Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Vysielanie TV
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Mato - komunikacia viazne Téma Next Topic: Zaujimave.
Strana: z 7

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  11:43:01  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
veru slayer to vystihol

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  15:11:37  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
A hej Milan, suhlasim, ze dejova linia je tu slaba, ale to bol aj ciel, vytvorit film stvarnujuci cloveka ako bojuje o svoj holy zivot a pritom sa musi este vratit zachranit nieco, na com mu zalezi (rodinu).

...........Ked chcem dejovu liniu, nebudem hladat historicku tematiku, pozriem sa psychologicky thriller alebo dramu.

Pôvodne zaslal Slayer - 20 január 2009 :  11:37:20





- ok, ale potom to ma asi dost daleko od najlepsieho historickeho filmu ... urcite by sa nasli i lepsie ... tazko sa mi pozera ked zo sipom v plucach ho nikdo nedokaze dobehnut, pomaly ani ten jaguar ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  15:28:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
citácia:
tazko sa mi pozera ked zo sipom v plucach ho nikdo nedokaze dobehnut, pomaly ani ten jaguar ...

Pôvodne zaslal Milan - 20 január 2009 :  15:11:37


V danom prostredí by bol lepšejší asi Land Rover.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  15:54:21  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
citácia:
ok, ale potom to ma asi dost daleko od najlepsieho historickeho filmu ... urcite by sa nasli i lepsie


Ci ma daleko, nemyslim. Ale nevravim ze je najlepsi, len ze je mozno najlepsi aky som videl. Lebo Gladiator, 300, Mumia, Troja, Pathfinder, a mnoho dalsich, ktore sa skor hodia do Wagnerovej opery (nic v zlom, Wagnera mam rad) ako do skatule ''historicky film''.

citácia:
... tazko sa mi pozera ked zo sipom v plucach ho nikdo nedokaze dobehnut, pomaly ani ten jaguar ...


Nie som lekar, takze neviem, coho je clovek schopny v kritickych situaciach. No take veci mas aj v inych filmoch.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  21:28:56  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- inak ak sa mi nemari, tento film by mal byt v sobotu na Markize myslim o 20 :00, to bude vychutnavka, najme z reklamami ... ... este ze som na nocnej


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  21:31:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
citácia:
- inak ak sa mi nemari, tento film by mal byt v sobotu na Markize myslim o 20 :00, to bude vychutnavka, najme z reklamami ... ... este ze som na nocnej

Pôvodne zaslal Milan - 20 január 2009 :  21:28:56


Chceš tým povedať, že si tam pustíš televízor a čekneš to?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  21:51:36  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
Mne sa to apocalyptico ci ako sa to pise az tak velmi nepacilo ...
Snad tazaverecna scena s so Spanielmi ...

Ale videli ste War Lord, The ?
http://www.csfd.cz/film/19987-war-lord-the/

Raz som to nahodou videl na STV2 neskoro v noci.
Velmi realisticke stvarnenie (tak na mna posobilo) zivota stredoveku. Sasi vs Normani. Chcel bz som to este raz vidiet. Nemozem to nikde zohnat.

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  22:44:09  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
Vyzera to zaujimavo, ten War Lord. A je to Apocalypto, tiez som to zle napisal.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  23:11:30  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
- inak ak sa mi nemari, tento film by mal byt v sobotu na Markize myslim o 20 :00, to bude vychutnavka, najme z reklamami ... ... este ze som na nocnej

Pôvodne zaslal Milan - 20 január 2009 :  21:28:56


Chceš tým povedať, že si tam pustíš televízor a čekneš to?

Pôvodne zaslal Marcelllooo - 20 január 2009 :  21:31:55



- mozem si pustit TV, ale v praci ja osobne ju nevyuzivam a nepotrebujem to ceknut, film mam vo svojej zbierke ... mozem dat na net ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2009 :  23:16:18  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno ako kludne sem hodte filmi ktore pokladate za dobre historicke filmi ja by som spomenul ohnom a mecom , elexander nevsky,posledny mohican ,kralovstvo nebeske....hm ale uprimne v skoro vsetkych ohladoch je apocalipto neporovnavatelne hlavne co sa tyka vernosti kostymou apod dejova linia neroby film historickym vzhladom na to ze malokedy sa drzy histoprickych pramenou ak by sa drzali historickych pramenou filmi by boly ovela surovsie drastickejsie suchsie co sa tyka citoveho vyzitia a jednotvarne dejove linie couz preto historiu skoro vzdy prifarbia inak slayer videl si film allatriste__? to je celkom podarena tridsiatka

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2009 :  07:21:44  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
citácia:
http://www.csfd.cz/film/19987-war-lord-the/

Pôvodne zaslal Vlkodlak - 20 január 2009 :  21:51:36


http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=11664

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2009 :  12:52:39  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
.. A Bathoricku od Jakubiska nechcete ? ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2009 :  13:32:11  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
citácia:
.. A Bathoricku od Jakubiska nechcete ? ...

Pôvodne zaslal Milan - 21 január 2009 :  12:52:39


Chceme. Ale máme aj iných dodávateľov.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2009 :  13:39:39  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
Nevie niekto kde by som zohnal islandsky film Í skugga hrafnsins??

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2009 :  13:42:20  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno batoricku rozhodne necem a slayer bohuzial ais ti nepomozem
..

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2009 :  13:44:05  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
mno batoricku rozhodne necem a slayer bohuzial ais ti nepomozem
..

Pôvodne zaslal volsung - 21 január 2009 :  13:42:20



-

- nevies o co prichadzas ! ... uz len tie ubory, sceneria, hlasky ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2009 :  13:47:18  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
Nevie niekto kde by som zohnal islandsky film Í skugga hrafnsins??

Pôvodne zaslal Slayer - 21 január 2009 :  13:39:39



Prispevok bol v sulade s pravidlami zmazany. Ak uz musite sirit piratske zdroje, robte tak aspon formou privatnych sprav.
Admin


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 24 január 2009 :  19:43:00  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
Vdaka ale neslo to.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 24 január 2009 :  23:10:56  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
inak uprimne admin niektore filmi proste clovek zozenie len piratsky...ale chapem zakonny postup

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 25 január 2009 :  11:46:29  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
Co sa DVD tyka, tak ja im aspon zaplatim to jedno euro v tej pozicovni kam chodim. No neviem, ci nieco ide autorom, okrem toho, co zaplati pozicovna pri kupe DVD.

Ale priznam sa, co sa hudby tyka, tam som bezohladny. Keby som si mal rozsirovat hudobny obzor legalne, tak sa mi to nepodari ani za sto rokov (nehovoriac o financnej stranke, nehovoriac o tom, ze niektore albumy sa jednoducho ani nedaju zohnat). A ja nie som z tych, co cely zivot pocuvaju tri cdcka, ani z tych, co pekne pohltaju to, co im stupidne teenagerske hitparady daju spapkat - tak zle na tom nie som.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 25 január 2009 :  21:31:04  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
Vdaka ale neslo to.

Pôvodne zaslal Slayer - 24 január 2009 :  19:43:00



- overil som, odtial nejde, ale net je toho plny, staci hladat, google nesklame ...

- a pardon za ten link, tu ozaj nemusel byt ... (i ked si vsetci o tom myslime svoje ? )


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2009 :  12:52:10  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Co si myslime my je jedna vec, co si mysli policia je vec druha. Nepotrebujem, aby ma zacali stihat, ze prevadzkujem warezacke forum.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Bystrican

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2009 :  19:09:11  Zobraziť profil  Pridať Bystrican do zoznamu priateľov
Ked je tema o filme, prilozim kvapku. Boli sme s manzelkou milo prekvapeni zo spravy, ze zacina projekt velkofilmu o Sv. Cyrilovi a Metodovi. Scenar ma byt dokonceny do konca tohto roka. Reziser Jan Oparty vravi, ze by to mal byt prispevok k 1150. vyrociu prichodu nasich vierozvestcov na nase uzemie. Myslim, ze je to skutocne krasna myslienka a zelam tvorcom filmu vela Bozieho pozehnania.

 Krajina: Canada  ~  Počet príspevkov: 62  ~  Člen od: 23 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 19 máj 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2009 :  21:17:55  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
No to by som si pozrel, dufam len, ze sa do toho nevlozi privela nacionalizmu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 26 január 2009 :  21:49:59  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno zaujimave ale zatial som nepocul o realnych pripravach naneho skoda snad to vijde, ale slayer urcity nacionalizmus by bol na mieste ale nie taky aby kryvil historiu

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 7 Previous Topic: Mato - komunikacia viazne Téma Next Topic: Zaujimave.  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06