Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Teoria diskarnati
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Eutanázia - eu-thanatos Téma Next Topic: Ake ma Satan limity?  

Matea

Stav: offline

 Odoslaný - 28 apríl 2008 :  16:37:10  Zobraziť profil  Pridať Matea do zoznamu priateľov
Ahojte všetci!

Chcela by som velmi pekne poprosit o vas nazor, co si myslite o teorii diskarnati, ktora sa na problematiku exorcizmu pozera z tohto pohladu...

Totizto hovori, ze takto utocit na cloveka nemusi len samotný diabol, ale akakolvek bludiva dusa, ktora sa po fyzickej smrti z roznych dovodov nedokaze odputat od nasho sveta a ist za svetlom, ale zvykne sa prizivovat na ludoch, ktori maju nejaké kanály otvorené . Tých potom gniavi...skodi im a podsuva zle myslienky.
Takuto dusu vraj netreba agresivne vyhanat, ale vludne a laskyplne ju "posmelit" aby odisla na druhy breh, dodat je vieru v bozie milosrdenstvo a vyprevadit prec. Proste pomoct jej ,aby co najskor prijala svoj ortieľ a zacala zjednávat nápravu...
Co si o tom myslite. Je tato filozovia aspo scasti pripustna pre RKC,alebo treba dat od tohto ruky prec?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 65  ~  Člen od: 26 apríl 2008  ~  Posledná návšteva: 09 november 2010 Upozorniť moderátora 

stefan

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2008 :  10:50:15  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: stefan  Pridať stefan do zoznamu priateľov
Matea
citácia:
Je tato filozovia aspo scasti pripustna pre RKC,alebo treba dat od tohto ruky prec?

Teda ja by som na to nevsádzal.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 514  ~  Člen od: 31 júl 2007  ~  Posledná návšteva: 25 november 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2008 :  19:50:41  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
O takej teorii som nepocul, ale to co pises nesie vsetky znaky okultizmu.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 29 apríl 2008 :  21:04:40  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
Totizto hovori, ze takto utocit na cloveka nemusi len samotný diabol, ale akakolvek bludiva dusa, ktora sa po fyzickej smrti z roznych dovodov nedokaze odputat od nasho sveta a ist za svetlom, ale zvykne sa prizivovat na ludoch, ktori maju nejaké kanály otvorené . Tých potom gniavi...skodi im a podsuva zle myslienky.


Zabudni na tieto povery a okultne klamy. Ziadne bludive duse neexistuju, po smrti cloveka hned nastane osobny sud a dusa ide do neba, pekla alebo ocistca. Neexistuje moznost, ze sa dusa nedokaze odputat od sveta, preto ani ziadna dusa na nasom svete po svojej smrti nikoho negniavi a nikomu neskodi.

Boh je laska.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Eutanázia - eu-thanatos Téma Next Topic: Ake ma Satan limity?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06