Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Cirkev a jej denominácie
 Plnosť pravdy.
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: co je svedectvo? Téma Next Topic: Ja vs Pavelba
Strana: z 6

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:23:08  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Neberte to v zlom, modlitbou nepohŕdam.... iba tie praktiky sú akosi mimo misu...

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:24:48  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
A komik pierre richard sa nepridá?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:27:07  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ale pali co sa bojis, ja viem ze im neveris, ale treba doverovat...... mnoho ludi co sa vratilo do KC zisitili a aj ty to zisits ze ucta k PM nie je modlarstvom..... a ze to ostatne ustanovil Jezis.... ale samozrjeme, treba ta este Pismo naucit citat ale to na katolickych omsiach sam zistis..... a byt tebou by som sa uz zacal pripravovat na spoved, nikdy nevies kedy ti Pan zaveli aby si nasledoval Pana Jezisa.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:27:31  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Aha, ľaľa, divy veľké Ja to beriem, chlapci, sme dohodnutí, že budeme našimi dušami, srdciami, modlitbami a omšami prosiť a ako dar, prinesieme Trojjedinému Bohu čisté naše úmysly a ešte čistejšie srdco Plinovo!! Toto sú tie financie, na ktoré som zabudla. Páčte len, nebyť Paliho, tak si ani nespomenieme!!!! Tak na striedku všetko platí!

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Pierre

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:31:48  Zobraziť profil  Pridať Pierre do zoznamu priateľov
Ono to ale vraj casto trva aj roky nez sa pobludenec obrati, nuz ale takych priadov veru mame neurekom. Aj v mojej farnosti sa uz dokonca aj par jehovistov vratilo nazad ku katolikom, kazdy rok sa peknych par ludi vrati z kadejakych siekt. Darmo, Jezis si svoje ovecky ako dobry pastier hlada a vola nazad. Vidime ze aj pavelbu nazad vola. A kolko rokov si to Palino vlastne bludil a bol od RKC odluceny?

 Počet príspevkov: 5067  ~  Člen od: 31 máj 2006  ~  Posledná návšteva: 14 marec 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:32:21  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Vážne a úprimne si cením Vašu snahu, a dokonca i svojím spôsobom obdivujem Vašu vieru v to, čo chcete dokázať. Toť vše....

PS. Nie je nad to vidieť sťastného človeka, ktorý má cieľ....

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:33:27  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
pierre to je nepodstatne, je dolezite ze palino sa rozhodol vratit naspat do lona Matky Cirkvi.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  19:53:34  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Už sa teším, ako do Pavlovho podpisu pribudne Jedine Cirkev.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2007 :  20:03:00  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
Aj ja sa teším, ale necháme to na nášho *Pána*, ktorý najlepšie vie, ako na to, my Ho, pekne poprosíme. Koniec koncov, taká duša, akým je Pali, si to zaslúži , ta ne?

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 06 marec 2007 :  07:17:12  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba
Je pravdou, že som na rímskej, katolíckej pôde. Na druhej strane, zo skutočne kresťanského fóra napr. Miloshovho, by som Vás ako blúdiacich nikdy nevyháňal.

Pali, tam niet koho vyhanat. Vsetci sa akosi sami vyhnali. Dokonca i sam si sa vyhnal a viac si tu ako doma.

quote:
Pôvodne poslal pavelba
Dôkazom toho je, že tam pôsobili ľudia typu charizmatických zborov hovoriacich jazykmi, ľudia pôsobiaci v spoločenstvách preferujúcich liečenie, vyháňanie diabla, ľudia spoločenstav Abdu-Rushina, ľudia vyznavajúci východné náboženstvá. Ku každému som pristupoval a nielen ja, osobitne a dôvodil som. Písmom a Slovom Božím, vierou a istotou.
No Pali, takych exotov akych si tam mal, to ti ticho zavidim. Kopec srandy. I vadera s jeho demonmi si ziskal na debatu. Skoro puknem od zavisti. Ked zabezpecis, ze sa sem vader vrati, budem prskat na kazdeho, kto ta bude chciet vyhnat odtial prec, pocnut mnou ...

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 06 marec 2007 :  07:50:14  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
vlkopotvora, ty nic nehovor, ty chodis na Luciju za Korrakom aj ked len obcas

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 06 marec 2007 :  09:21:59  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
ked plnost - tak plnost (pravdy)

Alesi, zato ty pod cudzim nickom si tam riadne vycinal ...

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 06 marec 2007 :  09:36:57  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
na lucii mam sovj nick - Ales, alesko zo zaciatku som pouzival Alibaba

aj na knazoch mam taky isty nick - Alessi

aj na redmptoch som mal nick - Alesko , len ten mi blokli tak som si dal iny nick

aj na Miloshovi som sa chcel registrovat - ale tam akykolvek nick zavinajuci na ALE bolo bloknuty tak som si dal iny nick

jedine na pokeci a spovednici mam iny nick, ktory znamena po madarsky "pozehnany" aj to bola nahoda lebo po madarsky neviem.... iba nadavat

aj na isidore som mal nick Alibaba - tam som dostal bananik tak som sa preregistroval na Alesko ci Ales ci alessi.....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2007 :  11:36:03  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal juja
Pre pretrvavajuce problemy s nechcenymi prispevkami, sa forum Milosh presunulo.
.....
Ergušo, aj vy ste tam mali "nechcené príspevky", dokonca tak veľa, že ste radšej zvolili "presun" - nežne povedanô Zatiaľ čo my to "napadnutie", zdá sa, celkom statočne znášame


Toto bolo dost dobre juja, mas 5 bodov

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2007 :  11:39:02  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba
....nerob si ilúzie o mojom odchode, pokiaľ to BOH nebude chcieť!...


Toto ma zaujalo... Boh chce, aby si sem neprispieval. Co teraz urobis?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2007 :  19:12:41  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
To: Mato
Cit: Boh chce, aby si sem neprispieval. Co teraz urobis?

A to ako si sa dozvedel?

Priateľu, sám dobre vieš, že som pred časom (cca rok a pol, dva) odtiaľto odišiel a rozlúčil som sa. Dobre vieš, že som sem nechodil ani čítať. (podľa IP). Trvalo to cca tri-štyri-päť-šesť mesiacov a odrazu.... okolnosti si nepamätám, vymýšlal by som si.... ma niekto z opačného konca naviedol aby som sa vrátil. Vrátil som sa. A vedel som, že to ma Boh sem doviedol, aby som Vám ešte svedčil. Zatiaľ ma odtiaľto Boh neberie preč tak, vtedy som si namýšlal, že mám odísť, tiež na základe urážania a vyštvávania... vtedy tu bol aktívny najviac tuším američan.... ustúpil som, dnes už podobnú vec nezopakujem dovtedy, kým si nebudem istý, že to tak chce Boh. Môžeš mi zakázať vstup, nečudoval by som sa... Je to ľahšie riešenie ako vyvracať pravdu, čo sa Vám ani nikdy nepodarilo...

Obmedzil som svoje prispievanie tým, že nebudem reagovať na invektívy, viď posledný príspevok vlkodlaka v téme obrazy... chcem a budem hovoriť k veci. Si na ťahu.... mozes usporiadať referendum na tajnom fóre... čakám iba, že mi výsledok po tých rokoch nášho vzájomného spoznávania sa a dôvodenia oznámiš aspoň mailom a dovolíš sa mi k nemu verejne sa vyjadriť, byť možno naposledy na Tvojom webe, v prípade, že nebudem mať dištanc, budem prispievať i naďalej.


Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Laco

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2007 :  19:25:42  Zobraziť profil  Pridať Laco do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba

To: Mato
Cit: Boh chce, aby si sem neprispieval. Co teraz urobis?

A to ako si sa dozvedel?


Jediné možné vysvetlenie - Boh používa nick Mato.

Nedomnievajte sa, že som prišiel dať pokoj na zem; neprišiel som dať pokoj, ale meč. (Matúš 10:34)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 746  ~  Člen od: 24 október 2006  ~  Posledná návšteva: 31 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2007 :  19:47:24  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba
... Obmedzil som svoje prispievanie tým, že nebudem reagovať na invektívy, viď posledný príspevok vlkodlaka v téme obrazy ...
Pali, mne sa to prirovanie paci. Krasne vystihuje podstatu ludi tzv. "bez hanby".
Raz darmo. Jazyk nasich dedov bol prostoreky, ale casto vystizny.

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2007 :  21:29:59  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ale chlapci vy ste to cele nepochopili, pavelba proste do nas vrta, aby z nas co najviac vydoloval o katolicizme, aby ked sa vrati do rkc, aby bol fundovany..... take jednoduche ze t vy nevidite..... a preto ho aj sem Boh posiela, aby sa na Pavelbu nalepilo mnoho katolickeho..... a pocul katolicke ucenie priamo od katolikov atak ho co najlepsie spoznal a tak co najlepsie veril Bohu analsedoval Jezisa Krista ako pravy katolik.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2007 :  12:31:55  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba
Môžeš mi zakázať vstup, nečudoval by som sa... Je to ľahšie riešenie ako vyvracať pravdu, čo sa Vám ani nikdy nepodarilo...


Toto sa mi veľmi páči.
Imponuje mi istota neomylnosti Pavla, že všetká pravda ktorú hlása je Pravda.

Ja verím, že pravda, ktorú hlása Cirkev, v ktorej som údom, je Pravda.
Teda, hlásam pravdu ako Pravdu pokiaľ nie som mimo učenia Cirkvi.
A v to verí každý pravoverný katolík, nielen ja.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 14 marec 2007 :  21:11:51  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ty si to nepochopil sasulnik. Tym ze palino povedal "Je to ľahšie riešenie ako vyvracať pravdu, čo sa Vám ani nikdy nepodarilo..." vlastne vzdava hold Bohu, ze aj napriek nasim ludskym slabostiam, chybam a nepochopeniu, sa nam (a nikomu v historii) nikdy nepodarilo vyvratit pravdu, ktoru chrani a odovzdava Katolicka Cirkev. Aj on si uvedomuje, ze odkedy sa na Turice zrodila Cirkev, ked zacal Duch svaty viditelne posobit, chranit ju a viest, nemoze proste hovorit nepravdu, bez ohladu na to, aki hriesni su jej clenovia...

Trvalo mu to dlho, ale zda sa, ze forum predsa len ma na neho pozitivny vplyv, jeho zaujem o Pravdu sa prehlbuje, pomalicky ale predsa...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 6 Previous Topic: co je svedectvo? Téma Next Topic: Ja vs Pavelba  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06