Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 spolocna modlitba
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Asistovana reprodukcia. Téma Next Topic: Benedikt XVI - Sacramentum Caritatis  

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 30 apríl 2007 :  07:25:14  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
vcera ked sme sa s manzelikom modlili som si znova tak uvedomila, ake je to pre nas dobre...je to dobre na utuzovanie lasky medzi nami...prestavila som si, ze ked by sme nemali niekedy na seba pocas dna cas z nejakeho dovodu, tak aspon vecer by sme ho na seba pocas modlitby mali a tiez by som si cez nu vypocula aka som uzasnaa podobne aj manzel, co je podla mna dolezite v manzelstve pocuvat take veci
potom ma napadlo, ze aj neveriaci manzelia, ktory sa nemodlia by si mohli cez den najst taku chvilku pre seba hlavne ked je zhon, aby sa potesili jeden z druheho aky su jeden pre druheho uzasni

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora 

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 22 máj 2007 :  20:53:58  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Ahoj Jani, a Ty si uz vydata?Nejak som to prepasla, myslela som ze v septembri...
Nuz prezivate krasny cas, tak si ho vychutnajte. Naozaj je dobre spolu hovorit -vsimat si to pekne co je. Prajem Vam obom vela sil vzdy kracat za tym, co chce od Vas Jezis. A prajem Vam, aby medzi Vami vladla vzdy Kristova laska.
My uz mame 7. vyrocie - cas na krizu, ale ta nasa kriza ma dajaku inu podobu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 23 máj 2007 :  05:21:15  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
miska, nebud poverciva... ;o)

Veď ma, Pane, vo svojej pravde a uč ma, lebo Ty si Boh, moja spása, a v Teba dúfam celý deň.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 23 máj 2007 :  07:06:22  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Miska, napisala som ti malu osobnu spravu, tak si to tam kukni:)

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Asistovana reprodukcia. Téma Next Topic: Benedikt XVI - Sacramentum Caritatis  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06