Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Sacramentum Caritatis
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: 50 dni trval post. (podla TA3) Téma Next Topic: Kto urcuje, co je dobre a co zle?  

Bystrican

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  00:02:33  Zobraziť profil  Pridať Bystrican do zoznamu priateľov
To ze Sacramentum Caritatis je ako aj ine dokumenty sv. Otca naozaj duchovny skvost nikto nepochybuje.
Moja otazka je vsak tak trochu technicka. Na web stranke si mozem otvorit a stiahnut spominany apostolsky list, ale nemozem si ho vytlacit. Vie mi niekto poradit ako na to?
Bystrican

 Krajina: Canada  ~  Počet príspevkov: 62  ~  Člen od: 23 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 19 máj 2018 Upozorniť moderátora 

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  06:16:12  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
uved mi prosim link na ten subor...

Veď ma, Pane, vo svojej pravde a uč ma, lebo Ty si Boh, moja spása, a v Teba dúfam celý deň.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  07:42:03  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Tento problém poznám už dlhšie. Je to tým, že ten, kto vytvoril pdf-ko jednoducho blokol tlač a kopírovanie.
Určite sa to dá obísť, ale osobne neviem ako na to.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  08:12:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Legálne riešenie...

Veď ma, Pane, vo svojej pravde a uč ma, lebo Ty si Boh, moja spása, a v Teba dúfam celý deň.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  10:37:12  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Mam pre Vas pomerne zlu spravu, blokovany pdf dokument sa da vytlacit len dvoma psosobmi:
a. poznate heslo
b. naburate ho, ale software na buranie hesiel su vacsinou platene a navyse pouzivaju brutal force attack, takz eto moze trvat hodiny az dni.

Ten dokument nielen ze nejde tlacit, nejde z neho ani kopirovat

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Laco

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  11:11:05  Zobraziť profil  Pridať Laco do zoznamu priateľov
V krajnom prípade sa možno dá použiť nejaký snap shot alebo ako sa to volá, teda odfotiť si screen a uložiť ako obrázok/obrázky. Prípadne s digitálom odfotiť, ale na klasickom monitore sa tuším zobrazí skákajúci obraz.
Alebo mať Adobe na čítanie a písanie, asi, ak nechceme konvertovať.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 746  ~  Člen od: 24 október 2006  ~  Posledná návšteva: 31 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  11:21:03  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
citácia:
Mam pre Vas pomerne zlu spravu, blokovany pdf dokument sa da vytlacit len dvoma psosobmi:
a. poznate heslo
b. naburate ho, ale software na buranie hesiel su vacsinou platene a navyse pouzivaju brutal force attack, takz eto moze trvat hodiny az dni.

Ten dokument nielen ze nejde tlacit, nejde z neho ani kopirovat

Nehovoriac o tom, ze sa jedna o konanie na hrane zakonnosti...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Gabriel

Stav: offline

 Odoslaný - 24 máj 2007 :  22:29:26  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Gabriel  Pridať Gabriel do zoznamu priateľov
Pozrite si www.vatican.va tak su vsetky veci Papezov.

Presnejsie http://www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/apost_exhortations/documents/hf_ben-xvi_exh_20070222_sacramentum-caritatis_en.html

Pozdravujem !!!


Gabo

My milujeme Jeho , lebo On prv miloval nas.




 Krajina: Vatican City  ~  Počet príspevkov: 61  ~  Člen od: 15 november 2005  ~  Posledná návšteva: 06 február 2008 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 25 máj 2007 :  12:38:07  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Jasne, vatican.va je zaklad, teraz sa ale bavime o slovenskom preklade, pretoze nie kazdy vladne cudzimi jazykmi...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Petros

Stav: offline

 Odoslaný - 25 máj 2007 :  15:55:36  Zobraziť profil  Pridať Petros do zoznamu priateľov
Zdedili sme kluce Svätého Petra, ale otvorit zamknuté PDF-ko je problem?
Bystrican napis mi mail, poslem odomknute.

http://www.pdf995.com/pdfedit.html Tento sofware je zadarmo, rovnako ako spasenie.

 Počet príspevkov: 87  ~  Člen od: 07 apríl 2007  ~  Posledná návšteva: 16 apríl 2008 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Gabriel

Stav: offline

 Odoslaný - 25 máj 2007 :  18:07:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Gabriel  Pridať Gabriel do zoznamu priateľov
Juj nevedel som , pardon. Som rad, ze sa to uz vyriesilo !!!

My milujeme Jeho , lebo On prv miloval nas.




 Krajina: Vatican City  ~  Počet príspevkov: 61  ~  Člen od: 15 november 2005  ~  Posledná návšteva: 06 február 2008 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: 50 dni trval post. (podla TA3) Téma Next Topic: Kto urcuje, co je dobre a co zle?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06