 28 február 2011  ~  Posledná návšteva: 20 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucia

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  14:34:56  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
citácia:
Lenze Rarach uz odhalil silny vplyv Satana aj vo Vatikane...
(citacia: V reci veriacich: rozkaty si madli paprce, lebo Vatikan bud je priamo pod jeho vplyvom (Pavol siesty sa stazoval na prienik "satanovho dymu" do Vatikanu), alebo aspon mu nekladie ziadne prekazky,...)

Satana odhalil aj za katolickym Spolocenstvom pri Dome sv. Martina, tusim aj v spolocenstve Jana Krstitela.

U takeho radoveho biskupa to musi byt vyslancami pekla, ktori to tam kontroluju priam preplnene...

Pôvodne zaslal Milan Peter - 08 marec 2011 :  11:45:40



Milan Peter , Rarach pise svoj nazor a moze sa mylit tak ako aj ostatni smrtelnici... To, ze nieco dokazoval a vy s nim suhlasite je jedna vec ,ale ci je to aj v skutocnosti tak, je vec druha. Tvrdit , ze nieco odhalil, nie je podla mna, spravne.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tornero

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  14:53:16  Zobraziť profil  Pridať tornero do zoznamu priateľov
Každý môže napísať svoj názor. Ako tak čítam staršie príspevky, tak na tomto fóre vždy boli tvrdé diskusie.
Osobne mám rád tvrdú konfrontáciu, lebo ked sa budeme len po pleciach potlapkávať tak sa z miesta nepohneme. Ostaneme síce na správnom mieste, len bude škoda že sa nepohneme dalej, ostaneme stáť. Toto fórum je dobré pre rozhľad.

Aufer a nobis, quaésumus ,Domine, iniquitátes nostras; ut ad sancta sanctórum puris mereámur méntibus introíre. Amen

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 408  ~  Člen od: 13 október 2009  ~  Posledná návšteva: 15 október 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan Peter

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  14:57:20  Zobraziť profil  Pridať Milan Peter do zoznamu priateľov
Lucia,

Ospravedlnujem sa za zmatok sposobeny mojim prispevkom, bol mysleny ironicky (ten prispevok).

Naozaj ma mrzi ak to vyznelo ze by som s nazormi (nielen vyssie spomenutymi) velavazneho strazcu cistoty katolickej viery, jedneho z mala vyvolenych, ktory stale maju plne poznanie pravdy a nie su pod vplyvom rohateho, suhlasil.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 28  ~  Člen od: 28 február 2011  ~  Posledná návšteva: 20 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  15:04:49  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Milan Peter... irónie a slovíčkarenia ste už ukázali viac než dosť. Čo tak ukázať aj trochu úvahy a sebakritiky? Tu nejde o sympatie, tu nejde o zhodu iba s vybraným človekom, tu ide o Pravdu. A ak má v niečom Pravdu hoc silný neverec, tak prečo by som ju mal poprieť?

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucia

Stav: offline

 Odoslaný - 08 marec 2011 :  15:09:39  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
citácia:
Lucia,

Ospravedlnujem sa za zmatok sposobeny mojim prispevkom, bol mysleny ironicky (ten prispevok).

Naozaj ma mrzi ak to vyznelo ze by som s nazormi (nielen vyssie spomenutymi) velavazneho strazcu cistoty katolickej viery, jedneho z mala vyvolenych, ktory stale maju plne poznanie pravdy a nie su pod vplyvom rohateho, suhlasil.

Pôvodne zaslal Milan Peter - 08 marec 2011 :  14:57:20



Toto je druhy extrem.

Ja osobne velmi rada citam Rarachove prispevky....napr. vdaka nemu som zistila, ze mam velke medzery v katechizme a snazim sa to napravit....a este vela inych veci som sa vdaka nemu naucila.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  08:49:51  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Niet pod slnkom inej institucie, ktora by v tomto tromfla KC.


Ale niet pod slnkom inštitúcie ktorá by nezanikla na rozdiel od KC, ktorá vydrží až do konca tohto sveta.
Ako jediná bola založená Ježišom Kristom.

P. Rarach ak máte toľko výhra voči KC prečo ste jej členom alebo už nie?

Pôvodne zaslal zrno - 08 marec 2011 :  08:16:04



Postradam suvislost Vasho s mojim.
Exkluzivita KC je to, o com hovorim ja, trvanie KC je to od Vas.
Kontext v prcicich, mily zrno!

Ako je to s mojim clenstvom v KC, je informacia pre Vas zbytocna a tiez nekontextualna.
Avsak je pravdepodobne, ze nie sme clenmi rovnakej organizacie.
Napriklad ta moja je exkluzivna, dovoluje ozyvat sa voci zlu, uci drzat kontext,..




citácia:
citácia:
internet sa dá dobre použiť na sprostredkovanie kresťanskej viery iným
Pôvodne zaslal Dušan - 08 február 2010 : 18:35:24

Nepravda.
Ani dobre, ani vieru.


Biskupi katolickej cirkvi povzbudzuju veriacich, aby ohlasovali Krista aj na internete.Samozrejme maju mat hlboky vztah s Kristom a nalezite vedomosti.

Pôvodne zaslal radar - 08 marec 2011 :  11:26:34


Ak aj medzi "ohlasovat Krista" a "sprostredkovat krest.vieru" dame rovnitko (s cim Vy zjavne nemate problem, davat obe do jednovyznamoveho kontextu), aj tak Dusanov vyrok pravdivy nebude a nespravi ho pravdivym ani Vas postreh.
To preto, lebo cez internet sa da odovzdat iba informacia, avsak nie to, co je popri nej este podstatne nutne, aby mohla vobec byt rec o viere.
Staci sa odvolat len na maly katechak, ktory by ste mali ovladat.


No a s tym nazorom panov z kbs, len tolko, ze netreba sa bat na plne usta povedat, co ich povzbudzovanie znamena v praxi.
Sak sme v ere otvorenosti a neustaleho dialogu.
Ovocim je plejada nekalorickych alebo rovno heretickych tzv. krestanskych stranok (vid inu temu tohto fora ako dokaz).
Nasi biskupi povzbudzuju veriacich k najpodivnejsim cinnostiam (paktovat s nekatolikmi, hladat len kerygmaticke spojivo, citat nekatolicke biblie, zucastnovat sa nekatolickych ritualov,..), takze nejake povzbudenie k pouzivaniu internetu je v sulade s ocakavaniami.
Len potom naco vyplakavaju aj pred kamerami (nedavno Bezak u Hriba), ze aka je situacia....vsak sami ju takto capovsky odzahradnicuju.




 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  09:26:30  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
citácia:


Ja osobne velmi rada citam Rarachove prispevky....napr. vdaka nemu som zistila, ze mam velke medzery v katechizme a snazim sa to napravit....a este vela inych veci som sa vdaka nemu naucila.

Pôvodne zaslal Lucia - 08 marec 2011 :  15:09:39





Kredu a nielen Kredu, sa nevyhyba nenavist.
Pruser vsak je, ze ti, co sa ozyvaju, nic s nou nerobia, ktovie ci si jej pritomnost vobec uvedomuju.
Naco potom take prispievanie?

Napriklad na mna zabera iba ten, kto s nenavistou pracuje.
Z koho nesrsi, nemam on zaujem.
Je to jedno neomylne kriterium: vyhybaj sa ludom, ktori nezvladaju nenavist, ktori ju nepestuju a nekultivuju.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  15:14:24  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
internet sa dá dobre použiť na sprostredkovanie kresťanskej viery iným
Pôvodne zaslal Dušan - 08 február 2010 : 18:35:24

Nepravda.
Ani dobre, ani vieru.- zaslal rarach


Tu je uryvok z komentara k Posolstvu sv. otca Benedikta XI. ku dnu zdelovacich prostriedkov, uverejneny na RadioVaticana.cz.
"V závěru poselství ke Světovému dni sdělovacích prostředků Benedikt XVI. nicméně vybízí křesťany, aby zodpovědně využívali možností nabízené internetem. Ne snad kvůli vlastnímu zviditelnění, ale protože je integrální součástí lidského života, přispívá k rozvoji nových a složitějších forem intelektuálního a duchovního vědomí a konečně proto, že i v této oblasti jsou povoláni hlásat svou víru, že Kristu je Bůh, Spasitel člověka a dějin, Ten, v němž všechny věci docházejí svého naplnění."
Plne znenie posolstva najdete na strankach tlacoveho strediska ČBK,http://tisk.cirkev.cz/dokumenty/2011-poselstvi-k-45-svetovemu-dni-sdelovacich-prostredku/.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  16:01:09  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Internetom hlasat vieru, je len taka slovna obrazna ekvilibristika, mila radar.
Tiez nemusite skocit na spek vsetkemu, co kde zbadate, aj ked to uvadza zdroj RV a autorom je B16.
Alebo ked uz skacete, aj s Dusanom, tak neviem preco rovnaku ochotu vsetko spapat predpokladate aj u inych (napr. u mna).
Takze moja ucta, rozmyslam iba, ci som s vami v rozpore vecne, alebo iba na urovni slovickarenia. Lebo mne je jasne, ako to myslite, a neviem, ci je jasne vam dvom, co celu dobu pravdivo tvrdim ja: vieru netom nesprostredkujete.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  19:01:24  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Rarach, vďaka ti za významové spresnenie. Mal som napísať: hlásať Ježiša. A keď takto hlásaš, niekto pritom môže uveriť a viera je sprostredkovaná. Ešte sa to dá povedať aj tak, že iným sprostredkuješ poznanie našej viery.
Rarach, som ako zbitý pes, môj nepodarený život je len čakanie na oslobodenie. Okrem toho, už dlhšie sa riadne nemodlím a od leta som nebol na Spovedi ani na Omši, a chcel by som sa k tomu všetkému vrátiť, lebo akoby som ani nežil. A takto asi ťažko niekomu pomôžem.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tornero

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  20:20:58  Zobraziť profil  Pridať tornero do zoznamu priateľov
Je vela bludných, sektárskych stránok. Nebudem ich tu vypisovat, ale je ich viac než dosť.
Vela katolíkov odpadlo od pravej viery, na zaklade tychto stránok, na základe e-mailov. Vlci v ovčom rúchu sú aj na internete a hladajú nevinne mozno trosku zatulane od hlavneho stáda ovce.

ak teda niekto môze stratit vieru na základe internetu, tak myslím ze internet moze byt niekomu napomocny prostriedok aby vieru nasiel.

Aufer a nobis, quaésumus ,Domine, iniquitátes nostras; ut ad sancta sanctórum puris mereámur méntibus introíre. Amen

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 408  ~  Člen od: 13 október 2009  ~  Posledná návšteva: 15 október 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  20:33:14  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Mňa v dobe tápania a dezorientácie často ťahalo iba toto fórum, inak neviem... Mockrát vďaka!


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  22:08:32  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Podľa mňa internet môže byť zaručene nápomocný k prehĺbeniu viery... Napr. toto fórum, získanie publikácií... Ale bez dobrého základu bežný človek sa ťažko zorientuje v tom návale informácií, že čo je odpad a čo je pre neho prospešné. Na internete žiadna nálepka nieje dostatočne dôveryhodná aby bola určite tá správna. Bez akej takej orientácie sa dá ľahko nasávať blud za bludom.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tornero

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2011 :  22:25:46  Zobraziť profil  Pridať tornero do zoznamu priateľov
mali by sme teda začať evanjelizovať na slovenských krestanských doménach a sem dostať vsetkých kresťanov.

Aufer a nobis, quaésumus ,Domine, iniquitátes nostras; ut ad sancta sanctórum puris mereámur méntibus introíre. Amen

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 408  ~  Člen od: 13 október 2009  ~  Posledná návšteva: 15 október 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 6 Previous Topic: Co to je za avatar? Téma Next Topic: Avatar  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06