Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 Co to odfotila ?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Sedem hriechov 21. storočia Téma Next Topic: Vojenski kňazi  

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 18 január 2008 :  14:42:55  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
http://www.kirotv.com/news/14972942/detail.html#

Obrázok odfotilo 12 ročné dievčatko počas vianočných sviatkov. Dievča, jej rodina a 15 ročná kamarátka boli na chate vo Winthrop, kde sa udalosť stala. Po západe slnka sa dievča hralo s fotoaparátom, ktorý dostalo ako darček pod stromček. Spolu s kamarátkou sa navzájom fotili a zabávali, fotili sneh a snehové vločky, keď v jednom okamihu uvideli ako sa niečo pohybuje, čo sa ihneď pokúsili zachytiť fotoaparátom. Keď si predmet prezreli (išlo o digitálny fotoaparát) ihneď bežali do chaty a ukázali fotku otcovi, ktorý ju predal reportérovi stanice Kiro 7 Garymu Horcherovi.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora 

Katarina

Stav: offline

 Odoslaný - 18 január 2008 :  15:03:54  Zobraziť profil  Pridať Katarina do zoznamu priateľov
citácia:
http://www.kirotv.com/news/14972942/detail.html#

Obrázok odfotilo 12 ročné dievčatko počas vianočných sviatkov. Dievča, jej rodina a 15 ročná kamarátka boli na chate vo Winthrop, kde sa udalosť stala. Po západe slnka sa dievča hralo s fotoaparátom, ktorý dostalo ako darček pod stromček. Spolu s kamarátkou sa navzájom fotili a zabávali, fotili sneh a snehové vločky, keď v jednom okamihu uvideli ako sa niečo pohybuje, čo sa ihneď pokúsili zachytiť fotoaparátom. Keď si predmet prezreli (išlo o digitálny fotoaparát) ihneď bežali do chaty a ukázali fotku otcovi, ktorý ju predal reportérovi stanice Kiro 7 Garymu Horcherovi.

Pôvodne zaslal Milan - 18 január 2008 :  14:42:55


senzácia e-mailového typu "pošli ďalej..." (prípadne s dodatkom - "budeš mať ne/šťastie, ak..")

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 177  ~  Člen od: 17 december 2007  ~  Posledná návšteva: 07 september 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 18 január 2008 :  16:16:04  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
na fotomojtaze hadam naozaj necakas nejaku serioznu odpoved?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 18 január 2008 :  16:17:22  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
UFO.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2008 :  00:13:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Mna este napadlo, ze by mohlo ist o cigaretovy dym....

Ale najskor fotomontaz, lebo kvoli interakcii javu s hviezdami v pozadi....

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2008 :  11:48:59  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- hej, aj v tom diskutovom fore sa spomina moznost cigaretoveho dymu .... ja len ze je to rovnake ako ked u nas pri rezani pna ktosi spoznal obraz Panny Marie na reze a ulozili to do kostola....


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 január 2008 :  12:51:43  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
ja som si to vcera vsimol na skvrne od cerveneho vina, ktore som pred tym nechtiac vylial u kamosa na zem.... bola to taka postava zeny...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Katarina

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2008 :  10:12:50  Zobraziť profil  Pridať Katarina do zoznamu priateľov
citácia:
Ale najskor fotomontaz, lebo kvoli interakcii javu s hviezdami v pozadi....

pochybovala by som aj o tých hviezdach, či sú skutočné... Myslím, že obrázok aj bez "hmlistej postavy" je nereálny.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 177  ~  Člen od: 17 december 2007  ~  Posledná návšteva: 07 september 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2008 :  14:16:41  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
citácia:
ja som si to vcera vsimol na skvrne od cerveneho vina, ktore som pred tym nechtiac vylial u kamosa na zem.... bola to taka postava zeny...
Pôvodne zaslal Marcelllooo - 20 január 2008 :  12:51:43

Haha, tak to isto bude nejaké dôležité znamenie..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Katarina

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2008 :  14:47:52  Zobraziť profil  Pridať Katarina do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
ja som si to vcera vsimol na skvrne od cerveneho vina, ktore som pred tym nechtiac vylial u kamosa na zem.... bola to taka postava zeny...
Pôvodne zaslal Marcelllooo - 20 január 2008 :  12:51:43

Haha, tak to isto bude nejaké dôležité znamenie..
Pôvodne zaslal Aniko - 21 január 2008 :  14:16:41


navrhujem riadne tú škvrnu "preskúmať", je možné, že ide o konkrétnu osobu

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 177  ~  Člen od: 17 december 2007  ~  Posledná návšteva: 07 september 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Gabriel

Stav: offline

 Odoslaný - 23 január 2008 :  17:22:59  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Gabriel  Pridať Gabriel do zoznamu priateľov
Tu je kopec podobnych fotiek.

Mne sa pacia dve :



a



viac na :


http://www.visionsofjesuschrist.com/miraculous_images.htm

My milujeme Jeho , lebo On prv miloval nas.




 Krajina: Vatican City  ~  Počet príspevkov: 61  ~  Člen od: 15 november 2005  ~  Posledná návšteva: 06 február 2008 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

MichalH

Stav: offline

 Odoslaný - 11 marec 2008 :  15:54:23  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: MichalH  Pridať MichalH do zoznamu priateľov
Ale ludia, ved to nie su hviezdy, ale snehove vlocky. Dalej o tom nediskutujem, nie som fotograficky expert, ani nic podobne, takze nemozem zaujat stanovisko k tomu ci to je montaz, alebo nie. Kazdopadne tie "hviezdy" su snehove vlocky, vino to jasne, kedze niektore su prepalene od blesku. (uplne v pravo hore)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4  ~  Člen od: 29 september 2007  ~  Posledná návšteva: 13 marec 2008 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Sedem hriechov 21. storočia Téma Next Topic: Vojenski kňazi  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06