Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Našiel som chybu
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Chocholousek nedokaze respektovat pravidla Téma Next Topic: Zobrazenie vierovyznania v profile
Strana: z 6

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  15:58:20  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Obcas sa stretavam s tym, ze katolici ohladom nasilia si myslia skoro to iste co jehovisti, zrejme boli aj jehovistami a inymi pacifistami ovplyvneni. Takze pripominam: Katolici vzdy mali pravo zastavit zlo aj nasilim, a bezne toto pravo aj vyuzivali. To len aby bolo jasne.


Milan:
clovek sa nestaci divit, tu admin, ktory sa hra na spravodliveho, prisneho, napomina kde koho ak co len trocha akoze znevazi daci nazor

- Mily Milan, znevazit amoralny nazor je pripustne. Toto forum urcite nazory nerespektuje a ani ja nie. K prezentovaniu obdobynch nazorov ma kazdy k dispoziicii mnozstvo inych for, napr. aj uz spomenute gay forum.


v tichosti a k spokonosti vsetkych "uvedomelych" krestanov necha jednotlivca urcitu skupinu ludi, mozno! - chorych urazat, nazyvat hrubym vulgarizmom ..........pfff

- Takze co vsetko som pouzil. Slovicko "hovado" je spisovne slovo. A pouzit ho voci niekomu, kto naznacuje taku ohavnost, ze by bol ochotny darúvat deti homosexualom, je este znesitelne.

urcitu skupinu ludi, mozno! - chorych urazat, nazyvat hrubym vulgarizmom

- No a ta skupina "mozno chorych ludi", na ktorych pouzivam pojem buzerant - buzeranti, tak to som uz objasnil v niektorom mojom prispevku vyssie/vzadu ako aj moje pouzivanie tohto slovicka. Jedna sa akurat o zastarale slovo, ale aj tak nie kazdeho homosexuala nazvem buzerant.

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  19:55:02  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
citácia:
Chocholoušek: Ludia co su zastancami trestu smrti su vacsinou konzervativnejsi a odmietaju zaroven aj homosexualitu. A Ty by si im bol ochotny este aj deti davat, ako inde naznacujes. Ja neviem ci si to hlbsie neuvedomujes, alebo co... Vraj bude mat dvoch oteckov..., nebude mat ani jedneho, otecko je predsa normalny chlap, ktory sa ako chlap aj sprava, od neho to dieta i prebera muzsky vzor, a od buzerantov moze prevziat jedine len ten buzerantsky vzor. V detskom domove ma aspon ako tak normalne vzory, kedze pracuju tam normalne zeny i sem tam muzi.

Tiez to dieta je velmi vnimave a to sexualne spravanie rodicov vzdy vypozoruje, i ked si rodicia davaju akykolvek velky pozor. Aj ked si moji rodicia mysleli ze ich nevidim, nevnimam, neregistrujem.., bol som prave naopak az moc vnimavy, tie ich vzajomne pohlady, náznaky, nenapadne dotyky..., vsetko som to registroval a obcas ich i prichytil pri trosku vacsich aktivitach, zazrel som ako napr. otecko chytil mamicku za prsia..., no ale zaroven som vnimal ze zenske prsia su pomerne pekne, zenam skutocne pristanu, a teda je i pochopitelne ze sa asi oteckovi velmi pácia. Tiez som obcas zo zvedavosti aj nakukol cez klucovu dierku a zasa som sem tam nieco z ich spravania zbadal...

A uvedomujes si co uvidi to dieta u buzerantov? Zbada ako sa ti dvaja chlapici vzajomne chytaju za gule... (do toho si este uvedom ze oni budu i jeho muzskym vzorom), dalej ked nakukne cez klucovu dierku, uvidi ako jeden chlapik druhemu chlapikovi strka svoj penis do riti... Ak si normalny muz tak uz i tebe samemu sa pri takychto predstavach skoro zdviha zaludok, no a ty by si bol ochotny do takehoto prostredia poslat dokonca dieta. Teda uz iste i sam vidis ake si hovado. V mnohých islamskych krajinach by ta za take nieco okamzite odexportovali na druhy svet, a ako som sa uz zmienil, ani ja by som nemal problem ti k tomu exportu pomoct, ak by som ta inak nevedel zastavit. No robim si nadeje ze si si tie skutocnosti celkom do hlbky asi neuvedomil, a preto ta velmi prosim, prehodnot svoje nazory, fakt ta velmi prosim.


Pôvodne zaslal Pierre - 30 jún 2008 :  09:49:21



Ale ale, čo sa to tu všetko nepodozvedám o sebe... Tak pekne po poriadku.

Najprv si prečítaj znova môj príspevok, kde píšem o adopcií detí homosexuálom radšej, ako ich dať do detského domova. Neviem ako ty, ale navštívil som pár desiatok detských domovov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a to, ako tu na Slovensku tie deti v tých domovoch žijú, ako to tam je zariadené, je jedným slovom na zaplakanie. Tie deti tam majú teda "fantastické" vzory, čo človek, to sedliak a väčšinou na veľmi primitívnej úrovni. Muža som tam ani nestretol, takže mužský vzor odpadá. V niektorých domovoch to vyzeralo horšie, ako v zahraničí v útulkoch pre psy a mačky... Opakujem, AK by bola taká možnosť, bez mihnutia oka by som povolil adoptovanie detí z detského domova do rodiny s homosexuálnou orientáciou potencionálnych vychovávateľov toho dieťaťa.

Prepáč, ale ten názor, že to dieťa to homosex. správanie "odchytí" od jeho rodičov je dosť zastaralé a dnes už aj na primitívnej úrovni. Je to blud, ktorý hlavne medzi veriacimi žiaľ ešte dodnes pretrváva. Niečo podobné je, keď "čarodejnica" pred pár sto rokmi uzdravovala chorých a katolíci ju upálili zaživa. Koľko takých žien brutálnym spôsobom zomrelo... O tom akosi nikomu nie je do reči (Maťo nemaž, je to fakt).

Tvoje predstavy o sexe homosexuálov ma vôbec nezaujímajú a ani sám si ich nepredstavujem. Načo by som to robil? Každý ma právo na fyzické potešenie ak je to dobrovolné z obidvoch strán. Hovädo je skôr ten, kto zneužíva deti a spôsobuje im nepredstaviteľné bolesti a traumu na celý život. To, čo si človek predstavuje, škodlivé nie je a môže to byť hocijako perverzné.

O islamských krajinách by som sa na tvojom mieste nevyjadroval... V islamských krajinách doteraz považujú ženu za vec, nie za ľudskú bytosť. To ti nevadí? Žena má cenu 2-3 tiav a pár kráv... Záleží od jej krásy... Ženu, nehovoriac ešte o tom, že musí nosiť ten hrubý čierny oblek (teraz hneď si nespomínam na meno) može podľa svojej viery a Korán to povoľuje, znásilniť jej manžel hocikedy a keď to žena chce ohlásiť, tak nie že musí zohnať 6, či viac MUŽSKÝCH svedkov incidentu, čo už samo o sebe je absurdné, aby mohol "súd" odsúdiť jej milovaného manžela... Ale keď manželka podvedie muža, tak ju čaká trest smrti aj bez súdu, ukameňujú ju zaživa. Je to prakticky len na vôli manžela, ako veľmi ju má rád... Takže tie islamské krajiny je to to posledné, čo by som vyťahoval na svoju obhajobu byť na tvojom mieste...

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  20:03:07  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
citácia:
Obcas sa stretavam s tym, ze katolici ohladom nasilia si myslia skoro to iste co jehovisti, zrejme boli aj jehovistami a inymi pacifistami ovplyvneni. Takze pripominam: Katolici vzdy mali pravo zastavit zlo aj nasilim, a bezne toto pravo aj vyuzivali. To len aby bolo jasne.


Milan:
clovek sa nestaci divit, tu admin, ktory sa hra na spravodliveho, prisneho, napomina kde koho ak co len trocha akoze znevazi daci nazor

- Mily Milan, znevazit amoralny nazor je pripustne. Toto forum urcite nazory nerespektuje a ani ja nie. K prezentovaniu obdobynch nazorov ma kazdy k dispoziicii mnozstvo inych for, napr. aj uz spomenute gay forum.


v tichosti a k spokonosti vsetkych "uvedomelych" krestanov necha jednotlivca urcitu skupinu ludi, mozno! - chorych urazat, nazyvat hrubym vulgarizmom ..........pfff

- Takze co vsetko som pouzil. Slovicko "hovado" je spisovne slovo. A pouzit ho voci niekomu, kto naznacuje taku ohavnost, ze by bol ochotny darúvat deti homosexualom, je este znesitelne.

urcitu skupinu ludi, mozno! - chorych urazat, nazyvat hrubym vulgarizmom

- No a ta skupina "mozno chorych ludi", na ktorych pouzivam pojem buzerant - buzeranti, tak to som uz objasnil v niektorom mojom prispevku vyssie/vzadu ako aj moje pouzivanie tohto slovicka. Jedna sa akurat o zastarale slovo, ale aj tak nie kazdeho homosexuala nazvem buzerant.


Pôvodne zaslal Pierre - 30 jún 2008 :  15:58:20



Pierre zachádzaš do zákutí, ktoré sú neprimerané pre normálneho veriaceho človeka... Poznáš nejakého homosexuála osobne? Pochybujem. To by si takéto tvrdé vulgárne slová nepoužíval. "Buzerant" pre homosexuála je rovnaké ako "neger" pre černocha, alebo keď ti černoch povie "snehuliak"... To by ťa neurazilo?

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  20:12:57  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
citácia:
keď "čarodejnica" pred pár sto rokmi uzdravovala chorých a katolíci ju upálili zaživa. Koľko takých žien brutálnym spôsobom zomrelo... O tom akosi nikomu nie je do reči (Maťo nemaž, je to fakt).
Pôvodne zaslal Chocholoušek - 30 jún 2008 :  19:55:02



Len mimochodom, konkretne cisla som uz rozobral v teme Nieco o inkvizicii...na prvej strane.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  20:52:18  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Niečo podobné je, keď "čarodejnica" pred pár sto rokmi uzdravovala chorých a katolíci ju upálili zaživa. Koľko takých žien brutálnym spôsobom zomrelo... O tom akosi nikomu nie je do reči (Maťo nemaž, je to fakt).

Pôvodne zaslal Chocholoušek - 30 jún 2008 :  19:55:02



Zasa raz demagogia ako z komunisitickej ucebnice dejepisu. Schvalne, kolko ludi upalili katolici za carodejnictvo?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  21:03:17  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
Maťo pôvodne som chcel napísať, že nikto neviem presné odhady a bolo ich rádovo pár tisíc, ale Slayer ma predbehol no a že ich bolo desiatky tisíc, to som netušil ani sám... Nič to však nemení na fakte, že boli upalované a tá smrť je strašne hrôzostrašná - hlavne z toho pohľadu, že boli nevinne a boli to ženy...

P.S. Komunistov neznášam a ich radšej mali upalovať, určite by som za nimi nesmútil...

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  21:14:38  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Neboli ich nahodou miliony? Aj takych prispievatelov sme mali, co to tvrdili. A ze to boli len zeny? Dalsia demagogia ako z ucebnice.
Preco si najprv neoveris fakty kym zacnes tvrdit taketo bludy (fakty nie su kniha Kladivo na carodejnice, ani rovnomenny film)

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  22:58:41  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
citácia:
Neboli ich nahodou miliony? Aj takych prispievatelov sme mali, co to tvrdili.


Miliony? Nie, preco? - na miliony si nespominam....ale uviedol som niektorych historikov ktori prehanaju, a priklad toho co ututlava je zas autor toho clanku...vsetci vieme ktoreho. Myslim ze zlata stredna cesta uz je z coho vytvorit.

citácia:
A ze to boli len zeny? Dalsia demagogia ako z ucebnice.
Preco si najprv neoveris fakty kym zacnes tvrdit taketo bludy (fakty nie su kniha Kladivo na carodejnice, ani rovnomenny film)


Nie su. Ale nepamatam sa zeby som to ja niekedy tvrdil.

...

Vkladat slova do ust nie je prave najrozumnejsie.
A nieco pre vsetkych uzivatelov fora: aspon co sa mna tyka, vsetky tie hlupe kecy o komunistickej propagande a pod. su vrcholne nemiestne. Viem velmi dobre ako propaganda vyzera, sam som proti par propagandistom na inom fore bojoval a stale bojujem. Propagandu neznasam! Takze pre buducnost poprosim odpustit si tie reci.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 30 jún 2008 :  23:31:06  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
Nie su. Ale nepamatam sa zeby som to ja niekedy tvrdil.

...

Vkladat slova do ust nie je prave najrozumnejsie.

Pôvodne zaslal Slayer - 30 jún 2008 :  22:58:41


Neviem o tom, ze by som sa s Tebou o niecom bavil a toboz, aby som Ti nieco vkladal do ust. Mas pocit, ze si jediny prispievatel tohoto fora a ze sa kazdy bavi len s Tebou? Alebo mas pocit prenasledovania a neuznania, ze Ti kazdy cosi vklada do ust? Tak ci onak, skus sledovat komu su prispevky urcene a podobnym sposobom reagovat iba na tie, ktore su urcene Tebe.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Slayer

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  01:27:42  Zobraziť profil  Pridať Slayer do zoznamu priateľov
Reagoval som na to pretoze som to uz rozobral, ale ty tu stale mlatis dookola tu komunisticku propagandu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 445  ~  Člen od: 06 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 03 júl 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  12:10:09  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
Obcas sa stretavam s tym, ze katolici ohladom nasilia si myslia skoro to iste co jehovisti, zrejme boli aj jehovistami a inymi pacifistami ovplyvneni. Takze pripominam: Katolici vzdy mali pravo zastavit zlo aj nasilim, a bezne toto pravo aj vyuzivali. To len aby bolo jasne.


Milan:
clovek sa nestaci divit, tu admin, ktory sa hra na spravodliveho, prisneho, napomina kde koho ak co len trocha akoze znevazi daci nazor

- Mily Milan, znevazit amoralny nazor je pripustne. Toto forum urcite nazory nerespektuje a ani ja nie. K prezentovaniu obdobynch nazorov ma kazdy k dispoziicii mnozstvo inych for, napr. aj uz spomenute gay forum.


v tichosti a k spokonosti vsetkych "uvedomelych" krestanov necha jednotlivca urcitu skupinu ludi, mozno! - chorych urazat, nazyvat hrubym vulgarizmom ..........pfff

- Takze co vsetko som pouzil. Slovicko "hovado" je spisovne slovo. A pouzit ho voci niekomu, kto naznacuje taku ohavnost, ze by bol ochotny darúvat deti homosexualom, je este znesitelne.

urcitu skupinu ludi, mozno! - chorych urazat, nazyvat hrubym vulgarizmom

- No a ta skupina "mozno chorych ludi", na ktorych pouzivam pojem buzerant - buzeranti, tak to som uz objasnil v niektorom mojom prispevku vyssie/vzadu ako aj moje pouzivanie tohto slovicka. Jedna sa akurat o zastarale slovo, ale aj tak nie kazdeho homosexuala nazvem buzerant.


Pôvodne zaslal Pierre - 30 jún 2008 :  15:58:20



- Pierre, na to budem citovat len tvoje vlastne slova :

...To je skratka laska k bliznemu, ktoru Ty asi tazko pochopis...., tak sa pytam, kde je ta tvoja ?

- a to nehovorim o tom, ako tu nieco pachne xenofobiou, diskriminaciou, to by som bol fakt zvedavy ako by sa k tomuto tu postavili urcite organizacie, organy ci institucie, asi sa sam skopcenim tejto temy na to spytam sam a rovno i u kbs ... uvidime

----------



 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  12:49:24  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Chocholoušek:
Tie deti tam majú teda "fantastické" vzory, čo človek, to sedliak

- Mno, ovela lepsie je mat za vzor sedliaka ako buzeranta..


V niektorých domovoch to vyzeralo horšie, ako v zahraničí v útulkoch pre psy a mačky...

- Socialne prostredie a podmienky su zle aj v rodinach v chudobnych krajinach, tam rodinky ziju vo velmi zlych pomeroch a v ovela horsich, no predsa ziju, a rozhodne sa neda povedat, ze preto je lepsie dat deti do ruk radsej buzerantom. Socialne podmienky nie su vsetko.


Prepáč, ale ten názor, že to dieťa to homosex. správanie "odchytí" od jeho rodičov je dosť zastaralé


- Prepacim ti akurat tvoje nepochopenie. Povedal som ze bude kopirovat. A hovorim znova, ze urcite bude. Deti kopiruju spravanie ludi, ktori s nimi ziju v domacnosti, taka je realita. To robi kazde dieta.
A napr. z mojho okolia osobne poznam jedneho, ktory zil istu dobu prevazne len medzi zenami a teda kopiroval zenske spravanie i rozpravanie, a dokonca to zaslo tak daleko ze i rozpraval ako dievca: bola som, videla som... Nastastie tie zeny to zacali riesit a zacali mu to vysvetlovat i casto ho umiestnovat niekam medzi normalnych mužov, tiez sa aj obratili na psychologa, a tak postupne ho to odnaučili a chlapec zacal uz kopirovat len muzov. Silne ale pochybujem ze buzeranti to budu riesit podobne, ked uvidia ako kopiruje ich spravanie, kedze oni to povazuju za normalne aby aj ini chlapci a muzi takto spravali.
V detskom domove ma to dieta sice tiez prevazne zeny, ale aj mnozstvo dalsich deti i starsich od seba, skoro az dospelych, ktori rodicov zazili alebo i maju, akurat z roznych, casto socialnych dovodov, su tie deti v domove.

AK by bola taká možnosť, bez mihnutia oka by som povolil adoptovanie detí z detského domova do rodiny s homosexuálnou orientáciou

- Tak si asi stale neuvedomujes do akej oplzlosti to dieta ides strkat. Aky vzor tam bude mat, co vsetko tam i uvidi. Chytanie za gule bude povazovat za normalne.., no prste rad radom dokonaly hnus. Tebe samemu sa z toho zdviha žaludik (ak si normalny muž), ale kludne tam strcis dokonca dieta. A ak si to neuvedomis a svoje nazory nezmenis, fakt si hovado.


Tvoje predstavy o sexe homosexuálov ma vôbec nezaujímajú a ani sám si ich nepredstavujem. Načo by som to robil?

- No vsak prave na to aby si si uz uvedomil do akeho prostredia chces strkat tie deti. Len si to pekne predstav, dvaja nahi chlapi ako sa spolu vasnivo ondeju.., proste vrchol hnusu, hned sa ti zdvihne zaludok. Ak si teda skutocne normalny muz, aj ked aj to tvoje meno, vraj Choholousek, hmm..., to si normalny chlap ozaj sotva da...

Každý ma právo na fyzické potešenie ak je to dobrovolné z obidvoch strán.

- Jasne, cize aj zoofil, ak to tej koze nevadi... Aj pedofil ak to tomu dietatu tiez sedi. Vsak ak ho to 6 rocne divcatko ma rado, a je ochotne mu ten penis cmulat a pod., tak aky problem... Jasna vec. Fakt super. Darmo, kamo, na tomto fore pre nas dvoch nie je miesto.


O islamských krajinách by som sa na tvojom mieste nevyjadroval... V islamských krajinách doteraz považujú ženu za vec, nie za ľudskú bytosť. To ti nevadí?

- Vies co, prave ze tiez akurat poznam aj nejakych moslimov z moslimskej krajinky a az takto zasa zeny nevnimaju. Tiez i nejedna Slovenka sa vydala za moslima i do moslimskej krajiny a vacsinou tie zeny hovoria, ze je to tam celkom v pohode.


Pierre zachádzaš do zákutí, ktoré sú neprimerané pre normálneho veriaceho človeka... Poznáš nejakého homosexuála osobne?

- O zakutia pre veriaceho cloveka sa Ty nestaraj. A ano, poznam aj takeho, na verejnosti sa sice sprava ako normalny muz, ale v sukromi je to uz trosicku ine. Ale nastastie zije len sam a ani si nikoho, myslim, nehlada.

To by si takéto tvrdé vulgárne slová nepoužíval. "Buzerant" pre homosexuála je rovnaké ako "neger" pre černocha, alebo keď ti černoch povie "snehuliak"... To by ťa neurazilo?

- Uz som ti to pisal, buzarant je zastarale slovo, ktore sa prv bezne pouzivalo az kym sa nezaviedol ten novy nazov – homosexual. Dnes sa to stare povazuje za trosku uz aj nevhodne slovo, ale aj zo slovicka - "homosexual" sa pomilicky stava trosicku dehonestujuci pojem.
A uz som sa o tom tiez zmienil, ale spravim to znova: Homosexual, ktory si uvedomuje, ze to je uchylne a nemieni ani prilis homosexualne zit, toho buzerantom nenazvem. Ale toho co sa homoší s dalsim typkom, alebo si takeho hlada, tak toho veru volam - buzerant. A ako stale hovorim, je to zastarale slovicko, prv ho bezne pouzivali vraj aj knazi v kostole pri kazni, ak mali rec na tuto temu. Takze si ho kludne budem pouzivat.


 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  13:00:49  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Milan:
citácia:
- Pierre, na to budem citovat len tvoje vlastne slova :

...To je skratka laska k bliznemu, ktoru Ty asi tazko pochopis...., tak sa pytam, kde je ta tvoja ?


- Priatelu, asi si trochu inak predstavujes lasku k bliznemu. Najvacsiu lasku k bliznemu mal Jezis, tak len na take lepsie uvedomenie si vsimni, ze Jezis mal voci niektorym aj pekne agresivne vystupovania.

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  13:17:19  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
Pierre odkiaľ berieš tú odvahu posudzovať druhých ľudí podľa registrovaného nicku? Ja si tiež môžem povedať, že slovo Pierre nie je práve najnormálnejšie... Ale neurobím to, pretože si to jednak nemyslím a jednak by som sa znížil na Tvoju úroveň. Nehovoriac o tom, že ho nevieš ani správne opísať


- Tak si asi stale neuvedomujes do akej oplzlosti to dieta ides strkat. Aky vzor tam bude mat, co vsetko tam i uvidi. Chytanie za gule bude povazovat za normalne.., no prste rad radom dokonaly hnus. Tebe samemu sa z toho zdviha žaludik (ak si normalny muž), ale kludne tam strcis dokonca dieta. Fakt si hovado.

Ale ale, už to skĺzlo do emotívnych invektív... Ako vidno, dlho sa normálne a slušne správať jednoducho nedokážeš.

Máš nielen skreslený, primitívny a zastaralý názor na ľudí s homosex. orientáciou, ale evidentne ani nevieš, ako to chodí v rodinách, ktoré si nejaké dieťa adoptovali. Za to, že ty si videl svojich rodičov cez klúčovú dierku vykonávať intímnosti, to neznamená, že každé dieťa, tobôž dieťa teoreticky adoptované homosex. partnerom bude vidieť podobné veci. Ja napr. som svojich rodičov nikdy nešpehoval a nikdy som ani náhodou nezazrel niečo, čo som nemal vidieť. Asi to bolo preto, že klúč. dierky boli zapchaté vatou... To je argument, ktorý stojí na veľmi tenkom ľade.


- No vsak prave na to aby si si uz uvedomil do akeho prostredia chces strkat tie deti. Len si to pekne predstav, dvaja nahi chlapi ako sa spolu vasnivo ondeju.., proste vrchol hnusu, hned sa ti zdvihne zaludok. Ak si teda skutocne normalny muz, aj ked aj to tvoje meno, vraj Choholousek, hmm..., to si normalny chlap ozaj sotva da...


A nepredstavím ! Ja na rozdieľ od Teba po začutí slova homosexualita si nepredstavujem automaticky sex, ktorý oni vykonávajú navzájom, tak isto, ako si to nepredstavím pri slovku heterosexualita - Ty áno?


- Jasne, cize aj zoofil, ak to tej koze nevadi... Aj pedofil ak to tomu dietatu tiez sedi. Vsak ak ho to 6 rocne divcatko ma rado, a je ochotne mu ten ............

... ak je to dobrovoľne z obidvoch strán dospelých ľudí, ktorí sú schopní rozhodovať sa za seba. Naozaj si to nepochopil? Neverím.

- Vies co, prave ze tiez akurat poznam aj nejakych moslimov z moslimskej krajinky a az takto zasa zeny nevnimaju. Tiez i nejedna Slovenka sa vydala za moslima i do moslimskej krajiny a vacsinou tie zeny hovoria, ze je to tam celkom v pohode.

Počkaj si, kedy nastanú problémy a to naozaj tej Slovenke neprajem. To budeš počuť veci... Ich myslenie sa skrátka nachádza v 17. storočí, ak majú spolu dieťa a vzťah sa im naruší, tak nech ani nemyslí na to, že odíde so svojím dieťaťom sama domov... Jej manžel si vynúti (aj násilím, problém im to nerobí) aby dieťa zostalo s ním. Však nejeden takéto manželstvo sa takto skončilo a roky sa súdia s ním už na Slovensku a oči im zostali len pre plač. V drvivej väčšine svoje dieťa už nikdy neuvidí. Česť výnimkám...


- Mno, ovela lepsie je mat za vzor sedliaka ako buzeranta..

Ale nehovor ! Je to blbosť.


Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

moni

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  13:35:06  Zobraziť profil  Pridať moni do zoznamu priateľov
Pierre.
Mohol by si prosím,používať slušnejší slovník.Keď sa doma takto vyjadrujete,je to len vaša vec,ale sem chodia slušný ľudia,ktorí nie sú na takýto slovník naučený.Pravdepodobne strácaš nervy,ale to ťa neoprávňuje ,aby si sa tu vulgárne vyjadroval...BON JOUR.


 Krajina: Wallis and Futuna Islands  ~  Počet príspevkov: 5  ~  Člen od: 11 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 12 február 2024 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  14:40:21  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Pierre, aj ked su niektore nazory, ktore prezentujes spravne, sposob, akym to robis je totalne nevhodny a nedostojny.

Mysli na to, ze "Či sa totiž niečo predkladá veriť alebo dúfať, alebo konať; má sa v tom vždy tak odporúčať láska nášho Pána, aby každý zbadal, že všetky skutky dokonalej kresťanskej čnosti pochádzajú iba z lásky a nemajú iný cieľ, iba lásku."

A "Ak by si mal aj vsetku pravdu, ak ju nevies s laskou podat, stracas ju."

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  14:40:45  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Chocholoušek:
Pierre odkiaľ berieš tú odvahu posudzovať druhých ľudí podľa registrovaného nicku?

- Nie je to len podla toho, ono to tvoje meno akurat do toho vsetkeho celkom pekne zapada, a to je vsetko.


Ale ale, už to skĺzlo do emotívnych invektív...

- Jasne. Davat deti buzerantom, to ja skratka neznesiem. Darmo, my dvaja spolu budeme fakt velmi zle vychadzat.


Máš nielen skreslený, primitívny a zastaralý názor na ľudí s homosex. orientáciou

- Kamo, zastarale nezastarale, co som ti tu opisal, je svata pravda. Tie praktiky homosexuali medzi sebou bezne robia. Opytaj sa ich, mas sam skutocne velmi skreslene a primitivne predstavy o ich sexualnom spravani.

tobôž dieťa teoreticky adoptované homosex. partnerom bude vidieť podobné veci. Ja napr. som svojich rodičov nikdy nešpehoval

- Ti znova vravim, vacsina deti to sexualne spravanie rodicov zbada. To sa neda celkom schovat. A ak ty si nic nezbadal, asi si bol malo zvedave dieta alebo malo vnimave, ja som aj tie ich vzajomne pohlady registroval... Bol som proste zvedavy na vsetko a vsetko ma zaujimalo, a takych deti je vela, myslim ze vacsina. A aj ked si ti dvaja chlapici klucove dierky zapchaju (tazko im to ale prikazat), mozu zasa niekedy zabudnut zamknut, dieta im tam vbehne a zasa nieco krasne uvidi. Nehovoriac o tom ze urcite vela veci zbada aj tak. Ak je trosku pozorne a vnimave i zdravo zvedave, zbada toho dost vela.

Ja na rozdieľ od Teba po začutí slova homosexualita si nepredstavujem automaticky sex, ktorý oni vykonávajú navzájom, tak isto, ako si to nepredstavím pri slovku heterosexualita - Ty áno?

- Automaticky sice nie, ale suvisi to s tym. Priam je to hlavna pricina ich spojenia. Samec a samica sa spajaju hlavne z dovodu sexualneho, pre zachovanie daneho zivocisneho druhu.

ak je to dobrovoľne z obidvoch strán dospelých ľudí, ktorí sú schopní rozhodovať sa za seba.

- Neda sa az tak jednoznacne urcit kto a kedy je uz za seba schopny rozhodovat. Ze dospely je niekto ked ma 18, je len u nas zavedeny zakon, nic viac. V niektorych krajinach je to napr 12 rokov. A dievcata sa uz v 12tich aj vydavaju.


Ich myslenie sa skrátka nachádza v 17. storočí, ak majú spolu dieťa a vzťah sa im naruší, tak nech ani nemyslí na to, že odíde so svojím dieťaťom sama domov...

- Samozrejme, vsak to dieta predsa nie je len jej. Tiez by som jej to nedovolil.

Jej manžel si vynúti (aj násilím, problém im to nerobí) aby dieťa zostalo s ním.

- No a u nas je to zasa opacne, dieta aj nasilim – sudnym rozhodnutim, dostane takmer vzdy len matka. Otec vacsinou nema sancu. Na tuto nespravodlivost sa u nas rozvedeni muzi stale stazuju, otecko moze byt akykolvek dobry, ma smolu. Cital sa pred casom o pripade, ked deti prisudili dokonca alkoholicke, hoci muz bol uplne normalny, mal i slusnu pracu, uplne kultivovany clovek, ale nase sudy kdeze, dieta patri len matke a hotovo, az ked ta zena neskor opita vypadla z balkona a zabila sa, konecne deti dostal otecko. Takze neda sa povedat zeby u nas to bolo v tomto smere fakt nejake ovela lepsie nez v islamskych krajinach.

- Nemam prilis dovod preco neoperovat islamskymi krajinami, ze maju aj nejake chybne zakony..., ale chybne pravidla a zakony su predsa aj u nas.

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  14:43:34  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Chocholoušek:
citácia:
- Mno, ovela lepsie je mat za vzor sedliaka ako buzeranta..

Ale nehovor ! Je to blbosť.


To veru nie je blbost. Blbost by bola, keby to bolo opacne, a totalna. A sedliak je okrem toho aj normalny nazov pre cloveka zijuceho hlavne z polnohospodarstva. Na dedinach mas rad radom sedliacke rodiny. Ale bezne sa tak nazyva aj clovek velmi jednoduchy, a takymi skutocne aj sedliaci obcas boli.

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  15:06:24  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
moni:
Mohol by si prosím,používať slušnejší slovník.

- Mozno trosku skusim. A priamo vulgarne slovicko som sice nepouzil (vsetko len spisovne ci zastarale) ale inak je moj styl skutcne vulgarny. Ale zasa je to tu pri tychto vrcholnych oplzlostiach, ktore sa tu propaguju – davanie deti buzerantom. Samo o sebe je to nechutna ohavnost, a moj styl to uz len doplna.

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  18:05:11  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
Pierre jediné opĺzlosti, ktoré tu zazneli boli Tvoje vulgárne slová, urážky na homosexuálov a označenie mňa za hoväda...

Keďže vidím, že si nie celkom správne pochopil moje príspevky a skreslene si ich prijal, máličko si to zrekapitulujme:

Povolili by ste výchovu detí radšej homosexuálnemu páru (a nemusí to byť len dvom mužom, ale napr. aj dvom ženám) AKO keby mali vyrastať v detskom domove, bez žiadne sociálneho zázemia, pocitu bezpečia rodiny a istoty?

LEN v tomto prípade by som nechal adoptovať deti homosex. partnerom. AK by detský domov bol na prijateľne úrovni, ako to je vidieť na Západe, SAMOZREJME, že by som to nedovolil. Rozumieme sa? Inak som PROTI adopcií detí homosexuálom.

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  18:11:21  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
- Automaticky sice nie, ale suvisi to s tym. Priam je to hlavna pricina ich spojenia. Samec a samica sa spajaju hlavne z dovodu sexualneho, pre zachovanie daneho zivocisneho druhu.

- Ano, takto to funguje v prírode, medzi zvieratami... Ale nie medzi ľudmi ! Ľudia sú inteligentné stvorenia a preto drvivá väčšina párov, partnerov a zosobášených vykonáva sex na svoje vlastné poteśenie, nie je priamym po každý krát dôvodom splodenie potomka. Iste, tu sa veriaci a neveriaci rozchádzajú... Si ženatý? Ja nepoznám ani jeden zosobášený veriaci pár, ktorý by nevykonával sex aj pre svoje vlastné potešenie. Však to by sex mali len toľko krát, koľko krát sa snažili partneri oplodniť manželku... To samo o sebe je absurdné. Predsudky sú veľmi zlá vlastnosť...

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  18:27:50  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
- Ti znova vravim, vacsina deti to sexualne spravanie rodicov zbada. To sa neda celkom schovat. A ak ty si nic nezbadal, asi si bol malo zvedave dieta alebo malo vnimave, ja som aj tie ich vzajomne pohlady registroval... Bol som proste zvedavy na vsetko a vsetko ma zaujimalo, a takych deti je vela, myslim ze vacsina. A aj ked si ti dvaja chlapici klucove dierky zapchaju (tazko im to ale prikazat), mozu zasa niekedy zabudnut zamknut, dieta im tam vbehne a zasa nieco krasne uvidi. Nehovoriac o tom ze urcite vela veci zbada aj tak. Ak je trosku pozorne a vnimave i zdravo zvedave, zbada toho dost vela.

Samozrejme, že zbadá - tvrdil som snáď niekde opak? Najdôležitejšou vecou však je, detailne a primeranou formou vysvetliť dieťaťu ako to medzi partnermi funguje, tak, ako to robia/robili (snáď) aj heterosexuálne páry, treba to dieťaťu vysvetliť ešte predtým, ako sa samo začne pýtať. Tu veľa rodičov zlyháva. Upozorňujem, diskutujeme na teoretickej rovine. Tu zlyhávajú hlavne rodičia, ktorí sú kresťanmi a sexuálnu výchovú prenechajú škole, v ktorej sa o tejto veci aj tak nič nenaučia...

A keď vbehne milý Pierre (lepšie ako hovädo, však) dieťa heterosexuálom, to je v poriadku? To dieťa bude tak isto v šoku, pretože malé dieťa nevníma sexuálny rozdieľ medzi mužom a mužom, ako s mužom a ženou s takým rozdieľom, ako dospelý jedinec. Majú detské rozmýšlanie. Nehovoriac o tom, že pri heterosexuálnom spolužití ak im vbehne práve "v tom najlepšom" do spálne, môže to dieťa zobrať ako ubližovanie matky zo strany otca (psychologický efekt). Ako to je pri homosexuáloch netuším a nerád by som bol, aby to vyskúšali, ako zareaguje...

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  19:34:59  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Pierre jediné opĺzlosti, ktoré tu zazneli..

- Nasadil som oplzly stýl na tvoj oplzly obsah. Davat deti buzerantskym párikom, je nechutna ohavnost.


LEN v tomto prípade by som nechal adoptovať deti homosex. partnerom. AK by detský domov bol na prijateľne úrovni, ako to je vidieť na Západe, SAMOZREJME, že by som to nedovolil.

- Som rad ze uz tu nemas sladke recicky o dvoch oteckoch atd., co si pisal inde. Keby si si to ale este upravil takto: Vo zvlast extremnom pripade je mozne zverit dieta homosexualovi, ale iba jedenmu, v ziadnom pripade nie homosexualnemu páriku, a aj to radsej len docasne, kym sa pre to dieta nenajde lepsie riesenie. Tak toto by som ti este uznal.


Ano, takto to funguje v prírode, medzi zvieratami... Ale nie medzi ľudmi !

- Aj ludi k ich spojeniu vedie sexualny pud, je to dane v nich rovnako za ucelom rozmnozovania ako u kazdeho ineho zivocicha.

drvivá väčšina párov, partnerov a zosobášených vykonáva sex na svoje vlastné poteśenie, nie je priamym po každý krát dôvodom splodenie potomka. Iste, tu sa veriaci a neveriaci rozchádzajú...

- Mozno niektori veriaci sa tu rozchadzaju, nie celkom vsak katolici. Ani u katolikov sex nemusi nevyhnutne po kazdy krat byt len z dovodu splodenia potomka, sexualna radost je pripustna, akurat by sa otvorenosti pre vznik noveho zivota nemali vyhybat umelymi metodami.

A keď vbehne dieťa heterosexuálom, to je v poriadku?

- Ked takto vbehne do spalne heterosexualom, tiez to nie je ziadna slava, ale tu to dieta aspon uvidi akurat uplne prirodzeny jav. Muz so zenou, to uz nie je ziadna zvratena oplzlost. Inu, takze mozno trosku predcasne bude poznat zakonitosti prirody.

To dieťa bude tak isto v šoku, pretože malé dieťa nevníma sexuálny rozdieľ...
Nehovoriac o tom, že pri heterosexuálnom spolužití ak im vbehne práve "v tom najlepšom" do spálne, môže to dieťa zobrať ako ubližovanie matky zo strany otca (psychologický efekt)

- Nuz musia mu to potom rychlo vysvetlit, tieto prirodne zakonitosti. Ale napr. deti na dedinach to poznaju uz od zvierat, keby si vyrastal na klasickej dedine ako ja, videl by si to vsade... ako kohutik to robi so sliepocku, kocurik s mačičku, atd. atd. Skratka vedel by si trosku o tom, takze ak by si pri tom aj nachytal rodicov, uz by to nebol ziaden taky šok. Vedel by si uz ze samcek so samickov nieco take robievaju aby vzniklo to malicke krasne mladatko, a teda ma to svoj pekny hlboky zmysel. No a potom by si sa akurat jednoznacne dozvedel, ze medzi ludmi je to tiez podobne.

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Chocholoušek

Stav: offline

 Odoslaný - 01 júl 2008 :  20:02:49  Zobraziť profil  Pridať Chocholoušek do zoznamu priateľov
Som rad ze uz tu nemas sladke recicky o dvoch oteckoch atd., co si pisal inde. Keby si si to ale este upravil takto: Vo zvlast extremnom pripade je mozne zverit dieta homosexualovi, ale iba jedenmu, v ziadnom pripade nie homosexualnemu páriku, a aj to radsej len docasne, kym sa pre to dieta nenajde lepsie riesenie. Tak toto by som ti este uznal.

To sme už trošku odklonení od pôvodnej otázky, ale ináč k tomu nemám žiadne výhrady.

Mozno niektori veriaci sa tu rozchadzaju, nie celkom vsak katolici. Ani u katolikov sex nemusi nevyhnutne po kazdy krat byt len z dovodu splodenia potomka, sexualna radost je pripustna, akurat by sa otvorenosti pre vznik noveho zivota nemali vyhybat umelymi metodami.

Čiže jednoducho povedané, keby takýto párik mal rád sex, ale nesmel by sa vyhýbať umelými metódami oplodneniu, tak by mali deti v dvojciferných číslach... Je to blbosť, kto má rád sex, nech si ho užíva ! Čo je na tom? Sme ľudia, nie stroje.


Ked takto vbehne do spalne heterosexualom, tiez to nie je ziadna slava, ale tu to dieta aspon uvidi akurat uplne prirodzeny jav. Muz so zenou, to uz nie je ziadna zvratena oplzlost. Inu, takze mozno trosku predcasne bude poznat zakonitosti prirody.

No ano, ale... Deti to môžu vnímať ako ubližovanie matke svojím otcom. Výkriky, vzdychy... To ťažko veľa rodičov vysvetluje svojím deťom a žiaľ veľa z nich nasmeruje debatu iným, falošným, nesprávnym smerom, ktoré môže byť aj klamstvom (hlavne, že dieťa pochopilo a už je kľud). Ja to rodičom nevyčítam, ja som si tým tiež prešiel Dôležité je to dieťaťu podať primeraným ale PRAVDIVÝM spôsobom. A ak sa dozvie to "najdôležitejšie" od svojich rodičov, ich vzťah bude pevnejší a ich dieťa im bude viac dôverovať, ako keby sa to dozvedel od kamaráta v škole. O bocianoch a pod. nemá zmysel hovoriť.


(doplnené)

A ešte čo sa týka Tvojho posledného odseku. Vidíš, ja som mestský človiečik, takže takéto veci ma nikdy nenapadli... K tomu nemám tiež žiadne výhrady. No ale, čo ak kocúrik sa "zmýli" a jeho sexuálny objekt bude ďaľší kocúrik? Alebo keď sa malí psíci hrajú no a napodobňujú inštinktívne niektoré pohyby aj s rovnakým pohlavím... Ako by si to Ty konkrétne vysvetlil svojmu synovi, dcérke?

Boh existuje pre toho, kto v neho verí.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

Albert Einstein
______
Na každého rovným metrom.

 Krajina: Denmark  ~  Počet príspevkov: 296  ~  Člen od: 24 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 04 február 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 02 júl 2008 :  08:33:56  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
V inej téme:

citácia:
Neprirodzenosť... Treba najprv definovať čo je prirodzené a čo nie. V prírode medzi zvieratami existujú homosexuálne sklony, spomeniem napr. levov. Zaujímavé a pre niektorých horúca novinka, že v prírode tiež existuje homosexualita. To sa On asi trošku "sekol" nemyslíte?

Pôvodne zaslal Chocholoušek - 26 jún 2008 : 14:56:31



A v tejto téme:

citácia:

- Ano, takto to funguje v prírode, medzi zvieratami... Ale nie medzi ľudmi ! Ľudia sú inteligentné stvorenia a preto drvivá väčšina párov, partnerov a zosobášených vykonáva sex na svoje vlastné poteśenie, nie je priamym po každý krát dôvodom splodenie potomka.

Pôvodne zaslal Chocholoušek - 01 júl 2008 :  18:11:21



Nechcem vyhľadávať chyby. Ale tak to vyzerá, že na zvieratá sa odvolávate zakaždým, keď Vám to vyhovuje. Aj keď sa potom hlavná myšlienka prieči.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 6 Previous Topic: Chocholousek nedokaze respektovat pravidla Téma Next Topic: Zobrazenie vierovyznania v profile  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06